L. Donskis apie V. Putino veiksmus Sirijoje: tai pokeris blefuojant

Donskiui

Donskiui portretas
Man neidomu girdeti apie tavo zydiska nuomone.Rusija yra sionistiniu perversmu auka.

AK

AK portretas
Politika nėra stiprioji Donskio vieta. Ką pralaimėjo Putinas Ukrainoje, parodęs kad galėjo kaip niekur nieko atimti mažiausiai porą jos teritorijų? Nustokime spangti, kad jis išprotėjo, nes kažko daugokai tas išprotėjęs randa sąjungininkų. Tiesiog pasaulis tai ne vien pataikavimo JAV orbita.

..

.. portretas
JAV bombina teroristus - valio.. ukrainieciai bombina savo pacius zmones, vadindami juos teroristais - valio.. rusija bombina teroristus - kaip jie taip gali? cia gi labai blogai... kur logika? nors apie ka as cia.. logika turi mastancios butybes

zombiai

zombiai portretas
"rengdama oro atakas prieš įtaką prarandančio Sirijos prezidento Basharo al-Assado priešus" - cia kas? girtos bobikes kliedesiai? pries prezidento priesus? Visas pasaulis vadina teroristus pasaulio gresme, o LT juos gina? vien del to kad rusai juos bombina? visas pasaulis pritaria veiksmams, o LT pries, nes delfiai ir dienos taip raso... ir jei kas nors is ko nors ir juokiasi, tai tikrai ne is rusijos.. jei ta salis butu tik juoko verta, niekas nemiztu is baimes del pora zaliu zmogeliuku ar lektuvelio virs savo teritorijos.. lopai.. eikit i mokykla geriau.. pamokos jau prasidejo

tam nigga

tam nigga portretas
esi absoliutus idiotas, bet tai ne stebuklas, nes visi putlerio šalininkai, įskaitant parazituojančius Lietuvoje, yra jo gerbėjai ir aukštintojai, kažin, ar pats putleris suvokia, kad pasaulis iš jo juokiasi, kad jo viražai jau paskutiniai? Paklausk jo, putlerio subinlaižy.

Nusivyliau

Nusivyliau portretas
Rusai su savo Putinu skelbiasi esantys dvasingi, širdingi, bet va - meta bombas Sirijoje, lieja sirų kraują.

palaukim, neskubėkim

palaukim, neskubėkim portretas
Greitai viskas paaiškės. Pernai metais Putino Rusija įlindo į Ukrainą. Dabar iš ten nuo Putino Rusijos kyla didelis dvokas. Tas pats bus ir su Sirija. Tik šiuo atveju vien dvoku Putino Rusija neatsipirks. Laukia kur kas rimtesnės pasekmės.

Pazyskit

Pazyskit portretas
Bet teks pripažinti, kad rusų fintas per genasamblėją ir veiksmai Sirijoje visas paruoštas "hvilipkes" apie banderas ir boingą sukišo skersai subinę jų autoriams.

nigga

nigga portretas
durneliai loja uz jankiu pinigus o Putinas daro tvarka ir nusisikt jam ant tokiu pamokslautoju

Rimandas

Rimandas portretas
Gaila ir Donskio ,o dar labiau Valatkos,taip nusiristi iki absoliuciu degradatu ir uz ka uz ka ...uz pinigus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių