Kilus triukšmui dėl karališkųjų pareigų princo Harry žmona Meghan grįžo į Kanadą

Didžiosios Britanijos princo Harry (Hario) žmona Meghan (Megan) grįžo į Kanadą po didelį triukšmą sukėlusio poros pareiškimo, kad jie atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso, penktadienį sakė poros atstovė.

„Galiu patvirtinti pranešimus, kad kunigaikštienė yra Kanadoje“, – naujienų agentūrai AFP nurodė atstovė.

Ji tai sakė po laikraščio „Daily Mail“ pranešimo, kad Meghan ketvirtadienį parskrido atgal pas poros sūnelį Archie (Arčį), kuris Kanadoje buvo likęs su aukle.

Harry ir Meghan šią savaitę atskrido į Jungtinę Karalystę, o trečiadienį vakare paskelbė, kad pasitraukia, „pradėdami kurti pažangų naują vaidmenį“ karališkojoje šeimoje, nors, kaip pranešama, negavo karalienės Elzbietos II (Elizabeth II) palaiminimo.

„Daily Mail“ rašė, kad buvusi JAV televizijos aktorė Meghan grįžo pas sūnų ir gali ten kuriam laikui likti.

Neįvardijamas šaltinis britų naujienų agentūrai PA sakė, kad kunigaikštienė atvyko į JK „dalyvauti keliuose susitikimuose“, o paskui grįžo į Kanadą.

Aukšto rango karališkiesiems asmenims trečiadienio pareiškimas, kad pora nori „atsitraukti“ nuo savo vaidmens, buvo netikėtas.

Pranešta, kad karalienė Elzbieta II ketvirtadienį kalbėjosi su Harry, jo broliu princu Williamu (Viljamu) ir jų tėvu, sosto įpėdiniu princu Charlesu (Čarlzu).

Williamas, Harry ir jų žmonos buvo laikomi moderniu karališkosios šeimos veidu, suteikusiu šiai institucijai naujos energijos.

Tačiau pernai Harry ir Meghan pripažino, kad jiems sunku būti dėmesio centre po 2018 metų gegužę Vindzoro pilyje įvykusių vestuvių ir Archie gimimo 2019-ųjų gegužę.

Pora skundėsi dėl neigiamų žiniasklaidos pranešimų, dalį kurių Harry vadino rasistiniais, ir iškėlė bylas keliems laikraščiams.

Princas taip pat patvirtino, kad tolsta nuo savo brolio, kuris yra antras eilėje į britų sostą.

Be „pažangaus naujo vaidmens“, pora sakė planuojanti „derinti savo laiką tarp Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Amerikos“, ir tapti finansiškai nepriklausoma.

Šaltinis rūmuose ketvirtadienį sakė, jog karalienė nurodė padėjėjams su Meghan, Harry ir vyriausybe „sparčiai surasti tinkamus sprendimus“.

Tarp svarbių klausimų yra tai, ar jie išlaikys savo karališkuosius titulus ir kiek jiems liks finansavimo, kurį daugiausia skiria princas Charlesas.

Poros sprendimas buvo paskelbtas po karališkajai šeimai neramių metų.

Princas Andrew (Endrius) neseniai paskelbė, kad atsisako viešų pareigų po televizijai duoto interviu apie savo draugystę su velioniu JAV lytiniu nusikaltėliu Jeffrey Epsteinu (Džefriu Epsteinu).NAUJAUSI KOMENTARAI

Suvalkietiškai

Suvalkietiškai portretas
Šikną ražkažis drasko.

o

o portretas
visa sia monarchine pekla uzkure nostalginiu paprociu besilaikanti senoji ragana nenoredama isileisti i seima nereptyloidinio melyno kraujoasmens ir Haris pasielge vyriskai palikes visas privilegijas broliui nes pajuto kad monarchijai dienos suskaiciuotos tik esafoto gal nereikes ........?....

ADAS

ADAS portretas
Stai kas buna,kai aktoriukste ,suvysciusi jaunesni princa, tampa kunigaikstiene.Tikriausiai ir Hariui praeis tas prazutingas apsvaigimas.O dabar lai pagyvena be privilegiju,kai viska gaudavo veltui.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių