JT siunčia humanitarinę misiją į Kalnų Karabachą

  • Teksto dydis:

Jungtinės Tautos šį savaitgalį nusiųs misiją į Kalnų Karabachą, daugiausia humanitariniams poreikiams įvertinti, penktadienį pranešė atstovas spaudai Stephane'as Dujarricas (Stefanas Diužarikas), pridurdamas, kad ši organizacija į regioną nebuvo įleista maždaug 30 metų.

„Azerbaidžano vyriausybė ir JT susitarė dėl misijos regione. Misija vyks savaitgalį“, – sakė jis žurnalistams.

Praėjusią savaitę Azerbaidžano pajėgos perėmė anklavo, kuriame gyvena daugiausiai etninių armėnų, kontrolę, priversdamos gyventojus bėgti, baiminantis etninio valymo.

Azerbaidžanas ir Armėnija kariavo du karus dėl šios kalnuotos teritorijos.

Dėl labai sudėtingos ir subtilios geopolitinės situacijos mes neturėjome galimybės ten patekti apie 30 metų.

„Dėl labai sudėtingos ir subtilios geopolitinės situacijos mes neturėjome galimybės ten patekti apie 30 metų“, – sakė S. Dujarricas.

„Todėl labai svarbu, kad galėtume atvykti“, – tęsė jis ir pridūrė, kad misija iš Azerbaidžano atskris oro transportu.

Jis pridūrė, kad JT humanitarinių reikalų koordinavimo biuro vadovaujama maždaug dešimties žmonių grupė įvertins teritorijoje likusių ir keliaujančių žmonių poreikius.

„Ir, žinoma, reikia priminti, kad visi turi gerbti tarptautinę teisę, ypač tarptautinę žmogaus teisių teisę“, – sakė jis.

S. Dujarricas pridūrė, kad JT bendradarbiauja su Armėnijos vyriausybe, kad išspręstų iš jos teritorijos plūstančių pabėgėlių problemą.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
uz situ feikyniu raidziu jt ir kt stovi britu monarhija kolonizavusi puse pasaulio o tokios pso negru obambanditu islaikomos MM saskaita pretenduoja i pasaulynio diktato lyderius siusdami ginklus ir darant genocida visur isvien su zydais /nevisais/ ka ir matome turknato veidmainiskam formate may merkel ursul n pilosi ir kt parazyciu fone kurias pats setons su svabiniais iremino musu planetoje kuri pati ir sunaikins siuos parazitus legendines jievos vaidmeny nuskinusios supuvusi obuoli nuo kurio ir pasklido sis setonvyrusas o dabar juos jau ne skyna o gamina ir masiskai pppz=0

Anonimas

Anonimas portretas
Anglija savo piliečius smauge dideliais mokesčiais o pinigus dalina neatsiklause tautos.Pikta jų visuomenė ,negirdi valdžia,blogai.

kam humanitarine

kam humanitarine portretas
azeram ?, iki Armenu nedais musliai prisixvatins.
VISI KOMENTARAI 3

Galerijos

Daugiau straipsnių