JAV susisiekimo sekretorius P. Buttigiegas ir jo sutuoktinis tapo tėvais

JAV susisiekimo sekretorius Pete'as Buttigiegas (Pitas Butidžedžas), pirmasis homoseksualumo neslepiantis JAV vyriausybės narys, antradienį paskelbė, kad jis ir jo sutuoktinis tapo tėvais.

„Jau kuris laikas Chastenas (Častenas) ir aš norėjome pagausinti savo šeimą“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė 39 metų P. Buttigiegas.

„Labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad tapome tėvais! Procesas dar nebaigtas ir mes dėkingi už mums parodytą meilę, paramą, pagarbą mūsų  privatumui. Nekantraujame netrukus paskelbti daugiau“, – sakoma žinutėje.

Nei P. Buttigiegas, nei jo sutuoktinis Chastenas daugiau detalių nepateikė, bet neseniai pastarasis interviu laikraščiui „The Washington Post“ sakė, kad pora mažiausiai metus siekia įsivaikinti.

Nors anksčiau buvo nelabai žinomas ir palyginti neseniai pradėjo politinę karjerą, P. Buttigiegas – buvęs Saut Bendo Indianoje meras – per praėjusį nacionalinių rinkimų ciklą surengė įsimintiną kampaniją dėl demokratų kandidato į prezidentus statuso. Galiausiai demokratų kandidatu tapo ir prezidento rinkimus laimėjo dabartinis šalies vadovas Joe Bidenas (Džo Baidenas).

P. Buttigiegas, kaip karinio jūrų laivyno karys tarnavęs Afganistane, anksčiau šiais metais tapo „pirmuoju per istoriją LGBTQ asmeniu, patvirtintu postui vyriausybėje“, nurodo LGBTQ teises ginanti organizacija „Victory Institute“.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tai ligoniai!

Tai ligoniai! portretas
Proto, kūno ir sielos invalidai.

Tai kas kurį

Tai kas kurį portretas
Man nedaeina

durnių laivas

durnių laivas portretas
Be žodžių...
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių