E. Macronas siūlo surengti Europos oro gynybos konferenciją

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas (Emaniuelis Makronas) penktadienį pasiūlė Paryžiuje surengti konferenciją dėl Europos oro gynybos ir skirti didžiules investicijas gynybai, kad būtų galima kovoti su žemynui kylančiais iššūkiais.

„Tikiuosi, kad kartu su Vokietija, Italija ir Jungtine Karalyste – ir visais tais, kurie nori prisijungti prie mūsų Europoje – galėsime Paryžiuje surengti konferenciją dėl Europos oro gynybos“, – sakė jis Miuncheno saugumo konferencijoje.

„Jei mes, europiečiai, norime taikos, (Europa) turi vėl masiškai investuoti į savo gynybą“, – teigė jis.NAUJAUSI KOMENTARAI

Makaronas po Brexit vienintelis ES turi

Makaronas po Brexit vienintelis ES turi portretas
Atominį ginklą. Todėl negali daryt kvailysčių be ES ir NATO leidimo. Tame ir yra demokratijos silpna vieta, kad prezidentas vienas nieko nesprendžia. Rusijoje yra ne prezidentas, o diktatorius. Tiesa, Makronas buvo naivus kai tikėjo, kad galės priversti Putiną atsitokėti. Bet tas jau nebepagydomas. Jei pažiūrėtume kokius įstatymus Putinas dabar leidžia, tai Stalinas dar geras buvo. Tuloje kavinės DJ nubaustas, kad Putino Naujų Metų kalbos metu leido muziką. Ir tokių daug.

BANDITUS būtina naikinti ne po vieną , o

 BANDITUS būtina naikinti ne po vieną , o portretas
visus iškarto, kad netrukdytų pergalei.

žinoma,tai paspartins pergalę, ir kuo greičiau pakeisime,

žinoma,tai paspartins pergalę, ir kuo greičiau pakeisime,   portretas
Stoltenbergą, tuo greičiau nugalėsime, manau DALYTĖ yra pasiruošusi sėsti už vairo.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių