„Disney“ dėl koronaviruso uždaro pramogų parkus JAV ir Paryžiuje

„Disney“ ketvirtadienį paskelbė, kad dėl koronaviruso uždarys savo didžiulius pramogų parkus Floridoje, Kalifornijoje ir Paryžiuje, bet to, atidės savo filmų, įskaitant „Mulan“, išleidimą.

Tai vieni didžiausių pramogų parkų pasaulyje; kiekviename iš jų per dieną apsilanko dešimtys tūkstančių žmonių. Parkai bus uždaryti bent iki kovo pabaigos.

„Iš didelio atsargumo ir savo svečių bei darbuotojų labui imamės uždarymo“, – sakė kompanijos atstovas.

Iš pradžių buvo paskelbta apie „Disneyland“ Anahaime Kalifornijoje uždarymą nuo šeštadienio, valstijos pareigūnams paraginus atšaukti didelius žmonių susibūrimus pandemijos plitimui stabdyti.

Gubernatorius Gavinas Newsomas (Gevinas Njusomas) sakė, kad „Disney“ pasielgė teisingai „visuomenės sveikatos labui ir sutiko uždaryti savo parkus Kalifornijoje“.

Po kelių valandų kompanija paskelbė, kad sekmadienį bus uždaryti „Walt Disney World“ Floridoje ir „Disneyland“ Paryžiuje. Viešbučiai tuose parkuose kol kas dirbs.

Pagrindinėje „Disney World“ dalyje „Magic Kingdom“ 2018 metais apsilankė daugiau kaip 20 mln. lankytojų – tai didžiausias skaičius pasaulyje.

Kruizų kompanija „Disney Cruise Line“ nuo šeštadienio iki kovo pabaigos neberengs naujų kelionių.

Taip pat neribotam laikui atidėta „Disney“ filmų „Mulan“, „Naujieji mutantai“ (The New Mutants) ir „Antlers“ rodymo kino teatruose pradžia.

„Mulan“ – 1998 metų animacinio filmo pagal legendinės kinų kovotojos istoriją perdirbinio – premjera su raudonuoju kilimu Los Andžele įvyko pirmadienį, o kino teatruose filmas turėjo būti pradėtas rodyti po dviejų savaičių.

Atšaukti garsūs renginiai

Tokių veiksmų „Disney“ imasi Kalifornijoje atšaukus ar atidėjus virtinę garsių renginių, įskaitant Koučelos muzikos festivalį, Beverli Hilso kino festivalį ir popkultūros susibūrimą „WonderCon“.

Kitas didelis pramogų parkas – „Universal Studios Hollywood“ Los Andžele – taip pat paskelbė, kad nuo šeštadienio bus laikinai uždarytas bent iki kovo 28-osios.

Kitur šalyje atšauti ar atidėti tokie renginiai kaip kino teatrų industrijos susitikimas „CinemaCon“ Las Vegase, žiniasklaidos festivalis SXSW Teksase ir Traibekos kino festivalis Niujorke.

Niujorko Brodvėjaus teatrų rajonas ketvirtadienį mėnesiui sustabdė visus spektaklius.

Amerikos roko milžinai „Pearl Jam“ atidėjo pirmą savo gastrolių Šiaurės Amerikoje etapą, o popmuzikos deivė Mariah Carey (Meraja Keri) atidėjo planuotą koncertą Havajuose.

„Greitų ir įsiutusių 9“ (Fast and Furious 9) – naujausio „Universal Studios“ franšizės tęsinio – išleidimas taip pat atidėtas metams.

„Disney“ pramogų parkai Azijoje dėl COVID-19 taip pat buvo uždaryti, nors sausio pabaigoje uždarytas parkas Šanchajuje šį mėnesį buvo iš dalies vėl atidarytas.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių