D. Peskovas: Rusijoje nėra koronaviruso epidemijos

T

T portretas
Dalbajobas tai tu,kempinliges paveiktais smegenim.

Marius

Marius portretas
Giliai širdyje jaučiu kad putiną ištiks musolinio likimas.

Stop!

Stop! portretas
Putinas uždraudė koronavirusą! :D

Brangeji dolbajobai

Brangeji dolbajobai portretas
Epidemija skelbiama kai suserga nuo 5% šalies populiacijos. Tai Lietuvoje yra paskelbtas karantinas bet ne epidemija. Pasitikrinkit galimai jus dar neisigidet 2001metu kempinliges ji pas jusu jau tikriausiai hroniška:)

A

A portretas
Uz ruskius disesniu melagiu gal visam sviete nerasi.

Žydas Elijus

Žydas Elijus portretas
Aš esu Lietuvos ir lietuvių patriotas, o ne kažkokios vanagaites-zuroffo draugas. Ir esu ištikimas Lietuvai.

Patriotas Jurgis

Patriotas Jurgis portretas
Nenustebčiau, jei paaiškėtų, kad Putinas sugalvojo ta virusą

nordland

nordland portretas
formaliai jis yra teisus, nes pas juos, kol kas situacija dar neatitinka epidemijos kriteriju, bet cia jau tik laiko klausimas.

Patriotui. Patriotas Jurgis.

Patriotui. Patriotas Jurgis. portretas
Esi vatnykas. Tave reikia nuprausti, kad nesmirdetum rusiška smarvė. Ir taip pat savo kojinės. Nes nuo jų jaučiasi ypatingai rusiškos, nuodingos dujos. Aš galiu tave nuprausti po dušu jei nori. Tikrai man nesunku. Prausiu per visas vietas. Ir taip pat galiu išskalbti tavo kojinės, kad daugiau negautum nuodingų putino nuodų. Paskui tau tik palengvės, nes nebemąstysi kaip vatnikas, o kaip normalus Lietuvos pilietis - patriotas

AŠ manau

AŠ manau portretas
Juk Černobilio atominės elektrinės avarija buvo paskelbta tik po kelių dienų.O tas pats ir su tuo virusu.Rusijos politiku nesuprati.Ju melas įaugęs i kraują.Ir nereikia ju girti.Rusijoje kaip ir pas mus yra ir dorų žmonių.Bet blogis vis dar viršija gėri.

Peskovui

Peskovui portretas
Bus.

Žydas Elijus

Žydas Elijus portretas
Rusija yra fašistinė valstybė visame rytų regione. O putino ir zacharovos žmonės šmeižia lietuvius, niekina partizanus, pasinaudodama mano tautos krauju nori pateisinti savo kovotojų prieš nacizmą įvaizdį, nors patys yra didžiausi nacistai pasaulyje. Taip kad Lietuvos ir pasaulio žydai - Putinas tik nori pasinaudoti holokaustu. Žydu tema jam visiškai neįdomi. Neapsigaukite.

Patriotas

Patriotas portretas
Tautiečiai mažiau šeimeiškit Putiną ir Rusija.Kas mums į Lietuvą atnešė virusą Europa.Pagalvokit labai rimai,o ne niekalus rašykit.Gėda man, kaip lietuviui skaityti, tokius niekalus .Susimastykit.

gikas

gikas portretas
Paziuresim ka tas zvirblis uz poros savaiciu cirskes...

Imperija buvo ir išliko

Imperija buvo ir išliko portretas
Prie caro buvo tautų kalėjimas, žydų pogromai carinė ochranka. Prie sovietų liko tautų draugiškas kalėjimas, tremtys, kankinimai, žudynės, NKVD, KGB. Geležinė uždanga. SSRS tapo blogio imperija. Po SSRS žlugimo Kremliaus Rusija tapo agresyvi. Sutramdyti karu, Grozno subombardavimu čečėnai. Federalinis saugumas ir GRU ir neformalios karinės grupuotės (Wagner samdiniai) tapo įvairių baisių operacijų vykdytojais. Blogio imperija tęsiasi. Nuomonė.

nėra

nėra portretas
epidemijos, nėra okupacijų, nėra dopingo, nebėra Litvinenkos ir Nemcovo, nebėra civilinio lėktuvo, bet yra. Vladimirovičius...

Vidžaina

Vidžaina portretas
Įdomi ta Rusija. Kažkada didysis leninas aiškino, kad Rusijoje sekso nėra, dabar putino ruporas peskovas aiškina, kad viruso nėra. Peskovui tik smėlį barstyti smėlio dėžėje:)))

TRAMDYKITE PUTINA!!!!!!!!!!!!

TRAMDYKITE PUTINA!!!!!!!!!!!! portretas
Toks pat melas, kaip ir tas, kad Rusija išvadavo Baltijos šalis. Tramdykite putiną. Reikalauju kad rusai sutramdytu putiną.

As

As portretas
Rusijoj kaip ir irane viruso nera TIK MASINIU KAPAVIECIU DAUG. Ruskis kaip buvo svolacius taip ir liko.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių