Britų monarchė praleido naktį ligoninėje tyrimams atlikti

Jungtinės Karalystės monarchė Elizabeth II (Elzbieta II), atšaukusi planuotą kelionę į Šiaurės Airiją, praleido naktį ligoninėje tyrimams atlikti, ketvirtadienį pranešė Bakingamo rūmai.

„Gydytojams rekomendavus kelias dienas pailsėti, trečiadienio popietę karalienė nuvyko į ligoninę atlikti tam tikrų pirminių tyrimų. Šiandien (ketvirtadienį) perpiet ji sugrįžo į Vindzoro pilį ir yra gerai nusiteikusi“, – rašoma rūmų išplatintame pranešime.   

Britų naujienų agentūra „Press Association“ nurodė, kad apie Elizabeth II apsilankymą ligoninėje nebuvo skelbta, nes planuota, kad ji ten bus labai neilgai, be to, norėta apsaugoti 95 metų monarchės privatumą.  

Ligoninėje nakvota „dėl praktinių sumetimų“, pridūrė agentūra.

Bakingamo rūmai išplatino pranešimą, kai šią žinią pranešė bulvarinis laikraštis „The Sun“.

Anot „The Sun“, buvo nuspręsta, kad karalienė liks nakvoti privačioje Karaliaus Eduardo VII ligoninėje Londone centre, nes buvo per vėlu vykti atgal į Vindzoro pilį, esančią už 42 kilometrų. 

Monarchė jau anksčiau gydyta šioje klinikoje, kurioje paprastai teikiama medicinos pagalba karališkosios šeimos nariams. 2013 metais Elizabeth II čia gydyta dėl gastroenterito. Tąsyk karalienė taip pat nakvojo ligoninėje.   

2003 metais ligoninės chirurgai monarchei nuo veido pašalino mažus nepiktybinius odos darinius ir atliko kelio operaciją, o 1982-aisiais pašalino protinį dantį. 

Karalienės velionis vyras princas Philipas (Filipas) nuo vasario vidurio keturias savaites buvo gydomas šioje ligoninėje dėl ankstesnės širdies ligos ir infekcijos. Jis mirė balandį, likus kelioms savaitėms iki savo 100-ojo gimtadienio. 

Pranešama, kad Elizabeth II, ilgiausiai valdanti britų monarchė, savo tėvą karalių Jurgį VI soste pakeitusi 1952 metais, ketvirtadienį popiet jau buvo prie savo darbo stalo.  

Ketvirtadienį karalienė turėjo dalyvauti ekumeninėse pamaldose Armos mieste, skirtose 100-osioms Šiaurės Airijos įkūrimo metinėms.

Tačiau trečiadienį ryte Bakingamo rūmai pranešė, kad monarchė „nenoriai sutiko su gydytojų rekomendacija ateinančias kelias dienas pailsėti“.

Šis sprendimas nesiejamas su koronavirusu. Pranešta, kad Elizabeth II ilsisi Vindzore. 


Šiame straipsnyje: Elizabeth IIkaralienėligoninė

NAUJAUSI KOMENTARAI

gal

gal portretas
rasykit ka idomesnio nes monarchija siu dienu atgyvena reptyloidu palaikoma ===

Anonimas

Anonimas portretas
Laikas jai jau padėti šaukštą ir leisti sūnui pakaraliauti, kol tas dar gyvas.

Med.

Med. portretas
Graži močiutė,manau amžiaus problemos bus,gal atsisako organai .
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių