Ataskaita: „Instagram“ yra viena iš pagrindinių platformų pedofilijos tinklams

Socialinis tinklas „Instagram“ yra viena iš pagrindinių platformų, kuriomis naudojasi pedofilijos tinklai, siekdami reklamuoti ir pardavinėti su lytiniu vaikų išnaudojimu susijusį turinį, teigiama ketvirtadienį Stanfordo universiteto ir JAV leidinio „The Wall Street Journal“ paskelbtoje ataskaitoje.

„Dideli paskyrų, kurios atrodo valdomos nepilnamečių, tinklai atvirai reklamuoja parduodamą pačių sukurtą seksualinio vaikų išnaudojimo medžiagą“, – teigė šio JAV universiteto Kibernetinės politikos centro tyrėjai.

„Instagram“ šiuo metu yra šių tinklų pagrindinė platforma, turinti tokias funkcijas kaip rekomendacijų algoritmai ir tiesioginės žinutės, padedančios užtikrinti pirkėjų ir pardavėjų ryšį“, – pridūrė jie.

Stanfordo tyrėjai taip pat pastebėjo, kad šiame socialiniame tinkle plinta vaizdo įrašai su zoofilijos ir savęs žalojimo elementais.

„Už tam tikrą kainą su vaikais galima susitikti ir asmeniškai“, – teigiama ataskaitoje.

Socialinių tinklų milžinė „Meta“, „Instagram“ patronuojančioji bendrovė, neatsakė į naujienų agentūros AFP prašymą pakomentuoti šią ataskaitą.

Anot „The Wall Street Journal“, „Meta“ pripažino, kad jos saugumo tarnybose yra problemų, ir pareiškė sukūrusi darbo grupę iškeltoms problemoms spręsti.

Praėjusių metų kovo mėnesį pensijų ir investiciniai fondai pateikė skundą prieš „Meta“ dėl to, kad ji nereaguoja į prekybos žmonėmis ir vaikų seksualinio išnaudojimo vaizdus savo platformose.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vaimu kankintojai baisus

Vaimu kankintojai baisus portretas
Vaiku kankintojais gali buti patys tevai. Jie gali filmuoti iskrypeliskai savo vaika ir kelti i INSTGRAM. Daug tokiu "teveliu,, kurie taip daro! Už pinigus parduotu ir dūšią velniui!

Skalpelis

Skalpelis portretas
Pedofilai turi buti kastruojami.

stogram i v skolu nie poidem

stogram i v skolu nie poidem portretas
uzdrausim instagram atsiras kita platforma ir dar baisesne vsio prie tokiu valdziazmogiu kitokiu keliu nera
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių