Plėšikai siaubia barus Baltijos gatvėje, nebijo net esančių lankytojų

Per mėnesį Kaune, Baltijos gatvėje plėšikai aplankė du barus bei užsuko į vieną esantį gretimame Baltų prospekte.

Paskutinis toks nusikaltimas užfiksuotas penktadienio naktį. Balandžio 5 dieną apie 3 val. 15 min. į alaus barą užėjo kaukėtas jaunuolis ir kėsinosi pagrobti kasos aparatą. Policijos žiniomis, jis papurškė ašarinių dujų 20-metei barmenei R. L. į veidą. Portalo kaunodiena.lt žiniomis, barmenė nenukentėjo, ji spėjo išsisukti nuo dujų, tačiau jų galėjo kliūti baro lankytojams, kurių tuo metu buvo ne vienas.

Plėšikas vis dėlto turėjo sprukti tuščiomis rankomis, nes kasos aparatas buvo gerai pritvirtintas.

Šis įvykis dar labiau suneramino kitų Baltijos gatvėje įsikūrusių barų darbuotojus. „Baisu dirbti. Viską vagia. Jeigu anksčiau dar palaukdavo, kol nebus žmonių, dabar nieko nežiūri. Nesuprantu, kodėl policija jų nesugaudo“, – portalui kaunodiena.lt šeštadienio rytą kalbėjo kovo mėnesį apiplėštame „Oranžiniame bare“ dirbanti moteris.

Į šį barą nusikaltėlis – tamsiai apsirengęs vaikinas užsuko kovo 11 dieną apie 3.30 val. Jis atvirai nuo prekystalio, matant barmenui, pavogė kasos aparatą „Casio“, kuriame buvo apie 650 Lt. Tuo metu lankytojų bare nebuvo.

Policija kovą užregistravusi ir plėšimą iš UAB „Kiprija ir Ko“ baro, esančio gretimame Baltų prospekte. Iš jo pavogtas kasos aparato pinigų stalčius su jame buvusiais 110 litų ir po prekystaliu buvęs vokas su 7,2 tūkst. litų. Į šį barą galėjo būti įsilaužta nuo kovo 9 dienos vakaro iki ankstaus kovo 10 dienos ryto, sugadinus apsaugines durų žaliuzes ir išdaužus durų lango stiklą. Policijos žiniomis, baras buvo signalizuotas, turtas  draustas.

Neaišku, ar su jau minėtais nusikaltimais susijęs dar vienas, įvykęs kovo 12 dieną. Apie 20.00 val. veidą prisidengęs plėšikas įsiveržė į taip pat Šilainių mikrorajone esančios Šarkuvos gatvėje įsikūrusios įmonės patalpas ir atvirai pagrobė užrakintą kasos stalčių, kuriame pinigų nebuvo.NAUJAUSI KOMENTARAI

dedis

dedis portretas
normalus ''barai'' tokiu laiku nedirba, ten tik mizalines

w

w portretas
Lietuva-vagiu,plesiku,banditu ir violetiniu pedofilu-zudiku irstva Kaune!Tolyn is tos Lietuveles!

Edmundas Tulcevicius

Edmundas Tulcevicius portretas
Nera ko noreti jei bare Baltijos g. , ties Apuoles stotele nebrendyloms pardavinejamas alkoholis istisa para , cia nakti ir ryte labanesaugu , girti piemenys nuolat kabinejasi prie zmoniu , reiktu nutraukti tos geralines veikla bent naktimis ir dazniau policijai pasidometi kam pardavinejami svaigalai.
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių