Įtariamasis vagystėmis iš Seimo viešbučio laukia 13-ojo nuosprendžio

Seimo narius viešbutyje, kaip įtariama, apvogęs vilnietis Valerijus Capukas šią savaitę išgirs 13-ąjį nuosprendį.

Vilniaus miesto apylinkės teismas pirmadienį išnagrinėjo 32 metų kaltinamojo bylą dėl vagystės ir neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis. Nuosprendis bus skelbiamas trečiadienį. V.Capukas teismo laukia būdamas suimtas, nes įtariamas įvykdęs daugiau nusikaltimų - vagystes iš Seimo viešbučio.

Kaltinamajam, kuris padarė naują nusikaltimą, turėdamas neišnykusį teistumą, Vilniaus miesto apylinkės prokuratūros prokurorė Edita Ignatavičiūtė pasiūlė pustrečių metų laisvės atėmimo bausme.

Bylos duomenimis, pernai liepos 20 dieną V.Capukas iš neužrakinto automobilio Vilniuje pagrobė daiktų ir per 13 tūkst. litų grynųjų pinigų. Mašinos vairuotojas tuo metu teikė pagalbą troleibuso vairuotojai. V.Capukas važiavo tuo troleibusu, išlipo iš jo, paėmė iš automobilio kompiuterį, kitus daiktus ir nuėjo.

Vyras buvo sulaikytas po kelių dienų. Pasak prokurorės E.Ignatavičiūtės, nukentėjusiajam buvo grąžinti visi daiktai ir beveik visi pinigai. Trūko maždaug pusantro tūkstančio litų. V.Capukas savo kaltę pripažino ir teismui papasakojo, kaip įvykdė nusikaltimą.

„Retas atvejis, kad viskas pakankamai gerai išsispręstų ir pavyktų grąžinti tiek daiktų“, - sakė prokurorė.

Nusikaltimas atskleistas įtariamajam padedant.

Pareigūnams V.Capukas yra aiškinęs, kad neskriaudęs senukų ar kitų žmonių, nesmurtavęs, o vogęs iš turtingų žmonių, kurie turi pakankamai pinigų pragyventi. Pasak prokurorės, kaltinamasis suvokia esąs narkomanas, darantis nusikaltimus, nepuola įtikinėti, kad tai jau paskutinis jo nusikaltimas, galbūt jis stokoja pagalbos, atsikratant priklausomybės narkotikams.

„Aš nežinau, ar išlipsiu iš tos duobės, ar ne“, - yra sakęs pareigūnams V.Capukas.

Sausio pradžioje tas pats Vilniaus miesto apylinkės teismas patenkino prokuratūros prašymą ir maksimaliam trijų mėnesių terminui leido suimti V.Capuką dėl įtarimų Seimo viešbutyje apvogus parlamentarą Julių Sabatauską ir dar kelis Seimo narius.

Įtariamąjį per specialią operaciją prekybos ir pramogų centre „Akropolis“ sulaikė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai.

Sausio 1 dieną policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės įsibrovus į Seimo nario, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko J.Sabatausko butą. Nusikaltimą tiriantiems pareigūnams vagystės braižas išsyk pasirodė panašus į kitą Seimo viešbutyje anksčiau padarytą tokios pat rūšies nusikaltimą.

Atlikę įvairius operatyvinius veiksmus, pareigūnai vagyste įtariamą asmenį nustatė ir sulaikė su įkalčiais.

Įtariamasis ketino realizuoti dalį iš Seimo nario buto pagrobto turto. Sulaikytas vilnietis 32 metų V.Capukas pareigūnams žinomas nuo 2010 metų, kai apvogė kito Seimo nario Algimanto Salamakino butą taip pat Seimo viešbutyje. Tada jis buvo nuteistas laisvės atėmimo bausme, kurią atlikęs iš pataisos namų buvo paleistas į laisvę pernai kovo mėnesį.

Per kratą pas įtariamąjį rasti vogti daiktai, taip pat įvairių raktų ryšuliai, kuriais pasinaudojęs jis galėjo įvykdyti ir daugiau nusikaltimų.NAUJAUSI KOMENTARAI

c

c portretas
nieko blogo zmogus nepadare, vagis apvogti nenusikaltimas

www

www portretas
o ka daryti jei musu tokia valdzia vienas kita keicia milijonus zarsto ir nelieka pagalvoti kd 15 m. vaikis gal valgyti nori tai teismas /pasigailes/ ir pasodins keliems metams uz grotu su zmogzudziais oten jis gaus maisto uz mokesciu moketoju pinigus ir ismoks kaip zmones apiplesineti.Tai va tokia /musu/ demokratija kai uz miljonus galima issipirkti o vistos kulsi advokatui nepakisi nes neliks ir teisejui.....
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių