Žodžių našta – slegianti

Noriu pakalbėti šių dienų tema. Nesuprantu, ko nori vadinamieji antivakseriai ir ką jie nori sukurti savo kalbomis apie visuomenės susiskaldymą?

Valgydama pusryčius klausausi radijo, ką kalba mokslininkai, stebiu ir kokius vaizdus parodo iš reanimacijos palatų per televiziją.

Ar dar niekas nemirė nuo COVID-19 iš tavo artimųjų ar pažįstamų?

Aš esu pasiskiepijusi ir dėl to rami. Esu visiškai įsitikinusi, kad ir susirgus nuo viruso nemirsiu, o jeigu skirta – tai tik nuo kitų susirgimų.

Jau kelerius metus gyvename tokioje neramioje situacijoje. Bet aš nejaučiu ir nematau jokio susiskaldymo. Tokios kalbos yra skleidžiamos specialiai, kurie klausosi radijo ar televizijos iš Rytų.

Žinoma, gaila, kad laikraštis nespausdina to, kiek praėjusią parą susirgo, paguldė į ligoninę ar mirė. Vadinasi, Klaipėdoje šia liga niekas lyg ir neserga. Tai kam tas galimybių pasas? Kam mums kaukės?

Jei būtų pakankamai informacijos, žmonės gal suprastų, kad tik skiepai mus gali išgelbėti nuo mirtinų kančių, karantinų ir visokių kitokių suvaržymų.

Kartais važiuoju autobusu. Matau, kad kaukės kabo panosėje, o kai kurios atrodo ištrauktos iš kišenės ir naudotos jau ilgiau negu mėnesį.

Tie patys tautos skaldytojai, kai apsikrečia ir suserga, privalo gultis į ligoninę. Personalas iš jų akių mato klausimą: „Ar aš pasveiksiu?“

Taip, tokiam sunku, bet turbūt jis net nepagalvojo, kad užėmė vietą žmogaus, pasiskiepijusio ir sergančio kita liga, kuriam ligoninė yra būtina.

Nepasiskiepijusiems, bet susirgusiems ir patekusiems į ligoninę siūlyčiau už parą susimokėti bent po 20 eurų, o tuos pinigus ligoninė galėtų panaudoti apsauginei nuo viruso aprangai.

Aš manau, kad tu, antivakseri, matei, kokia yra ta apranga. Tai ne chalatas.

Tu taip pat nepagalvojai, kad galėtum ateiti, padėti pakelti ligonį, ligoninėje atlikti kitus darbus.

Žmonės, kurie kalba apie kažkokį susiskaldymą, nemanau, kad nežino apie skiepų naudą. Bet jie vis tiek nesiskiepija ir virusą parneša savo seniems tėvams arba neleidžia ir jiems pasiskiepyti.

Tartum leidžia srauniai upei tekėti į nebūtį. Ji nutekės, o kas vėliau liks tavo širdyje ir prote iki tavo gyvenimo pabaigos?

Negalvok, kad vieną kartą per metus uždegęs žvakutę tu nusimesi nuo savo pečių tą sunkią ištartų žodžių „nesiskiepyk, mama“, „nesiskiepyk, tėti“ naštą.

Kokią tu beturėsi gyvenimo prasmę? Galbūt jie būtų sulaukę šimto metų, bet tu nenorėjai ir nenori tikėti mokslu.

Kaip susitaikysi su savimi? Iš tavo galvos niekur nedings ištartas žodis „nesiskiepyk“. O pandemija tęsis ir toliau.

Kažkoks „galvotojas“ su pasiskolintu galimybių pasu įeina į parduotuvę ir kaukę nusismaukia panosėje. Kartą tokiam pasakiau pastabą, o jis mane pasiuntė į visas keturias puses.

Jeigu bus paskelbtas karantinas, jis tikrai turės būti vadinamas „nepasiskiepijusiųjų karantinu“.


Šiame straipsnyje: antivakseriaipandemijaskiepai

NAUJAUSI KOMENTARAI

Ne antivakseris

Ne antivakseris portretas
Tamsta, esi dar viena paranojikė. Per amžius žmonės sirgo ir sirgs gripu. O kaukė, tai tas pats, jas gintis vieline tvora nuo uodų. Praeis pandemija ir prasidės plaučių ligos nuo kaukių nešiojimo. Kvėpuoti CO2???
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Mandagumo pamokos
  Mandagumo pamokos

  Ponas V.Landsbergis atsiprašė kiekvieno, kuris dėl jo pasisakymo šią Sausio 13-ąją pasijuto įžeistas. Profesorius tikino nemanąs "tinkamai sureagavęs į negražius garsus žuvusiųjų atminimo valandą". ...

  1
 • Parama pasitikėjimu
  Parama pasitikėjimu

  Naujausia bendrovės „Spinter tyrimai“ atlikta apklausa parodė labai išaugusį visuomenės pasitikėjimą kariuomene, kone aštuonių iš dešimties nuomonė apie kario profesiją yra teigiama, devyni iš deši...

  3
 • Vakarų apatija, cinizmas, godumas ir bailumas – galingiausi Kremliaus ginklai
  Vakarų apatija, cinizmas, godumas ir bailumas – galingiausi Kremliaus ginklai

  Nežinojimas, apatija, kaltė, cinizmas, arogancija, godumas ir bailumas. Tai, o ne kariai, tankai, kariniai lėktuvai ir raketos, yra galingiausi Kremliaus ginklai kare prieš Vakarus. ...

  4
 • Kur dingo toji laisvė?
  Kur dingo toji laisvė?

  Esu, kaip dabar madinga sakyti, antivakserė. Labai mėgstu sekti žinias, domėtis politika, skaityti. ...

  13
 • Kvailas įsakymas: nepalaikau policijos užmojų
  Kvailas įsakymas: nepalaikau policijos užmojų

  Perskaičiau straipsnį "Įsakymas: naikinti praeitį" ("Klaipėda", 2022 01 14) ir norėčiau pareikšti savo nuomonę. ...

  4
 • KEKS’as yra KEKS’as
  KEKS’as yra KEKS’as

  Kultūra privalo būti kultūringa. Jei kultūra nekultūringa, ji visiškai ne kultūra, o nežinia kas, gal visiška nekultūra. Kartais pasitaiko, kai kyla itin kultūringų idėjų, kaip nekultūringą kultūrą sukultūrinti. Tokia nekultūra ...

  2
 • Eutanazija – vienintelė išeitis?
  Eutanazija – vienintelė išeitis?

  Norėčiau pasidalyti mintimis eutanazijos klausimu. Papasakosiu savo situaciją. ...

  4
 • Valdžia aukščiau Konstitucijos, Jedinstvo idealai gyvi
  Valdžia aukščiau Konstitucijos, Jedinstvo idealai gyvi

  2021-ieji buvo, ko gero, didžiausios politinės įtampos ir visuomenės susipriešinimo metai Lietuvoje nuo pat amžiaus pradžios. Pirmoje metų pusėje visuomenę į seniai nematytus protestus pakėlė vienalytės „šeimos“ ir Stambu...

  10
 • Kur dingo toji laisvė?
  Kur dingo toji laisvė?

  Esu, kaip dabar madinga sakyti, "antivakserė". Labai mėgstu sekti žinias, domėtis politika, skaityti. ...

  11
 • Kai Gavrila miške kerta bambukus
  Kai Gavrila miške kerta bambukus

  Mūsų valdantieji padarė vieną gerą darbą, kurio dešimtmečiais Seimas bijojo it celofaninis žinduolis skiepavietės. Pagaliau triumfuoja blaivus protas – asmens dokumentuose bus galima rašyti "w", "q", "x&quo...

  21
Daugiau straipsnių