Pamokslas raudonųjų kiaulidėje

Beviltiškas

Beviltiškas portretas
Keistas šis autorius. Kodėl jis redakcijoje laikomas- dažnai savęs klausiu.

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kom. "berete" (šapka ušanka) čia nupiešė liūdną mūsų tautos likimą, jei būtų laimėję vokiečiai. Kas ten žino, kaip būtų, jeigu būtų. Nacių planai, kuriuos paskelbė nugalėtojai, lyg ir žinomi, bet jie gali būti ir klastotė. Sovietų planai nežinomi, o kokie jie buvo? Vaizdą galima susidaryti iš pirmųjų trėmimų karo išvakarėse, 1941 metų birželį. Kaip sako patarlė, ropė už ridiką nesaldesnė. Beje, karo metu vokiečių ir rusų karių elgesys vietinių gyventojų (išskyrus žydus) atžvilgiu, kaip prisimena senoliai, skyrėsi kaip diena ir naktis, ir, deja, ne rusų, bet vokiečių naudai.

taip taip

taip taip portretas
....kas pakels šuniui uodegą-tik jis pats...Leoniukas taip ir padarė.....

Autoriui

Autoriui portretas
Del Sjomijos biski beda cccp pasieme kiek reikalavo. O Suomiai negavo kiek jiems siule.

To to supratau

To to supratau portretas
Ikalbejai ačiu paktui už Vilniu o Stalinui už Klaipeda o Sniečkui už tai kad antra karta nebepraše Josifo Kionigsbergo prijungimo prie Lietuvos:)

žiūriu

žiūriu portretas
labai daug lietuviai ir apsimetantys lietuviais mėgsta kurti pasakojimus apie graudų sovietmetį, apie tyroną Staliną ir pilti pamazgius ten, kur jiems liepta, bet kažkodėl tai nematau straipsnių apie amžinatilsį, didingai žuvusį Lietuvos prezidentą Smetoną, kuris kiek žinau žuvo gaisre Amerikoje viešbutyje gelbėdamas kailinius. Nematau straipsnių apie Lietuvos draugus Pilsudskį, Hitlerį ir jų gerus darbus Lietuvos ir viso kito civilizuoto pasaulio labui, kiek lietuviai, lenkai, latviai numarino konclageriuose belaisvių, gal lionečka pagaliau susidomės šiom temom, būtų gan įdomu, ką šis mankurtas priburtų, o ne kaip dabar krapštydamas nosį aiškintų, kad tai darė Stalinas, remdamasis 90-tų metų "atskleista sensacija" , kurią atskleidė toks pat lionečka tik Rusijoj ir už tai gavo savo trigrašius. Kartoju atlepausiams, nebūtų Revoliucijos, Lenino, Stalino - nebūtų jūsų valstybės, nuo žodžio VISAI. Kaip ko gero ir tautos.

berete

berete portretas
tai kaip, klumpe, Miunchene irgi Stalinas derėjosi kaip anglus ir prancūzus su vokiečiais sukiršint? Jeigu ne Stalinas, tai viskas kas liktų iš tavęs, t.y. tavęs tai visai net nebūtų, bet viskas kas liktų iš tavo tautos- tai dūmelis kamyne ir keli šimtai tarnų prie tokio pat kamyno kitiems deginti. Čia , skirtingai nuo tavo sapalionių apie " 50 mln. TSRS piliečių", yra istorinis faktas ir vokiečių pagrindinė doktrina, kuria vadovaudamiesi, jūs žūdėt žydus ir kitus kitataučius, kankinot konc. stovyklose Kaune, Vilniuje, Šiauliuose iki kol neatėjo Raudonoji Armija ir neišlaisvino juos , kuriuos jūs nespėjot nužudyt, o ir užkastus atkasinėjot ir deginot, kad nuslėpti savo nusikaltimų mastus. Tam yra dokumentai ir įrodymai ir iš sovietų ir iš vokiečių pusės, jau nekalbant apie Izraelį. O tavo sapalionės, kad Hitleris bego gelbėti pasaulį nuo Stalino yra niekas kitas kaip fašistinio režimo revanšo troškimas ir bandymas pateisinti savo nusikalstamą veiklą, nukreipiant nuo jos dėmėsį į neb

Bruto Neto

Bruto Neto portretas
komuniagos gavo tai, į ką norėjo įstumti anglus ir prancūzus - ilgą karą su fašistais. Pražudė 50 mln. TSRS piliečių, europinė TSRS dalis virto griuvėsiais. Vienintelis dalykas, kas komuniagas išgelbėjo - neišsenkami žmogiškieji resursai. Niekas taip nepadėjo nugalėti fiurerį (nei amerikonų konservai, apranga, technika) kaip žmonės. Stalinas galėjo pražudyti pulkus prieš vieną fašistų dzotą, kad raportotų partijai ir šaliai apie aukštumos prie Žopos kaimo užėmimą TSRS 20-mečio proga.

to Nezabitauskas

to Nezabitauskas portretas
Nėra čia ką nurodyti. Šita kalba buvo paviešinta 1991 m. Vatnikai aišku abejoja jos autentiškumu, bet jie ir pačiu paktu abejoja ir dar daug kuo (savo pačių įvykdyta Krymo okupacija abejojo). Yra keli jos variantai. Pvz... Dar vienas su pastraipa, kuriame samprotaujama apie Jugoslaviją (kad "tipo" klausimas lieka atviras ir su naciais dar bus galima derėtis).Tikriausiai dar tebėra kokiam archyve šita kalba, jeigu niekas nepadegė, nes taip jau būna Rusijoje- archyvai ir bibliotekos dažnai užsidega :) (ypač kur yra dokumentų apie GULAGĄ)

» vaje

» vaje portretas
cyc klumpe, aini kiaulių šert

Vaje

Vaje portretas
O kiek kaktsapų vatnykų išlindo

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Rimtomis temomis rašyti pamfletus nedera. Skaitytojas nebežino, tai iš tikro buvo ar autoriaus prikurta. Cituojant ką nors (šiuo atveju Staliną), reikėtų nurodyti šaltinį.

15 ir 16- tam

15 ir 16- tam portretas
O žinojai, kad Liliputinui smirda iš burnos

nemokšai lionečkai (tęsinys)

nemokšai lionečkai (tęsinys) portretas
Atsiprašau už netikslumą: Vilnius buvo prijungtas prie Lietuvos oficialiai spalio 22 d., o rugsęjo 18d. Raudonioji Armija praradus Lenkijai savo valstibingumą (jos vyriausybė tepė slydes nuo vokiečių į Angliją per Rumuniją) užemė Wilno kraštą, kad sustabdyti tolimesnį vokiečių judėjimą į Rytus. Tai kad Lionečka sek toliau savo paskas, jos skirtos tik tokiems debilams kaip tu ir sar vienam tavo gerbėjui acto garintojui, vienodo lygio asilai esat kartu.

nemokšai lionečkai

nemokšai lionečkai portretas
matyt vargšui Lionečkai smegenų pritrūko sužinoti apie 1938m. Miuncheno sandorį tarp Anglijos, Prancūzijos, Vokietijos , apie jų glaudžias draugystes ir kitų šalių dalyjimąsi. Taip pat, mankurtas Lionečka kažkodėl vengia parašyti tikrąją Stalino pavardę Džiugašvili, juk niekam nesinori piktis su sakartvelais, ane Lionečka? Visa rašliava kaimo lygio. Ačiū, Lionečka, už pamokslus savo kiaulidėje, kito lygio iš tokio idioto tikėtis būtų kvaila. Tiesa, Lionečka, vistiek pats nepasiskaitysi, tai žinok, kad realiausias šaltinis tai tuometinė spauda, o lenkiški laikraščiai, užpuolus Vokietijai, peikė ir visokiais negražiais žodžiais vadino kažkodėl ne TSRS, bet Angliją ir Prancūziją, kurie paskelbė karą Vokietijai, kaip ir žadėjo, bet kažkodėl kariavo labai keistaiir į pagalbą taip ir neatėjo. Dar gali prisiminti, kad Klaipėda lietuviai prašiko taip pat iki Molotovo- Ribentropo pakto, dar 1939 pavasarį, o Vilnius buvo prijungtas Lietuvai kiek pamenu rugsėjo 17 d.

RAMŪNAS KARBAUCKIS

RAMŪNAS KARBAUCKIS portretas
ŠIRINSKIENE!!!!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Bravo, Leonai. Rašinys puikus ir istoriškai teisingas. Malonu skaityti kai apie rimtus dalykus parašoma linksmai. Gana didelis rašinio šalutinis efektas – p. rusų kolonistams bei kitiems Stalino-Putino subinlaižiams sukeltas nevalingas tuštinimasis.

to Supratau

to Supratau portretas
Paktas geriausiu atveju "gražino" vilnių, o Klaipėda nuo 1939 m. iki 1944-1945 m. priklausė savo įkūrėjams vokiečiams. P.S. Geriau padėkok paktui už demografinio pertekliaus sumažinimą :)

Supratau

Supratau portretas
Ačiu "paktui" už Vilniu ir Klaipeda.

Darius

Darius portretas
Man kazkiek sekasi ir darau kiek leidzia finansai, apie valdzia kalbu filosofiniu poziuriu (nors turiu priskaiciuotas tukstantines PSD skolas uz 4 studiju metus ir uzblokuotas saskaitas su stebuklingaja PLAIS tautine programele, o kur dar hipoteka). Sekmes zenklas "ok" sudaro stilizuota triju sesetu kombinacija, o tai duoda suprasti kam jie turi buti dekingi uz tai..., todel sekmes as nesureiksminu.

To Darius

To Darius portretas
Gyvenimas tamstelei visada būtų panašus, nes tokie, kaip tamsta nieko nedaro, kad pakeistų gyvenimą tik burba ir skleidžia apkalbas apie tuos kuriems sekasi. Net jeigu viskas būtų taip, kaip nori tu, vis tiek tu būtum nepatenkintas kažkuo. Sakytum, kad "nebėra tos dvasios kuri buvo kažkada" arba, kad "baldai kažkaip ne taip sudėti". Čia ne pasaulis ir ne valdžia negeros, o tamstos protelyje kažkas įsiveisę. Gali padėti kunigas arba psichoterapeutas. Dar kartą geros dienos

Darius

Darius portretas
Kepenio nepazistu, jei as klysciau, tai gyvenimas senai butu kitoks, valdzia keicia valdzia, bet vistiek ta pati siknaskyle, reiskia yra kazkos trecias faktorius, jokie rinkimai nepades, neparankus pretendentai gali buti pasalinti iki fizinio susidorojimo

to Darius

to Darius portretas
Beprasmiška diskutuoti su lunatiku skleidžiančiu D. Kepenio lygio kliedesius ir nusišnekėjimus. Geros dienos

Darius

Darius portretas
nieko as negarinu, vejai, o kilmingi zydai tarkime is Sveicarijos, kurios karas nepaliete ar nekeista, zydai megsta aukojimo ritualus, sitas karas ir buvo vienas is aukojimo ritualu susiktiems zdmasoniu demonams, todel anglosaksai nuolankiai tylejo zinodami apie vokieciu koncentracijos stovyklas, aplamai i valdzia nepateksi nenusilenkes demonams, todel sita valdzios siknaskyle yra amzina

to Darius

to Darius portretas
KAS "PASMERKĖ" J.STALINĄ? NIKITA CHRUŠČIOVAS, KURIS NUTYLĖJO SAVO PATIES TIESIOGINĮ INDĖLĮ Į ŽUDYNES? KOKIE ANGLOSAKSAI, KOKIE NEKILMINGI ŽYDAI?NEMELUOK IR N E PIS K PROTO, EIK GERIAU ACTUKĄ PAGARINK ARBA PASIMELSK LILIPUTINO NUOTRAUKAI

Darius

Darius portretas
Stalinas yra pasmerktas pačiu komunistu, o isgamos visi, o ypac anglosaksai su cerciliu priesakyje prisidenge padorumo skraiste ir atvede hitleri i valdzia, atrise rankas visoms zudynems ir konc.stovykloms apie kurias zinojo, bet tylejo, nes buvo vykdomas zmoniu mazinimo planas pagal anglosaksus ir nekilmingu zydu aukojimo ritualas.

ne vatagalvis

ne vatagalvis portretas
Karo kurstytojai visada buvo bolsevikai-raudonieji isgamos pagimde rudaji fasizma,bet Adolfelis laiku perprato usociaus planus ir suzlugde visos europos ,,sovietizacija,,.kad toks bolseviku politbiuro posedis buvo,raudonieji visa laika neige,bet tiesa visada isaiskeja,aciu autoriui uz tragisku ivykiu priminima.

Семейственность

Семейственность portretas
И Левон Дыков atsirado.

bee

bee portretas
anuomet pasiverčiau musele, tupėjau kamputyje, klausiausi ir jums išdėsčiau. o ką turime šiemet? Stebėtinos įžvalgos, bet man moka
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Ar žydelka – įžeidimas?
  Ar žydelka – įžeidimas?

  Pastarojo laiko įvykiai paviršiun iškėlė ne pačių gražiausių dalykų. Pirmiausia tai, kad, nepaisant kosmopolitiškėjančios bei lyg ir civilizuotos visuomenės, daugeliu klausimų konsensuso pasiekti vis dar nesugebame. Jei kažkas...

  78
 • Patriotizmas už pinigus
  Patriotizmas už pinigus

  Ketvirtis milijono eurų – daug tai ar mažai? Nelygu, kaip žiūrėsi. Eilinis žmogus dėl tokios sumos turi sunkiai dirbti gal dvidešimt metų. Aukštesnio lygio krepšininkui tai vieno sezono atlyginimas. Lietuvos krepšinio ...

  2
 • Nedarome nieko, bet tikimės gero rezultato
  Nedarome nieko, bet tikimės gero rezultato

  Kaip jau įprasta, vasaros pradžioje užverda viešos diskusijos apie prastėjančius abitūros egzaminų rezultatus, naikinamas studijų programas, perdėm žemai nuleidžiamą stojamųjų kartelę ir mažėjantį abiturientų, o tai reiškia ir ...

  3
 • Lietuvos švietimo vizija: perskirstysime biudžetą ir miegosime toliau?
  Lietuvos švietimo vizija: perskirstysime biudžetą ir miegosime toliau?

  Jeigu koks nors tūlas pilietis paklaustų kokio nors tūlo Lietuvos politiko apie kokios nors problemos sprendimo būdą, tai yra 99,9 proc. tikimybė, kad išgirstų du atsakymo variantus. Pirmas – reikia didinti finansavimą, antras – reik...

  3
 • Tarsi šimtas metų vienatvės
  Tarsi šimtas metų vienatvės

  Pirmasis britų bandymas įtvirtinti savo įtaką Afganistane baigėsi nesėkme (1839–1842). Po daugiau nei 30 metų Didžiosios Britanijos pajėgos grįžo, tik šįkart pasirengusios gerokai rimčiau. Iš pradžių britų valdžia siekė ...

  2
 • Mokykla – vaikams, išbandymai – tėvams
  Mokykla – vaikams, išbandymai – tėvams

  Laimei, švietimo strategams nešovė mintis, aklai bekopijuojant kitas šalis ir ilginant mokslo metus, keisti ne jų pabaigos, bet pradžios dieną. Tai, kad naują gyvenimo knygos lapą mūsų vaikai atverčia pirmąją rudens dieną, taip...

  2
 • Patikima valdžia
  Patikima valdžia

  Visuomenė visiškai sutrikusi: kodėl Ramūno Karbauskio koalicijos partneriams iš "Tvarkos ir teisingumo" nekliuvo jokios ministerijos portfelio? O štai Valdemaro Tomaševskio atstovams – net du. Bet. Jei visuomenė ...

  3
 • Apie teatrą ir asmens kontrolę
  Apie teatrą ir asmens kontrolę

  Priešistorė Neseniai Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (NTKD) pavedė Lietuvos kultūros ministerijai (LKM) išplatinti teatrams raštą, kuriame minimas įstatymas, nurodantis "draudimą rūkyti tabako gaminius...

  4
 • 20 metų su V. Putinu
  20 metų su V. Putinu

  Prieš 20 metų grįždamas iš Vladivostoko į Maskvą išgirdau, kad Rusija turi naują ministrą pirmininką. Tuo metu apie Vladimirą Putiną žinojome nedaug. Dabar vis dar nedaug žinome. ...

  7
 • Valdžios primatų paradoksai
  Valdžios primatų paradoksai

  Kol dekoratyviniai patriotai rujojo dėl V.Landsbergio "žydelkos" ir falsifikuotos praeities, Vyriausybė nesnaudė ir tyliai subrandino automobilių mokestį. Žodžiu, kol žmonės žaidė istoriją, buvo pradėti įgyvendinti nauji piliečių mel...

  6
Daugiau straipsnių