Melu grįsta putinistinė istorijos versija turi sulaukti atkirčio

Anonimas

Anonimas portretas
Šaunuolis Putinas. Tikras Prezidentas. Užtat šis anglų pedofilas ant jo ir loja...

To manau

To manau portretas
o dabar argi kitaip?Jeigu Lietuvoje būtų pastatyta atominė elektrinė (ir dar su Kubiliaus nupirktu moraliai pasenusiu Hitachi reaktorium) tai būtų pagirtinas dalykas. O kai Baltarusija pasistatė savo AE tai mūsų valdžiagyvių žviegimas kaip blogai tesiasi bene 10 metų

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha to Cha cha cha portretas
Bravo, tu idiotas su iniciatyva.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Dėl protinio neįgalumo pas okupantų kolonistus bei kitus jankių subinlaižius prasidėjo eilinės sapalionės.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Dėl protinio neįgalumo pas okupantų kolonistus bei kitus Putino subinlaižius prasidėjo eilinės sapalionės.

Eilinės sapalionės

Eilinės sapalionės portretas
Juk ne Putinas rašė tuos dokumentus, o taip šnekėdamas, aišku, juos turi.

manau

manau portretas
Lyg tai tamstelė nežinotumei, kad istorija yra ištisas melas . Kas tinka vienam, - netinka kitam, galioja Afrikos genčių principas, - jeigu mano gentis nuvarė kaimyninės genties karves, - tai garbingas ir narsus poelgis. Jeigu mūsų atžvilgių tą padarė kaimyninė gentis , - tai niekšiškas ir neleistinas poelgis, todėl tokia mūsų istorija.Kaip sakoma Lietuvoje : "Kiekvienas gaidys savo kiemą giria".

pilietis

pilietis portretas
Edwardas Lucasas eilinis spec tarnybų trolis. Melagis kaip reta. Jo visos įžvalgos nurašinėtos nuo rusofobinės spaudos. Pats savo minčių nesugeba išdėstyti, nes yra nevykėlis. Daugiausia jo kliedesių galima pasiskaityti komunistiniuose, Stalino "kultūra" puoselėjančiuose laikraščiuose, kaip Komjaunimo rytas ir komūniagų tiesa. Juo žavisi sovietinių koloborantų palikuonys.

ALGIS

ALGIS portretas
NEŽINAU , KODĖL DIPLOMATAI Į AKIS JAM NEPASAKO , KAD JIS U R O D A S , SNUKIS KIAULĖS .

pilietis

pilietis portretas
Tai NE NAUJIENA, kad ta šalis meluoja.Dar didesnė NE NAUJIENA , kad jos vadovas , buvęs represinės, labai žiaurios ir šlykščios struktūros papulkininkis , šnipas , visą gyvenimą melavęs , o tapęs šalies vadovu , ir pradėjęs vogti, bei kalinti kitaminčius kalėjimuose, pradės į senatvę elgtis teisingai....Tai nelogiška, to negali būti...Kol tas išgama vadovaus savo šaliai ir puldinės kaimynus. Jų tokia politika nuo seno, kai dar carai falsifikuodavo , darydavo "gražesnę" savo šalies istoriją.

Pagarba Lucasui

Pagarba Lucasui portretas
Edwardas.Lucasas yra Europos politikos analizės centro viceprezidentas bei britų savaitraščio „The Economist“ vyresnysis redaktorius ir savo įžvalgose niekų nerašinėja. Jis tik konstatuoja faktą, kad putinistinė istorijos versija - melas,turintis sulaukti atkirčio, Kas ir kokiam asilui dar neaišku?

>Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha

>Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha portretas
Kodėl idiotas pavadintas idiotu taip įsižeidžia?

Propagandinis seno Stalino kareivos Kęsto pirstelėjimas

Propagandinis seno Stalino kareivos Kęsto pirstelėjimas portretas
Tai vargšas nusenęs žmogelis – okupacijos laikų liekana. Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Ašara

Ašara portretas
Ka plepa sis plepys? Gal slektos (ir gerb. Prezidente) ir nori susidurti su rusais, tai tegu ir pesasi. Tuo paciu metu prisileido musulmonu. Tai dar puse bedos. Bet invazija is dvieju kariaujanciu musulmonu: sunitai ir shyytai... atskiros mecetes, abipuse 1400 metu neapykanta... Jie atveza Sirija, Irana, Saudija, Jemena ... tiesiai i Europoa centra! Baisu! O tas ozys plepa apie Rusija. O gal tycia, kad nepastebetume ir ...

Kęstas

Kęstas portretas
Nepasiduokime propagandai masinės informacijos priemonėse, nes jose dirba perkami ir parduodami skalikai, kaip sakė D. Grybauskaitė. Konservatoriai naudoja daug D. Mockaus pinigų, kad papirkti lietuvišką spaudą ir griauti konkurentų populiarumą. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha to Cha cha cha portretas
Užjaučiu tave, girtos motinos kur patvory girtas valkata tave pradėjo ir pagimdytą idiotą. Tu visam amžiui pasmerktas vogti svetimas mintis, nes tavo tuščia galva savo minčių negeneruoja.

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha  to Cha cha cha portretas
Užjaučiu tave, girtos motinos pagimdytą idiotą. Tu visam amžiui pasmerktas vogti svetimas mintis, nes tavo tuščia galva savo minčių negeneruoja.

Y-ha-ha

Y-ha-ha portretas
Kas netingi, sotūs, eilės bankuose prie pinigų, mašinų nebėra kur statyti, motelių, kvartalai prie miestų. mačiau reportažą per TV: vienas taip pat bėdavojo, kad skursta, bet buvo pagėręs, o dauguma džiaugėsi, kad gyvenimas gerėja, miestai ir miesteliai gražėja. Ir nereikia reikšti kėgėbistinę nuomonę, prisidengus, kad kritikuojama KGB.

Blogio imperijai būdinga

Blogio imperijai būdinga portretas
1. Sudaryti sutartis, bet jų nesilaikyti (pvz., Leninas, bolševikai prižadėjo 1920 m. gražinti Vilniaus kraštą iki Ašmenos, Lydos, bet gražino tik 1/3. Buvo susitarimas tarp Rusijos, Ukrainos, JAV ir D. Britanijos, kad Ukraina atiduoda atominį ginklą, bet jos teritorija neliečiama. Kremlius susitarimą sulaužė). 2. Panaudojami priešininkų žudymai net užsienyje (Litvinenka nunuodytas radioaktyviu poloniu, „novyčioku" apnuodyti Skrapaliai, bet žuvo D. Britanijos pilietė ir daugybė kt. aukų). 3. Nuolat grobti svetimas teritorijas (pvz., po Suomijos karo prisijungta Karelija, po II Pasaulinio karo negražinamos Japonijai P. Kurilų salos, pusė Sachalino, užgrobta P. Osetija ir Abchazija iš Sakartvelo, Krymas ir Donbasas iš Ukrainos bei kt.). Ir t. t.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
KGB-istinės mafijos bosė prostitutė magnolija sėkmingai apiplėšė Lietuvą, paversdama lietuvius alkanais, basais ir nuogais užpakaliais elgetomis. Tą jai pavyko padaryti intensyvia propaganda išplovus lietuvių smegenis ir pavertus juos idiotais. Paskaitai KGB sovietinių Lietuvos kolaborantų išsivertusių kailį pseudopatriotų komentarus ir pasidaro gaila jų – tapo pagal KGB-istės magnolijos muziką šokančiais beždžionžmogiais.

čekistinė propaganda

čekistinė propaganda portretas
Tokia ji jau melo, šmeižto ir apgavysčių čekistinė politika. Tokia ji buvo prie Lenino-Stalino- Dzeržinskio, tokia vėliau prie Andropovo-Brežnevo, tokia ir išliko prie Vladimirovičiaus. Makiaveliška: kad pasiektumei tikslą, visos priemonės - šantažas, melagystės, net žmogžudystės yra pateisinamos. Blogio imperija buvo, yra ir bus.

pagal lenku,prancuzu,anglu savitarpio pagalbos

pagal lenku,prancuzu,anglu savitarpio pagalbos portretas
karo metu susitarima ...lenkai atakavo vokiecius savo pasienyje ,lenkams y pagalba turejo atskrist visas prancuzu ir anglu karinis oro laivynas -anglai pasake kad virs Lamanso rukas skrist negali, jais paseke prancuzai motyvuidami ,kad zibalas su cisternom dar kelyje -lektuvai pakilt negali. Vokieciai per dvi savaites sutruskino lenkus -valdzia pabego ,o rusai is savo puses yvede kariuomene y lenkija ,kad atitolintu vokieciu kariauna nuo savu sienu...

Patriotas

Patriotas portretas
Kas leidžia tokiam autoriui spausdinti straipsnius apie istoria,jeigu jis pats jos nežino.Skaitykit atidžiau istorija.Tada bus viskas aišku,nereikės rašyti nesamonių.

anglas ligonis ..

anglas ligonis .. portretas
vel ,,novicioko,, prisiuostes kliedet pradejo....

Cha cha cha to cha cha

Cha cha cha  to cha cha portretas
Teisingai. Tai tik Putino istorija, kurią jis perša kiekvienam jo besiklausančiam idiotui.

Cha cha cha to Chi chi chi

Cha cha cha to Chi chi chi portretas
Klysti - jie tokiais negimė, juos tokiais padarė.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
KGB-istinės mafijos bosas Striukis Putinas sėkmingai apiplėšė Rusiją, paversdamas rusus alkanais, basais ir nuogais užpakaliais elgetomis. Tą jam pavyko padaryti intensyvia propaganda išplovus rusų smegenis ir pavertus juos idiotais. Paskaitai sovietinių okupantų paliktų rusų kolonistų komentarus ir pasidaro gaila jų – tapo pagal Kremliaus boso muziką šokančiais beždžionžmogiais.

Anonimas

Anonimas portretas
Per ilgai pasaulis kencia ta kremliaus troli.

Chi chi chi

Chi chi chi portretas
Vyrai klauso tik rusiškų tv kanalų giesmeles, nes negabūs kalboms. ir skaito tik LKP istoriją apie Maskvos saulę. Jie nekalti, kad tokie gimė.

cha cha

cha cha portretas
Putino istorija yra pagrįsta akivaizdžiais faktais. O šie faktai labai nepalankūs nei šūdlenkiams, nei litvinams, kolaboravusiems su Hitlerio smogikais ir dalyvavusiems nekaltų žmonių žudynėse. Tai Ožio tvartelio aferistai ir vagys ieško tarp tų žmogžudžių "partizanų" ir kabina jiems didvyrių medalius.

Rusai žvengia

Rusai žvengia portretas
Sako palauk archivus atydarysim tai partneriai rudu akiu netures kur deti:)

taigi

taigi portretas
Tai Miuncheno sąmokslo nebuvo ir Vakarų Europos valstybės nepadovanojo Čekoslovakijos Vokietijai ir Čekoslovakijos neužpuolė bei neokupavo Vokietija bei Lenkija...? Tai tik pucino sapnas? :)))

fainuolis

fainuolis portretas
Nusmurgęs anglas moko vergus kaip reikia galvoti??? Kas šitam imperininikui moka?

Cha

Cha portretas
Pragydo Putino ppropagandonas, gal ir už užmpokestį.

apie

apie portretas
ka jis cia.....?

toriu propogandonas Face Nws skleidejas

toriu propogandonas Face Nws skleidejas portretas
pragydo.....jei anglai su prancuzais butu pagal ju susitarima padeje lenkams ---karo aplamai butu nebuve , anglai pimi isdave lenkus ,o jiems is paskos paseke prancuzai ... na o vokieciai juos visus isdulkino atskirai po viena....

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu esi toks chytras tai šokinek prieš Putiną. Be reikalo straipsnio kvailai nespausdinę.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Kodėl Lietuvos pieno sektoriui turėtų rūpėti gaisrai Australijoje?
  Kodėl Lietuvos pieno sektoriui turėtų rūpėti gaisrai Australijoje?

  Gaisrai Australijoje ir auganti geopolitinė įtampa Persijos įlankoje – šie įvykiai tiesiogiai veikia pasaulinę pieno pramonę, kurios dalimi yra ir Lietuva, eksportuojanti didesniąją dalį mūsų šalyje pagamintos pieno produkcijos. ...

  3
 • Gyvenimas „bordelyje“
  Gyvenimas „bordelyje“

  Ne kelmais virstantys miškai. Ne fabrikantų kūdromis verčiamos marios. Ne mūsų fintech pionieriai. Ne pirmasis vienaragis. Ir ne fūrų šoferiai, kurių darbdaviai iškelia savo pinigus pas kaimynus. Net ne mūsų krepšinis, u...

  2
 • Pamirškime pasakas ir išmokime realios istorijos
  Pamirškime pasakas ir išmokime realios istorijos

  Pradedant Aušvicu ir baigiant mūšiu dėl Britanijos, herojiški mitai nusveria realybę. Žuvusieji nusipelno daugiau. ...

  8
 • Ciniškos dviveidystės žavesys
  Ciniškos dviveidystės žavesys

  Kaip ten sakė komunistinės džiovos iškamuotas poetas J.Janonis? "Ar tu matei?" ...

  10
 • Du kairės kojos batai
  Du kairės kojos batai

  Šią savaitę Švietimo, mokslo ir sporto ministerijoje į pirmą posėdį rinkosi darbo grupė, rengsianti Ugdymosi šeimoje tvarkos aprašą. Seimui įteisinus tokią alternatyvaus ugdymo galimybę, lyg ir galima pasidžiaugti: i&sca...

  13
 • Pato situacija dėl įtakos aukščiausiame valdžios ešelone
  Pato situacija dėl įtakos aukščiausiame valdžios ešelone

  Nors ponas Karbauskis ir viešai deklaruoja, kad "rūko su Jo Ekscelencija taikos pypkę", akivaizdu, kad susiklostė pato situacija dėl įtakos aukščiausiame valdžios ešelone. ...

  5
 • Tu esi beviltiškas!
  Tu esi beviltiškas!

  Tikriausiai visi yra ištarę savo viduje tokį nuosprendį katinui, sutuoktiniui, vaikui, tėvams, bendradarbiui, viršininkui ar pavaldiniams. Beviltiški tinginiai, nesugebantys išnešti šiukšlių! Visiška...

  8
 • Vejamės traukinį
  Vejamės traukinį

  Vargu ar rasime kitą tokią profesiją, kur nuo tragedijos ir triumfo dažnai skiria vos vienas žingsnis. Nebent kazino lošimai, jei tai galima prilyginti profesinei veiklai. Dar praėjusią savaitę atrodė, kad šis tarptautinis sezonas Lietuv...

 • Jis buvo pasirengęs mirti
  Jis buvo pasirengęs mirti

  Legendos byloja, kad Nelsonas Rolihlahla Mandela gimė 1918 m. liepos 18 d. (mirė 2013 m. gruodžio 5 d.) vienoje Pietų Afrikos provincijų. Teigiama, jog vardas Rolihlahla reiškia "sukeliantis bėdas", o jo šeima buvo tiesiogiai susi...

  10
 • Didysis politinis mačas
  Didysis politinis mačas

  Estai ir vėl mus aplenkė. Šįkart stulbinamai kūrybišku politiniu mąstymu. Estijos prezidentė ponia KK pastarųjų dienų vizitui pasirinko ne Pasaulinį ekonomikos forumą Davose ar Holokausto forumą Jeruzalėje, o Karaliaus Jurgio salą A...

  4
Daugiau straipsnių