Ekspertų perteklius

Artėjant pirmojo karantino metinėms, smarkiai paūmėjo visuotinis tėvynainių pamišimas, kuris pernai dar nebuvo toks ryškus.

Panašu, jog pernelyg užsitęsęs prievartinis užsidarymas galutinai iš proto baigia išvaryti visus politinius ir kitokius ekstravertus.

Jų jau nebesudomina nei žinia apie už sukčiavimus sulaikytą vieną turtingiausių vietos verslininkų, nei Prezidento ambicijos iki vidurvasario Lietuvoje suformuoti kolektyvinį imunitetą virusui.

Dabar nūnai visus užbūrė diskusijos apie Stambulo konvenciją.

Panašu, jog pernelyg užsitęsęs prievartinis užsidarymas galutinai iš proto baigia išvaryti visus politinius ir kitokius ekstravertus.

Paprastų žmonių (neišskiriant ir politikų) protus staiga apnuodijo kažkoks didelis, neabejotinai turkiškas, blogis (antraip, kuo čia būtų dėtas Stambulas?).

Konvencijos klausimu kol kas nepasisakė veikiausiai tik nušalintasis prezidentas, kuris ir taip yra „už žmogiškumą ir teisingumą, šeimą ir tautą, už valstybę ir stiprybę, už tikėjimą ir viltį“. Bent jau taip liudija dvejų metų senumo nušalintojo rinkiminis šūkis.

Bet kalba ne apie tai. Štai pagrindinis šešėlinis „valstietis“ iš pradžių savo feisbuke susirūpino, ar tradicinės šeimos gynimas bus pripažintas nusikaltimu, o paskui jau ir atviru laišku į Seimą kreipėsi, ragindamas „susivienyti ginant tradicines vertybes“.

Tik po to greitai nuo jaunojo konservatorių lyderio gavo, kaip šlapiu maišu per pakaušį. Esą „prieš bandant apsaugoti Lietuvos šeimas, pirmiausia vertėtų pradėti nuo savosios“.

Apie konvenciją savo žiniomis suspindo ir svarbiausioji šešėlinių „valstiečių“ ideologė bei tarptautinių reikalų žinovė Agnė Š., vienoje TV laidoje viešai rėžusi, kad „mes nesame Azerbaidžanas ar kita musulmoniškos ar kitos pasaulėžiūros šalis, kuri žaloja moterims organus ar kažką daro“.

Ta pačia konvencijos tema ne mažiau įstabus ir buvusios ministrės Ritos T. rašinys, kuri savo tautiečio, lenkų literatūros klasiko pavyzdžiu lotyniškai paklausė: „Quo vadis?“, tik pamiršo antraštėje kreipinį „Lietuva“ išskirti kableliu.

Akivaizdu, kad ekspertų konvencijos klausimu radosi per daug.NAUJAUSI KOMENTARAI

Astai Dykovienei

 Astai Dykovienei portretas
Cha cha cha. Su tuo savo “ekspertų perteklium” stipriai užgriebei “valstiečių” viršūnėlę. Tave akmenimis užmėtys, šlapiu maišu per pakaušį neužteks.

Straipsnis

Straipsnis portretas
apie nieką.

Tikriausia,

Tikriausia, portretas
nėra geresnių ,, ekspertų,, už žiniasklaidos priemonių atstovus . Visais klausimais tik JIE VIENI supranta ir gali nesusipratėliams paaiškinti.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Lietuvos advokatūra: ar STT neklaidina visuomenės?
  Lietuvos advokatūra: ar STT neklaidina visuomenės?

  Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) 2020 m. veiklos ataskaitoje tvirtinama, kad joje remiamasi faktais, kurie sugriaus viešojoje erdvėje sklandančius mitus. Vis dėlto Lietuvos advokatų atstovai mano, kad dokumentas ne tik neišsklaido mitų, ...

 • Pakeliui į Šiaurės Korėją
  Pakeliui į Šiaurės Korėją

  Lietuva užtikrintais žingsniais žygiuoja Šiaurės Korėjos kryptimi. ...

  3
 • Srovės ir „siusiukai“
  Srovės ir „siusiukai“

  Pandemija mus ne tik išblaškė po vienatvės kampus, bet ir įspraudė į plokščią ekranų gyvenimą. Pavartai paveiksliukus feisbuko ar instagramo platybėse – tarsi paragauji uždrausto rojaus, pasidaliji nuomone ar naujiena &nda...

  1
 • Slapti pasimatymai
  Slapti pasimatymai

  Lemonui, Lemonui, Danieliui, Danieliui, o Pjerui ir nebeliko. Eurolygos reguliariajam sezonui kirtus finišo liniją, turnyro organizatoriai dalyviams padalijo jų uždirbtas premijas. Dalybų rezultatas – tarsi sename populiariame animaciniame fil...

  2
 • Kokį pasaulį regime?
  Kokį pasaulį regime?

  Visiškai naujos teorijos fizikoje – kvantų mechanikos, kuri negalėjo rastis kaip išvestis iš ankstesnės pažinimo patirties, kūrimo laikotarpiu ypač aštriai kirtosi klasikinės ir naujos teorijos požiūriai. ...

  4
 • Rektorius: svarbu nebijoti mokytis čia ir dabar
  Rektorius: svarbu nebijoti mokytis čia ir dabar

  Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) rektorių prof. Juozą Augutį stebina Lietuvoje dažnai girdimos kalbos, kad žmonių, turinčių aukštąjį išsilavinimą, šalyje turėtų būti mažiau.  "Tai panašu į 30 ar 40 met...

  1
 • Našaus tardymo metodai
  Našaus tardymo metodai

  Niūriose, nuo viso pasaulio atskirtose patalpose, pasigirdo skambus pliaukštelėjimas. Kadaise Khalidas Sheikhas Mohammedas (1964/1965) buvo vienas nuožmiausių ir pavojingiausių islamo ekstremizmo atstovų. ...

  3
 • Palydovo belaukiant
  Palydovo belaukiant

  Moderniosios Rusijos kankinys A.Navalnas kalėjime ūmai pasigedo Korano. Nors dar ne taip seniai buvo sulaukęs kritikos dėl nacionalistinių pareiškimų ir šaipymosi iš emigrantų, atvykusių į Rusiją iš musulmoniškų Vi...

  2
 • XX a. palydos
  XX a. palydos

  Nesibaigiančią pasaką su istoriniais ritualais, šimtametės supervalstybės simboliais, princų vestuvėmis ir žemiška kasdienybės idile pasauliui dovanojanti karališkoji Vindzorų šeima šiandien dalijasi savo skausmu. ...

  3
 • V. Putinas bando Vakarus dėl Ukrainos
  V. Putinas bando Vakarus dėl Ukrainos

  Mes nesuprantame Rusijos žodžių ir nesipriešiname jos poelgiams. ...

  4
Daugiau straipsnių