Dekoratyviniai Prezidento metai

lietuvaite

lietuvaite portretas
Taip,jei vadovaujanciam [!!!] butini 50+40 ir dar....PATAREJU?! tai ka ta GALVA bendrai imant !!!! sugeba nuveikti TAUTAI?? Fju ,fju ,fju

lietuvė

lietuvė portretas
Centas prie cento, milijonas prie milijono - skaičiuoti bei sąžiningai apskaityti šalyje cirkuliuojančias apyvartines lėšas yra privalu, nes pinigus būtina skaičiuoti, juos perskirstyti, antraip ekonomika merdi. Kai šalies vadovybė tesirūpina vien savo kišenės pripildymu, nesistengdama, kad ir visi žmonės turėtų daugiau pinigų, turime tokią realybę, jog žmonėms čia gyventi nesinori, todėl tenka emigruoti. Vien pažadų apie šviesų rytojų vaikams ant duonos neužtepsi ir į mokslus jų neišleisi. Valdančiųjų priedermė yra rūpintis visais šalies gyventojais, ne tik verslininkais. Kai valdantiesiems milijonai tampa "niekis", kai neapskaitomos pro visus plyšius išplaukiančios valstybės lėšos, papildančios tik nesąžiningų "viarslinykų" sąskaitas, valstybė tampa visokių perėjūnų apvaginėjama, o jos jaunimas ima kurtis gyvenimus kitose šalyse. Kai senoji karta iškeliaus į geresnį pasaulį, jaunimas liks prie suskilusios geldos: nei ambicijų, nei amunicijų. Mąstyti valstybiškai ne kiekvienam duota.

Kaskis-

Kaskis- portretas
tam kuris rašo ,,lietuvei": ką tu čia mali moli pats nesigraibydamas?1.Tie patys swedbankai yra valstybiniai ir jų pelnas yra skiriamas Švedijos pensininkų išlaikymui; 2. Niekas nereikalauja kad būtų įkurta tokia pat lietuviška nesamonė kuri jau yra pas mus dabar ir vadinasi ,,Lietuvos bankas".Kalba eina būtent apie tikrą, gerai valdomą VALSTYBINĮ BANKĄ (toki kap pas švedus); 3.LR valstybinių įmonių nepriežiūra ir blogas jų valdymas yra viena iš didžiausių šalies problemų, tad ŠALINKIME JĄ. Tai privaloma norint pagaliau bent kiek susitvarkyti Valstybės ūkį.

to lietuvė (dar)

to lietuvė (dar) portretas
Tas "į užsienį išvežamas pelnas" tėra centai. Jums aišku gal tai yra dideli pinigai, bet po visų mokesčių, komisinių ir algų darbuotojams tai tėra skatikai ir Jūsų gyvenime niekas nepasikeis vien dėl to, kad juos gaus ne SEB banko akcijas turintis švedas, o kokių nors girtaujančių "valstiečių" rinkėjų šeimynėlė vaiko pinigų pavidalu. LT bankas yra iliuzija- miražas (kaip ir raitelis turgaus- kartuvių aikštėje, nacionalinis stadionas ar pergalė "Eurovizijoje"). Tai nieko nelems valstybės gyvenime ar Jūsų egzistencijoje. O štai pvz... sumažinus biurokratinį valstybės institucijų ir mokesčių mokėtojų pinigais mintančių parazitų aparatą- pasikeistų daug kas. Pradėti savo verslą būtų žymiai lengviau ir paprasčiau, net Jūs galėtumėte įkurti savo "lietuvišką" banką, tik vargu ar ilgai išsilaikytumėte su tokiu "nepraktišku" požiūriu kaip Jūsiškis :)

to lietuvė

to lietuvė portretas
Jūs akivaizdžiai nieko nesuvokiate apie ekonomiką ir verslą, arba neskaitėte to kas jums buvo parašyta 12 komentare. Dar kartą pakartosime- valdiškos įstaigos niekada nieko neuždirba, nes jos neturi stimulo uždirbti, kad išgyventų ir LT bankas nebus išimtis. Kad uždirbtum turi tiekti kokybiškas paslaugas arba prekes, jeigu jų nebus- nebus klientų ir nebus pinigų, o valstybinę algą gaunantis nomenklatūrininko žentas neturės jokio stimulo tiekti kokybiškas paslaugas ar prekes, nes jo alga vis tiek jau apmokėta, tad kam stengtis. Štai pavyzdžiui elektronikos parduotuvių tinklas "Elektromarkt" niekada neturėjo jokių gerų prekių- kada ten užeidavai- ten nebūdavo nieko įdomaus, taigi "Elektromarkt" galų gale bankrutavo. Jam pavyko ilgai išsilaikyti tik todėl, kad valstybės algas darantys nomenklatūrininkų žentai nedirbdavo viso savo darbo ir netikrindavo įmonės "šmaklių". P.S. Kas tas "Trampas" ?Neteko apie tokį girdėti.

lietuvė

lietuvė portretas
>to lietuvė: Lietuvos bankas reiškia ne vien paslaugų kokybę. Tai reikš pirmiausia, kad uždirbti pelno pinigai neiškeliaus į Švediją, o dirbs, suksis čia, Lietuvoje, suaktyvindamas mūsų šalies ekonomiką, o ne svetimos šalies. Pereitais metais jie užsidirbo nei daug, nei mažai - 50 milijonų eurų, kurie išplaukė iš mūsų šalies. Prezidentas puikiai supranta, ką reiškia neturėti savo šalies banką. Antra labai svarbi ir aktuali priežastis kurti savo šalies banką yra Q-anon vykstanti pasaulinio lygio finansinė kova su Federaliniu privačių asmenų pasaulio banku, kuriam prasiskolinusios visos šalys dėl nepakeliamai didelių palūkanų procentų. Trampui pavyko atjungti Ameriką nuo to košmariško vergavimo. Dėl to kovoja visos susipratusios šalys. Ar mes miegosime toliau, pumpuodami savo šalies pinigus į kitas šalis ? Sveiko proto turėjimas tikrai nepamaišytų tiems, kas supranta pasaulinio lygio kompetencijų svarbą, ir kas geba išsaugoti suverenų mąstymą, neišplautą sorošinių pinigų.

to lietuvė

to lietuvė portretas
Banke svarbiausia yra paslaugų kokybė, o ne akcininkų tautybė ar pilietybė. Be to "Lietuvos bankas" (valstybinis) reiškia tik tai, kad bus įkurta eilinė iš mokesčių mokėtojų pinigų išlaikoma įstaiga, kurioje sėdės nomenklatūrininkų žentai, sūnėnai ir marčios. Jie ten sėdės maždaug 8 val. per parą ir naršys "feisbuke". Jie neturės tikslo uždirbti pinigų (kurį turi privačių įmonių savininkai), tik atlikinės formalią pareigą už kurią gaus valstybinę algą, o tai reiškia, kad paslaugų kokybė bus prasta, kaip ir daugelyje panašių įstaigų. Bet Jūsų tiesa, kad "gerovę reikia kurti patiems"- labai sveikas amerikietiškas- protestantiškas požiūris :)

lietuvė

lietuvė portretas
Jeigu šiam prezidentui valdant bus įkurtas Lietuvos bankas, tai ir bus didžiausias šio prezidento nuopelnas Lietuvai. Kiekvienas laikmetis turi savus prioritetus. Panelė Grybauskaitė tobulino savo gebėjimus dvi kadencijas, 10 metų, tad nelabai garbinga lyginti tik vienerius metus padirbėjusio prezidento darbo rezultatus su veteranais. O kadangi tauta pernelyg įelektrintai politizuota, gal ir gerai, kad šis prezidentas nesistengia supriešinti, o būtent atlieka įtampų išmagnetintojo vaidmenį. Kai konservatorių Gabrielius nuolatos kursto įtampas, visą kadenciją kaip usūrinis šuo puldinėja valstiečius, prezidentui tenka nepavydėtinas neutralumo vaidmuo. Mes visi turėtume norėti taikos ir vienybės pačioje tautoje. Neieškokime "sliekų" ten, kur jų nėra. Gerovę savo galvose pirmiausia susikurkime patys. Kiekvienas savo aplinkoje padarykime viską, ką galime, kad čia gyventi būtų ir gražiau, ir geriau.

MM

MM portretas
Viskas yra tik manipuliacijų ir pijaro lygmenyje...

Labai gaila

Labai gaila portretas
O taip tik4jom4s bent jau to, kad bus kaip Adamkaus laikais.. Pasirodo, nieko panašaus, matome tik baisinį rūpinimąsi savimi ir sterilumą. Kaip tokiu egocentriniu išlepėliu galima būti?

Karmenas

Karmenas portretas
SAULIAU, kam tu šitaip su rūbais!.. Sauliau! Aš rėksiu: aaaaaaaaaa...

Danutei

Danutei portretas
Turbut ten pat, kur ir 120 eur ismoka kiekvienam vaikui.)

Danute

Danute portretas
Gal kas zino kur tie 3erai ,kuriuos zadewjo nuo liepos prideti prie pensijos?

Poetinė Filosofinė įžvalga

Poetinė Filosofinė įžvalga portretas
Pakartosim. G. Nausėda gal ir nėra labai gerai, bet A. Juozaitis būtų dar blogiau. Čia paminėta I. Šimonytė (kaip ir Žigis-Vigis) būtų darę viską labai panašiai, kaip G. Nausėda. Be to, reikia konstatuoti faktą, kad žmonės pernelyg pervertina LT prezidentą ir pernelyg iš jo tikisi. LT prezidentas tėra antras užsienio reikalų ministras su Veto teise kiemo reikalams. Tai nėra kažkoks stebukladaris, kurį išsirinkus pradės kristi iš jūsų pasturgalių auksiniais Gražulio koldūnais.

Faktas faktu

Faktas faktu portretas
Žmonės tikrai nėra labai patenkinti šituo valdymu. Viskas tik dėl reitingų, o žmogiškos šilimos nėr. Ir nebus. Tas kas gavo 15000 eurų banke, niekada nesupras paprasto žmogaus, nes jo interesai yra kažkur kosmose, o ne ant žemės.Jis gyveno šiltnamyje,o mes visi realybėje, kuri nėra labai graži.

Tiek daug nusikalbančiam komentatoriui

Tiek daug nusikalbančiam komentatoriui portretas
Iki Grybauskaitės Nausėdai tikrai labai toli.Ir prezidentu tapo tik todėl,kad aukštas ir gražus.Ir kad labai demonstratyviai myli žmoną.Tiesa,daugiau ir nebuvo iš ko rinktis,nes Šimonytės nesinorėjo dėl prezidentūroje pasiilgto vyriško kvapo.

Ka cia

Ka cia portretas
Kauno diena sumane savo didziuju mastytoju samprotavimus spausdinti,pries tai moteris,dabar vyrukas. Nieko daugiau nesurasi tuose skaitymeliuose kaip kabinejimasi,jie nekalti,kad negauna apradineti ptogos spontanisku ivykiu su Prezidentu,nei jis egzaminuoja ministru uzsienio kalbu,nors pats puikiai moka keleta ju,nei zmones prie duru dreba,nei izeide ka,nei uzmigo posefyje,nei skia nesako,sveikinasi su visais kolegom,premjeru,veidas neisitempes,nekompleksuotas,kaip gali patikti toks zmogus zurnalistams,bet uz tai mums zmonems patinka,kad ir ne visiems ,tai normalu.Nera Prezidentas tobulas,bet jis dar daug ismoks,o dirbs ir veiks savo kompetencijos remuose ir su skirtingu spalvu batais tijrai neateis,liks elegantiskas ir mandagus.Dekoju jam,kad musu nesupriesino vienu su kitais,nes ir taip daug priesiskumo visuomeneje.vienintelis dalykas nepatiko,kad suministru N sakesi nekalbesias ir jo nebus Prezidenturoj,tai jo nepuosia,visa kita OK,svarbu,kad ir Prezidentas butu mumis patenkintas,

O tai

O tai portretas
Grybauskaitė pagal Pocių nebuvo vidutinybė? Ji labai labai dirbo ir ryžtingai sprendė problemas, visur kišo savo nuostatas, viešai sakė kas ir kaip turi būti ?:D). JOS NEBUVO IŠ VOISO MATYT. Dėl patarėjų gal pasakyta ir teisingai, bet antra vertus, tokiame poste sėdėti tai ne nusususiam dienrasčiui vadovauti. Bėda tik kad tie patarėjai Prezidentui nepataria ką tikrai reikia patarti. Darbas tik teorijose - įprasta ministerijų, kitų valdiškų įstaigų praktika. Net seime daugumos iniciatyvų rezultatas yra parodymui kad kažkas daroma
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Demokratija – brangintina ir nebūtinai amžina
  Demokratija – brangintina ir nebūtinai amžina

  Demokratiją lengva laikyti savaime suprantamu dalyku. Žvelgiant iš kairės, jos principai atrodo menkas figos lapelis imperializmui ir kitų formų nesąžiningumui. Tiesa yra pramanas. Svarbiausia – klausimai dėl galios ir identiteto. Konflikt...

  2
 • Mokyklinis chaosas
  Mokyklinis chaosas

  Pagal kitokias atostogų tradicijas gyvenančiose Europos valstybėse jau prasideda naujieji mokslo metai. Savaitė kita, "kelias į mokyklą, kelias į pasaulį" nuskambės ir Lietuvoje. Kas laukia rugsėjo 2-ąją ir visas kitas naujų mokslo met...

 • Išmokome išlaidauti
  Išmokome išlaidauti

  Lietuvos bankas pasidžiaugė, kad ekonomikos nuopuolis per karantiną nebuvo toks didelis, kokio tikėtasi. Per antrąjį ketvirtį ji susitraukė tik 5,1 proc. Ir tai tik viena geroji naujiena. Antroji – visur jau matomi atsigavimo ženklai. ...

  2
 • Profesionalių vertėjų pasauliui <span style=color:red;>(nebe)</span>reikia?
  Profesionalių vertėjų pasauliui (nebe)reikia?

  Kartais žmonės kreivai žiūri į vertėjo profesiją. O kam gi vertėjai apskritai reikalingi, jei yra visagalis "Google Translate"? Mašininio vertimo vertyklėmis pasikliaujama ne tik kasdieninėse situacijose, pavyzdžiui, kai nesupranti ...

  3
 • Mirtinas atostogų troškulys
  Mirtinas atostogų troškulys

  Visais laikais nebuvo didesnių nuvargėlių, kaip viešajame sektoriuje ir ypač biurokratinėje jo atmainoje. Į ką jau ką, o į Darbo kodekso reikalavimus nuosavam poilsiui gerbiami klerkai tikrai yra įsigilinę taip, kaip fanatikai į Morkaus evan...

  11
 • Gražių ponų metas
  Gražių ponų metas

  Kur tik pasisuksi, kaip grybai po lietaus ėmė dygti gražiai besišypsantys, nepriekaištingai susišukavę ir gražiai pasirėdę ponai ir ponios. Kandidatai ir kandidatės. O ir švyti rinkimų kampanijos abrozdėliuose jie taip, ta...

  5
 • Kai pasaulis sutelpa saujoje
  Kai pasaulis sutelpa saujoje

  Kiekvienas žmogus turi tai, ko negalima apibūdinti tik kaip anatominės struktūros. Žmogaus jausmai, emocijos, išgyvenimai, pyktis, empatija, galų gale buvimas tokiu, koks esi, su visais privalumais ir trūkumais dažniausiai ir apibrėžia kas ir ...

 • JAV tėvas – rasistas?
  JAV tėvas – rasistas?

  Už lango slinko nykios 2020-ųjų mūsų Viešpaties metų dienos, ir staiga pasigirdo keistas triukšmas: "Kapt, kapt, kapt", – per pasaulio tyrus nuaidėjo į lietų panašus garsas. ...

  6
 • Burbulo intrigos
  Burbulo intrigos

  Stipriausia pasaulio krepšinio lyga pagaliau oficialiai baigė savo neplanuotas atostogas. Po daugiau nei keturių mėnesių pertraukos NBA komandos, tarp jų ir abi lietuviškos, grįžo į aikštę. ...

  2
 • Mes jiems rūpime?
  Mes jiems rūpime?

  Ministras R. Sinkevičius po mėnesio vadovavimo kažkokiai ten mistinei ministerijai ūmai pavargo ir pasiėmė penkių dienų atostogas, o tai valstybiniame sektoriuje yra normalu ir net pagirtina. ...

  3
Daugiau straipsnių