Be konkurentų

ALGIS

ALGIS portretas
fizionomija labai panaši į garsiojo vaikų tvirkintojo .

minde

minde portretas
man geda del vlnc kapitalas visas o stdiono net neturi ir cigonu taboro neturi su tokias pinigais kur gauna vln galima daugiau padryt .ir geleznkl vadovauja vln kas per lopai vln dirba gewleznkl kad kaune atostogu negausi vasara/i save pazekit tada kauna kritikuokit,

skaitytojas

skaitytojas portretas
Sveikinu Kęstutį Navaką,tapus Vyriausybės kultūros premijos laureatu. Sveikatos ir kūrybos!

kauniete

kauniete portretas
,,,o jumoras![ tai nuopelnas gerb.autoriaus ] stai kaip taikliai zmogus parase:issirinkim meru kad ir oziiii ,o pavaduotoja ---kiaune svarbiausia[?]kad autorius pataike I taikini. Juk puse kaunishkiu visai nejo balsuoti; esame nusivyle,,tuo ,kas aplink vyksta

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Algi ,nebukite taip liguistai jautrus; ir tiesa priimkite ---ne kaip izeidima ;;o kaip kitokia[bet DAUGELIO] nuomone as nepulsiu jus izeidineti ,nors mano nuomone sutampa su gerb. autoriaus ;nors ir jus turite teise pasisakyti ;;svarbiausia islaikykim pagarbos distancija,, K.N. publikacija ---FAIN [pasakytu jankis]

Algis

Algis portretas
Labai nemandagu ir neinteligentiška pravardžiuoti dešimčių tūkstančių kauniečių išrinktą merą. Maniau, kad Jūs intelektualas, o pasirodo, kad kerštingas ir netaktiškas nepraustaburnis. Vienoje iš savo rašliavų ,,Kauno dienoje" pavadinote merą mikimauzu. Kaip poetiška, kaip gražu. Jūs įžeidėte mane kaip rinkėją.

Gg

Gg portretas
Opozicija kalčiausia dėl tokių rezultatų Kaune. Konservams išvis su galva negerai kai į savo sąrašą traukia tokias senienas ir perbėgelius kaip Budnikas ir pan. O kitos partijos tai - parodija.

Myliu

Myliu portretas
valdžia ,trinkeles ir asfaltą, ura, jedinstvo kaunas

Apgailėtina

Apgailėtina portretas
Kai kurie komentuojantieji bando paaiškinti nepraustaburniams,kas ir kaip nusipelnęs yra gerb.Navakas.Bet ką daryti,kad tie rašytoją šmeižiantieji iš viso nė vienos knygos nėra perskaitę,ne tik Navako.Juk ir baudžiauninkai bučiuodavo savo ponui kojas,dabartiniai baudžiauninkai milmerui-ir užpakalį.

Kas tą mergą vaišiną?

Kas tą mergą vaišiną? portretas
KAS MERGĄ VAIŠINA, TAS JĄ IR ŠOKDINA. Neprasiblaivęs antrarūšis rašeiva iš ligotos neapykantos visam pasauliui ir ypač rusams (nors ir girtas vaikšto, puikiai užuodžia, kas yra pelninga šiais laikais) tesugeba pagaminti tik rusofobišką tulžį ir išlieja ją ant visu, kas nepatinka konservams... Tad nesunku atspėti, kas jam pyla stiprų įkvėpį.

Maskvos namai Vilniuje?

Maskvos namai Vilniuje? portretas
Vilnius yra Vilnius- toks įspūdis,kad į valdžia veržiasi buvęs meras,jei neklystu,skyręs sklypą Maskvos namams priešais Gedimino pilį statyti.... Dar,jei neklystu,buvo pabėgęs į Lenkiją...

Kaunas - caro tvirtove

Kaunas - caro tvirtove portretas
Konkuruoti su antpeciais gali tik dar aukstesni antpeciai.

???

??? portretas
ar tik ne už ožio premiją jau ne tik eiles rašo, bet ir kriuksėti pradėjo? :DDD

paskaičiau tik pradžią

paskaičiau tik pradžią portretas
pataikei, tikrai jis mano mylimas Meras ir tuo didžiuojuosi, o toliau neskaičiau

tam ?

tam ? portretas
kažkur išrenka meru 0žį, 0 "mūsų KGB neišviešinusioj tautelėj" išrenka Krabą su OBXS antpečiais. Lygiuojamės į pasaulinį :DDDD

ačiū

ačiū portretas
už taiklius pastebėjimus.Dabar opozicija turi tapti patys kauniečiai, nes konservatoriai pabėgo į seimą:)

A

A portretas
Grytute, tai balsuoti pusė tik atėjo, gaila. Taip kad skaičiuojam tuos rėmėjus teisingai. O šiaip tai nelabai nutolom nuo baudžiavos laikų. Reikia „pono” nors tu ką.

kaunietis

kaunietis portretas
kaip gala, kad kometatoriai taip puola autorių, nors tas rašo teisybę ir gali turėti nuomonę, o jūs tik tauzijat pagal kažkieno komandą- fasjį, fas. Su visa pagarba ką p. meras gero padaris- dėkosime jam, bet arogancijos ir paniekos buvusiems valdžioje nereikia. Pagal galimybęs ir jie nemažai padarė. Tik aklas gali nematyti.(užmirškit tą "auksinį tualetą".)Gera šitam vadovauti, kai šalies ekonomika kyla, kai vyriausybė pamėtėjo į miesto biudžetą nemažai pinigėlių..... Duok Dieve jam vadovauti krizės metais. Tada visa žalūjų ir jos satelitų galimybė ir sugebėjimai tikrai pasimatys. Gal parašykit ponai, kur yra laisva vietelė mieste statybai?

?

? portretas
kodėl kokioj nors demokratinėj šaly išrenkamas ožys, o mūsų KGB neišviešinusioj tautelėj-negali būti pvz.-kiaunė? Meras-ožys, pavaduotoja-kiaunė... Svarbu, Lietuvai dirba.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Idomu, ar musu mylmero gerbejai is juodo pavydo smeizia ir keikia i jiems nepasiekiama aukstuma iskilusi nusipelniusi daugelio ivairiu premiju laureata Navaka, ar tik padlaiziaudami stengiasi isiteikti neauksto intelekto mylmerui? Ar viena ir kita kartu?

eik jau eik

eik jau eik portretas
gal tu geriau daryk ką geriausiai sugebi - rašyk savo čestuškes, gali dar ir pakaukti į mėnulį bežiūrėdamas ir Kupčinsko besiilgėdamas, mat gal priedą jis tau kokį numesdavo ar "tryliktą" atlyginimą suveikdavo, bet čia jau tavo asmeninės bėdos, o prie ko čia mes visi?

rinkejas

rinkejas portretas
Navakui kazkas ne taip matomai, 80 % Kauno zmonems gerai, o sitas matomai ne ta koja islipo is lovos kad sitiek prikeverzojo.

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Miglei. Loja ,perskaite K.Navako [nuomones] tik patvoriniai ,nes K.N.jumoristiniai sharzai yra tikslus ir TAIKLUS ,kas patvoriniams sukele "sielos skausma"; oprotaujanciam---malonu pasijuokti su AUTORIUMI drauge. gerbiu "Kauno dienos"zurnalistus!!! O komentuoti galima ir padoriai.

Čerčilis

Čerčilis portretas
Kolega Stalinas pastebėjo: svarbu ne kaip balsuojama, svarbu, kaip balsai skaičiuojami. Beveik kolega Hitleris paaiškino: Kokia laimė vyriausybėms, kad žmonės negalvoja! Taip ir gyvenam...

kaunietė

kaunietė portretas
Ačiū, teisingi pastebėjimai. Visiems Mylmero garbintojams priminsiu, kad K.Navakas yra Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas. Kiek jų turime Kaune? Taigi jo žodžiai turi vertę.

nuomonė

nuomonė portretas
Mano nuomone, prie tokios "vienybės" nemažai prisidėjo ir tuometinis konservatorių premjeras Kubilius.Jis iš esmės yra ne valstybinio,bet seniūnijos lygio politikas. Jis galimai nesuvokė,kad žmonėms,balsavusiems už jo partiją ir iškėlusiems jį į valdžią reikėjo daugiau,negu gražių kalbų apie darbus Lietuvai. Reikėjo investicijų,lėšų nugyvento miesto tvarkymui.Juk ir Laisvės alėją buvo galima pradėti rekonstruoti prieš dešimt metų. Tai tęsėsi metų metus-dėl lėšų stygiaus netvarkomos gatvės,nestatomi kultūriniai objektai,nekuriamos gerai apmokamos darbo vietos... Kubilius ,manau,taip ir nesuprato,kad Lietuva yra daugiau negu gimtasis Vilniaus Antakalnio mikrorajonas. Žmonės paprasčiausiai atsikando šūkių "BVP auga","dirbkime kartu dėl Lietuvos",'Lietuva-drąsi šalis" ir t.t. Kubilius galėjo nukreipti investicijų srautą į Kauną ir taip paremti merą konservatorių. Deja....tam ,matyt,neužteko valstybinio mąstymo.... Tad turim tai,ką turim....

re

re portretas
O kas vieną Kauno simbolių-Tulpės kavinę pavertė drabužių parduotuve?

Jonukas

Jonukas portretas
Grytutei: o už "tvartelinius" nebalsavo aštuoni dešimtadaliai balso teisę turinčių. Vilniuje už tvartelinius balsavo tik 7,5 proc. balso teisę turinčių. Nei viename didmiestyje "tvartelinių" kandidatai neperėjo į antrą turą. Žmonės mato kas dirba, o kas tik vagia ir žmones kiršina.

Grytutei

Grytutei portretas
nepersistenk belaižant,- iš rinkimų teisę Kaune turinčių už Matijošaitį nebalsavo du trečdaliai.

x

x portretas
Prasigėręs landsberginis pusbomžis bando dergti aplinkinius.

Anonimas

Anonimas portretas
Po tokios graudžios raudos verta išgerti.Kęstuti :}}

Grytutė

Grytutė portretas
4 iš 5 atėjusių balsuoti balsavo už V. Matijošaitį. "Tvarteliniams" 25 m. valdžius Kauną, miestas buvo tapęs tikru užkampiu. Gatvės nepravažiuojamos, parkai krūmais apžėlę, namų fasadai miesto centre kaip po biblijinio tvano. Laisvės al. vienu metu net medinės grotelės buvo atsiradusios. Apie gamyklas, verslo centrus nėra net ką kalbėti. Tuo metu Kauną garsino nebent du verslo centrai - "Britanika" ir "Respublika". Kaunas buvo tapęs pajuokos objektu bet kokio Lietuvos kaimiečio lūpose. O dabar ? Net Ž. Šančių "krantai" išasfaltuoti ir suženklinti, ko nebuvo nuo Brežnevo laikų. Žmonės buvo asfalto kvapą pamiršę. Kur nepažvelgsi - visur kranai, statybos. Ir čia kažkoks mulkis parudavusia panose, visų "sorosinių" premijų "laureatas", bando įrodyti, kad "ankščiau buvo geriau".

Pagarba autoriui

Pagarba autoriui portretas
Be abejo,daugumos komentarai iš dabartinės savivaldybės,nes jiems būtina be muilo lįsti savo mylmerui į tam tikrą vietą,nes kitaip nebebūsi vieningas Kaunas.Kadangi milmeras tokios kultūros,kad duris atsidaryti sugeba tik koja jas spirdamas,tai ko norėti iš jo gerbėjų-juk komentarai parodo,koks tų gerbėjų lygis.Padoriam žmogui būtų gėda,kad jį palaiko tik tokio lygio nepraustaburniai.O Navakas visada tiksliai kaip pirštu į akį.Todėl tiek tulžies ir pagiežos to vieningo Kauno leksikone.

Nepartinis

Nepartinis portretas
Pavasari, pasidomėk, kad visvaldybėje ir konservai 8 mandatus turi. O š.. dar išplauks, dabar džiūgaujantys pamatys, kokį akių dūmą šį pavasarį į Kauną atpūtė rinkimai.

PAVASARIS

PAVASARIS portretas
Išplukdo visokį š*dą.Po rinkimų Kauno valdžioje neliko vietos tvartelio faunai.Panika ir alkanos bandos bliovimas.Iš žiemos miego pakirdo alkoholikai ir kitokio brudo degeneratai.Kaip gražiai susipina jų sapalionės apie konservų nuopelnus ir "mylmero"nuodėmes su bendra tvartinių kakafonija.Visiems nuo to tik linksmiau.Taip ir norisi užtraukti:konserve žiūrėk kaip gražu-š*das neskęsta,o plaukia.

Migle

Migle portretas
Ei, jūs, lojantys ant Navako! Kas jūs tokie? Ar skaitete nors vieną jo knygų iš 13-kos parašytų? Ar žinote, kad jis apdovanotas visomis prestižiškiausiomis premijomis? Ar žinote, kad jo knygos išverstos į 20 įvairiausių pasaulio kalbų? Ar esate bendravę su juo, žmogumi, mokančiu kelias užsienio kalbas ir turinčiu unikalų humoro jausmą? Informuoju, kad , net išgėręs savo mėgiamos tekilos taurę, jis yra 99 kartus įdomesnis, šmaikštesnis, linksmesnis, draugiškesnis, humaniškesnis už tuos, kurie ,prieš rašydami komentarus, dėl drąsos susilašina 20 lašų valerijonų... Liūdi Lietuva dėl bukų, neišsilavinusių, bedvasių būtybių...

Anonimas

Anonimas portretas
Vieningo Kauno visa komanda isrinko rinkejai,netaip kaip korumpuotu koncervatoriu lyderi pastate senelis i posta kaip kokioje Siaures Korejoje! Kaip Koncervatoriai sirsta pralaimejus rinkimuose. Skaudu,nes neiseina visur daryti afioru tokiu kokiu Lansbergis neseniai padare su zeme ,Kai 1.5 milijono vertes sklypas buvo nupirktas uz viena eura!

man gėda dėl kauniečių

man gėda dėl kauniečių portretas
kas gali paneigti, kad dėl jų bukumo po 4 metų turėsime praskolintą miestą, negrįžtamai sunaikintą Kauno paveldą, prichvatizuotus patraukliausius objektus, vėl duobėtas pigiai/skubiai užlopytas gatves?

kaunietė

kaunietė portretas
Šaunuolis. Tiesiai į dešimtuką. Gal po kiek laiko žmonės prasikrapštys susižavėjimo šydą ir supras kas yra kas.

pranašingai ......

pranašingai ...... portretas
... po 4 metų miesto nepažinsim .......... liks smulkialapės liepaitės ir plikos gatvės Minską kopijuojant

apgailėtina

apgailėtina portretas
Nelaimingas prasigeręs tuščias ir bukas. Kas yra Churchilis?? Gal Čerčilis? Bet lopas bandė suvaidinti protingą ir iš didelio rašto išėjo šiknon. Suprantu, kad kaunadienis tokiom sapalionėms nori išsimušti daugiau babkių iš savivaldėbės viešinimui, bet autorius sapalionių apgailėtinas ir neišsiblaivantis, tai metodai skurdūs

Bbd

Bbd portretas
Kas tau dar nepatinka brilerine smarve.

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Kaunas tapo lietuvšku traukos centru.Ligi laimės pilnumos kauniečiams tereika,kad Matjošaitis Lasvės Alėjos liepas išsaugotų,spurgnėje pakeistų servėtėles na dar ir šunšūdžius nuo šaligatvių surinktų.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerb. redakcija, gal turite geresnę šio žmogaus nuotrauką? Gal galite pakeisti? Labai prašome.Nes žvelgiant į šią po kiekvienu straipsniu komentaruose prisimenamas alkoholis.

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Na, tokie ir rinko miesto valdžią su matijošaičių klanu! Tai dabar griuvėsiai yra - viskas suniokota, tik stiklainiai matijošaičių stovi, kurie irgi užgožia arba suniokojo smetoninius pastatus (gal čia jo klasioko "architekto" nuopelnas?) Ir viskas daroma už skolintus milijonus! Beje, ir vėl mylimeras ruošiasi skolintis 19 milijonų! Skolas gi reikės atiduoti! Kažin kiek šimtų mlj.pasiskolino?! Kur dingsta mūsų mokesčiai už autoobilų aikšteles, už kelius ir t.t. Bjauru! Smegenis praplovė mylimero metiniai 300 tuūkst.eurų, skirti reklamai. Kas paneigs?!

Voras

Voras portretas
Kur tu matai Vieningo Kauno agoniją, mulki ? Kiek tau lansburginiai moka, kad tu kiekvieną šeštadienį pyli pamazgas ant teisėtai išrinktos valdžios kuri per keturis metus miestą iš griūvėsių prikėlė ?

"kovnietei"

"kovnietei" portretas
tu esi superrasytoja,talentas didesnis uz navika.

kauniete

kauniete portretas
kam nepatinka teisingai pateiktas mylmeriui skirtas sharzas ? ..ka gero nuveike tas zmogenas? kiek metu jis dar zaliuojancius medzius kapos?? ir kiek leshu ismetys vis ishnaujo riausdamas Laisves aleja?kazin ar matysim zaliuojancias alejos liepas,po mylmerio kurmiu rausimo??

uz puveka parduodame sazines likucius

uz puveka parduodame sazines likucius portretas
dendrofilai pirmyn!

Tai

Tai portretas
Alchaso sapaliones už butelį šnapso.

Vytas

Vytas portretas
Nes be liepu kaune nieko nevyksta ir nera nieko svarbesnio tai ir raso dvasios ubagas kad jam medzio gaila

ir vel

ir vel portretas
girtuoklelis nerimsta,pamazgas pila.

Artūras

Artūras portretas
Dar ilgai konservai su savo terbaklyniais trydalios...

Virgis

Virgis portretas
Autorius tai dar vienas pranasas.Ar tos liepos jau nudziuvo.Manau neturi jokio supratimo apie medzius.Is tamstos rasliavos iseina " viena senute pasake". Gaila kad zmogelis nevertina akivaizdziai geru darbu .Prisipazink kokiai partijai priklausai ir manau miestieciai vertins tavo akivaizdu smeizta.Buvusios duobes turbut atkrate blaiva mastyma.

((

(( portretas
labai teisingai autorius parašė
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Neraštingumas, klaida ar kryptinga metodika?
  Neraštingumas, klaida ar kryptinga metodika?

  Beveik viso pasaulio naujienų agentūros transliavo nepaprastai pozityvią žinią, beveik stebuklą – prie Maskvos kilimo metu į paukščių būrį pataikęs lėktuvas tūpė avariniu būdu. Keli paukščiai buvo įsiurbti į variklius ir ...

  5
 • Kaip devalvuoti šventę
  Kaip devalvuoti šventę

  Šalies nepriklausomybės šimtmečio išvakarėse Afganistano sostinėje Kabule vestuvininkus susprogdino savižudis. Kadangi ten šeimos švenčių šventimas paprastai sutraukia šimtus giminaičių bei kitų sveči...

  3
 • „Valstiečių“ vežimas byra
  „Valstiečių“ vežimas byra

  Beveik darniai dardėjęs Ramūno Karbauskio "valstiečių" ir žaliųjų vežimas pastaruoju metu ėmė strigti. O iš spalvingos kompanijos vis garsiau girdėti ne tik Naisių ponui nemalonios replikos, bet ir įvairūs kivirčai. ...

  36
 • Ar žydelka – įžeidimas?
  Ar žydelka – įžeidimas?

  Pastarojo laiko įvykiai paviršiun iškėlė ne pačių gražiausių dalykų. Pirmiausia tai, kad, nepaisant kosmopolitiškėjančios bei lyg ir civilizuotos visuomenės, daugeliu klausimų konsensuso pasiekti vis dar nesugebame. Jei kažkas...

  98
 • Santuokiniai laisvės apribojimai
  Santuokiniai laisvės apribojimai

  Pamenu, paauglystėje, kai pačios smagiausios temos pakikenti su draugais būdavo intymios, labai juokdavomės iš nepadoraus anekdoto apie poną Petraitį. Perpasakojant trumpai, vyruką išsikviečia žmonos ginekologas, nes ana niekaip nesusila...

  10
 • Patriotizmas už pinigus
  Patriotizmas už pinigus

  Ketvirtis milijono eurų – daug tai ar mažai? Nelygu, kaip žiūrėsi. Eilinis žmogus dėl tokios sumos turi sunkiai dirbti gal dvidešimt metų. Aukštesnio lygio krepšininkui tai vieno sezono atlyginimas. Lietuvos krepšinio ...

  3
 • Nedarome nieko, bet tikimės gero rezultato
  Nedarome nieko, bet tikimės gero rezultato

  Kaip jau įprasta, vasaros pradžioje užverda viešos diskusijos apie prastėjančius abitūros egzaminų rezultatus, naikinamas studijų programas, perdėm žemai nuleidžiamą stojamųjų kartelę ir mažėjantį abiturientų, o tai reiškia ir ...

  3
 • Lietuvos švietimo vizija: perskirstysime biudžetą ir miegosime toliau?
  Lietuvos švietimo vizija: perskirstysime biudžetą ir miegosime toliau?

  Jeigu koks nors tūlas pilietis paklaustų kokio nors tūlo Lietuvos politiko apie kokios nors problemos sprendimo būdą, tai yra 99,9 proc. tikimybė, kad išgirstų du atsakymo variantus. Pirmas – reikia didinti finansavimą, antras – reik...

  4
 • Tarsi šimtas metų vienatvės
  Tarsi šimtas metų vienatvės

  Pirmasis britų bandymas įtvirtinti savo įtaką Afganistane baigėsi nesėkme (1839–1842). Po daugiau nei 30 metų Didžiosios Britanijos pajėgos grįžo, tik šįkart pasirengusios gerokai rimčiau. Iš pradžių britų valdžia siekė ...

  3
 • Mokykla – vaikams, išbandymai – tėvams
  Mokykla – vaikams, išbandymai – tėvams

  Laimei, švietimo strategams nešovė mintis, aklai bekopijuojant kitas šalis ir ilginant mokslo metus, keisti ne jų pabaigos, bet pradžios dieną. Tai, kad naują gyvenimo knygos lapą mūsų vaikai atverčia pirmąją rudens dieną, taip...

  2
Daugiau straipsnių