O. Mariničius: nuo rinkėjų niekada nieko neslėpiau

Visada yra įdomu ir kartais naudinga perskaityti vietinį dienraštį ir sužinoti ką nors naujo ir ypatingo apie gimtąjį miestą ir net apie save.

Taip ir nutiko man šių metų gegužės 30 dieną, kai dienraštyje "Klaipėda" perskaičiau gerbiamos Astos Aleksėjūnaitės straipsnį su mįslingu pavadinimu "Dėl pažymų – mįslė".

Prieš publikuojant šitą straipsnį sulaukiau dienraščio "Klaipėda" žurnalistės skambučio ir visiškai atvirai atsakiau į jos keliamus klausimus.

Reikia pripažinti, kad būtent apie tuos klausimus buvo parašyta pakankamai tiksliai ir objektyviai.

O tai buvo klausimai apie beveik dešimties metų senumo susidorojimo su karininku istoriją, kurioje taip pat buvo naudojama "slaptumo pažymos" korta, ir kuri baigėsi mano naudai – po dvylikos (vietoj keturių) mėnesių patikrinimo ir kitų neteisėtų veiksmų man buvo suteiktas leidimas dirbti su slapta informacija su žyma "Visiškai slaptai".

Reikia pripažinti, kad trumpai kalbėjome ir apie vieną iš mano buvusių darboviečių, kuri buvo minima spaudoje dėl galimo FNTT tyrimo.

O šitoje vietoje jau prasidėjo prielaidos ir interpretacijos.

Ir tada ir dabar galiu pasakyti tik tiek, kad dirbau šitoje įmonėje nuo 2010 iki 2012 metų ir užsiiminėjau laivų remontu, statyba ir eksploatacija. Išėjau iš įmonės savo noru, ir tai nebuvo susiję su įmonės veikla, nes išėjau dėl asmeninių priežasčių.

Bandymas "pripaišyti" man vos ne asmeninę bičiulystę su vienu iš šios įmonės akcininkų ("Vyras pripažino, jog Vladimirą Stefanovą gerai pažinojo...", "KD") yra nepagrįstas, nes su juo nebendravau beveik dešimt metų iki įdarbinimo ir nebendrauju jau beveik septynerius metus po išėjimo iš įmonės.

Taip pat straipsnyje netiesiogiai yra minima, kad dėl neaiškių priežasčių neprisimenu arba bandau nuslėpti FNTT kratos faktą.

Galiu tik pasakyti, kad sunku prisiminti ar nuslėpti faktus, apie kuriuos nieko nežinojau ar sužinojau tik iš žiniasklaidos po kelerių metų.

Nedirbau nuolat šitame biure ir nebuvau dažnas jo lankytojas. Ir, kas be ko, nesulaukiau išsamaus pranešimo apie minėtą faktą nei iš įmonės direktorės, nei iš jos akcininkų.

Tačiau viskas gal ir nesulauktų ypatingo dėmesio, jeigu ne kiti straipsnio teiginiai, kurie privertė mane kreiptis į dienraščio "Klaipėda" vadovybę su reikalavimu paneigti paskelbtą informaciją.

Straipsnyje yra rašoma: "Pats O.Mariničius, kaip galima įtarti, kruopščiai slėpė šį savo biografijos faktą (darbas įmonėje "VG Ltd" – O.M.) nuo rinkėjų." "Politinės partijos Rusų aljansas kandidatas O.Mariničius į Klaipėdos miesto savivaldybės narius Vyriausiajai rinkimų komisijai nenurodė, ką veikė 2010–2012 m. ir iš ko gyveno".

Noriu paskelbti, kad minėta informacija neatitinka tikrovės ir sukelia neigiamų pasekmių man kaip žmogui, politikui, bei gali daryti neigiamos įtakos mano tolesnei karjerai.

Man dalyvaujant Seimo ir savivaldos rinkimuose VRK buvo pateikti visi reikalaujami dokumentai. Mano gyvenimo aprašymas, kur aiškiai nurodytos visos darbovietės, buvo paskelbtas dar 2016 metais per Seimo rinkimus ir yra viešai prieinamas.

Gyvenimo aprašymo pateikimas per savivaldos rinkimus nėra numatytas įstatymu.

Siūlymas įrašyti į "Privačių interesų deklaraciją" visas Klaipėdos įmones ir organizacijas, iš kurių per visą savo gyvenimą turėjau pajamų, neatlaiko jokios kritikos.

Per savo gyvenimą pateikiau aibę savo gyvenimo aprašymų tiek darbovietėse, tiek ir specialiosioms tarnyboms. Esu atviras ir neturiu ko gėdytis ar slėpti.

Ir pabaigai norėčiau pabrėžti, kad niekada ir nieko neslėpiau nei nuo savo rinkėjų, nei nuo kitų žmonių!

P.S. Gerbiama žurnaliste Asta, aš niekada netarnavau rusų Laivyne!


Šiame straipsnyje: olegas mariničius

NAUJAUSI KOMENTARAI

Prisimenam

Prisimenam portretas
Puikus ir padorus, talentingas jūrų kariškis. Visi įgulose Olegą gerbė.

Vaje

Vaje portretas
Vata pradėjo šiauštis

gr

gr portretas
Reikia kreiptis į teismą ir iš žurnalistės prisiteisti moralinės žalos atlyginimą ir nereikia kreiptis "gerbiama",jei parašė netiesą.Už melą negerbiama.Viešai spausdinami straipsniai ir faktai turi būti patikrinti,nes jau nebegalima pasitikėti spauda,o tai žemas lygis.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Ar leisti sekmadieniais alkoholiu prekiauti ilgiau?
  Ar leisti sekmadieniais alkoholiu prekiauti ilgiau?

  Seime nuskambėjus siūlymui ilginti prekybos alkoholiu laiką sekmadieniais, žmonės sukluso. Panašu, tokiai iniciatyvai pritartų ne visi. Kalbinti klaipėdiečiai šiuo klausimu buvo kategoriški – prekybą alkoholiu reikia riboti....

  23
 • Rinkėjai Prezidentu dar nenusivylė
  Rinkėjai Prezidentu dar nenusivylė

  Jau suėjo daugiau nei mėnuo, kai buvo inauguruotas Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda. Pirmuosius šalies vadovo darbus klaipėdiečiai vertina gana palankiai, į jį deda daug vilčių ir tikisi, kad neteks nusivilti. ...

  8
 • Ar uždrausti rūkyti balkonuose?
  Ar uždrausti rūkyti balkonuose?

  Valdžia jau kurį laiką neapsisprendžia, kaip pasielgti su rūkaliais, norinčiais traukti dūmą daugiabučių balkonuose. Vieni valdininkai siūlo uždrausti rūkyti balkonuose ir terasose, jeigu bent vienas namo gyventojas prieštarauja. Kiti &ndas...

  126
 • Elgetos Klaipėdoje – tarsi verslininkai
  Elgetos Klaipėdoje – tarsi verslininkai

  Mane nustebino per Jūros šventę matytų elgetų įžūlumas. Šiais laikais išmaldos prašytojus galima drąsiai pavadinti verslininkais. ...

  13
 • Laisvų Vėlinių nori ne visi
  Laisvų Vėlinių nori ne visi

  Panašu, kad jau kitų metų lapkritį pradėsime dviem išeiginėmis dienomis. Seimas linksta į tokių dienų sąrašą įtraukti lapkričio 2-ąją – Mirusiųjų atminimo arba Vėlinių dieną. Motyvas įteisinti Vėlines kaip nedarb...

  11
 • Ar pritariate plastiko maišelių draudimui?
  Ar pritariate plastiko maišelių draudimui?

  Įsigaliojo draudimas prekių ar produktų pardavimo vietose neatlygintinai dalyti lengvuosius plastikinius pirkinių maišelius, kurių sienelės storis yra nuo 15 iki 50 mikronų. Tačiau už tokius, dažniausiai prekių ženklu pažymėtus maiš...

  15
 • Ar reikėjo uždrausti vaikišką šampaną?
  Ar reikėjo uždrausti vaikišką šampaną?

  Valdžios draudimų sąrašas plečiasi. Nuo lapkričio parduotuvių lentynose turėtų nebelikti vaikiško šampano. Anot valdininkų, šampano butelio dizainas ir pats šio gėrimo pavadinimas vaikams daro neigiamą įtaką ir p...

  29
 • Atostogų žemėlapyje – ir Lietuva, ir užsienis
  Atostogų žemėlapyje – ir Lietuva, ir užsienis

  Prasidėjus vasarai dauguma žmonių jau kuria atostogų planus ir kraunasi lagaminus. Kai kurie klaipėdiečiai poilsiauti skris į šiltus, egzotiškus kraštus, kur mėgausis vaizdu į vandenyną. Kiti atostogų neįsivaizduoja be gimtosio...

  2
 • Ar klaipėdiečiai savo mieste jaučiasi saugūs?
  Ar klaipėdiečiai savo mieste jaučiasi saugūs?

  Praėjusios savaitės pradžioje Klaipėdos centre įvykdyta sukrečianti žmogžudystė, kai ukrainietis smūgiais peiliu, kaip įtariama, nudūrė savo kraštietį, atvėrė naujų nūdienos piktžaizdžių. ...

  9
 • Noras lošti – lyg beprotybė
  Noras lošti – lyg beprotybė

  Į lošimus įnikusių piliečių elgesys – daugiau nei šokiruojantis. ...

  6
Daugiau straipsnių