Jie atvežė mirtį?

Ir vis dėlto dabar atvirai reikia kalbėti apie koronaviruso krizę, nes jai nebuvo iš anksto pasiruošta, nors apie tai pasaulis jau kažin kada kalbėjo.

Šita krizė sukels baisias pasekmes ekonomikai. Jau dabar ūkininkai kalba, kad nėra kam dirbti laukų, o juk pavasario darbai jau tuoj prasidės.

Na ir kas, kad paskelbė tą kelių savaičių karantiną, mes, paprasti žmonės, iš karto supratome, kad tas dvi savaites reikia dauginti iš 10 ar iš 20.

Kodėl saviizoliacijos nepaiso tie, kurie turėtų jos laikytis? Visi laiptinės gyventojai turėtų būti informuoti, kad kažkuris kaimynas yra grįžęs iš užsienio.

Klausimas: kodėl visas dėmesys skiriamas Vilniui? O kaip Klaipėda, į kurią laivais šimtai žmonių grįžta?

Tada kiti kaimynai pamatytų, kur jis lankosi, ir praneštų, kam reikia.

Kodėl yra tik kalbama, kad už saviizoliacijos nesilaikymą bus baudžiami reikalavimų nesilaikantieji?

Negirdėjau, kad už tai kas nors būtų nubaustas.

Mano manymu, geresnės priemonės, kaip bauda, nėra. Laukti, kol susipras tie, kurie privalo izoliuotis nuo visuomenės, yra beprasmiška.

Jeigu bus skirta bauda ir jei ji kaskart didės, tik tada šie žmonės susivoks, kad taip elgtis negalima.

O aš nebuvau užsienyje. Ir man kasdien reikia eiti į vaistinę, į parduotuvę. Ir ar bijosiu užkrato, ar nebijosiu, vis tiek privalau eiti.

Dar klausimas: kodėl visas dėmesys skiriamas Vilniui? O kaip Klaipėda, į kurią laivais šimtai žmonių grįžta? Čia trūksta reagentų, gydytojams – apsaugos priemonių.

Vienas Lietuvos profesorius juk jau senokai įspėjo valdžią apie šio viruso grėsmę. Tad kas dabar prisiims atsakomybę, nes į perspėjimus nebuvo atsižvelgta? Juk per tą laiką buvo galima pasiruošti ir daug ką nuveikti, kad mūsų žmonės nenukentėtų.

Dabar kalbama, kad tie keliautojai bus izoliuoti prievarta. Gera mintis, bet manau, kad tai turėtų būti apmokama ne iš mūsų visų mokesčių mokėtojų kišenės, bet jie patys privalo už tai susimokėti.

Turėjo pinigų uliavoti, tegul patys dabar ir susimoka.

Grįžusieji mums užvežė šį virusą, o kartu – ir mirtį. O šiandien ryte ką girdžiu per radiją? Kad esą yra pažeidžiamos žmogaus teisės, nes juos izoliuos prievarta.

O mano teisės ar nepažeidžiamos? Jei aš būsiu per tokį asmenį užkrėsta ir mirsiu. Neatsakingumas yra tokio žmogaus kalba.NAUJAUSI KOMENTARAI

Visiems

Visiems portretas
Ar pastebėjote, kad antraštė su klaustuku? Manau, kad tai yra daroma samoningai, taipogi galvoju, kad tikrieji žudidikai gali būti straipsnio autorius ir leidėjas, nes negalės įrodyti jog psihologijos pagalba negalima manipuliuoti žmonėmis. Arba čia tik mano problema, nepastebėjau klaustuko ir kas tie "JIE" supratau kad tai emigrantai.

to Agne

to Agne portretas
kadangi kiek suprantu nesi tokia reikli sevizui kaip tie nieksai parvykstantys,tai geriausiai tave butu laikyti izoliuota kokiame nors daugiabucio sandeliuke:)

to Agne

to Agne portretas
O tu supranti,kad virusas jau pasklides po visus Lietuvos miestus ir,kad tu irgi gali buti potenciali viruso nesiotoja.Tai manau tada ir tave reikia kur nors uzdaryti,kad neturetum jokio rysio su visuomene:)
VISI KOMENTARAI 24

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Kaip prieiti prie vandens?
  Kaip prieiti prie vandens?

  Portalo skaitytojas Vytas turi pastabų dėl Dangės skvero rekonstrukcijos – jis sako, kad dėl užkaltų metalo polių nebebus galima nusileisti prie vandens, o tai gali pareikalauti ir žmonių gyvybių, nes nelaimės atveju nebus įmanoma užlip...

  2
 • Kapinėse baisiau nei Sibire?
  Kapinėse baisiau nei Sibire?

  Atėjo laikas pakalbėti apie tvarką Lėbartų kapinėse. ...

  11
 • Pribaigs ne liga, o valdžia
  Pribaigs ne liga, o valdžia

  Mūsų dabartinė valdžia yra labai greita vis ką nors uždrausti. Nepamenu, kad jos atstovai būtų ką nors leidę. ...

  21
 • Klausimas: iš kur milijonai?
  Klausimas: iš kur milijonai?

  Nustebino Vakaruose ir Lietuvoje pasirodę straipsniai apie ilgametę televizijos sveikatos laidų vedėją Jeleną Vasiljevną Malyševą. Keista, jog, pasirėmus "The Daily Beast" publikacija, aiškinama, kad ši moteris televizij...

  7
 • Užburtas rinkimų ratas
  Užburtas rinkimų ratas

  Ne kartą ir ne vienas pretendentas į Seimą savo prieš rinkimus dalytuose pažaduose yra išsakę ryžtą keisti arba tobulinti rinkimų sistemą šalyje. ...

 • Tarsi senolių genocidas
  Tarsi senolių genocidas

  Jau bemaž du mėnesiai, kai gyvename karantino sąlygomis. Visą tą laiką neiškėliau iš namų kojos. Juk taip liepė – vyresniems nei 60 metų žmonėms prisakė būti namie. ...

  7
 • Ko nesuvokia sporto specialistai?
  Ko nesuvokia sporto specialistai?

  Dabar svarbiausia nugalėti visą pasaulį sukrėtusią tą klastingą "dievo koronę". Tačiau gyvenimas nestovi vietoje – ne už kalnų vasara. Smiltynės ir Antrosios Melnragės paplūdimiai vėl pasipuoš mėlynosiomis vėliavomis. ...

  2
 • Kodėl žmonės taip elgiasi?
  Kodėl žmonės taip elgiasi?

  Aš norėčiau bent jau suprasti, kodėl žmonės per Velykas stengėsi vis kažkur išvažiuoti, nors buvo prašoma to nedaryti. ...

  2
 • Visa tiesa apie maisto donorus
  Visa tiesa apie maisto donorus

  Skaičiau dienraštyje Viktorijos Razgun pastebėjimus "Ko išties bijo lietuviai?" ("Klaipėda", 2020 04 16). ...

  6
 • Kur išgaravo buvęs mandagumas?
  Kur išgaravo buvęs mandagumas?

  Negaliu suprasti, kas atsitiko siuntinių gabenimo bendrovei "Omniva"? Dabar daug kas užsisako prekes internetu. Jas atveža ir įdeda į siuntinių dėžutes, kurios yra kiekviename mieste. Labai patogu. ...

  21
Daugiau straipsnių