Naujieji feodalai

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kažkaip niūrios perspektyvos Kauno miestui. Gyventojų mažėja. Geriausi, gražiausi miesto kampeliai išsidalinti feodalo ar jo draugų. Žalieji plotai irgi naikinami vystant savo versliukus. Kultūra kažkur giliai dugne. Kaunas virsta oligarchinio valdymo post-sovietine dykyne.

Ieva

Ieva portretas
:D :D :D kaip pirštu į akį :D

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
Wau,wau,wau,ponai! Straipsnis ,matomai labai AKTUALUS kiek komentuojanciu [o daugiausia tu ,kurie gavo niuksa!! ir spiaudosi,taskosi ,burnoja]],,aktualus ,nes-i taikini!! daugeliui skaitanciu ..O skaito K .Navako straipsniu daugelis,,Valio,,,,Otie kuriems nepatinka zurnalisto nuotrauka---tai -kvaila o gal tai mano foto pasinaudota --valio!==atsiusiu kita;;o man ji patinka ,o ypatingai K.N-ko straipsniai ...nesispiaudykite===o skaitykite,,,,Valio K.N.jumoras,ypatingai ,,,kad "pakaso" daugeliui is musu smegeneles…..o mato JIS viska ir dar geriau nei Kaunietis ir As. Laikykites K.N. mes JUS megstam!!!

kaunietis

kaunietis portretas
Na tikras absurdas, kai "nuskriaustieji" verkšlendami prisimena pastatytus du objektus per 8 metus ir...nemato ar nenori matyti , ką MATO DIDŽIAUSIA MIESTO VISUOMENĖS DALIS , nes perrinko merą antrai kadencijai... Manau , kad per dažnai uostote ar įkalate... Ir nėra laiko domėtis miesto reikalais. O reiktų...

P.Morkūnui rašė

P.Morkūnui rašė portretas
Ateik prie tų parkų tvenkinių- bardakas, parkuose - bardakas- pinigus įsisavino ir...pok-i?

Prieš 14 min

Prieš 14 min portretas
Tai kas pastatyta per 4,5 paskutinių metų? kodėl neišvardini apart kažkokio dviračio tako...kaimynę vežioju į Polikliniką savanorių pr. gale..seniau buvo 8 stovimos vietos...dabar viena..paliejku ją prie polikilinikos (nors draudžiama net sustoti) ir nuvažiuoju 0,5 km pastovėti...valandą žiūriu..niekas tuo dviračių taku nepravažiuoja ir taip jau 3 kartus...įsisavino pinigus, neleidžia sustoti prie poliklinikos iiir ..niekas tuo dviračių taku nevažiuoja..kam tai?

ir DAR ne visi chalujai išnyko

ir DAR ne visi chalujai išnyko portretas
1- 10 punktai- tai Krabo samdinio atmintinė, kurią privalo deklamuoti net naktį pažadintas ? :DDD

ir DAR

ir DAR portretas
6. Atgaivino kapitaliai sutvarkęs Vytauto prospektą, kuris anksčiau buvo lyg miesto pakraščio gatvė , bet po rekonstrukcijos, autobusų st. atidarymo, nemažai namų atrestauravimo ,....pasikeitė neatpažįstamai. Dabar tai lyg Laisvės alėja prieš rekonstrukciją - žmonių "milijonai".7. Labai gražiai sutvarkė Donelaičio g., kurios viduryje eina į pabaigą vienos iš centrinių miesto aikščių su požeminėmis automobilių laikymo vietomis, bei biuro pastatų rekonstrukcija.8-101...prisimink pats [ lavink protą pats...]

> P. Morkūnui

> P. Morkūnui portretas
Kas pastatė žinome , bet man tikrai keista , jog žinai kas įvyko prieš 5-10 metų , o nežinai paskutiniųjų.... Kažkada draugas gulėjo ligoninėje kartu su insultą patyrusiais žmonėmis. Kai kurie iš jų prarado kalbos dovaną, kai kurie nejudėjo , nevaikščiojo, o kaikurie prisiminė kas buvo žymiai anksčiau ir visai nieko nežinojo apie dabartį. . . Apie ką aš čia ? O gi gal pats nesenai insultą patyrei ? Tad didelė tau užuojauta. Būsiiu geranoriškas ir iš šimtų atliktų darbų paminėsiu tik kelis:1. Nugriovė ir dabar keičia į gerąją pusę didžiausią buvusį Kauno šašą - Respublikos viešbutį.. 2. Į pačio paminėtų ano mero dviejjų objektų pastatymo, vieną jų "apgyvendino" - stipriai parėmė geriausią šalies komandą ir užpildė rūmus . Suteikė daugeliui kauniečių pramogą.3.Ne tik lopė gatves , bet dešimtimis jų sutvarkė kapitaliai, išasfaltavo, sutvarkė šaligatvius , nutiesė dviračių takus. 4. Sutvarkė kelis parkus. Kitus tvarko. 5. Petrašiūnų "griuvenas" nugriovė , sudarė verslui sąlygas biurams .

to pilietis

to pilietis portretas
Skamba gražiai: "Kaip matome, žmonės renkasi pagal atliekamus valdžios darbus". Tik mažas pastebėjimas - tokių žmonių mažai užderėjo... Kad turėti supratimą, sakykim taip, apie fizinius darbus - derėtų juos pačiam dirbti. Na, o kad vertinti "valdžios atliekamus darbus"- be kompetencijos dar nepamaišytų principingumas, sąžinė ir garbė.

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Įdomu, ar kas žino, kas iš merų pastatė Žalgirio areną, panemunės tiltą...? Ir kas iš merų per 4,5 metų nieko nepastatė?

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Sutvarkyti vandens nutekėjimo sistemą? Perdaug nori, Navakai. Taigi, viskas po žeme ir nėra ką parodyti. Jokios reklamos. Kas kita, sodinti ausų krapštukus – ir pelninga, ir naudinga, ir kokia puiki reklama.

oberkvadratu

oberkvadratu portretas
taiklūs pastebėjimai tiems,kurie pastebi ir kurių akys neuždengtos žuvų piršteliais.

Cha cha cha to Cha cha cha

Cha cha cha  to Cha cha cha portretas
Mylėk tą savo Putiną. Į sveikatą. Kas tau draudžia? Pas mus ne Putino Rusija. Pas mus demokratija. Yra žmonių kurie ir tarakonus myli.

Paskaičiau

Paskaičiau portretas
Nu jo, kažkas parašyta, bet ar gyrto, rašyta, ar durno- nesuprasi. Tai kas kad parašei, tai nueik duok jam į snukį, ir rėk kad nepirktų.

Anonimas

Anonimas portretas
klausyk nustoks koscioti paziurek i save kaip atrodai apsileides poete

P.M.

P.M. portretas
Yra toks rusų posakis ,,Žadnost frajerą zgubila (Godulys pacaną pražudė)"... arba pasaka apie žveją ir auksinę žuvelę ...nori miesto, gavo...užsinorėjo ir rajono...

Ida

Ida portretas
O kas tais sasnovskiais uzleido?Jau pries 15m reikejo nemylmeriams matyti reikejo kas darosi aplink Kauna,tas pats su visais vadinamos opozicijos klausimais.Didlis apetitas,viena nebaiget kita pradejot.

Pataikyta i 10-tuką

Pataikyta i 10-tuką portretas
Geras straipsnis.Tikra tiesa.Kada baigsis sitas pinigu plovimas(atseit viskas taurai ,jos gerovei)!?Reik ,manyt,kad iki seimo rinkimu bandys prigriebt viska. O,kas liecia Kauno rajona-tai tegul pirma išsimatuoja užpakalio ploti,noredamas aptriest kelias skyles.

>Cha cha

>Cha cha portretas
Matai, putiną ir aš mėgstu [ gal , jei jį tu žinai, tai tikrai daugelis taip pat žino ...] , ir jo uogas.... BET Putino agresoriaus - NE.

Kostia

Kostia portretas
Atrodo bičiukas visiškai nukvako...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Aš myliu putina nepykit ant manes

ir DAR

ir DAR portretas
Opozicijos reikia, BET konstruktyvios, o ne tokios kuri mato tik "juoda" ar loja ir spjaudosi , kad ....neina suprasti ką šneka . Po to chi,chi ...cha, cha... neūžaugų komentavimas...

pilietis

pilietis portretas
Manau , kad "tų pačių" užsakymu vakar DELFI portale skaičiau ale žurnalisto klausimus kauniečiams tai, kad matėsi jog nori išpešti ką nors blogą apie Kauno valdžią, merą ir atliktus mieste darbus.... Neišdegė. VISI klausiamieji nepasidavė provokacijai [ o klausiantysis tikrai, nesislėpdamas taip darė ] ir NEI VIENAS nemanė jog dabar blogiau , nei mūsų mieste buvo anksčiau.... Pasiieškokite ir paskaitinėkite [ tiksliau , ten įrašas...]. Kaip matome, žmonės renkasi pagal atliekamus valdžios darbus, o ne ...[ kaip šis poetas...] malimą liežuviu.... Vienas pastebėjimas, kai tiek metų niekas nedaryta, visus darbus nudirbti reikia ....ne po vieną, o čiumpamnt viską iš karto. Dabar pakentėsim metus, du ...ir bus tvarka. Ir dar , per tiek darbų , broko tikrai pasitaikys...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Taiklus Navako pastebėjimas apie esamą padėtį Kaune - mylmero ir jo šeimynėlės godumas bei “pokazūcha” kvailiems kauniečiams ir Lietuvos žmonėms.

kauniete-suvalkiete

kauniete-suvalkiete portretas
O..mano megiamas ,Ashtraliezuvis, zurnalistas---atgaiva "nukarunuotam" vargenu gyvenimui!! Na,,kaip nepasijuokti""" priimamasis pilnas NEPILIETISHKAI nualpusiu miestelenu..""[vaizdingiau ---neee nesumastysi] taip ir isivaizduoji ta vargenu nualpusiu tunta!! O aciu uz nuostabia fantazija K.Navakui aciu Arba:"spurgine"uzdare,nebera kur "zodzio zmogu nusivesti" Pse krev!!! sakytu lenkas nuo K.N.jumoro shtrichu jo "fanai" raitosi. Ar;;;;"kovoti[ mylimas!!]gali nebent su Sosnovskio barshciais" Aciu --nuostabu ,100% I taikini. o perpratus===graudu

KEMBRIKAS

KEMBRIKAS portretas
Parasyta tai tiesa.Cia Kauno kaimieciai subine laizo milicininkui ,su savo slyksciais komentarais MANKURTAI.

Bile Koks

Bile Koks portretas
Glušius, ir tiek

Myli.cija

Myli.cija portretas
Drąsus poetas,pasakantis tai, ko daug kas nenori pripažinti, kad taip ir yra ką sako Kęstutis. Bet kagi darysi , kai nubalsavai už bbd tsarą. Ške.

:]

:] portretas
Iš kur pas Navaką tiek pykčio? Pseudo-poezijos knygų nieks neperka?

Kaukas

Kaukas portretas
perskaičiau tik porą pirmų sakinių....., o juk tu visą laiką buvai šiek tiek prach.vostas, nepasikeitei

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Straipsnelis trumpas, bet gerai nusakantis esamą padėtį Kaune.

platonauskas

platonauskas portretas
bbd ant poetų ir tepliorių. vyt juos iš valstybės v šeju.

Kaunietei iš Kaimo

Kaunietei iš Kaimo portretas
Dabar negaliu su jumis kalbėtis. Sakykite, kur jūs būsite po dešimties metų?

bld

bld portretas
Smirdantis koncervuotas propogandistas,reiktu ji deportuoti pas portugalus.Kas kaunodienai moka uz šito ŠŪDO straipsnius,ar tik ne gabriukas darzeliu pinigais ?

kaunas

kaunas portretas
Koks sunkus tas atidirbinėjimas, ar ne taip autoriau???

viciunai

viciunai portretas
geras straipsnis teisingas man isvis patinka jo straipsniai o gali nepatikti tik tokiems uzpakaliu laizytojam man atrodo kad greit matjosius su savo suneliais isgodumo nusprogs sliksti seimynele

Išmintis

Išmintis portretas
Niekada nieko nevadink nelaimingu žmogumi, vargšeliu, kvailiu net juokais.

Kaunietė

Kaunietė portretas
Akivaizdu, kad šio straipsnio autorius yra tikras vargšelis. Manau, jis labia nelaimingas žmogus, kadangi mato tik pilką ir juodą spalvas. Užjaučiu jį, nes jam gyventi atsinaujinančiame Kaune sunku. .

ATSIBUSKIT

ATSIBUSKIT portretas
NIEKAD NEGALVOJAU,KAD KAUNE TIEK DAUG DVASIOS UBAGU,KAD JIE AKLI,KURTI,NIEKO NESUPRANTANTYS,NEIVERTINANTYS VISO TO KAS YRA DAROMA PER TUOS KELIS METUS KAUNE. Juk ir kvailam turi buti aisku,jei namui darai kapitalini remonta,ji negreit suremontuosi,tai ne nauja pastatyti.Tas pats yra ir su miestu,juk darbus atlieka imones laimejusios pirkimus.O ten dirba tie patys kaunieciai,o nuo ju darbo ir priklauso kaip jis bus padarytas.Prie kiekvienos firmos darbininku Matjosaicio nepastatysi- belieka tik tiketis ,kad zmones savam miestui gerai atliks darbus.O kaip atlieka tai visi matome,-juk dar neismokom uzsienietiskai dirbti,kad nereiketu taisyti kas padaryta.Taigi tu miesto nemylinciu seimyneliu nariai ir daro broka,nes juk jie ir negali ka nors gero ir grazaus sukurti.Jei zmogus nesugeba gerbti svetimo darbo,tai jis pats nesugeba ir dirbti.

Česka

Česka portretas
krūmynus savo išsikuopk, peieš rašynėdamas

Buratino nosis

Buratino nosis portretas
Parašė be" pachmielo"

>jo

>jo portretas
Kaip pirstu ponui i prostata. Panasu patinka kai poetas masazuoja? Gera?

Fgyy

Fgyy portretas
Išsiblaivyk

Žaliakalnis

Žaliakalnis portretas
už alkoholį sumokėjo konservatoriai?

jo

jo portretas
kaip pirštu akį.Šaunuolis.

Viskavaldantį pražudys godumas

Viskavaldantį pražudys godumas portretas
na, jis alkanas dar nuo sovietinio OBXS laikų, bet sūneliai jau galėtų sustoti ėsti viską iš eilės.

Rasa

Rasa portretas
Puikus straipsnis.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Autorius durnelis.

Mažamoksliui Vincui

Mažamoksliui Vincui portretas
Eik tu vaikeli į pradinę mokyklą pasimokyti rašybos,o ne sapaliok apie Čikagą,kurią matei piešinėliuose.

tai

tai portretas
Priklausomybės ligų centro radijas praneša, visi Kauno girtuokliai reikalauja gražinti į miesto valdžią lyberalkonserwatnykus.

Aha

Aha portretas
Ti briedalo neskaičiau iki galo, tik iki padejavimo, kas iš pjovė senus medžius. Pone, visi medžiai, ir tie ispjautieji, kažkada buvo "ausų krapstukai"!!! Užaugs ir šie medeliai, deja pavėsį teiks jau jūsų vaikams, o jūsų anūkai ir proanukiai žiūrės galvas ir užverte ir mąstys pjauti juos jau ar dar ne, nes seni jau ir kuria diena nuo stipraus vėjo gali nu virsti ir dar ką, neduokdie, uzmušti. Va taip va, ponai. Laiko nesustabdysi ir nepasuksi atgal - laikas visagalis!!!

Anonimas

Anonimas portretas
Tikrai, panaikinus sovietija salyje buvo atkurtas feodalizmas, nors pavadinime liko klaidinantis irasas "respublika". Guodzia vien tai, kad feodalizmas yra pazangesne santvarka uz sovietija.
Anonimas portretas
Vergams nereikia laisvės, jie tenori tapt naujais vergvaldžiais, todėl išsirinko krabuką , kaip savo svajonių policininką...

Kęstas

Kęstas portretas
Ne tik meras turi problemų su darbais. Ar reikia smirdančių Grybauskaitės dujų laivą nurašyti į metalo laužą? Reikia. Tas laivas atsirado antirusiškos propagandos dėka. Ekonominės prasmės šioje avantiūroje nėra: "Daugelio investicijų į to laivo dujas ekonominis gyvybingumas yra rizikingas dėl dviejų priežasčių: pirma, atsinaujinančios energijos gamyba, kuri daugiausia valdoma be CO2 išmetimo, tampa vis palankesnė. Numatyta, kad dujomis kūrenamos elektrinės atsiliks šiame konkurse. Didesnė rizika, tuo ilgiau investicijos į naują uosto infrastruktūrą turėtų būti nurašytos. Papildomos išlaidos, pvz., anglies, naftos ir dujų CO2 mokesčiai, svarstomi pasauly, galėtų dar labiau sumažinti investicijų į dujas pelningumą. Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

taigi

taigi portretas
Pasak alchašo kauniečiai pasiilgo konservuotų žiūrkių ir vagių :)))

Matijošaičio darbai blogėja

Matijošaičio darbai blogėja portretas
Matijošaičio darbai blogėja.... čia ne "liežuviu" malti ....reikia protelio S

Kestas

Kestas portretas
Na šis meras lyginant su ankstesniu vagimi iš tiesų yra meras. Tad užteks verkti.

Vincas

Vincas portretas
Man teko dirbti prie projekto apie liutys ir ju padarynius Jav.Kaip staigiai uzsemia (po smarkios liuties )visa teritorija...parduotuves,gyv namus,masinu stovejimu vietas.O dabar ir atrodo viskas uzmarstin nuejo jokiu potviniu.....Jei kas zino Chicagos priemescio rajona Shaumburga....pries 10 m ir dabar.Busiu Kaune ....galesiu pasiulyti ideja merui ...jokios paslapties .

taikliai

taikliai portretas
Vis galvojau, į ką panaši po langais naujai pasodinta liepa. Tikrai - kaip ausų krapšukas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Kas turi ateitį, gali kurti istoriją
  Kas turi ateitį, gali kurti istoriją

  Man pačiam, kaip ir kolegoms, neretai tenka sulaukti klausimo – kaip vertintini procesai, dabar vykstą Kaune? Ar nebus taip, kad pakankamai intensyvi plėtra (nors, užbėgdamas įvykiams už akių, pasakysiu, kad ta plėtra nėra tokia jau ir intensyv...

 • Regioninės politikos logika bus laužoma
  Regioninės politikos logika bus laužoma

  Nepaisant skambių šūkių, kad planuojant investicijas regionų plėtrai, turi dalyvauti regioninės institucijos, kurios geriausiai žino vietos poreikius ir galimybes, iš esmės regionų plėtros tarybos turėjo tik dvi ribotas funkcijas &ndas...

 • Savivalda – ne fabrikas
  Savivalda – ne fabrikas

  Kai visoje Europoje vyksta decentralizacijos procesai, siekiant priartinti valdžią prie žmonių, Lietuvoje kelią skinasi viduramžiški plėtros planai. Vienas tokių – Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio paskelbtas planas prijungti...

  9
 • Apie Kauno norą prijungti dalį rajono
  Apie Kauno norą prijungti dalį rajono

  Kai visoje Europoje vyksta decentralizacijos procesai, siekiant priartinti valdžią prie žmonių, Lietuvoje kelią skinasi viduramžiški plėtros planai. Vienas tokių š. m. rugsėjo 9 d. Kauno miesto mero Visvaldo Matijošaičio paskelbt...

  14
 • O kas Kaune?
  O kas Kaune?

  Štai ir atsisveikinam su vasara. Prisiminėm Baltijos kelią. Didžiulė pagarba ten stovėjusiems žmonėms. Nepagarba LRT, šventinį koncertą pavertusiems kažkokiom Kupiškėnų vestuvėm, tik pamiršusiems piršlį pakarti....

  17
 • Kaunas, šokis ir laisvė
  Kaunas, šokis ir laisvė

  Lietuvos švietimo sistema istoriškai susiklostė taip, kad šiandien progimnazijose ir gimnazijose mokoma tik literatūros, dailės ir muzikos menų. Šokio daugelyje tarpukario, sovietinio laikotarpio ir atkurtos nepriklausomybės mo...

  1
 • Šišas dėl fantazijų
  Šišas dėl fantazijų

  Na, Seimas nuolat kaip neplautų morkų persivalgęs, bet koalicijų sudarymo neršte tik žiūrėk ir žavėkis. Savojo Mis Lietuva varianto bandymas skolinti (!) paksininkams – kažkas neregėta. Puiki valdančiųjų fantazija, Mikei Pūkuotukui ...

  24
 • Išradingi akcentai
  Išradingi akcentai

  Kai galvoji Seimą jau viską padarius, kad įeitų į istoriją, arba būtų į ją įneštas kojom į priekį, jis ir vėl nustebina. Naujoji koalicija, pagrindinės valstiečių damos "skolinimas" tvarkiečiams, kai kurių ministrų skyrimas...

  19
 • Atia, mikriukai
  Atia, mikriukai

  Ar žinote, kad yra viena sritis, kurioje mes lenkiame aukščiausio pragyvenimo lygio Norvegiją? Tai viešasis transportas. Norvegijoje yra keturios jo rūšys, o štai Kaune – net šešios. Tiesa, pirmenybė tik ari...

  5
 • Kauno architektūra: gamta ir kultūrinė atmintis
  Kauno architektūra: gamta ir kultūrinė atmintis

  Filosofas Arvydas Šliogeris prieš kelis dešimtmečius yra rašęs apie skirtumą tarp kultūros, natūros ir gamtos. Kultūrą mąstytojas, remdamasis šimtmečių paveldu, apibrėžė kaip tai, kas sukurta žmonių. Be jų m...

  3
Daugiau straipsnių