Borisas Moisejevas koncertuos Lietuvoje

Vienas originaliausių Rusijos estrados dainininkų Borisas Moisejevas po 2 metų pertraukos sugrįžta į Lietuvą. Vienų mylimas, kitų nekenčiamas atlikėjas kovo 22-25 dienomis mūsų šalyje surengs tris  koncertus: Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose.

2006-aisiais išleidęs studijinį albumą „Angelas", o po metų geriausių dainų rinkinį „Paukštelis. Gyvas garsas" (rus. „Птичка. Живой звук"), nenuilstantis muzikantas vėl aktyviai kuria. Kol kas visos su naujausiais atlikėjo įrašais susijusios detalės kruopščiai slepiamos, tačiau dar negirdėtas dainas B.Moisejevas gerbėjams dovanoja beveik kiekviename pasirodyme.

Sentimentus Lietuvai nuolat demonstruojantis Borisas Moisejevas dar vasarą pristatė savo naujausią dainą „Pabaltijo romanas" (rus. „Прибалтийский роман"), kuri šiuo metu yra ypač populiari visose rusiškai kalbančiose šalyse. Pavasarį didžiausiuose Lietuvos miestuose įvyksiantys B.Moisejevo koncertai nebus išimtis - be šlageriais tapusių kūrinių dainininkas atliks ir naujausias savo dainas.

„Muzika ir žodžiais atskleidžiu savo jausmų pasaulį. Trokštu, kad atvertumėte savo širdis į paslaptingą kūrybos labirintą, kuriame: liūdesys ir džiaugsmas, viltys ir nusivylimai, vienatvė ir atradimai. Neturiu jokių paslapčių nuo Jūsų, mano draugai", - į gerbėjus savo asmeninėje interneto svetainėje kreipiasi Borisas Moisejevas.


Šiame straipsnyje: borisasmoisejevas

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių