Ūkio banko teatro arenos balandis – pavasariškai aktyvus

Vos po keleto savaičių savo 2-ąją gimimo dieną švęsianti sostinės Ūkio banko teatro arena balandžio mėnesį savo gerbėjams tikrai neleis nuobodžiauti. Vis stiprėjantis pavasario dvelksmas čia atneš didžiulę puokštę teatro ir muzikos renginių, kurių bus nevalia praleisti nė vienam aktyviam bei kultūringam miestiečiui.

Daugiau kaip 170 tūkst. svečių sulaukusi ir juos į 203 renginius pakvietusi arena nenumaldomai artėjantį mėnesį pradžiugins Oskaro Koršunovo spektaklių išsiilgusius, o taip pat pristatys teatro darbų iš Rusijos. Nepamiršti liks ir klubinėtojai ar cirko gerbėjai. Negana to – Ūkio banko teatro arenos balandį finalizuos gerų darbų nepamirštantys.  

Prieš dvejus metus šiandien vilniečių ir miesto svečių mėgstamą areną atidaręs Oskaro Koršunovo spektaklis „Shopping & Fucking“ susilaukė ne vieno priekaišto, tačiau nepasainat nieko skaičiuoja jau dešimtus savo gyvavimo metus. Per tą laiką jis buvo suvaidintas daugiau kaip šimtą kartų, o jubiliejinis, dešimtasis, sezonas „Shoppingui...“ bus paskutinis.  Taigi, paskutinį kartą pamatyti kaip puikiai spektaklyje pasirodo garsiausi lietuvių aktoriai OKT gerbėjai kviečiami jau balandžio 1 dieną. 

Paskutinį kartą šį sezoną, balandžio 2-ąją,  bus rodomas ir Oskaro Koršunovo „Hamletas“, o balandžio 13-ąją areną purtys Montekių ir Kapulečių karas, kurį savaip talentingasis režisierius interpretavo spektaklyje „Įstabioji ir graudžioji Romeo ir Džiuljetos istorija“. 

Tiems, kurie su Oskaro Koršunovo kūryba jau spėjo susipažinti ir ją įsimylėti bei mielai patirtų ką nors naujo – spektakliai iš Rusijos.  Regis, jau ir jie užkariavo pirmasias lietuvių simpatijas. Praėjusį mėnesį Ūkio banko teatro arenoje viešėjusi komedija „Tryse geležinkelio stotyje“ sulaukė palankių žiūrovų vertinimų ir prašymų sugrįžti dažniau. Žiūrovų noras – arenai įstatymas. Balandžio 14 dieną čia svečiuosis teatro desantas iš Maskvos. Vilniečiai ir miesto svečiai išvys spektaklį „Veskite mane!”, o balandžio 30-ąją turės progą susipažinti su N.Koliada komedija  „Persiškos alyvos“.

Nenuskriausti liks ir tie, kurie laisvalaikiu meiliau renkasi ne teatro spektaklių galybę, o klubinius renginius. Balandžio 8-ąją Ūkio banko teatro arenoje garsiai nugriaudės jau aštuntas radijo stoties „Power Hit Radio“ gimtadienis. Jo metu pirmuoju smuiku grieš beveik dvidešimt metų prie pulto stovintis, neįtikėtinai populiarus ir iš proto varantis garsiausias Italijos didžėjus bei šokių muzikos prodiuseris Alex Gaudino. 

Kitą dieną po audringo vakarėlio arenoje karaliaus Jo didenybė CIRKAS. Balandžio 9 dieną sostinėje viešės legendinis Kinijos akrobatų šou „Legends of Shaolin“. Abejingų nepaliksiančiame pasirodyme Šaolino vienuolyno kariai demonstruos ypatingus kovos sugebėjimus. Žiūrovai išvys tikrąjį vienuolių gyvenimą, padėsiantį geriau pažinti Kinijos budizmo ir kung fu kultūras. 

Na ir galiausiai, balandį Ūkio banko teatro arenos lankytojai galės apsilankyti gerumą spinduliuojančiame renginyje. Mėnesio 22 dieną čia vyks labdaros koncertas „Gerumo diena“. Renginį tiesiogiai transliuos LNK televizija.


Šiame straipsnyje: ūkio banko teatro arena

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių