Quantcast

Mažuosius teatro gerbėjus kvies nuotykiai Madagaskare

Visame pasaulyje populiaraus animacinio filmo „Madagaskaras” herojai ruošiasi kelionei į Vilnių.

Tiesa, į nepamirštamą nuotykių pasaulį nuskraidins ne amerikietiškai čiauškantys personažai, o Maskvos teatro „Terrra show” aktoriai. 

Jau gegužės 2 dieną, 13 val. jų muzikinis spektaklis vaikams „Madagaskaras” šėls ant sostinės Ūkio banko teatro arenos scenos. Režisieriaus Edo Divinskij pastatytame spektaklyje pirmuoju smuiku grieš mažuosius į Madagaskaro salą pas mylimus herojus lydėsianti Žyniukė.

Žiūrovų lauks paslaptinga kelionė laivu, šutvė pirataujančių pingvinų, kivirčai ir saldžios draugų susitaikymo akimirkos, didžiulė audra ir dar krūva neįtikėčiausių nuotykių, kuriuos patirti įmanoma tik kelionėje į Madagaskarą.

Puikiai vaidinantys rusų aktoriai nuolat bendraus su mažaisiais, jiems talkins už spektaklio muziką atsakingas Dj Well, taigi teigiamoms žiūrovų emocijoms beliks tik lietis per kraštus.

Prieš spektaklį, garsiai skambančiame Ūkio banko teatro arenos fojė visų lauks 23 didžiulės lėlės, su kuriomis norintys galės nusifotografuoti.  Muzikinis spektaklis skirtas 3-12 metų amžiaus vaikams.


Šiame straipsnyje: ūkio banko teatro arena

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių