Kino teatras „Pasaka“ pristato: „Tebūnie kino naktis!“

Prie penktąjį kartą birželio 18-tą dieną vykstančios kultūros nakties „Tebūnie naktis!“ aktyviai prisidės sostinės kino teatras „Pasaka“. Tardama burtažodį „Tebūnie kino naktis!“, kino teatro komanda, bendraudama su idėjiniais partneriais, rūpinasi, kad gero kino netrūktų ne tik tradicinėse erdvėse, bet ir neįprastose vietose.


Liepos mėnesį pradėsiantis seansus po atviru dangumi – „Kiną po žvaigždėmis“, kino teatras „Pasaka“ šį malonumą leis pajusti jau kultūros nakties metu. Birželio 18-osios naktį,  nuo 22:30, netradicinėje vietoje, ant  „EIKA verslo centro“ automobilių stovėjimo aikštelės stogo bus parodyti du pasakiški filmai. Saule dvelkiantis „Smulkus nusikaltimas“ nukels žiūrovus į mažą Graikijos salą, kuriame narpliojamas mįslingas nutikimas, o maištingo pankroko akordai filme „Viskas, ką myliu“ atskleis romantišką šių laikų Romeo ir Džiuljetos meilės istoriją.

„Šis seansas, kurį rengiame kultūros nakties proga, bus puiki įžanga į tai, kuo vilniečiai galės mėgautis visą vasarą“, – į nemokamą renginį kviečia kino teatro „Pasaka“ vadovė Rūta Bogužaitė. Specialiai „Tebūnie kino naktis!“ seansui ant automobilių stovėjimo aikštelės išdygs 200 kėdžių, bus sumontuota filmų rodymo aparatūra.

Išskirtinių renginių netrūks ir kino teatro salėse. Jubiliejinę kultūros naktį kino teatre „Pasaka“ pradės iliuzionistai Duero. Duero – jaunų ir talentingų iliuzionistų duetas, paruošęs ypatingą programą iš magijos spektaklių ir kasdieniškų situacijų, paliestų iliuzijų meno. Rolanda ir Rokas užtikrintai žengė į sceną prieš tris metus, prieš tai ilgai mokęsi šio meno paslapčių iš vieno geriausių Lietuvos iliuzionistų. Duero savo pasirodymais žiūrovus stebina ne tik Lietuvoje, bet užsienyje, o su naująja savo programa tikisi priversti kiekvieną ir susimąstyti, ir nusišypsoti.

Kultūros naktį „Pasakos“  kino salėse tęs tik suaugusiems skirta kino naktis su „S“ ženklu, kurioje kino mėgėjai išvys keturis filmus, privertusius virpėti iš jaudulio prieš gerą dvidešimtmetį. Programoje žiūrovai išvys dabar itin mylimo ispanų aktoriaus Javiero Bardemo vieną pirmųjų pasirodymų kine – „Aistringoji Lulu“. J.Bardemas vaidina ir Pedro Almodoravo filme „Virpantys kūnai“, kuris atnešė aktoriui Europos kino akademijos geriausio aktoriaus prizą. Erotiškumu dvelks ir Nabokovo „Lolitos“ ekranizacija, o virpesių naktį užbaigs Bernardo Bertolucci filmas „Pavogtas grožis“ su Liv Tyler.



NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių