Kauno vėliava pasiekė Pekiną

Dviračių žygio „Iš Olimpijos į Pekiną" dalyviai pasiekė Pekiną,  kelionėje numynę 12765 kilometrus. Keliautojas Valentinas Kabašinskas kartu su savimi  vežėsi ir Kauno vėliavą.

„Kai kas sako, kad per Kiniją keliavau vienas. Netiesa, visada su manimi buvo mano bičiulis dviratis ir mūsų šešėlis. Tiesa, karštą dieną jis visada slėpdavosi po mumis, o vakarais keliaudavo žvyruotais takais, bet niekada neatsilikdavo. Kai būdavo sunku, visada atsirasdavo gerų žmonių, kurie kaip angelai palydėdavo, kur reikia", - rašo laiške bičiuliams V.Kabašinskas.

Žygio „Iš Olimpijos į Pekiną" idėja yra pažymėti 2008-uosius Olimpinius metus, keliaujant dviračiais senuoju Šilko keliu iš Graikijos į Kiniją. Kauno vėliavą keliautojams prieš kelionę padovanojo Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Žygį dviratininkai pradėjo vasario 20-ąją dieną Olimpinių žaidynių gimtinėje - senajame Olimpijos miesto stadione. Jie  ketino po 171 dienos atvykti būtent Olimpinių žaidynių atidarymo dieną - rugpjūčio 8 dieną, tačiau keliavo sparčiau.

Keliaudami iš vakarų į rytus dviratininkai aplankė 9 skirtingas šalis. Dvylikos dviratininkų grupėje keliavo ir lietuviai fizikas Sigitas Kučas, pedagogė Nijolė Marcinkėnienė ir gydytojas - akupunktūristas V.Kabašinskas.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių