Johnas Malkovichius: lietuviai aktoriai yra labai disciplinuoti

Penktadienį  „Naručio“ viešbutyje vykusioje spaudos konferencijoje režisierius Gabriele‘is Salvatoresas ir didysis kino grandas Johnas Malkovichius džiaugėsi kurdami filmą Lietuvoje ir negailėjo pagyrų mūsų aktoriams.

Pasijuokęs, kad jam sunku kalbėti angliškai, itališkai prabilęs režisierius G.Salvatoresas teigė, jog tai pirmas kartas, kai jis filmą stato anglų kalba, ir pripažino, kad jauni nežinomi aktoriai jį labai nustebino. „Pirmą kartą statau filmą angliškai ir dirbu su aktoriais, kurių iki šiol nežinojau. Esu labai patenkintas komandiniu darbu ir tuo, kaip viskas vyksta“, - sakė G.Salvatoresas.

Kad savo meistriškumu ir aktoriniais sugebėjimais giriami kino grandai, niekam nuostabos nekelia. Tačiau italų režisierius negailėjo pagyrų ir jauniems lietuvių aktoriams: „Esu nustebintas, kokie jie stiprūs. Labai džiaugiuosi su jais dirbdamas.“

Gražių žodžių tiek jauniems aktoriams, tiek žaviajai Ingeborgai Dapkūnaitei negailėjo ir J.Malkovichius. „Šio filmo aktoriai yra labai dicplinuoti, geba labai gerai vaidinti. O Ingerborga pavadinčiau išskirtiniu atveju, ji labai profesionali, puikiai įsijaučia į vaidmenis“, - lietuvių talentą gyrė amerikiečių aktorius.

Atsakydamas į klausimą, kodėl pasirinko Lietuvą, italų režisierius G.Salvatoresas neslėpė: „Čia ir vieta, ir sąlygos filmuoti buvo tinkamos.“  Vilniaus senamiestyje vakarus po filmavimų leidęs J.Malkovichius šeštadienį jau palieka mūsų šalį, bet iš jos išsiveža gerus įspūdžius. „Daugiausia laiko praleidau vaikštinėdamas senamiestyje. Vilnius – gražus miestas, man jis labai patiko, norėtųsi daugiau čia pamatyti“, - teigė aktorius.

Filmo „Sibirietiškas auklėjimas“, kuriamo pagal Nikolajaus Lilino novelę, siužetas vyksta 1985–1995 m. Padniestrėje – nepripažintoje respublikoje, kuri oficialiai laikoma Moldavijos dalimi. Juostoje bus pasakojama apie Padniestrės nusikaltėlių gyvenimą. „Filmuojant Vilniaus gatvėse mums kartais tenka keisti užrašus, nes filmo veiksmas neatitinka vietos, kurioje jis filmuojamas“, - sakė režisierius. Paklaustas, kaip, pats negyvenęs Sovietų Sąjungoje, G.Salvatoresas kuria filmą apie sovietmetį, režisierius sakė, kad šiame filme svarbiausia yra papasakoti jaunų vaikinų gyvenimo istoriją, kaip jie augo, kaip keitėsi pasaulis, o sovietmetis puikiai padeda visa tai perteikti.

57-erių J.Malkovichiaus personažo senelio Kuzios anūką Kolymą vaidina jaunas lietuvių aktorius Arnas Fedaravičius. „Nemoku apsakyti šio jausmo, tai nuostabu. Kasryt atsikeliu su šypsena, nes žinau, kad laukia filmavimo diena. Tai tarsi svajonės išsipildymas“, - džiaugdamasis galimybe dirbti su visame pasaulyje garsiu aktoriumi ir režisieriumi sakė A.Fedaravičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

litovcam

litovcam portretas
smirno-volno,krugom,sagom mars

PN

PN portretas
Nuolaidos net iki –60% !!! Pagauknuolaida.lt - grožio paslaugos, dovanos ir prekės kiekvienam, pramogos turiningam Tavo laisvalaikiui! Nepraleisk progos kiekvieną dieną gaudyti puikius pasiūlymus perpus pigiau! Pagauknuolaida.lt
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių