Jauniesiems konservatoriams nusibodo N. Puteikis

Klaipedietis

Klaipedietis portretas
pritariu - per rinkimus balsuojant uz koncervatorius buvo du zmones del kuriu abejojau - viena jau isejo o kitas kazkaip nesusipranta, butu saunu!

demagogas

demagogas portretas
cia greiciau sveiko proto zmonems jis nusibodo su savo tais nevaldomais issisokimais. Jis juk populistas juodas jam nebent i kokia tvarka teisinguma ar venckienes partija, bet tikrai ne prie konservatoriu

Onutė

Onutė portretas
Demagogas tas Naglis.

E.Jurkevičius

E.Jurkevičius portretas
N.Puteikis melagis ir dar kontuzytas.

Ilgai truko

Ilgai truko portretas
bet pagaliau praregėjo konservatoriai

konservams

konservams portretas
dar turejot kelis padorius zmones tai ir tuos tuojau isvaikysit jums geriau tokie kaip ramanauskas visiskas idiotas jis greiciau anarchistas

klaipedetis

klaipedetis portretas
senai reikia jis tik i televizoriu lenda artistas

dr. Jonas Ramanauskas

dr. Jonas Ramanauskas portretas
Ka as cia tame gince matau? Matau, kad jaunieji konservatoriai yra konservatyvus ir pasisako pries krikscioniskas vertybes...... pasisako uz VAGIS, amoralius dvasinius iskrypelius ala Seimo 80-tukas.Pagal jaunuosius konservatorius.... VISI TURI BUTI VIENINGI - VISI UZ VAGIS, AFERISTUS, ir dvasinius sysalinius iskrypelius. Ar tai cia naujoji ar senoji partijos linija? Kas juos apmokino neziureti i reikalo esme, o kautis pries kita zmogu, o ne jo nuomone? Is kur pas jaunuosius isliko gilus sovietinis palikimas? Mano manymu jie veikia pagal komanda, o ne pagal prota. Tai gal jie nesenai pagaminti robotai - zombiai?

vyte

vyte portretas
vyksta susidorojimas su GERB...NAGLIU PUTEIKIU, ta partija labai dvokia,jam paciam rekia IŠ JOS IŠSIVADUOT.

vejas

vejas portretas
Saunuolis gerb. Puteikis ir P.Saudargas.

vile

vile portretas
p.N.Puteikis,tai vienas is padoriausiu zmoniu sioje partijoje,paprasciausiai norima su juo susidoroti.Sekmes ir istvermes Jum,Nagli!

dziugu

dziugu portretas
kad Puteikis ,budamas idejinis kedodaunas,pareme pinigais kita kedodauna S.Navicki,o dabar gales uzimti pabegusios garliavines Nersos vieta....

ale

ale portretas
idomu kas ten į tą jaunųjų krikščionių ir konservatorių sąrašą patenka. pagal jų žodžius tai ir TsKP nariai buvo panašiai nukreipiami kovoti su "priešais' kurių visada būdavo kažkur. Čia geras ir kaip panašu ar girdėta.

klaip

klaip portretas
Sakiau, sakiau ir sakysiu, tokiam dideliam melagiui tik skristi i Menuli. Pats Puteiki esi daugiau prsizodziaves nei visi kartu sudejus.

Donata

Donata portretas
Ko jus gerbiamieji pykstate,kad Puteikis isreiskia savo pilietine nuomone.Ar geriau,kaizmogus gudrauna ir visada zino,ka reikia kalbeti.ir ko nereikia.

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
A.Bužinskai - ar ne gėda viešai skleisti dezinformaciją, kad Jūsų pareiškimas, ginantis A.Ramanauską-Greitai ir smerkiantis mane, yra neva visų Jaunųjų konservatorių lygos skyrių delegatų nuomonė? Juk nieko panašaus. Iš kur išmokote tokių juodųjų technologijų? Iš klipo "reklaminė mergaitė: kelkit "subines", "eik Tu šikt, gaidy", ar iš "svastikos sukasi greitai?: "A.Bužinskas: Tuo tarpu Naglis Puteikis bando pademonstruoti, kad jis yra baudžiamas už nuomonės turėjimą.Todėl tai nėra vieno ar dviejų žmonių nuomonė – tai visų mūsų skyrių delegatų nuomonė. Tokia vieninga nuomonė labai aiškiai demonstruoja, kad Naglio Puteikio veikla jau galutinai įgrįso partijos nariams ir jos rėmėjams." lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/n-puteikis-isitikines-kad-ji-is-partijos-norima-salinti-del-zodziu-a-ramanauskui-papildyta.htm

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Sudedu į vieną vietą visas tris sms dėl Ramanausko, dėl kurių pasiuto JKL ir Adomėnas (plačiau siuntinėta tik pirmoji, kitos dvi - tik diskutuojant su atsiliepusiais): 1. Įtakingiausia TS-LKD jaunimo dalis ir JKL ėmė tyčiotis iš V.Landsbergio visais būdais: „Atkartodamas buv.TS-LKD pirminininko eilių struktūrą, Ramanauskas-Greitai demonstruoja savo nepritarimą profesoriaus pozicijai,o eilėraščio pabaigoje tiesiai šviesiai rašo: "šitokias eiles sudėjęs tu liksi it prie Kūčių stalo pabezdėjęs“ - iš balsas.lt/naujiena/731312/a-ramanausko-atsakas-v-landsbergiui-sitokias-eiles-sudejes-tu-liksi-it-prie-kuciu-stalo-pabezdejes 2. Jei Ramanauskas nesityčiotų iš Landsbergio, tai nerašyčiau. Prašyčiau suprasti ir mane. Nusprendžiau netylėti, nes tai nėra pirmas Ramanausko bjaurus išpuolis prieš TS-LKD vertybes ir bendrąjį gėrį. 3. Adomėnas ir jo palaikomas Ramanauskas-Greitai yra reklaminiai TS-LKD veidai ir vizitinės kortelės, ant jų taktikos ir strategijos buvo "statoma" visa rinkiminė partijos kampanija, su jais yra organizuojami beveik visi susitikimai su jaunimu Vilniuje ir daug kur kitur, siekiant kuo daugiau jų pritraukti į TS-LKD. Gal reikėtų organizuoti mandagius protesto laiškus Kubiliui ir tokio jaunimo lyderiui Adomėnui, kad tokios jų remiamo bendražygio patyčios iš pralaimėjusio oponento V.Landsbergio yra partijos griovimas ir neatitinka vakarietiškos kultūros standartų.

zenonas

zenonas portretas
visos partijos gali pavydeti gerb. Naglio Puteikio, o cia kazkas bando kratytis. Kas ant kito sako ...

Jonas

Jonas portretas
Durniai tie jaunieji konservatoriai. Jau čia Kubiliaus primokinta. Jei ne Puteikis konservai Klaipėdoj gautų nulį procentų. Puteikis gi vienmandatėj antrame ture susigrūmė su liberalų stambia žuvimi Taraškevičiumi ir laimėjo. Jei ne jis tai būtų dar vienas liberalas seime. Ar to nori konservatoriai? O Baltijos apygardoje buvo įrašytas tas konservų nelaimė Jurkevičius, komisijos Venckienės –dar tada teisėjos imunitetui naikinti pirmininkas. Žioplys paskutinis. Tai ar tą Jurkevičių Puteikis turėjo remti, kai patys konservatoriai reitinguodami sąrašą jį nuleido į užribį-gal į kažkokią 151 vietą, o Puteikį pakėlė gana aukštai-vos ne į dešimtuką.. Tik Kubilius pasidarbavo, kad Puteikį gerokai nužemino sąraše, o tą driskių Jurkevičių pakėlė per šimtą vietų į viršų. Laimei jis į antrą turą nepateko, o sąraše vis tiek buvo toli. Tai jūs konservai, galų gale esate ne vien Kubilius su Co., bet ir daugybė kitų narių. Išmeskite Puteikį- beveik garantuoju, kad partija skils. Puteikis, matosi, laikosi tokių vertybių, kaip V. Landsbergis, o jaunieji konservatoriai tai čia Manto Adomėno co., kuri akivaizdžiai niekina profesorių. Gėda klausyti ir skaityti, kaip patys konservai užsipuola savo narį, kuris puikiai atstovauja visuomenės interesams.

Tie

Tie portretas
80-mt grobuonių nusitaikiusių į savo ateities karjeras ne be reikalo už Kubyyyylių.Toks tokį pažino...Jamam bičiukai, jamam...:DDD)))Paskutinius nepatogiuosius- už borto! Tegyvuoja Algis-greitai pilnu mėšlo snukiu ir mes!

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Pažiūrėsime, kaip čia viskas vystysis, juk įstojau 1995 m. tai į normalią partiją, kurioje nebuvo leksikos su "subinėmis, gaidžiais, besisukančiomis greitai svastikomis". Visi šie keikūnai ir kovotojai su viešu interesu bei Laisvosios rinkos instituto mokytiniai kažkokiais stebuklingais būdais (dalis jų apsimesdami neva jaunaisiais) įsistojo į TS-LKD per pastaruosius 4-5 metus ir baigia ją visai užkariauti.

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Įdomu tai, kad užuot diskutavę, ar tinka TS-LKD partijai prie jos vertybių patyčios iš vyresnių, psichologinis smurtas prieš teisybės ieškančius, ar tinka "pabezdėjimai prie kūčių stalo", ar tinka iš mažos mergaitės, agituojančios už konservatorius, lūpų sklindantys žodžiai "gaidys, subinės", rusiški nešvankūs keiksmažodžiai, politiniai jaunuoliai rūpinasi, kaip sunaikint diskusiją atimant kontaktus ir apskritai išmetant iš partijos norinčius apie tai diskutuoti. Ką toks itin agresyvus partinių jaunuolių elgesys turi bendro su vakarietiška europine kultūra?

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Algis Ramanauskas-Greitai, padedamas M.Adomėno, jau daug kartų tyčiojosi iš V.Landsbergio ir jo propaguojamų vertybių, ypač Vilniaus skyrių sueigoje. Tad tai, ką daro Ramanauskas jau senai ir tai, ką pradėjo daryti Adomėnas su Landsbergiu dabar, yra klasikinį patyčių modelį atitinkantis elgesys. Tuo labiau, kad tad patyčias organizuoja Adomėnas, kuris yra labai įtakingas partijoje, todėl turi nepalyginamai daugiau administracinių galių nei profesorius.

Santrumpa

Santrumpa portretas
Įtakingiausia TS-LKD jaunimo dalis ir JKL ėmė tyčiotis iš V.Landsbergio visais būdais: „Atkartodamas buv.TS-LKD pirminininko eilių struktūrą, Ramanauskas-Greitai demonstruoja savo nepritarimą profesoriaus pozicijai,o eilėraščio pabaigoje tiesiai šviesiai rašo: "šitokias eiles sudėjęs tu liksi it prie Kūčių stalo pabezdėjęs“ - iš balsas.lt/naujiena/731312/a-ramanausko-atsakas-v-landsbergiui-sitokias-eiles-sudejes-tu-liksi-it-prie-kuciu-stalo-pabezdejes - tiny.lt/kf8h687

Naglis Puteikis

Naglis Puteikis portretas
Dėl naujos partijos: Kodėl esu TS-LKD ir kodėl padedu Dariui Kuoliui, bei kitiems visuomenininkams, viešo intereso gynėjams? Į Tėvynės sąjungą įstojau 1996 m., paakintas savo tėvo Vytauto Puteikio, kuris 8 metus atsėdėjo lageriuose už Stalino karikatūrų platinimą 1946 m. Pasvalyje. Taip pat sužavėtas kalinio Algirdo Petrusevičiaus pasakojimų ir1995 m. važiuojant agituoti už TS į Ignalinos rajoną, kai jis viena ranka vairuodamas (kitos neteko Stalino lageriuose) pasakojo kaip kelsi kartus bėgo iš sovietinių kalėjimų Sibire. taip pat įkvėptas generolo Kronkaičio straipsnių. Dabar tokius žmones jau keleri metai keičia-išstuminėja buvusio Vilniaus mero Viliaus Navicko, Šiaulių miesto administracijos direktoriaus Vlado Damulevičiaus tipo žmonės, tačiau bendrąją gerovę ginančių TS-LKD narių vis dar lieka dauguma. Dėl tos sąžiningų, viešą interesą ginančių, prieš policijos smurtą ir korupciją kovojančių TS-LKD eilinių narių daugumos ir esu TS-LKD ir nesiruošiu jos palikti. Visą gyvenimą nuo tada, kai tapau politiku (apie 2002 m.) bendrauju su visuomenininkais, viešojo intereso gynėjais ir padedu jiems kaip galiu. Galite apie tai paklausti bet kurios NVO Klaipėdoje nuo 2006 ir dalies NVO Kaune nuo 2009 m. Jaučiu nevyriausybininkams skolą, ypač Dariui Kuoliui nuo to laiko, kai jie ir pirmiausia Darius Kuolys ėmėsi ginti 2006 m. policijos nukankinto eseisto Gintaro Beresnevičiaus garbę ir jo našlę, o aš, būdamas Klaipėdoje, neprisidėjau, nors norėjau. Vis guodžiausi, kad per didelis atstumas iki Vilniaus ir kad vilniečiai patys savarankiškai suras teisybę G. Beresnevičiaus nužudymo byloje. Darius Kuolys vienas iš pirmųjų organizavo peticijų rašymą, kad policininkams sadistams būtų iškeltos baudžiamosios bylos. Deja, gyvenimas parodė, kad teisėsaugininkai savų teisingumui neatiduoda ir valdžia visas peticijas išmetė į šiukšlių dėžę. Tada visuomenininkai ir vėlgi Darius Kuolys dėl kitos bylos ėmėsi kitokių priemonių - piketais, koncertais, mitingais , beje Daukanto aikštėje 2006 ir vėlesniais metais ėmėsi ginti kito labai įtartinomis aplinkybėmis nužudyto žmogaus - pareigūno Vytauto Pociūno garbę ir jo našlę. Ir vėl norėjau dalyvauti, ir vėl iš Klaipėdos pasirodė tarsi per toli, ir vėl galvojau, kad vilniečiai patys pasieks teisingumą. Deja, gyvenimas irgi parodė, kad nei peticijos, nei piketai valdžios nė kiek nejaudina ir valdžios smurto nestabdo. Todėl visiškai suprantu Darių Kuolį, kuris įsitikinęs, kad kitos priemonės nepadeda, ėmėsi steigti partiją ir siekti deleguoti kiek įmanoma daugiau sąžiningų žmonių į Seimą. Nedalyvavęs anksčiau minėtose Dariaus Kuolio organizuotose akcijose už teisingumą, jaučiuosi tiems kovotojams įsiskolinęs, todėl jiems visokeriopai padedu. 2011 m. po susidūrimo su dviem policininkais sadistais dėl prekybos vaistažolėmis prie turgelio Kaune neva be leidimo 73 metų vaikų darželio auklėtoja Agota Ramanauskienė atsidūrė komoje. Tąsyk aš jau išmėginau lietuviškąjį teisingumą bandydamas kaip Seimo narys padėti surasti nukentėjusiosios giminaičiams teisybę. Deja, valdžios smurtas ir uždarumas pasirodė esą stipresni. Visi anksčiau minėti policininkai sadistai tebedirba, juos kruopščiai globoja aukščiausi teisėsaugininkai, aukščiausi politikai apsimeta, kad nieko nežino ir žinot nenori. Todėl smurtas Garliavos šturmo metu yra logiškas tokios politikos tęsinys. Nematydamas kito būdo, kaip padaryti Lietuvos teisėsaugą ir politiką europietiškomis, pradėjau skirti dar daugiau dėmesio visuomenininkams, viešojo intereso gynėjams. Pažiūrėsime, kaip čia viskas vystysis TS-LKD partijoje, juk įstojau 1995 m. tai į normalią partiją, kurioje nebuvo leksikos su "subinėmis, gaidžiais, besisukančiomis greitai svastikomis". Visi šie keikūnai ir kovotojai su viešu interesu bei Laisvosios rinkos instituto mokytiniai kažkokiais stebuklingais būdais (dalis jų apsimesdami neva jaunaisiais) įsistojo į TS-LKD per pastaruosius 4-5 metus ir baigia ją visai užkariauti. Įdomu tai, kad užuot diskutavę, ar tinka TS-LKD partijai prie jos vertybių patyčios iš vyresnių, psichologinis smurtas prieš teisybės ieškančius, ar tinka "pabezdėjimai prie kūčių stalo", iš mažos mergaitės, agituojančios už konservatorius lūpų sklindantys žodžiai "gaidys, subinės", rusiški nešvankūs keiksmažodžiai, Jaunųjų konservatorių lygos atstovai Adomas Bužinskas, Deividas Misevičius, Algirdas Kazlauskas, Vytautas Budreika, Dominykas Noruišis, Justas Šireika, Kristijonas Leipus, Emilis Kazlauskas rūpinasi, kaip sunaikint diskusiją atimant kontaktus ir apskritai išmetant (žr. tiny.lt/bs9vu7h ; tiny.lt/9r6gdwt ir tiny.lt/avsh8fs . Ką tai turi bendro su vakarietiška europine kultūra. Bet nežiūrint į tai, iki šiol šioje partijoje daugiau nei pusė tebėra sąžiningi, geri, dėl bendrojo gėrio, o ne dėl asmeninių pajamų ar asmeninės karjeros susirinkę žmonės.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių