Buvęs meras rūpinasi Vilniaus prekeiviais

Buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas kaltina „Šnipiškių ūkio" vadovą, kuris, anot jo, žlugdo Kalvarijų turgavietės prekeivius.

Apie netinkamą Vilniaus savivaldybės įmonės „Šnipiškių ūkis" veiklą ir jos vadovo savivaliavimą buvo užsiminta dar 2007-aisiais, tačiau niekas nesirūpino sostinės prekeivių skundais.

Anot Kalvarijų turgaus prekiautojų, įmonės „Šnipiškių ūkis" vadovas V.Tamulionis pasisavina apie 100 tūkst. litų iš rinkliavų už turgaus prekyvietes. Iš vienoje zonoje esančių 133 prekyviečių per dieną surenkama apie 30 tūkst. litų, tačiau į kasą patenka vos 2 tūkst. litų.

Lapkričio pabaigoje įmonei „Šnipiškių ūkis" patikrinti buvo įsteigta komisija, tačiau tolimesnių veiksmų kol kas vis dar nesiimta. 

Buvęs miesto meras, Liberalų ir centro sąjungos pirmininkas A.Zuokas neiškentęs kreipėsi į partijos frakciją miesto Taryboje, prašydamas nedelsiant teikti Tarybai siūlymą atleisti iš pareigų įmonės „Šnipiškių ūkis" vadovą Vidmantą Tamulionį.

„Vieno žmogaus problemos įkaitais pavertė dešimtis žmonių, todėl reikalingus sprendimus būtina priimti greičiau ir neleisti, kad šiuo nelengvu ekonominiu laikotarpiu būtų žlugdomi Kalvarijų turgavietėje dirbantys prekeiviai" - teigia A. Zuokas.

A.Zuokas sako, kad jo paramos prašo žmones, nebenorintys toliau kęsti „Šnipiškių ūkis“ vadovo savivalės.


Šiame straipsnyje: Zuokastamulionis

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių