A.Siaurusevičiaus nuotykius slepia policija

Šiąnakt neblaivus Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos generalinis direktorius „įstrigo“ viešbučio „Best Western. Naujasis Vilnius" elektros skydinėje. Policija teigia, kad šiuo metu aiškinasi, ar A.Siaurusevičiaus veikla nėra baustina.

Vėlų sekmadienio vakarą A. Siaurusevičius lankėsi viešbutyje „Best Western. Naujasis Vilnius", kur socialdemokratai laukė rinkimų rezultatų.

A. Siaurusevičius, aplankęs politikus, išėjo, o vėliau į viešbutį grįžo po vidurnakčio. Įtariama, kad būdamas neblaivus jis supainiojo duris ir pateko į elektros skydinę, o ten „užsibuvo“, ieškodamas iškritusio mobiliojo telefono.

Pastebėjęs keistoje padėtyje „įstrigusį" neblaivų LRT direktorių, jį puolė fotografuoti dienraščio „Respublika" fotografas Irmantas Sidarevičius. A. Siaurusevičius čiupo reporterio fotoaparatą, o patį fotografą išstūmė pro duris.

Tuomet Irmantas Sidarevičius iškvietė policiją, kaltindamas A.Siaurusevičių smurtiniu elgesiu. Atvykusi policija nenustatė nusikaltimo ir išvyko. Tačiau po kurio laiko policija vėl buvo iškviesta, nes A. Siaurusevičius neišėjo iš skydinės, nors už durų susirinkę žurnalistai ir mėgino jį išvilioti beldimu bei telefono skambučiais.

Policija nežinojo, kaip elgtis šioje situacijoje. Buvo nuspręsta durų nelaužti. Viešbučio administracija, mėgindama atsikratyti šurmulio, pamėgino viešbutyje išjungti šviesą.

A. Siaurusevičius iš elektros skydinės išėjo tik apie 6 val. ryto. Pamatęs žurnalistų būrį, jis vėl užtrenkė duris, nesugebėjęs išstumti  į skydinę pas jį užėjusių dviejų fotografų ir operatoriaus. Galiausiai, pats LRT generalinis paskambino policijai, prašydamas patikrinti jo blaivumą.

Atvykę policijos pareigūnai nuvežė A. Siaurusevičių į Vilniaus 1-ąjį policijos komisariatą netoli Kalvarijų turgaus. Vilniaus miesto 1-ojo policijos komisariato viršininkas Kęstutis Skendelis nenorėjo suteikti duomenų, ar A. Siaurusevičiui buvo nustatytas girtumas.

Policija šį įvykį komentuoja nenoriai. Pirminiais duomenimis, nusikaltimo šiuo atveju neįžvelgiama. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešųjų ryšių atstovas Paulius Radvilavičius portalui sakė, kad kol kas situacija aiškinama ir, kol nepaaiškės visos aplinkybės, žiniasklaidai nieko nebus skelbiama.


Šiame straipsnyje: siaurusevičius

NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių