Quantcast

Linksmiausias Lietuvos mokytojų kolektyvas išbandė statybininkų duoną

  • Teksto dydis:

Kurioje šalies mokykloje dirba linksmiausi pedagogai paaiškėjo pramogų agentūrai „Vaiduokliai“ surengus nuotraukų konkursą Mokytojų dienos proga. Tokiais konkurso komisija paskelbė Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojus.

„Konkursą mokytojams surengėme pirmą kartą – iki šiol konkursai buvo tik mokiniams. Pagalvojome, kad Mokytojų dienos proga būtų gražu parodyti daugiau dėmesio pedagogams, – sako pramogų agentūros „Vaiduokliai“ vadovė Vaida Šulniūtė. – Iš mokytojų tiek susidomėjimo tikrai nesitikėjome, todėl esame maloniai nustebę.“

„Linksmiausias mokytojų kolektyvas“ konkurso metu Lietuvos mokytojai buvo kviečiami siųsti nuotraukas, kuriose būtų įsiamžinę mažiausiai 5 mokytojai ir kuriose atsispindėtų gera nuotaika ar smagi bendra kolektyvo veikla. Konkurso organizatoriai džiaugiasi Lietuvos mokytojų entuziazmu: tik paskelbus konkursą, jau tą pačią dieną sulaukta pirmųjų nuotraukų ir vos per dvi savaites jų atsiųsta gerokai daugiau nei buvo tikėtasi. Nuotraukose užfiksuotos įvairiausios mokytojų laisvalaikio akimirkos: nuo bendrų foto sesijų mokyklose iki iškilų su kolegomis, vaidinimų, pavasarinių lauko darbų.

Pasak V. Šulniūtės, buvo sunku ne tik išrinkti nugalėtoją, bet ir patiems mokytojams atrinkti konkursines nuotraukas, tad atsiuntė po kelias. O vieni dalyviai atsiuntė jų net 10. „Mus nustebino mažųjų šalies miestų aktyvumas, kai tuo tarpu iš – Vilniaus ir Kauno mokyklų – gautos vos kelios nuotraukos“, – pastebi organizatorė.

Nugalėtojai – Pasvalio r. Pumpėnų vidurinės mokyklos mokytojai – konkursui atsiuntė nuotrauką, kurioje jie prisideda prie pastato renovacijos darbų: „Jau senokai kirbėjo mintis įamžinti šias „Pumpėnų amžiaus statybas", o konkursas pasitaikė pačiu laiku. Statybininkų profesiją išbandėme ir patys: šveitėme, dažėme, glaistėme, – pasakoja linksmiausiais išrinkti mokytojai – Iki šiol sėkmę dalyvaudami konkursuose bandydavome pagauti tik su savo mokiniais, tačiau šį kartą susigundėme ir patys. Dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę praskaidrinti nelengvą, pilką kaimo mokytojų kasdienybę“.

Iš viso konkurso metu sulaukta daugiau nei 500 skirtingų mokytojų kolektyvų nuotraukų iš beveik 100 Lietuvos mokyklų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių