Patvirtintas Nacionalinis oro taršos mažinimo planas: naujam automobiliui – 1000 eurų

cha

cha portretas
Oi kad ištyso lūpa kaip kuriems :) Nuo kada valstybė dalino pinigus driskiams, ir dar dykai ? Eikit tik bulvių ravėt nesvaigę.

ALGIS

ALGIS portretas
Žaidžia , kaip maži vaikai , kiek ta Lietuvėlė teršia , ŠTAI JŪSŲ NUMYLĖTINIS TRUMPAS , KAI UŽKURS PEČIUS ANGLIM , TAI TOS JŪSŲ EKOLOGIJOS NUEIS NA....UI .

...

... portretas
Nekliedėkit - tie pinigai NE jums, jie bus tarp savų išsidalyti!

PAAIŠKINKIT

PAAIŠKINKIT portretas
Taip ir neaišku,naujam pirkti,ar seno atsisakius tas 1000 eurų?Kaip čia iš tikrųjų?

Safyras

Safyras portretas
Politikai sugalvojo dar vieną legalų būdą kaip pasididinti pajamas sau ir savo aplinkai visų mokesčių mokėtojų sąskaita. Nejau visus laiko tokiais kvailiais ? Daugelis važinėja po pasaulį ir mato, kaip kitos šalys mokesčių pagalba sugeba sutvarkyti nereikalingus automobilių srautus... Lietuvos miestai nėra tokie dideli, kad reikėtų tiek vietos automobiliams, o ne parkams ir poilsiavietėms...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Kiekvienam, nors šiek tiek mastančiam, žmogui aišku, kad šiuolaikinėje civilizacijoje daug sumažinti išmetamų teršalų kiekio nelabai pavyks, išeitis tik viena gerinti oro valymą, o tai daro tik AUGMENIJA ir beatodairiškas miškų , parkų naikinimas didina oro užterštumą, tad būtina plėsti miškų ir parkų plotus užuot juos naikinus. Juk dūstančiam žmogui pirmiausia ventiliuojame plaučius, gamtoje tai daro medžiai, o ne šokame mažinti bezdalų kiekį.

O

O portretas
jei aš visai automobilio atsisakyčiau ir ant dviračio persėsčiau arba pėstute vaikščiot nuspręsčiau, man kompensacijos neduooooootų!!! Tai kur čia teisybė? Keičiantiems "taršius" į "mažiau taršius" kompensuos, o visai neteršiantiems ne?

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Vienas iš daugelio durnų sprendimų . Šalį valdo durniai . Ministras arba durnius arba durnius . Kokias nesąmones kliedi : kad tie kas turi senas mašinas ir iśvažiuoja į trasą yra teršėjai . Tai papasakok ministre kas daugiau teršia ar naujas auto nuvažiuojantis 1000 km ar naujas 50ooo ? Žinau sprendimą kaip sumažinti automobilių tarša 6 kartus , .O kodėl tie Lietuvos priešai nežino , net gaudami algą ir nieko nedirbdami .

...

... portretas
Svarbiausia - UŽDRAUST tuos Centralizuoto šildymo tinklus! Nes - VIEN trasose prarandama 20-30% šilumos, o juk jai pagamint BUVO naudojamas kuras, buvo emituojamas CO2 (o deginant tą esą biokurą - DAR ir kiti teršalai), DAUG šilumos prarandama ir per tuos 'auksinius gyvatukus'. Prie visa to - mes nuolatos perkaitinami, gaivaliojamės langus prasidarę... to nebūtų JEI tas pačias dujas degintume pas save, mes jau be reikalo nesišildytume, o ir elektrinį gyvatuką įsijungtume TIK tuomet kai mums jo reiktų; kitaip skambėtų ir namų renovacija (dabar gi ŽINOM: kiek sumažinsim šilumos suvartojimą, TIEK padidės jos kainos). O kai bus panaikinta ta šiluminė baudžiava, atliktų MUMS pinigų ir a/m pasikeist.

uuuuuuuuuuu

uuuuuuuuuuu portretas
o jie mum nupirks iš autosalono už tokias blusas o kurie išmeta dūūūūūūmakur net kelio nematyt va tokius tai reikia dulkint ir ypač visokius snkvežimius tik labai idomu kaip tokie praeina tech abžiura jei jie tokie pavojingi aplinkai ir tokie nuodingi

Cirkininkas

Cirkininkas portretas
Dėl laiku neparuošto plano teks nukelnėti Premjerą ir perkelti jam EK skirtą baudą.

NU ir ką

NU ir ką portretas
Aplinkos veterenorius atpigino naujus auto
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių