A. Veryga senjorams: likite namuose ir Velykų savaitgalį

 • Teksto dydis:

Sveikatos apsaugos ministras, Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovas Aurelijus Veryga kreipėsi į senjorus. Ministras ragina juos likti namuose, niekur nevykti ir per Šv. Velykų savaitgalį.

"Mieli senjorai,

Šįkart norėčiau kreiptis į Jus. Labai neramina žinios, kur skelbiama, kad senjorai ne visada linkę laikytis karantino taisyklių ir nenori likti namuose. Užuot likę namuose, Jūs vykstate į miestą, naudojatės viešuoju transportu, einate apsipirkti, pasivaikščioti, o paklausti, kodėl taip darote, sakote, jog nesibaiminate viruso, kad norite nusipirkti maisto, vaistų.

Nedarykite to! Labai prašau - kol galioja karantinas, likite namuose. Likite namie ir šventinį Šv. Velykų savaitgalį. Susilaikykite nuo pagundos išeiti iš namų, nors lauke ir nuostabus oras.

Visas reikiamas prekes, įskaitant maistą, vaistus ar kitas būtinas priemones, Jums gali padėti įsigyti artimieji, t.y. vaikai, anūkai, jaunesni kaimynai, taip pat savanoriai.

Šiandien Ministrų kabinetas nusprendė karantiną šalyje pratęsti dar dviem savaitėms - iki balandžio 27 d. 24.00 val.

Taip pat nuspręsta leisti prekiauti augalais, skirtais sodinti, sėklomis ir trąšomis, kurie parduodami lauko sąlygomis specializuotose prekybos vietose.

Atsižvelgiant į tai, labai prašau senjorų neskubėti patiems pirkti sėklų ir vykti į sodus sodinti daržovių. Tai padaryti už Jus gali kiti - svarbiausia paprašyti pagalbos. Juk dažniausiai vykstate į kolektyvinius sodus viešuoju transportu, o tai sukelia papildomą riziką užsikrėsti koronavirusu.

Tad, mielieji, pakentėkite dėl savęs, savo vaikų ir anūkų. Likite namie!".NAUJAUSI KOMENTARAI

SIAUBAS!

SIAUBAS! portretas
pasiziurekite kokiais kiekiais zmones perka prekybos centruose alhogolinius gerimus .jei ne kaime ,tai mieste su kompanija tikrai sves,ir po velyku bus viruso banga!

černobylietis

černobylietis portretas
Pandemija černobylio ,,savanoriams''.

pastebejimas

pastebejimas portretas
ir kiek turi turėti tas senjoras metų, kąd neiti iš namų net maisto nusipirkti, 70-meciai pensininkai dar ir dirba stiprus, sveikas žmogus prašys vaikų, kaimynų, kad maistą jam nupirktu ir atvežtų, kai parduotuvių kaip šunų aplink pilna,suprantama kam sunku vaikščioti tas ir neina,kokie brangūs tie senjorai pasidarė, nuo kada? geriau spręsti gyvenimą suteikit jiems, kiekvieną dieną kaip šunys lojat ir lojat! miršta senesnis žmogus, turėjęs visokių ligų, nurašot ant korono viruso efektingiau skamba jaunimą tramdykit geriau kad nesislaistytu parkuose
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių