Verslininkai stoja į kovą su savivaldybe: į miltus sumalė dešimtmečio įdirbį ir investicijas

Grįžti į straipsnį

kazimieras

kazimieras portretas
kazkoks bardakas atvazevus .nors butu grazus pastatas ,o dabar zabigalavka,nauji tikios pastatys dailu pastata jog vaizdo negadintu priekranto,tai mano nuomone ,nepykite

Kostantas

Kostantas portretas
Autoriai, bent eżero pavadinimą galėjai pasitikslinti.

Siaulietis

Siaulietis portretas
Teisingai, tegu iskrausto ta bardaka, daug bliovimo, savivaldybe ir sutvarke visa pakrante. Idomu kiek zmoniu idarbino, kiek mokesciu sumokejo verslinkai :)

aaaaa

aaaaa portretas
Salygos ir taisykles dar ne viskas .Visada turi buti protingumo ir sveiko proto, naudos miestui ir visiems gyventojams, aplinkai, nauda ir atsizvelgti ne tik i kaina uz m2. Pridetine verte irgi turi buti skaiciuojama. Net medis ar sutvarkytas takelis sukuria pridetine verte.

suarti žemė

suarti žemė portretas
Viska išvežti belieka, nepalikti nei vienos plitelės, trinkelės. suarti žemė.

štai kaip priveda prie korupcijos

štai kaip priveda prie korupcijos portretas
matosi, kad daugelis komentatorių net nežino, kad visos savivaldybės įstatymu įpareigotos nuomoti turtą ne daugiau 10 metų (su visais sutarties termino pratęsimais ir atnaujinimais). Dėl to be kuri savivaldybė po 10 metų privalo iš naujo ieškoti kito nuomininko. O konkursas yra konkursas, jei, kaip rašo, buvęs nuomininkas pasiūlė 351 Eur nuomos mokestį, o kitas + 120 Eur (ko gero 471 Eur), tai kas laimėjo aiškiau nebūna. O dabar žiniasklaidos ir komentatorių pagalba bandoma priversti konkurso rengėjus vykdyti korupcinius veiksmus ir pripažinti konkursą laimėjusia buvusią nuomininkę. Jei jie tą padarytų, tas kitas konkurso dalyvis kreiptųsi į teismą ir 100 proc. jį laimėtų, o tada žiniasklaida jau rašytų kokie korumpuoti.

:)))

:))) portretas
sovietu paliktiem beretnykam vel rusai vaidenasi...

Valstybinė žemė

Valstybinė žemė portretas
Visos savivaldybės taip elgias. Bet verslas turi šia rizika prisiimt, kad žemė toje vietoja jam yra neprivati. Ir kad jį iškraustyti gali po sutarties pasibaigimo.

Ir vėl

Ir vėl portretas
Iš pavadinimo galvojau, kad rašo apie Kauną. KD tapo LNK filialu.

Fox Spot, mes jūsų pasiilgsime

Fox Spot, mes jūsų pasiilgsime portretas
Aš iš viso nesuprantu kodėl jūs už tą merą balsuojate? Negi tiek metų iš eilės dar nepastebėjote koks čia valdymo principas: skaldyk ir valdyk. Jau ne vieną įmonę uždarė, ir dar ne vieną uždarys. Kiaurai su buldozeriu per viską važiuoja ir į žmones nežiūri. Man jau dabar aišku kaip pasibaigs teismas - vistiek Fox Spot turės išsikraustyti. Nes prieš buldozerį nepašokinėsi.

tegul eina š...

tegul eina š... portretas
Tikriausiai „FIx SpORt“ - labiau tiktų, kokie čia gali būti barbarizmai Lietuvoje. O pati Šiaulių akcinė savivaldybė ir yra tas „FIx SpORt“as, tuščias garsas

Nugali arba vokeliai arba izraeliečiai

Nugali arba vokeliai arba izraeliečiai portretas
Žiūrėkit, kurie čia?! Izraeliečiai nugali, todėl, kad jiems priklauso visas pasaulis, nepasiginčysi, ir jei sumanė pakrantę apšikti tai niekas nenustabdys, apšiks ten, nueis į kitą vietą :))) Visur čia jų jeruzalėm !

paneigejui

paneigejui portretas
Jei jau zinai kiek konkurentas pasiulo, kam svaistyti visa 100? Uztektu ir maziau :)

Jei tiesa

Jei tiesa portretas
Kad pasiule 351€/mėn ir tikejosi laimeti, tai 'tik' 120 eurais daugiau ne tiek ir mazai.

kas paneigs

 kas paneigs portretas
kad buvo aisku kiek senieji verslininkai siulo,pridejo naujieji 100 ir laimejo.:((

Pastebėjote rusiškas kekšes kail „litava“?

Pastebėjote rusiškas kekšes kail „litava“? portretas
Prie bet kokio straipnio, bet kokia tema šitos rusiškos prostitutės inkščia, loja, dergia Lietuvą. Nesvarbu kokius kliedesius šitiems rusiškiems išgamoms rašyti, svarbu tik juodinti Lietuvą. Akivaizdu, kad tai organizuoti nacistinės rusijos trolia ir teisėsauga tikrai turėtų jais susidomėti.

litava

litava portretas
Banditų kraštas, provincijose tai akivaisdžiai matosi, kelios šeimos valdo visus verslus, o konsultacijų visi eina pas viena "dėde"... Valdžioi tokia pati nesąmonė. Sako sovietai blogai, savi per savus lipa, dabar tas pats vyksta, tik "formaliai"...

Anonimas

Anonimas portretas
1.Kas neigs, jog atsirade laimetojaigaline diena ...nebuvo informuoti valdininku ,kiek reikia siulyti ? Voku ,ar jie at'lešti, juk niekas netikrino.... Todel "savi" ir laimejo. 2. Dabar, laimeje teisma del išsikelimo, kad ilgintu termina [nes tikrai valdininkus už skirtas SE'TYNIAS DIENAS IŠSIKELTI,GALIMA VADINTI GAIDŽIAIS ],jus viska N A I K I N K I T E, tai yra išsiardykite visus statinius, išardykite takelius, kranta atstatykite iki buvusio 10m.atgal "vaizdelio"ir... 3. GAL IŠVYKITE Į KITA MIESTA, o Lietuvoje ju yra ir be Šiauliu, kuris su jumis elgsis draugiškiau... Ane ?

mero rinkimai jau iviko

mero rinkimai jau iviko portretas
Ir Forestas Gampas čia nekaltas.

Monika

Monika portretas
Pamiršo paminėti, kad senieji nuomininkai 5 metus iš vis nemokėjo jokios rinkliavos mokesčio, o pasirašant sutartį, buvo informuoti, kad teks išsikraustyti per 7d. 4 metus dirbo be leidimo! Dabartinė savininkė nieko nuo nulio nepradėjo, įsirovė pati į jau veikiantį verslą, o galų gale atėmė iš vyro, kai skyrėsi. Dabar visiems pudrina smegenis, kad pradėjo nuo plyno lauko, nors tik kelis metus šitam versle..O dar dabar tikėjosi, kad pasiūlys 351€/mėn. laimės konkursą. Verslas yra verslas. Pasiūlyti tokią sumą buvo ne tik, kad neprotinga, bet ir labai naivu. Turi numatyti riziką, o ne naiviai tikėtis, kad praslįsi. Ne taip ir reikia to verslo, jei skelbimuose dar prieš pusę metų pardavinėjo už 135k.

Taip jau buvo nuo pradžios

Taip jau buvo nuo pradžios portretas
Tai čia nuo pat pradžių,taip buvo daroma.Jeigu "patriotas",tai ir gausi,jeigu ne "patriotas",iš tave atims.Juk išverstaskūriai pasisavino svetimas žemes,miškus,pastatus,paežeres,o tas,kam visa tai priklausė,gavo taukuotą špygą,arba žemės lopinėlį kažkur Lietuvos užkampyje.Sovietiniai okupantai,išeidami viską paliko,o mūsų "patriotai"viską atėmė taip,kad niekada teisėti savininkai neatgaus.Ir šitą nacionalizaciją pavadino -teisių jį išlikusį nekilnojamą turtą atstatymu.ŠTAI KOKIĄ TEISYBĘ ATKŪRĖ.

Adomas Motiejus

Adomas Motiejus portretas
Kažkaip vienašališkai parašytas straipsnis. Esmė aiški ir visi turėtų suprasti, kad buvo skelbtas viešas konkursas nuomai. Laimėjo įmonė pasiūliusi daugiau. Buvę vietos nuomotojai tikriausiai galvojo, kad amžinai ten vietą užėmė ir galės monopoliškai vystyti verslą. Pats esu iš Šiaulių ir paskutiniais metais Fox Spotas merdėjo. Manau, kad naujieji vystytojai atneš naujų ir geresnių idėjų.

Susikas

Susikas portretas
Kazkaip pavelavo, mero rinkimai jau iviko.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Belieka tik su kelmaroviu traktorium pervažiuoti išasfaltuotais takeliais .

Nu

Nu portretas
Bet man tokie gražūs tie nauji verslininkai. Ūsais apžėlę, barzdos beveik iki pilvo, o pagal dokumentus - moteriškės, vardai ar Ugly, ar Dale, ar Papiroskina, dar būna visokios Šūditos, Hrabliauskaitės. Griūk iš juoko. Subinės tik gabalas kaulėtas, kojos lyg rachičių, vien kaulai ir sausgyslės, keliuose kvadratiniai šmotai kaulų, kojos apžėlusios kaip gyvulių. Ir visos išmatų spalvos akimis, tokiomis nuolat padirusiuomis, apkvaišusiomis. Ir visada rengia konkursus, kuri labiau į gyvulį panaši.

stop tokiam kvailiojimui

stop tokiam kvailiojimui portretas
Vilniuje ,prie Balžio ežero dešimtmečiais turėjome "laukinį" bet nemokamą pliažiuką prie pat nutiesto asfaltuoto kelio . Ir ką : jau keli metai ,kaip toj vietoj įsikūrė "verslinykai" , pastatė net prie ežero atvykusiems žmonėms jų auto apmokestinimo automatus ,o vietoj to buvusio "laukinio" , paprasto pliažiuko dabar turim kažkokius brangius atrakcionus su vandenlentėmis : nei kur nusimaudyt ,anei atsigaut nuo vasaros kaitros buvusios vietos praktiškai nebeliko : keli "privilegijuotieji " užsiėmė patogiausią ,prie kelio buvusią ežero pakrantę. Išvada: kur buvo savivaldybė ? Kodėl nesugebėjo toj plačiai tarp vilniečių populiarioje poilsinėje įrengti tvarkingų viešųjų tualetų , vandens kolonėlės atsigaivinimui . Viskas - alia 'VERSLUI" .O KAS LIEKA MOKESČIŲ MOKĖTOJŲ IŠLAIKOMOS SAVIVALDYBĖS MOKESČIŲ MOKĖTOJAMS? TIK IMANOMAI BRANGIAU ĮRENGTOS "PASLAUGOS" ? Kas galėtų paneigt ,kad ir su minima situacija Telšiuose atsitiko lygiai tas pats :(...

skiep

skiep portretas
reik otkatus moket,negi nezinojot? Dabar mero draugai versla suks jusu vietoj.

Vilma

Vilma portretas
Įprastas atvejis Lietuvije: kas nors verslą įsuka, sudaro sąlygas jam plėtoti, tada atsiranda "gudručiai" ir kažkaip stebuklingai nutupia į šiltą vietą.

Anonimas

Anonimas portretas
kažkam prisireikė vietos sloikam statyt.

planas

planas portretas
sunaikinti medicina moksla ir smulku versla

che

che portretas
Visas lietuvos žiurkynas ant šito laikosi. Atimti iš kito. Kada viskas padaryta.

Priedurniui kaunieciui,

Priedurniui kaunieciui, portretas
prie ko cia KD ir LNK...Visai isdurnejo berazumiai...

reikejo

reikejo portretas
pasidometi anksciau, kas tas antras veikejas, kuris tik 120 euru daugiau mokejes jau tapo nugaletoju, aisku tai koks savivaldybes klerko gimine, ar krabo znyples kyso

Kukai,

Kukai, portretas
o, tavo atgrubnagiai pirstai nesugeba nuspausti /Y/ klaviso... Ar visai berastis...

Šeikas

Šeikas portretas
Kaip norejau taip pasidariau neverkit kaska pastaysiu galesit grozetis.

Tai vadinasi

Tai vadinasi portretas
Reideriavimas

ujajai

ujajai portretas
tai cia matyt atejo koks nors kitas krabas ir sugalvojo, kad jo vaikams reikia tos zemes

H

H portretas
Biurokratai labai mėgsta pinigus

MW

MW portretas
Rašliava apie tai, kaip kavinės šeimininkai per konkursą tikėjosi būti monopolistai, bet neišdegė, nes atsirado konkurentai.

Cia kaip kazachstane ar afrikoj

Cia kaip kazachstane ar afrikoj portretas
Pamate kad gerai sekas ir ateme valstybe versla

patriotas

patriotas portretas
Pamenu, sovietmečiu prie lietuviško pavadinimo turėjo būti būtinai parašyta ir rusiškai, neva rusakalbiams suprasti, net ir gatvių pavadinimai buvo rašomi ant lentelių dviem kalbom. Jokios pagarbos iš rusų nebuvo lietuvių kalbai. Atėjo nauji laikai ir rusų kalbą pakeitė anglų, dabar visur angliški pavadinimai kišami. O viena tatuiruota ministrė net turėjo naglumo savo varde ir pavardėje oficialiai teisėtai įsirašyti lietuvių kalboje nevartojamas w raides. Iš kur tokia nepagarba lietuvių kalbai, kuri Lietuvoje turėtų būti valstybine ir taškas, o visus kitus žodžius ir pavardes adaptuoti pagal lietuvių kalbos abėcėlę.

Valio

Valio portretas
Šiauliuose ant ežero kranto stovi geležinės lapės skulptūra. Taigi pavadinimas vandenlenčių parkui Fox spot yra tinkamas, nes fox anglikškai reiškia lapė, labai taikliai pavadino. Žmonės tuščioje vietoje sukūrė visiem patinkančią laisvalaikio erdvę. Savivaldybė ilgą laiką neprieštaravo, gal stebėjo kaip seksis, o sekasi gerai mato, atsirado suinteresuotų perimt. Tikuosi savivaldybė palaikys įkūrėjus.

Ryžas žydas

Ryžas žydas portretas
Šia viskas mūsų.

Kodėl

Kodėl portretas
Verslininkai nesugalvoja LIETUVIŠKO pavadinimo,o kažkokį marmalą užsienio kalba ??? Aplamai reik drausti visokius nelietuviškus pavadinimus. Gyveni LIETUVOJE tai ir pavadinimas turi būti lietuviškas.

kaunietis

kaunietis portretas
KD tik LNK žinias tesugeba kopijuoti, pabaigos pradžia?

Tomas

Tomas portretas
Norejo prihvatizuoti pakrante, bet deja demokratija sutrugde tai padaryti?

Teisingai

Teisingai portretas
Visi pabuvę kad ir su pravažiuojančiu balaganu ar šokę striptizą vieną naktį Lietuvoje dabar atrado savo šaknis Lietuvoje. Prisiminė, kad jų prosenelė buvo vokiečių kareivių prostitutė, į kurią jie nusivalydavo išmatas. Ir atvyko oareikalauti kompensacijų bei iįsikabino plakatus, jog yra garsūs iš kažkur atvykę artistai. Lygiai kaip Zelenskis. Pamatė žmonės kiek susidraugauja išsigimęs klounas ir dabar visi darys vieną dalyką, iš savo išsigimusių vaikų cirko klounus. Juk tokios pajamos. Iš viso pasaulio susidraugauja. Tai visi ir lenda į Lietuvą ir purvinų pinigų legalizuoti, ir pareikšti pretenzijas, kad kažkada kokiam kioske prekiavo prezervatyvais ur dabar duokit jiems ir žemės nemokamai, ir pinigų už dyką. Matėm tų verslininkų per 33 paskutinius metus. Visiškas visuomenės atmatų dugnas.

Anonimas

Anonimas portretas
o ko noreti ? pvz ima nuo virsaus.

senis

senis portretas
gera taktika tu viska sutvarkyk o po to atsiras švogeris ir viska atims.

Anonimas

Anonimas portretas
eilini karta IS pi so ir rekia GEREJA ! kelnese GEREJA !!! durniu laivas

pasakysiu taip

pasakysiu taip portretas
visi nori vietos po saule...valdininkai ir turi draugu ir verslų, tad jau užaugintus verslo raumenis nebus lengva su jais draugauti, tada reikės brendžio dezuciu paskolu, reikės skusti, prokurorus įjungti, žurnalistus ir t.t...tokia ta lt čia verslas ir politika kaip rusijoje

Kukas

Kukas portretas
Nujo, kai iviko saziningas konkursas, tai prasideda pikciai. Kazkodel kai iviksta suklastotas konkursas visi tili?

„Fox Spot“

„Fox Spot“ portretas
....reikėjo ne angliškai, o arabiškai pavadinti, tuomet butut ir konkursą laimėję. Jau visai nukvako lietuvaičiai, anksčiau rusas rusino, o dabar patys šoka pagal jankius. Sulygint su žeme ir baigtas kriukis.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių