Velykų savaitgalį – sustiprintos policijos pajėgos: postuose dirbs 3 tūkst. pareigūnų

 • Teksto dydis:

Velykų savaitgalį judėjimo ribojimus užtikrins sustiprintos tarnybų pajėgos – stacionariuose postuose dirbs daugiau nei 3,3 tūkst. pareigūnų, trečiadienį pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Policija taip pat žada daugiau dėmesio skirti susibūrimams viešose erdvėse, planuoja tikrinti traukinių keleivius.

„Suprantame, kad žmonės yra įsitempę ir jaučia psichologinį nuovargį dėl užsitęsusios pandemijos, tačiau situacija išlieka gana sudėtinga, sergamumas koronaviruso infekcija nemažėja“, – teigia vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

„Siekiant suvaldyti judėjimo kontrolę šalyje šventiniu laikotarpiu policijos pareigūnams talkins kitos statutinės tarnybos, kad visiems norintiems išvykti su svarbia priežastimi nereikėtų laukti ilgai prie patikros punktų“, – sakė ji.

Pareigūnams talkins kitos statutinės tarnybos, kad visiems norintiems išvykti su svarbia priežastimi nereikėtų laukti ilgai prie patikros punktų.

Ministrė taip kalbėjo po trečiadienį vykusio Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos posėdžio, per jį aptarta epidemiologinė situacija ir judėjimo ribojimų užtikrinimas Velykų savaitgalį.

Praėjusį savaitgalį policija apgręžė beveik 1,4 tūkst. automobilių, už ribojimų nesilaikymą surašyti 102 administracinių nusižengimų protokolai.

Statistikos departamento duomenimis, sergamumas per pastarąsias 14 dienų 100 tūkst. gyventojų šalyje yra 328,9 atvejo, tačiau daugiau nei dešimtyje savivaldybių šis rodiklis yra blogesnis už Lietuvos vidurkį.

Blogiausia situacija šiuo metu Širvintų rajone, kur minėtas rodiklis siekia 1020 atvejų.

Toliau eina Marijampolės ir Šalčininkų rajono savivaldybės, ten naujų atvejų per pastarąsias 14 dienų 100 tūkst. gyventojų atitinkamai siekia 692 ir 661 atvejį.

Didesnis užsikrėtimų skaičius fiksuojamas ir Vilniaus mieste bei rajone, Visagine, Trakų, Švenčionių, Ignalinos, Varėnos rajonuose, taip pat Kalvarijos, Panevėžio miesto ir Elektrėnų savivaldybėse.

Vyriausybės ekstremalių situacijų komisija gali rekomenduoti Vyriausybei priimti sprendimus dėl pandemijos valdymo. Komisiją sudaro visi ministrai, taip pat kai kurių institucijų vadovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

to S.S.S.

to S.S.S. portretas
Nereikia čia tų policininkų gailėti. Tarnauja nusikalstamam režimui, tegul atsimena, kad kai režimas žlugs, ir policijai teks atsakyti.

Lazeris

Lazeris portretas
Žudykite visus

Kosmaras

Kosmaras portretas
Gal ta beviltiska vyriausybe baudomis galvoja suzlugdyta biudzeta surinkti? Ar taip galvoja laikinai sutramdyti jau stipriai isiutusius zmones?
VISI KOMENTARAI 15
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių