Veido apsaugos priemonės sukėlė įtarimų: Lietuvoje – kaukių klastotės?

AA

AA portretas
nepaėjo biznis, verslinykas graudintis pradeda..

taip jau iprate prie bet kokiu isakymu,kaukes irgi

taip jau iprate prie bet kokiu isakymu,kaukes irgi portretas
svarbu kad nesiotum ir pirktum kaukes, o kokybe nesvarbu. juk esam lietuviai, viskas mums tiks. ir neteisetos baudos ir senjoru genocidas

babulka

babulka portretas
na aš klastočių prisisiuvau gal 10. Ir kas? Ką nors tai keičia? Kad ne pirkta , o siūta namuose? Na, neparėmiau verslininkų, užtat parėmiau save :D

KN95 kaukes yra sirtos Kinijos rinkai, nes

KN95 kaukes yra sirtos Kinijos rinkai, nes portretas
neatitinka N95 kaukes standarto, priimto Vakaruose. Kai kur ir CE sertifikavimas gali buti padirbtas. Klausimas - kas atsakys uz nekokybisku prekiu pirkima, daznai permokant. Ispanija, Svedija, Nyderlandai jau grazino partijas nekokybisku psaugos priemoniu. O pas mus 'vsio zakono'?

Kinietis

Kinietis portretas
O Lietuvos siuvyklose,kur siuva ar tai danams,ar švedams,tisksliai nepasakysiu,paziūrekit gaminiu kokybe.Kai paskambina vadovai iš ten ir pasako,kad siandien pakrovimas,o gaminiu galybe nepasiuta,tai ir varo siuvejos ,,ant greicio",be kokybes,svarbu viska pabaigti.Baisu ziureti i tuos gaminius.Bet praeina ir vel taip toliau.

Straipsnis

Straipsnis portretas
Apie nieka. Kam tos kaukes zmonems

...

... portretas
Che:"Ir apskritai, man atrodo, kad čia kažkieno kontroliuojamas verslas" - ko ve'Ryga pageidauja, tą kiniečiai ir pateikia... ir šiaip, tokį apgaut - tiesiog būtina.

supratau

supratau portretas
verslininkas, kaip ir pridera tikram Lietuvos verslininkui, labai nustebo, kad kažkas pradėjo analogiškas prekes, su juo nesuderinęs kartelinio susitarimo, ėmė pardavinėti pigiau

Koks skirtumas

Koks skirtumas portretas
ar padirbinys, ar originalas? Svarbiausia, -- kad nepraleistų viruso!

cha cha

cha cha portretas
Geriau sakyk tėvai, prisipirkau brangių kaukių, pasirodė pigesnių ir stresas kaip parduot reiks :D tai sako pažiūrėjau į foto ir nustačiau klastotę :D

jau

jau portretas
seniai dariau prielaida kad nieko nepirkt is kinu negi taip sudetinga duoti darbo saviems ir tai matosi /kazkas/ plauna pinigus uz chlama ir dar uzkresta tai nusikaltimas kuri valdantieji nesirengs tirt nes nes visi /svarus/?...

To vergas

To vergas portretas
Duok pavyzdį, kur veda. Gal turi nuotraukų?

vergas

vergas portretas
o 5G rysi pilnu tempu ivedineja...jav ir uk grieztai atsisake

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
Ką norėti iš valdžios

L?

L? portretas
Tai viską Kinijoj klastoja. Ne kiaušinį pagamina netikrą ir parduoda kaip vištos. O muitinė apskritai nieko nesugeba patikrinti. Pvz. Santaros kliniką per renovaciją aptaisė degiomis plokštėmis, nors deklaracijoje nurodytos tinkamos. Dabar žino institucijos, bet kaltų nėra.

taigi

taigi portretas
Istatymas leidžia diskusins, bet negalima , atsakyti Įdiotui. Kastai.

to tam

to tam portretas
kak vsegda sosedi russkie pomogut!

tam --,,LANBERKLYNIU TVARTO UBAGUJ ,,[ tam pidermopsuj]

tam --,,LANBERKLYNIU TVARTO UBAGUJ ,,[ tam pidermopsuj] portretas
visa tai ka surasei DRISKIAU , jau padare konservatlybersatu ir socdemu gaujos ,plese lietuva ir tauta pasikisdami kas 4 metai , praskolino, yvygde tautos genocida, prigamino bomzu nusikalteliu ir iskrypeliu , priveze y lietuva svetimsaliu , ir valstybe padare jankiu kolonija .........stai dabar ,,,valstieciu partija,,, dar tik bando taisyt ju pridirbtu nusikaltiomu pasekmes .....

tam pidermose

tam pidermose portretas
Valstiečiai daro tą patį, ką darė ir Butkevečiaus vyriausybė, prieš 2008 metų krizę, o tau geriau , kas blogiau Lietuvai, ASILE. Viską ištaškys, o atsipusti, reiks Liberalams ir Konservatoriams. Žinoma pasipriešinimas, didelis, nes komunarų Lietuvoje buvo apie 200000 plius šeimos nariai, arba tamsta iš Sankt Peterburgo laboratorijos. Labai jums norisi kolūkių, nes batka, siūlo gydyti virusą su traktoriumi ir kastuvu. Jei tu gyveni Lietuvoje, tai tikrai - tu Asilas. Važiuok Rosijon ir pamatysi, kaip tave gydys ir prižiūrės ir jau senai laikas. Tokia didelė valstybė, su visa Mendelėjo lentele, o blogiau tvarkosi, nei Lietuva _ Asile., tai paskubėk.

tam---,,Taigi,,, pidermopse is konservatdegeneratu lyberastu

tam---,,Taigi,,, pidermopse is konservatdegeneratu lyberastu portretas
gaujos ..prie ko cia VERYGA , ne veryga moka pinigus ir ne veryga kaukes perka ,uz tas kaukes atsakinga yra grybaukaites pasiju valdoma sarage vadinama VPT , kuri uzperka ,uszsako , sumoka ir su pyder kysininku komanda is mutines departamento ,,,patikrina,, tu kaukiu kokybe ir ka po ju patikrinimo gauni ta ir turi.....

Nuomonė

Nuomonė portretas
Nėra kuo stebėtis, juk Lietuvoje viskas blogai buvo ir bus, tik pamąstykime, kas tą skelbia ir kam tai naudinga žnones kvailinti.

to 11:19

to 11:19 portretas
daugiau klausyk tu moisu pasakeliu ir kosmonautu tapsi

Anonimas

Anonimas portretas
pilna tu kaukiu is bobisku triusiku ir papinyciu prisiutu nesiotoju

As

As portretas
Valstieciai pries rinkimus pasidarė gero pinigelio

taigi

taigi portretas
Ponas Veryga, nemažinant jo nuopelnų, nelabai nusimano, kas dedasi pasaulyje. Moka pinigus velniai žino, kam. Iš pradžių aiškino, kad kaukių išvis nereikia, o dabar perka šlamštą. Iš to išeina, kad galima sukelti antrą didelę bangą korono viruso. Ar negalima paskirti atsakingu, realu gydytoją, matyt ministras jau pavargo.

11:19

11:19 portretas
Kiekvieną dieną gydytojas Mesniakovas per RTR Planetą kartoja,kad nei kaukės nei pirštinės neapsaugo nuo viruso. Pirštinės reikalingos tik tiems, kurių rankos jautrios dezinfekuojant. Geriausia apsauga tai laikytis atstumo.

Chi

Chi portretas
Nešiojame savo pasisiūtas kaukes ir problemų neturim. Tegu verslininkai dabar mąsto, kur dėti pačių tokias pabrangintas prekes.

Anonimas

Anonimas portretas
Klanas. Padauges milijonieriu. 6 milijardai...

yja

yja portretas
išvada: rinkis prekę lietuvišką

Anonimas

Anonimas portretas
Buka Ašara [ atitinka inicialus...], ...jei kas , tai atsiunčia ir klastoja Kinijoje , liurbi .

klausimas

klausimas portretas
O SAVADARBĖS KAUKĖS AR NĖRA KLASTOTĖS......LATVIAI ĮRODĖ, KAD SVARBU LAIKYTIS DISTANCIJOS O NE DEVĖT KAUKES.....

abs

abs portretas
Kauke ir kauke, pox yra.. cia ne kvepavimo aparatas ar parasiutas tai susikta KAUKE!

Na ir ?

Na ir ? portretas
Skaitom tekstą : abejonių keliančios KAUKĖS PARDUODAMOS INTERNETU !!!! Nusiraminame ir einame pasivaikščioti :) Biznio konkurentai tegul patys aiškinasi ir nekelia panikos , nes duomenų , kad klastotės nėra ?

Ašara

Ašara portretas
gaila 30metu nevaldomos ir banditu uzgrobtos valstybes

anot lietuvisku mokslininku , ir debilu

anot lietuvisku mokslininku , ir debilu portretas
aferistu muitininku .... kalti ne valdziagyviai -verslianykai vezantys kontrobandiny niekala y lietuva uz milijoninius biudzeto pinigus ,o lietuvos gyventoju snukiai prie kuriu nepriglunda kinietiskas falsifikatas , stai jei mordos butu kaip kinieciu apvalios kaip arbuzai --butu viskas ok....todel ar tas kaukes nesiojat ar ne nesiojat rezultatas tas pats ...pirmiausiai savo feisa kreiva susitvarkykit tuomet ir kinietiskos kaukes tiks.

Kaukė

Kaukė portretas
Kai jau baigiasi kaukių nešiojimo sezonas, pavėluotai susirūpino kaukių kokybe. Vyresnio amžiaus žmonės visą karantino laikotarpį pranešiojo įvairiausius savadarbius skudurus - kaukes, nes pačioje karantino pradžioje vienkartinių kaukių nebuvo pirkti vaistinėse, e-prekyba senjorai mažai naudojasi, o ir kaukių kainos ne visiems buvo įkertamos. Nagingos moterys siuvo medžiagines kaukes ir teikė labdarą. Senjorai " kaukių balių" atlaikė kaip kas sugebėjo.

Kaukė

Kaukė portretas
Kaukė eiliniams gyventojams reikalinga tik tam, kad baudos negautų.

Ala

Ala portretas
Kokias turi,tokias ir nesioja,ir taip uzkniso jos

Kuo blogas

Kuo blogas portretas
padirbinys? Faktai. Veryga skatina pirkti pigesnius vaistų padirbinius, ir ką? Jei kokybiškai padirbta - gerai, jei iš niekalo padarytas niekalas ir apgaudinėjama, tai - kalėjimas.

taigi

taigi portretas
Cynos gamintojas vadinasi ''Ha Ha Fu '' , - labai simboliska ...

bla

bla portretas
Kaukiu nebereikia nesiot, tai ir atpigo, kad tik atsikratyt kažkaip. Kas neaišku?

Savivaldybė ar plėšikų lizdas

Savivaldybė ar plėšikų lizdas portretas
Kaune šiukšlių išvežimai brangs ,nors kuras ir atpigo,kas čia vyksta?

Anonimas

Anonimas portretas
Gyvenime daug klastočių ir nieko čia naujo,vis geriau nei nieko,taip kad viskas nurims ir bus sveikiau gyventi.

Šta

Šta portretas
Siunta taip vadinamas verslininkas, kad babkių daug neužsidirbs. Sprogsta iš pavydo, kad kažkas kaukes parduoda pigiau. Lieja čia savo snarglius. Fui šlykštu net skaityti.

Taip verslas daromas visų sąskaita

Taip verslas daromas visų sąskaita portretas
Kuras atpigo ,o išvežimai brangs ,tai verslo paskaičiuoti pirkimai mums kainuoja .Perka technika gatvėms valyti ir visa kita ,todėl ir brangsta išvežimai turimo buto plotų kaina .Butus išpirkom ,o dabar dar mokam jų kaina.

Anonimas

Anonimas portretas
Beveik kiekvieną kartą panešiojus kaukę išberia veidą. Kas tai galėtų būti??? O niežėjimas jaučiamas ilgai... Bėda.

O

O portretas
Nuo birželio 1 brangsta šiukšlės

Anonimas

Anonimas portretas
Na va siaurakėliai ir išmaudė visus;juk jie patys pripažino,kad yra geri kopijuotojai.O šiuo atveju laboratorijoj gamino bakteriologinį ginklą,ir tuo pačiu laiku vystė gamybą apsaugos priemonėms.Taigi ir gavom viską iš jų;virusą ir apsaugą.

Nustebusi

Nustebusi portretas
O, pasirodo, Latvijoje kaukių dėvėjimas niekada nebuvo privalomas, parduotuvės ir maitinimo įstaigos nebuvo uždarytos per visą karantino laikotarpį, o sergamumas COVID-19 yra mažiausias Baltijos šalyse.

manau

manau portretas
Mano nuomone tai juk cia Tapino biznis As manau kad tik Tapinas prekiauja nekokybiskomis ir kontrabandinemis kaukemis

Idomu

Idomu portretas
Tapinas labdara kaukiu kostimu dovanoja kokybiškas.gerb medikams.ar tik sau reklama padaryt.

pietietis

pietietis portretas
kodel musu pinigais atgaivinamas Kinijos ukis? kaukes gamina automatai-nusipirkim ir gaminkim-dabar jau nera tokios butinybes vezti kaukess i Lietuva.

Beeeee

Beeeee portretas
Kas yra? Avys patebėjo kad žolė apmyžta? Pratinkitės, jau senai visi žino kad į šitą šiukšlyną galima verst visą mėšlą.

nieks nesikeicia

nieks nesikeicia portretas
o gal dar kas ivezama su tuom neaiskiom kaukem?Is Kinijos???Gaila zmoniu kurie susimokejo baudas po 250......gerai esame valdomi ane?Juk ten (virsui)sedintys klysti neturi teises-tam Ten ir sedi...?

Galimybė išlieka kad tai tiesa

Galimybė išlieka kad tai tiesa portretas
Geras biznis ,legalus ar ne ,kai paleidi virusą COVID-19 ir krauni turtus net savo tautos negailėdamas .Tikriausiai nepavyko iš karto vakcinos sukurti .Taip turtuoliai turtus kraunasi nežiūrėdami į pasekmes .Tai visai galima sąmokslo teorija .
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių