V. Čmilytė-Nielsen: žmonės skiepytis galėtų būti skatinami konkrečiomis piniginėmis išmokomis

mokslinykas - patarėjas

mokslinykas - patarėjas portretas
Tiem, seniau paskiepytiems. Verkiat, kad pinigėlio negausit? Už skiepą? Išeitis yra. Galima pult pavardes, vardus keist, kas nori - lytį, kas nori - paltą naują etc. Skubėkit, nepavėluokit. Ateisit naujaip skambėdami, gausit skiepalą iš naujo, ir, gal būt, pinigėlį….

Nuotraukoje

Nuotraukoje portretas
Okupuotojo eurosojuzo eilė prie skiepu.tarybiniai laikai kaip parduotuvei.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš manau nepasiskiepijusius turėtų nepriimti šeimos gydytojai o ne skatinti dovanomis.

L

L portretas
Išmokas? Už ką? Po taip ir gyvena- ne darbo ieško, o iš išmokų.

Justuk

Justuk portretas
eilės prie šnapso buvo Gorbačiovo laikais 1985 - 1991

Li

Li portretas
Labai idomu kas dirbs,jeigu taip visu atleisdinesit

Tu

Tu portretas
Tu man gali duot ir tukstanti euru bet skiepui ne skiepik kates

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Justukas. Propaganda kaip sovietmečio nuotraukose dešromis nukrautos parduotuvių lentynos , ką norėti, valdžioje žydrieji komunistai.

tai

tai portretas
Viktorija Viktorovna Čmil galėtų degtinę pasiskiepijusiems pilstyti, gal atsirastų daugiau zombių :)

Justukas

Justukas portretas
Nesupratau...... Skiepytis norinčiu nėra., o nuotraukoje eilė kaip prie šnapso tarybiniais laikais o ir mašinai pastatyti vietos sunkiai berasi vietą,,,,,

Stepas

Stepas portretas
Čia tai geras pasiūlymas. Mintis turėtų būti tokia: Pasiskiepija liepos mėnesį gauna 20€ , rugpjūti 30€,,,,,,,lapkritį jau kokia 100€. Nors geresnis efektas būtų atvirkštinis . Pasiskiepija Liepos mėnesį 100€ .....

Anonimas

Anonimas portretas
kai ėjom balsuoti stojimui i EU ir NATO,MAXSIMA nors alaus ir skalbimo milteliu pametėjo.Jei galvojat kad alaus daugiau norėjo tai ne,. daugiau reikalavo skalbimo milteliu.STOTI i tas organizacijas LIetuvai jau buvo pribrendes reikalas.Tačiau ir EU ir NATO buvo suinteresuotos LIETUVA,be mūsų šios strukturos būtų geografiškai neužbaigtos.Oaš čia apie ką,o apie tai, kad kai liaudis nori tai jos ir papirkinėti per daug nereikia.

Katė

Katė portretas
Gal baikit tas nesamones. Idiotų valdžia. Nesiskiepina patys,šaiposi iš tų kurie skiepinasi. Ir dar jiems pinigus mokėt nori. Visai nuo proto nušoko.

By. Rka paklojęs

By. Rka paklojęs portretas
Y šykna tuos tavo murzinus eurus... MANES nepapirksi!!!! Cia jau KYŠIU kvepia ir lyg baudziamuoju kodeksu

babule

babule portretas
Ponicka tai kokia suma euru zadat duoti jei pasiskiepysiu ar uzteks zmoniskai palaidoti kai gausiu skiepa, nes dar nesiskiepinau ir nezadu skiepytis, nebent duotumet kokia 20 tukst. euru tada sutikciau, juk vistiek tie pinigai gauti is soroso jums nekainuos nei cento

Retadantis

Retadantis portretas
aš pasiskiepijau, kur babkes atsiimt? man tik grynais.

nu blin sugalvojo, neturi kur pinigų dėti,

nu blin sugalvojo, neturi kur pinigų dėti, portretas
pilnai pritariu kometatoriui Aš, jokių premijų, mokesčių. Turi būti privaloma skiepytis jeigu jis kontaktuoja su lankytojais ar aptarnauja klijentus. Nenori skiepytis, tegul eina šieno į kolūkiu racėti- ten net kaukių nereikės

o

o portretas
1a marmaliuok savo atzalas kurie neturi tevo/u/ ? ir nesiulyk sio svabrudo zmonems nes dar yra mastanciu kaip gerb prf E Vaitkus ir tik tokie turetu valdyt sali o ne lgbt pridurkai ir sovietsukirpymo s ocbergmafija su saikomis is kubos ir dar velniai zino is kokios peklos pilku zmogeliuku?========

kiekvienam

kiekvienam portretas
po bambala-eiles butu kilometrines

Aš portretas
Ar jau visai neturit kur pinigų dėt?Mes ėjom pasiskiepijom patys kavos puodelio nepasiūlė ar vaikams ledų porcijos pagailėjo.Privalomai visus skiepyt arba atleist iš darbo ir viskas žaidžia valdžia žaidimus kai su mažais vaikais.

Dėdei Ignui

Dėdei Ignui portretas
mano galva yra priešingai :) Psichikos sutrikimų , pagal Igną , gali turėti tie , kurie negalvodami skiepijasi nuo bet ko :) Nuo ryto iki vakaro sėdi prie medikų durų ir guodžiasi kaip jie serga nuo vaikystės ( ir sulaukė virš pensijinio amžiaus ) . Sveikas , be psichikos sutrikimų , žmogus rūpinasi savo sveikata , domisi , skaito , IR PATS SPRENDŽIA , kad ir dėl skiepų būtinumo . Manau skiepai virto " preke " , o ne būtinybe sveikatai . Jei gali eidamas į pliažą ar parduotuvę pasiskiepyti ir NIEKAM nerūpi MANO lėtinės ligos , tada AŠ TURIU BŪTI SĄMONINGAS , o ne veršis ir galvoti apie save . Aš nesu antivakseris , skiepų turiu , mokslu tikiu .

E. > Dėdei Ignui ir Terrai

E. > Dėdei Ignui ir Terrai portretas
1. Naujų susirgimų proveržius ir virusų mutavimą skatina skiepijimas pandemijos metu, ypač skirtingomis vakcinomis. 2. Pagrindiniai užkrato platintojai yra skiepyti asmenys, kurie atsipalaidavę nebesilaiko judėjimo ribojimų ir (dažnai) elgesio pandemijos metu reikalavimų. 3. Žiniasklaidos priemonėmis visuomenė bauginama apokaliptiniais covid-19 vaizdais iš svečių šalių, neatitinkančiais tikrovės. Hipochondriški žmonės tai priima už tiesą, pradeda panikuoti, tuo dar labiau alindami savo imunitetą. Tai įrodo chronologine tvarka sudėlioti maksimaliai nepriklausomų šaltinių statistiniai duomenys ir kiti objektyvūs pastebėjimai per 2019-2021metų periodą. Dienraštyje „Vakarų ekspresas“ rašinio „Pirmadienį ir antradienį skiepų autobusiukas lauks prie LIDL“ mokslininkų argumentus rasite komentaruose arba paieškos sistemų laukelyje įrašę: XXI amžiuje mes sulaukėme savo "skiepų buldozerio"

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Sveiki ir protingi žmonės skiepyjasi laiku ir be raginimų, nes jaučia atsakomybę prieš save ir aplinkinius. Normaliais negalima vadinti tų, kurie užsispyrę kaip ožiai nesirūpina nei savo nei aplinkinių sveikata. Nėra pagrindo laikyti juos sveikais, kai akivaizdūs psichikos sutrikimai.

Terai

Terai portretas
Jūs labai pikta asaba. Žinokit, ligos kimba prie piktų, pavydžių, putojančių žmonių. Nesvarbu, kad pasiskiepijai, tai traukia virusą tokie žmonės. Gero linkintis. Niekada nesiskiepijęs. Sveikas.

€ portretas
lietuviai yra šlykščiai pavydūs.

Terai inkognitai

Terai inkognitai portretas
Sąmoningi mano nuomone yra tie , kurie LAIKĖSI VYRIAUSYBIŲ rekomendacijų ! Nesišlaistė , nesitrynė oro uostuose ir grįždami iš UŽSIENIŲ per lėktuvų , laivų langus NERĖKĖ apie " žmonių teises " dėl PRIVALOMOS SAVIIZOLIACIJOS !!! Aš LAIKIAUSI VISŲ REKOMENDACIJŲ IR PER beveik 2 metus NESUSIRGAU ! Ir dabar aš esu tas , kurį reikia linčiuoti dėl sąmoningumo ? Išprotėjote ?

Zita

Zita portretas
.... ❗o kas prieš 4 ar 5 mėn. Vakcinavosi - visiems dalinkite pinigines sumas. Kokia gali būti skatinanti atranka ❓❗ ... toks siūlymas nesąžiningas visų pasiskieijusių atžvilgiu ...

Anonimas

Anonimas portretas
PAŽADĖTI tai dar NEIVYKDYTI.O kaip lanzberginiai žada o ypač vykdo tai mes sočiai primaitinti.IR vien proto užtenka, tik kiršinti liaudi.JEI MOKĖTI TAI VISIEMS, KAS susiskiepyjo ar dar skiepysis o su tais pažadais tai jus tik atitolinat galutini norima rezultata.KAS paneigs kad jus dar daugiau duosit,veliau kai jums rura prades degti.JUK tie milijardai iš EU juk ne užgražias akis pažadėti o taip norisi juos su savais issavinti.AR iš velnio tas gražumas,o atsiprašau rupinimasis liaudies sveikata ,kai ji jums visada nelabai ir rupėjo.REIŠKIA TURI ATEITI DIDELI PINIGAI kad lanzberginiai toki kadrili pradėjo šokti.NUO JUSŲ DVELKIA-PAGAILĖJO VILKAS AVELE.

bandykit

bandykit portretas
Su alumi ir milteliais ... kaip rodo praktika .. p a s i t e i s i n o ...

Tera

Tera portretas
Dabar Jūs man atsakykit į klausimą, kodėl žmonės kurie laiku nesiskiepijo turi gauti pinigines išmokas, o ne tie žmonės kurie skiepijosi, kad liga neplistų, kad lengviau persirgtų, kad dirbtų ir nereikėtų mokėti išmokų už prastovas. Dabar mokėsite tiems, kuriems kitų sveikata poch......, kurie stovėjo prastovose, gaudavo išmokas, o dauguma ir dabar nebedirba, nes už prastovas išmokas gauna pakankamai dideles . Taip ir auginate PAŠALPINIŲ kartą. Mano aplinkoje tokių apie 30 procentų. O Aš manau, kad mokėkite pinigines išmokas pirmiesiems pasiskiepijusiems. O dabartiniai, kurie dar nesiskiepija dėl įsitikinimų, kai susirgs tegul moka tuos 1700 EUR, kurie tipo išleidžiami COVIDUI gydyti. O tai laukiate 4 bangos ir diskutuojate. Jeigu taip ir toliau spręsite tokius klausimus, tai sulauksite i r5 ir 6 bangos.,o 9 banga bus Jums PASKUTINĖ.

As

As portretas
Planas...jei nesuskiepis tam tikro procento,tie is virsaus neleis nusimti maskiu....tai ka dabar darysim,gal seimo burundukai tegul varo ir po trecia,ketvirta be eiles,nes zmones jau netiki sita nesamone!!!!

DAR 1,2 MILIJONO į orą ? Oho , kiek liberalieji tratina ...

DAR 1,2 MILIJONO į orą ? Oho , kiek liberalieji tratina ... portretas
Naujajai kampanijai įgyvendinti planuojama skirti 1,2 mln. eurų. A. Šuksta teigė, kad ši kampanija turėtų startuoti rugsėjį. Paklausta, ar šios priemonės nėra pavėluotos, ministro atstovė teigė, kad joms reikėjo pasiruošti – įvertinti buvusias ir šiuo metu vykdomas kampanijas. Vėloka niekad nebus, todėl kad kampanija nuolat keičiasi ir pildosi įvairiomis tiek komunikacijos priemonėmis, tiek kanalais. Praėjusią savaitę prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė pasigendantis SAM pastangų skatinant vakcinavimą. „Projektas buvo rengiamas apie pusantro mėnesio, nes, kaip žinote, šiuo metu vyksta komunikacija Visuomenės sveikatos stiprinimo fondo lėšomis, todėl stebėjome jos efektyvumą ir pasiekiamumą, įsivardijome grupes, kurias reikia pasiekti kita komunikacijos linija“, – aiškino ministro atstovė. „Vėloka niekad nebus, todėl kad kampanija nuolat keičiasi ir pildosi įvairiomis tiek komunikacijos priemonėmis, tiek kanalais“, – pridūrė ji

Klpd.

Klpd. portretas
Visai šita kvanka nusišnekėjo. O kodėl tokiems nenorintiems reikia mokėt iš mūsų visų kišenės vadinamos šalies ar savivaldybės biudžetu? Tie kurie jau pasiskiepino tokiu atveju lieka durniais? Prametė progą kažkiek gauti pinigų nes yra pareigingi, atsakingi ir mastantys? Ir, tiesa...Kas ten Čimilyte kažkada kilo ir rėkė ant valstiečių kai jie pamokėjo mūsų ubagams pensininkams ar ne po šimtą Eu švenčių proga? Ne jūsų kartelinis partinių nusikaltėliu susivienijimas kuris tada sėdėjo opozicijoj ir rėkė kad Karbauskis tokiu būdu rinkėjus perka?:D)

Anonimas

Anonimas portretas
Meluoja,nieko JI nemokės;bus kaip su Jos pasiūlyta vienišumo išmoka...kai reikia paskirti,tai žmogus,tegaunantis truputį daugiau negu 260e,nepatenka į pirmąją grupę.Gal tikisi,kad vienišas per 5men.taps nevienišas,arba pamirs ir nebereikės.Skatintoja mat atsirado.

seimo pirmininke,V. Čmilytė-Nielsen.

seimo pirmininke,V. Čmilytė-Nielsen. portretas
Kokiais pažymiais baigėte vidurinę mokyklą, kad neišmokote taisyklingai kalbėti. Įsigilinkite į pasakytą frazę, kurioje, pasirodo, be rusadaro ( galėtų būti - moglo bit ) neapsienama. Gėda, gerbiamoji. :V. Čmilytė-Nielsen: žmonės skiepytis galėtų būti skatinami konkrečiomis piniginėmis išmokomis:

pritariu

pritariu portretas
Kiekvienam kandidatui į zombius po puslitrį vodkės.

Anonimas

Anonimas portretas
Skalbimo milteliais ir po bambolį alaus. Į ES taip įstojom..... patirties gi turit.

Raso

Raso portretas
Kad serga skiepyti… gal toks ir yra tikslas masinio vakcinavimo? Juk geicas pats kalbejo jog reikia sumazinti populiacija

E.

E. portretas
Šio vakcinavimo vajaus pasekmės visuomenės sveikatai ilgalaikėje perspektyvoje žinomos tik Auščiausiajam. Ir tokios "pakišos" vakcinuojamiems pinigų, cepelinų ir įvairių lengvatų pavidalu atrodo taip atstumiančiai, menkina ir taip niekinį "specialistų" autoritetą. Politikų ir atsakingų asmenų skubotumas, nuomonių kaita verčia abejoti sprendimų teisingumu. Tai labiau panašėja į politinę akciją, negu prevencinę medicininę priemonę. Žmonės dar nepamiršo Pakso saldainių, mėtomų iš sraigtasparnio :) Trumpiau kalbant, jei nuo šio vakcinavimo TIKRAI priklausytų visuomenės išlikimas ir sveikatos užtikrinimas, tai jokių cacalialia nebūtų. Visame pasaulyje vakcinavimas būtų privalomas.

Vidas

Vidas portretas
Pasidomekit,serga pasaulyje tik skiepyti.Nes nebeturi natūralaus imuniteto

Lina

Lina portretas
Ir tai sugalvojo žmogus, kuris S. Skvernelio Vyriausybės padalintus po 200 eurų pensininkams ir neįgaliesiems vadino papirkinėjimu...

Pilietis

Pilietis portretas
Jeigu net pinigus siūlo,kad tik butum bandymu triušis,tai reskia kokius pinigus Cimylyte atidirba.Sitie zmones ne del zmoniu,bet del pinigu rūpinasi.Tikras gestapas

Juozas

Juozas portretas
Kokios paslaptingos akutės fainuole

pasiskiepijusi

pasiskiepijusi portretas
Kas čia per išmislas jiems mokėti,o tie kurie pasiskiepijo lieka durniaus vietoje.Dabar reik sumokėt pasiskiepijusiems,o anie lai šoka iš pavydo.

Čmilyte,

Čmilyte, portretas
Kaip sąžinės, taip ir sveikatos neparduodu, o jums tiesiog nėra nieko švento. Nesistebiu- kokioje terpėje augote, tokį bagažą ir turite.

Gyventojas

Gyventojas portretas
O aš jau seniai pasiskiepijau, tai ir man sumokėkite!Jei pradėsite siūlyti skatinimus pinigais ir dovanom, tai visai sustos skiepijimas, nes atlygis vis jiems atrodys per mažas! Užteks žemintis prieš kiauras smegenis...

Diana

Diana portretas
Pasigendu grieztesniu sprendimu, nes visuomenes sveikata yra svarbiausia. Ir ne darbdavys, o valdzia turi priimti grieztus sprendimus, kad apsaugoti jau vakcinuota visuomenes dali. Kitaip karantinas truks metu metus ir kokia is to bus nauda ekonomikai? Kokie gali buti cepelinai ar ismokos uz skiepus? Tai neatrodo nei solidziai, nei rimtai, kai kalba eina apie zmoniu sveikata.

Vilma

Vilma portretas
Nesuprantu tokiu sprendimu. Juk tu pinigu niekada nebus gana. Noras tik augs, kas karta bus issigalvojama naujos preizastys, kad nesiskiepyti. Ka tada zadate jau pasiskiepyjusiems? Jie jau ir gali pretenduoti i pinigines ismokas, nes pasiskiepyjo?

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Viskas brangsta ,o iš kur ponia mano imti pinigų.Reikia mastyti kitaip.Kam tie pasai.Be paso niekur nepasirodai ir taškas.

vakar

vakar portretas
šventė tarptautinę šachmatų dieną .................matyt dar neprasiblaivė

Julija

Julija portretas
Kuo toliau, tuo gražiau ... Įdomu, ką ponia rūko ???

Klp

Klp portretas
Juokauja? Pinigu nėra kur dėti? Nenori skiepytis,tai jų reikalas. Vietos Libertuose visiems užteks.

Morgana

Morgana portretas
Tai gal kurie pasiskiepijo irgi norėtumėm išmokų. Kam tokių keistų sprendimų reikia

Kaunietis

Kaunietis portretas
Kai valdžia demonstruoja savo kvailumą, liūdna - žmogaus teises turi ir nenorintis skiepytis, ir nenorintys b9ti apkrėstais. Ir jų nepalyginamai daugiau. Todėl reikia vadovams suteikti teisę atleisti bet kurį nepasiskiepijusį darbuotoją, jei jis darbe turi kontaktus su klientais.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
seimas su ekstremalių situacijų centru eilinį kart padarė nusikaltimą . Kur nusikaltimo kaina ? 14400 vakcinų

tai

tai portretas
Kgbistine lerva, siūlyk kaip pridera - vodkės butelį ir voblą :)

Dėdei Ignui , kur

Dėdei Ignui , kur portretas
studijavote " rėžimą " ? Kremliuje ar pas lukošenkas ? Sveikus žmones į saviizoliaciją ? ! Pamiršote kaip grįžę liberal liberalieji iš lėktuvų rėkė apie " žmonių teises " ? Nors jie PRIVALĖJO saviizoliuotis dėl galimo užkrato platinimo .

SCIPAKAS.KAU.

SCIPAKAS.KAU. portretas
Utiliziacija pasauline ponu vilas greit apsems papludimuose per daug ,,bezdanciu''tai is kart gal autonazija.

Alio , ponia Čmilyte , Jūs kur buvote 06-23 ?

Alio , ponia Čmilyte , Jūs kur buvote 06-23 ? portretas
Seimo Sveikatos reikalų komitetas trečiadienį nepritarė pataisai, kuria siūloma įteisinti COVID-19 skiepadienį. Pataisa atmesta atsižvelgiant į Seimo Teisės departamento bei Vyriausybės teiktas pastabas.

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
To ir laukia visokie veltėdžiai, dykaduoniai. Į saviizoliaciją juos tol, kol protelis galvas pasieks.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
jau LIETUVA pardave uz alaus bambali ir skalbimo miltelius

pritariu

pritariu portretas
Kiekvienai kgbistinei atliekai po tris dozes nemokamai.

Negras

Negras portretas
Eisiu 3ir4 kartą! Gausiu eurų!

Jadzė

Jadzė portretas
Kiek?

TIKRAI NE

TIKRAI NE portretas
PIKTIBIŠKAI NUSITEIKIA PRIEŠ SKIEPUS TURI BŪTI BAUDŽIAMI,BET NE SKATINAMI VISUOMENĖS SĄSKAITA

F

F portretas
Kažkas čia ne taip.Pinigus siūlys už skiepa.Valdžiai mes niekada nerūpėjome, čia ir sumokės.

Nuo kada

Nuo kada portretas
LT papirkėjimas yra įteisintas???

rv

rv portretas
Ne pinigais reik ar laisvadieniais reik kviest,o su bizunu varyt. cha cha cha

Pagaliau

Pagaliau portretas
Pagaliau sumokes zmonems uz dalyvavima medicinos priemoniu eksperimente. Gaila,kad paskubejau...:(

Durniau nesugeba

Durniau nesugeba portretas
O mums pasiskiepijusiems špyga taukuota,ar ne?ponia Čmilyte? Kžkoks debilizmas,gal tada visi laukiam pinigų ir daugiau nesiskiepijam,tikra čiukčija.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių