Už vaikų praleistas pamokas gydytojo pažymos nebereikės?

Jonas

Jonas portretas
Pas mus kabinetuose jau 2m. slaugytojų nėra...

Mokytoja atsako tam kas parašė "Mokytojai"

Mokytoja atsako tam kas parašė "Mokytojai" portretas
Pas Jus tik 6 žodžius, bet jau yra klaidą - "rasydami". Gal but teisingai "rašydami"? Pažiurekit kitų žmonių komentarus - žmogus skuba, paspaudė kitą raidę ir viskas - klaidą. Turiu daug namų darbų - sutvarkyti butą, pagaminti valgyti, nueiti į parduotuvę ir kt. Skubėjau, padariau daug klaidų. Eigu Jums svarbi ne teksto esmę, o gramatinės klaidas - labai atsiprašau.

Mokytojai

Mokytojai portretas
Tikri mokytojai tiek klaidų rasydami nedaro.

Ona

Ona portretas
Čia neblogai pasakė : "Medikai tiek metų mokosi ne tam, kad pažymas rašytų. Šių pažymų atsisakyta atsižvelgiant į tai, kad tuo laiku, kai yra pildoma pažyma, gydytojas negali atlikti savo pagrindinės misijos – gydyti“, – teigė L. Bušinskaitė." Kiek teko susidurti, pažymas rašo seselės, gydytojai tik parašus suraito, tiek jiems to darbo. O šiaip viskas keliasi į elektroninę erdvę, tai nieko nuostabaus. Reikia tik apsispręsti, jei jau pildome, rašome elektronines formas, tai naikiname popierines, nes kai darome abu variantus, tai tikrai dvigubas darbas.

Saule

Saule portretas
Zmogaus gyvybe svarbesni uz mokiniu mokyklos nelankyma.Lietuvoje yra tokia darbdaviu taktika,kad darbuotojai dirbtu virsvalandzius nemokamai.Uzsienyje darbuotojai yra gerbiami tai ir moka sazinigai.

Mokytoja atsako Whatever

Mokytoja atsako Whatever portretas
Whatever rašo "to Mokytoja, jums reiktų pradėti plačiau mastyti, kaip jūs galit mokyti vaikus?" Man reikia plačiai mastyti ir dirbti nemokamai su elekt.dienynų, nemokamai atlikti budėjimą pertraukos metų. Dar už savo pinigus įsygyti kanceliarinių prekių ir telefoną darbui (tam daug metų mokykla arba savivaldybė mokytojams nemoka ne 1 cento). Atliksiu dalį savo darbų nemokamai ir tada galėsiu mokyti vaikus? Gėra nuomonė. Gal but tada teveliai ateis į mokyklas ir nemokamai pertraukos metų prižiurės savo vaikučius, po savo darbo, savo poilsio dienomis.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Tai su denyną dirbom po pamoku ir tai musų neapmokama laisvą laiką. Ar kitį darbuotojai dirba nemokamai?

Daiva

Daiva portretas
Tai darbą palengvinanti priemonė,kodėl turėtų atskirai apmokėti.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Dar vienas svarbus dalykas - musų mokykloje mokytojams darbą su elektr. dienyną neapmokama.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Mokytojai ir taip apkrauti. Gal but tevai galės tamo dienyne užregistruoti per pranešimus klasės vadovui. Bet tamo dienyne mokytojai mato, kada tevai paskutinį kartą prisijunge prie elektronini dienyną. Kiekvienoje klaseje yra tevų, kuri visiškai neužeina į dienyną. Ir tada mokytojui reikės nuo ryto iki nakties skambinti tėvams?

Whatever

Whatever portretas
to Mokytoja, jums reiktų pradėti plačiau mastyti, kaip jūs galit mokyti vaikus? Nežiūrėkit į situaciją vien iš savo pusės. Sutaupomi mokesčių mokėtojų pinigai perskirstant darbus mažiau kvalifikuotiem/ pigesniems drabuotojams. + jau žingsnis link elektroninės sistemos. čia tokių tikrinimų išvis turėtų nelikti ateityje, o informacija perduodama tarp sistemų automatiškai.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Daug mokytojų turi 5-7 pamokų per diena. Kalbėti telefonų pamokos metų mokytojas negali. Pertraukos metų mokytojai turi užtikrinti mokinių saugumą, todėl turi budėjimą mokyklos koridoriuje. Kalbėti telefonu neimanoma, mokiniai garsiai kalba, nieko negalima išgirsti. Be to, daug mokytojų nuo 5 iki 10 klasų (tai vidutiniai nuo 130 iki 270 mokinių per savaite). Eigu visi tėvai pradės skambinti, mokytojams bus galas... Negalima bus daryti kitą savo darbą. Gal Veryga pats priims skambučius nuo tėvu?

Whatever

Whatever portretas
to Mokytoja, Gydytojo valandinis atlyginimas yra didenis gerokai, dėl to natūralu darbus perkelti pigesniems darbuotojams.

Mokytoja

Mokytoja portretas
Palengvės daktarams, bet tikrai ne mokytojams. "Greičiausiai pakaks tik skambučio...- sakė ...Veryga. Gal Veryga ir nupirks mokytojams telefonus? Tarnybinius telefonus Klaipėdoje turi tik mokyklos administracija. Klauymas - kodėl mokytojai turi duoti mokinių tėvams savo asmeninio telefono numerį ir paskui atsakyti į skambučius po darbo, autobuse, gatvėje, name? To metų telefonas bus užimtas ir draugai, giminaičiai negales prisiskambinti. Ir kodėl name visą mokytojo šeima pastoviai turi klausyti tos pokalbius?

Mokytoja

Mokytoja portretas
"Medikai tiek metų mokosi ne tam, kad pažymas rašytų. Šių pažymų atsisakyta atsižvelgiant į tai, kad tuo laiku, kai yra pildoma pažyma, gydytojas negali atlikti savo pagrindinės misijos – gydyti“, – teigė L. Bušinskaitė." Dabar bus daug papildomų darbų mokytojams ir jau mokytojai negalės atlikti savo savo pagrindinės misijos – mokyti.

zenonas išpriekulis

zenonas išpriekulis portretas
Gimiau 1952 m. iš kaimo per pūgas ir šalčius eidavome į mokyklą, nereikėjo jokių daktarų, nes maitinomės kaimietišku savo užaugintu maistu. Padėdavo ir arbatžolės. Daugiau kontrolės maisto produktams. Dabar į mėsą prileidžia leistinų normų. Mėsa negenda. Karbonado gabaliukas šaldytuve tapo vytintas, jokio pelėsiuko, tik reikia išpakuoti ir padėti ant grotelių. O kai kepi, pusė petelnės skysčio.

To Rita

To Rita portretas
Tu manai, kad visada gyvenimas tik pačių žmonių reikalas? Bet juk Tu gyveni ne vakuume, Tu bendrausi su tokiais žmonėmis, kuriems nusispjaut ant draudimų, susitarimų, taisyklių.Būsi patenkinta tuo? Ar galvoji, kad gyveni tobuloj visuomenėj, kur visi sąmoningi? Taip kad visuomenė visada atsakinga ir už save ir už kitą, kuris šalia.Kodėl? Nes atsakomybės nebūvimas kenkia visiems kitiems...Kai šalia gyvens pijokai, nuolat lendantys į Tavo gyvenimą, kai bus šalia vagys, kurie taip ir taikysis Tave apvogti, tada kitaip giedosi.Tik sąmoningoje visuomenėje nebereikia nei kontrolės, nei draudimų...Pagyvensime, pamatysime, arba ne....

taip

taip portretas
Baik, Rita.Visada buvo reikalingi praleistas pamokas pateisinantys rašteliai - tėvų už 3 dienas, jei daugiau, jau gydytojo.... Ar visada galima pasitikėti vaikais, tėvais?Tikrai ne visada.Kuriam naują problemą....

Rita

Rita portretas
Mokėmės ir nereikėjo už.praleistas pamokas gydytojo pažymų.Manau kas norės mokytis ,tas mokysis o pažymą nenuoramai mokyniui nupirkdavo tėvai,kurie turi pinigų.juk pamokų.praleidimas pačiam mokiniui nenaudingas,nes nebūdamas pamokose negirdi, naujos pamokos ,mokytojo aiškinimo.Taip kad kiekvieno mokinio reikalas.Tėvam praneš mokytojai, apie mokinio nelankomumą.

Italas

Italas portretas
Sveikatos apsaugos ministerija įspėja: jei neturite prikaupę pinigų, tai nėra ko ir sirgti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių