Už bandymą papirkti teisiamas „tvarkietis“ E. Lementauskas gali tapti Seimo nariu

Už papirkinėjimą teisiamas "tvarkietis" Evaldas Lementauskas pretenduoja tapti Seimo nariu.

Jei jo bendrapartietis Remigijus Ačas atsisakys parlamentaro mandato, šis turėtų atitekti E.Lementauskui, mat jis yra pirmasis partijos kandidatas rinkimų sąraše. Dėl to E.Lementauskas įgytų teisinę neliečiamybę, ir įstrigtų beveik dvejus teisme nagrinėjama jo baudžiamoji byla, pranešė TV3 Žinios.

Antradienį Vilniaus miesto 1-ajame apylinkės teisme buvusio Vilniaus vicemero E.Lementausko baudžiamojoje byloje dalyvavo tik jo advokatai, mat politikas likus vos keliems posėdžiams iki bylos pabaigos netikėtai susirgo.

Kitas teismo posėdis numatytas gegužės mėnesį. Tuomet jau bus aišku, ar R.Ačas iškeis parlamentaro mandato į Raseinių rajono mero kėdę.

Neoficialiomis TV3 žiniomis, R.Ačui pavyko susitarti su kitomis partijomis ir suburti daugumą Raseinių savivaldybės taryboje.

Seimo narys kol kas nekomentuoja, kurį mandatą rinksis.

"Jokių komentarų, ateis savo laikas ir bus komentarai", - sakė jis.

Naujų karjeros galimybių nekomentuoja ir E.Lementauskas.

"Nieko negaliu komentuoti, apie tai kas gali kada nors įvykti (...) Kai bus aišku, tai bus aišku, o iki šios minutės tai tikrai jokių komentarų", - teigė jis.

Jeigu partijos "Tvarka ir teisingumas" atsakingasis sekretorius E.Lementauskas taps Seimo nariu, jis įgis teisinę neliečiamybę, ir teismas be Seimo leidimo negalės toliau nagrinėti beveik dvejus trunkančios baudžiamosios bylos.

"Jisai, kada prisiekia, įgyja imunitetą, patys teismų faktai nėra jam kliūtis tapti Seimo nariu, bet toliau, kad teismai vyktų, reikės kreiptis į Seimą dėl Seimo nario neliečiamumo panaikinimo, kaip Seimas nuspręs, taip toliau teismai ir vyks", - aiškino Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas.

Trečiadienį "Tvarkos ir teisingumo" prezidiumas turėtų spręsti, ar rekomenduoti E.Lementauskui tapti parlamentaru.

"Tvarkietis" kaltinamas Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariui konservatoriui Vidui Urbonavičiui siūlęs 300 tūkst. litų už tai, kad šis nepalaikytų interpeliacijos merui Juozui Imbrasui ir pačiam E.Lementauskui bei balsuotų už tuometinei koalicijai naudingus 


Šiame straipsnyje: Lementauskas

NAUJAUSI KOMENTARAI

laisvamanis

laisvamanis portretas
Gudrią rokiruotę libdukai rezga.Keista,kodėl išvis palikta spraga įstatymuose,leidžianti teisiamam asmeniui tapti Seimo nariu?

jf

jf portretas
girdėjau kad siūlė penkiasdešims tūkst. o dabar jau trisšimtai. Kažkaip viskas myglotai..

aferistams

aferistams portretas
ir visokio plauko nusikalteliams zalia sviesa i seima,isvengent bausmes.
VISI KOMENTARAI 3

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių