Oficialu: Lietuvoje nuo koronaviruso mirė trečias žmogus

Anonimas

Anonimas portretas
keturi . flegmos jūs .

Darosi baisu

Darosi baisu portretas
Galų gale jau baikim vien koneveikti ir kaltinti kad ir daugybę klaidų ir nesąmonių pridariusį Verygą,nes laikas galvoti visiems,kaip apsisaugoti ir ar įmanoma nuo tos zarazos.Na, o iš geriausiai šioje srityje nusimanančių turbūt verta paminėti p.Razmuvienė,kuri tikrai ir pataria,ir kalba labai konkrečiai ir profesionaliai.O už mūsų susirgimu ir netgi mirtis ,,dėkokim''suvažiavusiems iš visų pašalių visokioms atplaišoms,kurie grįžę elgiasi kaip paskutiniai chamai,nesiskaitantys su mūsų įstatymais ir spjaunantys į mus visus.

Eimantas

Eimantas portretas
Lyda Gudonienė2020 m. kovo 25 d. 09:58:11 Lietuvoje viskas po truputį brangsta. O Norveginjoje, prasidėjus karantinui, atpigo visi maisto produktai, net vaisiai už pusę kainos. Verslininkai sako: "Dabar sunkus laikotapis - jūs nedirbate, o gyventi reikia". Jie noriai aukoja didelius pinigus fondui:"Nepasiturinčioms šeimoms." Mano draugei net nuomą už namą šį mėnesį sumažino perpus. O pas mus jokio supratimo verslininkai neturi , o Prezidentas šelpia verslininkus, kaip kokius ubagus. Galima pamanyti, kad tuoj iš bado mirs Lietuvos verslinikai...

jis

jis portretas
Kinija jau isleido viruso "updeita". Siandiena mire pirmas zmogus nuo hantaviruso. Kas ten pas juos dedasi....

O kur dingo

O kur dingo portretas
ankstesnysis Ukmergės savivaldybės administracijos vadovas? Išėdė korupcionieriai?

Eik tu ...klausime skaityti

Eik tu ...klausime skaityti portretas
Užsakė , o kiekvienam debiliui aiškinti nėra prasmės . Viskas vieša , kiek turi kiek užsakė , jau ir lietuvaičiai sako , kad gali gaminti . O tikėtis , kad Lietuva išvengs mirčių yra naivu . Labai gaila , bet pažeidžiamiausi su silpnu imunitetu , senyvi daugelis . Sėdim namie , laikomės rekomendacijų ir gal pavyks nors kiek sumažinti netekčių . Būkite sveiki , kad adekvatūs jau praradau viltį .

Svarbus klausimas

Svarbus klausimas portretas
Veryga, kada uzsakysi kuo daugiau PLAUCIU VEDINIMO aparatu Ligoninems? Reikes gelbeti kiekvieno zmogaus gyvybe! Be ju daugybe zmoniu mirs. Kodel nekalbama apie tai?

Girdėjote , bet ne viską supratote ?

Girdėjote , bet ne viską supratote ? portretas
Vyriausybė liepė savivaldybėms susirinkti savus , tik kaip merai aimanuoja - nepasiruošta , nors laiko turėjo į valias , seniai buvo nurodymas paruošti patalpas . Paskaitykite Palangos mero konservatoriaus aimanas , Klaipėdos liberalaus , o apie Šimašių reikėtų patylėti ...

Nuomone Taip sakė ir Šimašius.

Nuomone Taip sakė ir Šimašius. portretas
Ne vien Veryga kaltas.Kalti visi valdantieji.Seimunai i namus ir snaudzia.Nėra ir nebuvo organizuotumo.Nebuvo nutarimo kas uz ka atsakingas.Paskyrė Veryga ir tuom baigėsi.O Viriausybė su Prezidentu turėjo sėsti uz stalo ir viska tiksliai paskirstyti,Sukurti štaba kas užka atsakingas nuo sausio mėnesio.Ir nereikia čia ju girti.Pasirodo kokius,,porofesionalus,,turime iėsirinke.Net nesugeba smislyti,kad kiekviena savivaldybė savo gyžtancius turi pasiimti ir karantinuoti,o ne didžiausius miestus paversti karantinuotu prieglauda.

Bukenoms ,

Bukenoms , portretas
teksto nesuvokiate ? Ligoninėje buvo neatsakinga medikė , kuri panašu , grįžusi ir nesilaikiusi saviizoliacijos ir apdovanojo kitus . Ką slepia valdžia ? O kas dėl Grybauskaitės , ji tik pinigus , tiems kurie dabar kelia kainas - viarslininkams dalins :))) Nieko nežinote , nieko nesuvokiate ? Kas priešinosi , kada vyriausybė bandė kainas reguliuoti ? Nežinote , seimo opoziciniai konservynas , liberalieji . Jie kaip rūponosi viarslininkais taip ir toliau rūpinsis ,tik jūs nesuvokiate . Užuojauta . Nuoširdžiai .

Neįgalumui

Neįgalumui portretas
Mąstyk plačiau. Gražiai pasirodyti reikia prieš rinkimus!

Kas darosi ir kas dabar dyrba

Kas darosi ir kas dabar dyrba portretas
T. sajungos laikais nieko nezinodavom kas vyksta ir taip pat is paskalu susidarydavom nuomone. Dabar gi lygiai tas pats.Viskas vien melas ir apgaule. Kodel valdzia nepranesa kiek ir kodel viskas pabrango. Ar vien korona ir tegyvensim, apie kuria irgi maziausiai zino zmones, jei nepasidomi uzsienio portaluose.Kai visas pasaulis kalbejo kad reikalingos kaukes, pas mus ne, kad batus nusiauti uz duru ir po to plauti muilu po karstu vandeniu, pas mus ne.Kad virusas issilaiko ant rubu, prekiu pavirsius , pas mus ne. Dezinfekuot parduotuves, gatves, laiptines, tas pacias siuksliu dezes dezinfekuot pas mus nereik.Zodziu kapstykites patys kaip ismanot ir kuo daugiu ismirs tuo EU , LT bus geriau.

Saunuole prezidente!

Saunuole prezidente! portretas
Kai sugryzo Grybauskaite, tik tada veryga pradejo dirbti. Viska nuo zmoniu slepia. Del jo netinkamu sprendimu jau trys mirtys! O rekomendacijos straipsnyje labai teisingos! Privalome ju laikytis! Privalome sustabdyti virusa!

Klipata

Klipata portretas
O kas toliau?

bloga statistika

bloga statistika portretas
ar Veryga dar neuzdraude korones testu? Tada galima butu viska nurasyti gripui.

neįgalumas

neįgalumas portretas
Apie Italijos, Ispanijos, net JAV situacija žinome daugiau nei apie Lietuvos. Kodėl Veryga viską slepia? Nori pasirodyti gražiai? Bet prieš ką?

Wilkomier

Wilkomier portretas
Armagedonas-siunciam santchnika voryka ukmergen duokite jam visrakti-varztus jis moka pasukineti.A???

Kosmaras

Kosmaras portretas
SAM viska slepia, nes yra neveiksni.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių