Tyrimas: LGBTI asmenų emocinė būklė Lietuvoje yra prasčiausia Europoje

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
...Juk tai ZEMES raupsai[[nuo tokiu pandemiju Australija apsivale --raupsuotus IZOLIUODAMA katakombose --nes jie nepagydomi,,.ligoniams nunesdami maisto {kol gyvi} ,,be teises grizti prie sveikuju ,Kitaip uzkratas butu nusiaubes visa Australijos zmonija. saugokim savo visuomene nuo ydingos "pandemijos" nuo AIDS ir kt.

Siaubas

Siaubas portretas
Kokie mes emocingi, gu gu gu... :D Maukit ten, kur emocijos pageres, cia jums dergtis ne vieta.

Birutė

Birutė portretas
Lai tas Simonka su savo tais lbgt neždinasi iš mūsų šalies.Mat dar reiškia,kad mokyklose apie juos nekalba.O ką apie juos kalbėti,kad jie nori tvirkinti mūsų vaikus.Tai jau per daug.Visur jie nori būti geručiai.Kokia šalis būtų laiminga jeigu jie išvyktu kaip jie sako.Tai laimingo kelio.O dėl buto nuomos tai labai gerbiu tuos žmones kurie atsisako jiems nuomoti butą.Visur reikia jiems užkirsti kelią,kad tik mūsų šalis išsivalytu nuo tų lbgt iškrypėlių.

Pavojus!

Pavojus! portretas
Prie teigiamų atsiliepimų sudėti minusai!

Morgana

Morgana portretas
Netikiu , kad jie taip išgyveną, kažkaip nepanašu. Visi tai darbo nerandam , tai aplamai nesuprantam kas ęsam ir ką padarysi, toks gyvenimas

Anonimas

Anonimas portretas
Europa atvira tai minkyt ten....

???

??? portretas
Objektyviai žvelgiant -TAI IR VISŲ LT gyventojų emocinė būklė YRA PRASČIAUSIA visoje Europoje. Tai puikiai įrodo DIDŽIAUSIAS EUROPOJE LIETUVOS GYVENTOJŲ SAVYŽUDYBIŲ SKAIČIUS. Kodėl gėjams turi būti orgazmas, kai kiti piliečiai kariasi?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
O keliai atviri jiems ten kur jie jausis geriausia!

Bufetava

Bufetava portretas
Lietuvoj gyvenanciu visu emocine bukle kritine, kodel kazkam pedrylos ir lezbes turetu rupeti? Gal ir jiems po 200 euru kaip bedarbiams ir pencininkams??? Matyt jie irgi nukentejo nuo karantino

Manau

Manau portretas
Kad mes jaučiame diskrinimacija,nes nuolat jie bruka savo straipsnius,nuotraukas. Kada pagaliau liausis tuos iškrypėlius reklamuoti nuo jų tikrai dvelkia toks specivinis kvapas,kad norisi vemti.Tais kvepalais prisipurške sukelia alergija.Kodėl juos negydo ir neizoliuoja nuo visuomenės ?Argi taip ir gyvensime su baime dėl savo vaikų,kad tik šie iškrypėliai jų neišniekintu.Protingieji valdantieji padarykit tvarką tai tikrai žmonės bus dėkingi.

hahaha

hahaha portretas
karantinas i pasimatymus nevaiksto)))

Chi chi

Chi chi portretas
Ale nors Lietuvoj prisipažino apie savo psichinę būklę... Malačiai! Kitur tai anie savo psichine būkle lyg ir neabejoja. O mūsiškiai va, susiprato! Kai alkoholikas prisipažįsta esantis alkoholikas, tai pirmas žingsnis gydymosi link.

Ar

Ar portretas
O kas tirs emocinę būklę tiems,kuriems virš 60 metų, kurie šitos valdžios priskirti "rizikos grupei" ir kuriems tampa sunku rasti darbą?

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia dar gali būti emocinė būklė juk jie iškrypėliai

Pensininkas

Pensininkas portretas
Pensininkus per korona negydo..!!! Visi senjorai turi sedeti namie!!! Parduotuvese apsipirkti tik jiems skirtoms valandoms ir ka dabar daryt!!!..Toks gyvenimas.. Bet tyliai gyvenam ir tiek..Dabar kiekvienas ligotas zmogelis prades reikstis ir verkti ..Nesiotis plakata ant krutines kad jis serga gimarojumi,veziu,sifiliu,egzema KITOMIS LIGOMIS ir reikalauti kad jam butu isskirtines salygos?...Gydykites - gyvenkit ramiai be issisokimu ir mums del jusu DZIN!!! Nesiskelbkit, nesireklamuokit ir niekam jus neidomus..Uztenka morozai akis drasko..

tai

tai portretas
tegu važiuoja ten, kur geriausia.

nepribaige lietuvos su corona virusu

nepribaige lietuvos su corona virusu portretas
pribaigs pasitelke LGBT pederastus su Stambulo konvencija.....

seubas

seubas portretas
kodėl išskirtinis dėmesys jiems? Mes normalūs diskriminuiojami!!!! Jiems liūdna, pamanykit

oj

oj portretas
ak

sis LGBT pederastynas Lietuvoje --

sis LGBT pederastynas Lietuvoje -- portretas
tai grybauskaites ,linkeviciaus ,austreviciaus ,ir visu lyberastiniu --ciuciu palikimas ....didesne dalis lyberastu ir konservatlyberastu su socdemais tik deka pederastu ir lezbiu balsu laikosi valdzios postuose .....

Zita

Zita portretas
Kokia diskriminacija ir smurtas, kas juos žudo, ko jie (jos) nori, per Prezidento rinkimų kompaniją pati kandidatė Ingrida Šimonytė apsilankė klube, gatvėse eitynės, iš darbo niekas neatleidžia, žmonės su šeimomis neorganizuoja eitynių, na, o jiems reikia afišuotis tegu eina, net ir Petras Gražulis jau tyli, tai, ko dar reikia, kad kiekvienas pakviestų į namus?

Ona

Ona portretas
Aš labai blogai jaučiuosi,būnu emociškai prislėgta,kai darau kažką ne taip,negerai ar net nusikalstamai elgiuosi.Manau,kad savo emocinę,psichologinę būseną susikuriame mes patys,o ne aplinkiniai.

Edmundas Tulcevičius

Edmundas Tulcevičius portretas
Ką gi , per karantiną breketų gamyba buvo pristabdyta , na nieko , greitai karantinas baigsis ir galima bus atnaujinti gamybą .

o pensininku

o pensininku portretas
emocine busena ar nedomina ? o antra kekviena nuomone ti tik subjektyvi ,gal is ryto tiesiog neibruko jam niekas i rudaja, vot ir subjuro jam nuotaika, o cia jus su apklausa, o trecia gal nebuvo jokios apklausos... o koks save gerbiantis zmogus nuomos simonkai patalpas , juk po to reiks tik sudeginti ,ir naujas statyt , ir dar pasventinti, o tai dydeli kastai

piktas pensininkas

piktas pensininkas portretas
Rytas atėjo, gaidžiai pragydo.

O ko

O ko portretas
gi?Juos, netradicionalistus niekas Lietuvoje neskriaudzia.Tai jie mus, tradicionalistus, skariuadzia.Rengdami savo poziurio i gyvenima reklaminius zygius, viesus pasisakymus ir t.t.Nors jie puikiai zino, kad 80% Lietuvos gyventoju ju poziuriui ir supartimui apie gyvenima nepritaria.

P.Rąstas \\\\\.../////

P.Rąstas \\\\\...///// portretas
Nors vienoje vietoje Lietuva nepasišiko,mažiausiai iškrypėlių.

Ligoniams savo valia

Ligoniams savo valia portretas
Patys savo pasaulį sukuria ir kai niekas nepi.....verkia

chrrr

chrrr portretas
Klausia pederasto, koks jausmas kai tave dulkina į šikną? Nu sako tas pats kaip šikti tik priešingai. Ta prasme, šiki atgal.

Bjaurybės \\\\\.../////

Bjaurybės \\\\\...///// portretas
šūdo briketų presuotojai.Valinkit pas Kadyrovą į Čečnia tenai pyd'Rąsų 'rojus'

na tai ko LGBT ir visas pederastynas

na tai  ko LGBT ir visas pederastynas portretas
kankinasi toj netorlrrantiskoj lietuvoj ??? vaziuokit y europa , amerika ar brazilija --ten pederastu ir iskrypeliu rojus ... ten gyvena vieni tolerastai LGBT agrastai ir ju broliai lyberastai...... vazelino slojka ,,URMO,,bazej nusipirkai kisai po pazastim , y lektuva ir tu po keliu valandu jau rojuj.....tepk vazelinu raukus ir pirmyn y fekaliju stumuoklio vakarele

A

A portretas
Rusijon tegul vaziuoja ten bus laimingesni:)

jei

jei portretas
tai tiesa tai ja liecia greiciau vadovaujancius asmenis kurie siam /laive/ be kapitono ir sturmano pasimete nezino ka daryt nes jie stypriai uzmigdyti svetimu jegu kad sis /laivas/ kuriu ne 1 uzplauktu ant seklumos ir to tik ir reikia /piratams/ be vargo vyruso uzmigdytus pasiimti grobi?...

#

# portretas
Taip jau būną kai su psichiką ne viskas tvarkoje...

Kaip malonu

Kaip malonu portretas
Na va, pandemija traukiasi, jau ir pederastus prisiminė.

>Anonimui< \\\\\\\\\\\\\\\\

&gt;Anonimui&lt; \\\\\\\\\\\\\\\\ portretas
Čia Zabarausko slapta svajonė.Norėtų dar daugiau.Ne be reikalo Gražulis sakė:pyd'Rąstai nesidaugina,bet jų daugėja---kaip ????????????

Anonimas

Anonimas portretas
Emocijos kai visa eilė traukia per užpakalį....

Anonimas

Anonimas portretas
Ligos ir nelaimės....

Begėdžiai

Begėdžiai portretas
Pinigų gauna per mažai, tad kelia bangas. Sorošas nemoka.

Anonimas

Anonimas portretas
Garsusis homoseksualas Zabarauskas vienoje televizijos laidoje tvirtino, kad visuomenėje kas dešimtas žmogus yra homoseksualus. Tai įžūlus melas.ir šmeižtas. Ir už tai aš privalau juos gerbti? Jie,kaip sakoma,patys muša, patys rėkia. Mokslininkų nuomone tokių daugų daugiausia galėtų būti 3-4 procentai.

T.

T. portretas
Kadangi jie naturaliai negali turėti palikuoinių - tas judėjimas veda į išmirimą. Todėl nykstančiai Lietuvai jie nenaudingi ir net kenksmingi.

...

... portretas
DABAR DALINA VALST NR MASINOM LG...NET BAISU

...

... portretas
Viešai besireiškiančiai šiai padermei reikia inkvizicijos laužus užkurt - ARBA sėdint tyliai, ARBA - vykit ten kur normalių nėra.

Raimondas B

Raimondas B portretas
Kiekvienas esame savo laimės kalvis...

Nū portretas
Patis prisidirba nesąmonių tie spalvotieji, pvz esu iš šono matęs, kaip spalvoti senei kabina iš klubo išėjusius girtus jaunuolius. Fuuu!

Žmogus

Žmogus portretas
Nu nenori normalūs lietuviai dulkint tų lgbtistu nenoooori,kad ir kaip euroliberastai agituotų

Rolas

Rolas portretas
Pati geriausia šiu metu naujiena!

Šv. Antanas iš Paduvos

Šv. Antanas iš Paduvos portretas
Jau nebeturit apie ką rašyti ? Ar gavot nurodymą iš sorosinių žiurkių ?

Anonimas

Anonimas portretas
Tegul stimpa nors ir visa jų bendruomenė. Kuo mažiau iškrypėlių, tuo geriau. Per juos tas virusas ir atsirado...

nu ir

nu ir portretas
liuks. Labai tuo džiaugiuosi.

Sveikas

Sveikas portretas
cia ju problemos.....

Na va

Na va portretas
Kažkoks Briuselio netradicinės orientacijos EU valdininkelis proteguodamas savo poreikius nutarė jog reikia priminti apie savo fizini nepriteklių tai ir pasėmęs europinius pinigėlius prasivedę tarp savos orientacijos pasikalbėjimą, kaip blogai gyventi kai jų barai su imtiniu fantazijų poreikiams skirtomis kabinomis negali dirbti per karantiną ir ta liūdęsi nutarė išreikė per visą EU tipo garbingą instituciją . O kas ta pagrindiniu teisiu agentūra yra ? ar kas nors žino? Gal ji yra įsteigta tu pačiu asmenų su netradicinę orientacija. Tad prie ko čia normalios psichikos žmonės?

Anonimas

Anonimas portretas
Kada apie tas slykstynes nustos rasineti?

Nuomonė

Nuomonė portretas
daugumos gyventojų Lietuvoje emocinė būklė yra kritinė. Ypač dabar. Bet niekas į tai nekreipia dėmesio.

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Jooooooooooooooo  \\\\\...///// portretas
Lezbės ir pyd'Rąstai psichiniai ligoniai,juos reikia izoliuoti nuo sveikų žmonių ir priverstinai gydyt.

šiaip

šiaip portretas
nustebino,kad mokykloje reikia slėpti savo tapatybę,dar nesusifomavusi galvosena paaugliui,ką gi gali slėpti.juokai ima

Kokia

Kokia portretas
nelaimė!

idomul kodel

idomul kodel portretas
Kristus pasmerke juos.

as esu normalios

as esu normalios portretas
tradijos vyrukas ir mano emocinė ir psichologinė būklė prasta del darbdaviu siautejimo .

Įdomu

Įdomu portretas
O kuo ta diskriminacija pasireiškia? Į darbą priima nežiūrint lytinės orientacijos ( kam koks skirtumas kas su kuo birbinasi) , ugdymo įstaigose mokytis netrukdo, į parduotuves ir kitas viešas vietas eiti netrukdo. Patys nori išskirtinio dėmesio ir reklamos, taip ir įsikalba sau visokius kompleksus. Patikėkit, žmonės turi didesnių problemų, nei jūsų, gerbiamieji seksualinė orientacija.

Tèvas

Tèvas portretas
Ar sergantys žmonės gali jaustis gerai? Jiems reikalinga psichiatro ir psichoterapeuto pagalba! Ar jie kreipiasi? O kiek daug ir sveikų paauglių tie sergantys senstelėję diedai ir damos įtraukia į savo ratą! Pažiūrėkite, kad vadas to sergančio būrio?! Kas jų veiklą finansuoja? Jei žmogus esi ligonis, tai nešūkauji, kad aš sergu vėžiu, aš sergu depresija ir t.t. - neini per miestus su plakatais ir apie tai neskelbi! Tegul ir jie sau ramiai gyvena bei gydosi, o ne skelbiasi viešai apie savo ligą ir niekam neužkliūs

Anonimas

Anonimas portretas
Reiškia, tautos moralinis lygis yra aukščiausias Europoj. O visi iškrypėliai tegul varo ten, kur jiems geriau...

Nesedekit ,

Nesedekit , portretas
Vaziuokit kur daug geriau ir busit laimingi

Jo

Jo portretas
Kaip ir biseksualių lietuvių - psichologinė būsena yra prasčiausia Europoje. Nėr ko išskurt tik vienos grupės " vargšiukų"

Kavenskis

Kavenskis portretas
Sikom ir tapsnojom mes ant tu LGBTI

kooooooooooo

kooooooooooo portretas
Vazelina lai naudoja

Simonko gėda

Simonko gėda portretas
Vadovas Simonko nebevykdo savo fumkcijų, atsibodo per tiek metų. Vienas liūdesys, neviltis ir jokio malonumo, perspektyvos.

LGBTIQA+

LGBTIQA+ portretas
Per mažai iškripeliu parašet. QA+
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių