Teisininkas pasiūlė, kaip apginti A. Ramanausko-Vanago atminimą

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Zydsaudziu palikuonys sujudo,laikas butu tuos meslus,i sibira vezti,

Anonimas

Anonimas portretas
Supistas Algelis gryzo jau ,PSIHIJATRAI nepajiegus,jam padeti.

Algis

Algis portretas
Partizanų vado dukra turi paduoti Vanagaitę į teismą. Pažiūrėtume, kaip teisėjai, baigę mokslus sovietijoje, ją teisintų. Lietuviai, ar jums negaila tos Lietuvos?

Istorijos studentai

Istorijos  studentai portretas
Vienas kvaišelis parašė, kad vyko KLASIŲ KOVA . Tai senas gebistų, enkavedistų ir komunistų triukas . Daug kas ant to triuko pasimovė. Netgi drg. A.Brazauskas šią frazę citavo 1989 m. Iš tikrųjų vyko pasipriešinimas Raudonajai Rusijai. Kaip ir jugoslavų ar prancūzų miškiniai (maquis) priešinosi Hitlerinei Vokietijai.

PILIETIS

PILIETIS portretas
oratorė,tik duokit tribūną,dar vardu rūta,geriau jau būtų gvazdikė raudona,tik teisti

sutinku su šituo komentaru

sutinku su šituo komentaru portretas
Kodėl pas mus tokia neteisybė?Ir kas tą blogį skatina?Kodėl kas buvo bloga sakoma,kad buvo gerai ir atvirkščiai?Kodėl nė žodelio neužsimenama,apie aukas,o liaupsinami tie,kas tas aukas padarė?Net neabejoju(esu pokario žmogus),kad absoliuti dauguma to meto žmonių ,blogai vertina tų vadinamų"kovotojų" veiklą.Ir jeigu dabar būtų paskelbti jų blogi darbai,manau daug kas požiūrį pakeistų.Deja,mušama į vienus vartus ir kuo toliau,tuo labiau liaupsinami tie miškiniai.Jeigu jau (matomai dėl dabartinės politikos)nutylimi jų blogi darbai,tai gal palikime ramybėje ir neaukštinkime blogio.Išsibaigs žmonės ,kurie viską matė,tuomet galėsite kurti kokias tik norite istorijas, Niekas jų jau nepatikrins,o archyvine medžiaga jūs netikite.

O

O portretas
Reikėtų saugumui pasidomėti, kas kovoja prieš Lietuvą viešai, patikrinti komentatorius-dergikus VAA, Bosas ir kt. - išsiaiškinti „penktąją koloną” Ir jeigu jie Lietuvoje iešosime būdų jiems iš čia išnešdinti.

>Anonimas

>Anonimas portretas
Tai ne gėda. Tai greičiau mūsų bėda ir neužaugai Putinui džiaugsmas, kad pas mus dar yra tokių idiotų kaip “VAA”, “Tam juozui” ir panašių.

Anonimas

Anonimas portretas
Kokia gėda, kad turime tokius "VAA".;"Tam Juozui" ir panašius.puikiai išmokusius bolševikinius 'logikos"metodus.

VAA

VAA portretas
Nesuprantu sitos visos isterijos.Ar ta Ramanauska Vanaga reikia paskelbti sventuoju ar palaimintuoju.Ka jis ten dare pries kazkiek desimtmeciu tai mums paprastiems zmonems nusispjaut.Tikrieji didvyriai tai paprasti lietuviai. kurie dirbo ir kure ir stengesi isgyventi.O ne kazkokie tinginiai lindeje miskuose, atimineje is vargsu paskutini duonos kasni ir lake samagona.Paipriesintojai atsiprasant...

hau

hau portretas
Teisininkas pasiūlė bylinėjimąsi privataus kaltinimo tvarka. Negi nėra galimybės valstybei bylinėtis su šmeižtu?

Senas pirdžius okupantų „bojevikas“ Kęstas išsigando atpildo

Senas pirdžius okupantų „bojevikas“ Kęstas išsigando atpildo portretas
Visą laiką sąžiningai tarnavo sovietų represinėse struktūrose. Negailėdamas jėgų kovojo su Sovietų Sąjungos priešais, naikino ir trėmė visus, netikinčius šviesiu komunizmo rytojumi. Vykdė ir viršijo Komunistų partijos iškeltus penkmečio planus. Visas sovietines šventes šventė negailėdamas sveikatos. Nenuostabu, kad žmogelis prieš laiką susidėvėjo ir psichiškai, ir fiziškai. Dabar prisiduria pragyvenimui, rašydamas komentarus, liaupsinančius fašistinę Kremliaus milijardierių kliką ir keikiančius Lietuvą. Nebesupranta žmogelis apie ką straipsnyje rašoma, todėl jo komentarai ne į temą. Kadangi apmokama pagal žodžių kiekį komentare, visada gale prirašo „Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką”. Taip žmogelis beveik trečdaliu pasididina savo komentarą. Dėl protinio neįgalumo tą patį komentarą kartoja po daugeliu straipsnių.

Kęstas

Kęstas portretas
Lietuvoje vis dar egzistuoja socializmas: Kur dabar pagautas su šimtais tūkstančių eurų paimtų kyšių liberalas Eligijus Masiulis ir visa jo partija? Nepatikėsite, patys jie tapo verslininkais ir jau patys dalina kyšius. Tai rodo, kad pas mus vis dar egzistuoja nomenklatūra, lygesni už lygius, kuriems leidžiama gyventi gerai. Tuo tarpu kitas žmogus jei tik pasako laisvesnį žodį, tuoj išlenda kariuomenės analitikė iš po kelmo ir pavadina tą žmogų rusų kariuomenės žvalgu. Negaliu patikėti, normaliose šalyse kariuomenė (grynai prievartos aparatas) nedalyvauja politinėse diskusijose, su automatais, ar be jų. Rezultatai stulbinantys. Subotinas nuteistas, Vanagaitės knygos sudegintos, Statkevičius įbaugintas ir teisinasi. Nė vienas iš šių žmonių nekurstė kraujo praliejimo. Normaliose šalyse tokios sankcijos šiems žmonėms nebūtų taikomos.

Kęstas

Kęstas portretas
Išvada pritrenkianti, kad Lietuvoje laisvė yra tik kyšininkams ir sukčiams, kurie kyšių pagalba užtikrina konkurentų slopinimą ir katastrofiškai mažą darbo užmokestį kitiems, naudodamiesi valstybės prievarta. Socializmo laikais buvo visiškai tas pats. Kyšius vežiojome į Maskvą, o dabar dalinamės Vilniuje. Ta pati slogi Brežnevo laikų sąstingio atmosfera. Daugiau apie tai - guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

...

... portretas
Pati prisiprašė pilietybės netekt... nieko, jai Zurofas savo suteiks... jei dar to nepadarė.

Litas

Litas portretas
Vanagaite vien tik ir laukia, kad kas paduotu ja i teisma... tai bus show! Atskleis daug gedingu faktu, kuriu musu visuomene nenori zinoti. Is kitos puses, tai butu neblogas apsisvarinimo aktas... Gal tada ir baigtusi gedinga tragedija...

nuomone

nuomone portretas
Manau uztektu is Vanagaites prisiteisti 100000 euru ir jai tai bus kaip raminamieji.

Tam Juozui

Tam Juozui portretas
Gerai drožei savo komunistinę kalbą. Visa tarybinė liaudis-tai visos Lietuvos piliečių. Vienas prie vieno. Už visus komunistų partija kalbėjo. Gerai išmokta komunistinė retorika.

Juozas

Juozas portretas
Vanagaitės elgesys nėra vien A. Ramanausko-Vanago atminimo įžeidimas. Tai visos Lietuvos piliečių,įžeidimas jų, principų, moralės, suniekinimas. Tam būtina atsakyti teisinėmis priemonėmis. Nejaugi lauksime, kad Vanagaitė paskelbtų, kad ir Rainių , Panevėžio, Juodupės ir kiti kankiniai patys nusižudė.

Taip

Taip portretas
Per daug dėmesio skiriame visokioms žiurkėms su su maitvanagių galvom.

KAUNIETIS

KAUNIETIS portretas
Kaip pasakė vienas politologas , į tokias provokacijas reikia nekreipti dėmesio , nes kada daug diskutuojama , tai priešui [ šiuo atveju daugkartiniams mūsų okupantams ] duodame įrankį propagandai...Lai tie "naudingi idiotai" - menininkai-dainininkai, siuvėjas-skuduras, pseudorašytoja-sugulovė ar sekspertė bei kiti į juos panašūs [ kad ir komentavęs bosas ] gyvena savo iškreiptame pasaulėlyje...

Pilietis

Pilietis portretas
Yra KGB arhivai TEN viskas parasyta ant popieriaus...Tiesa yra viena!!!..Tai bet koks zmogelis kuris to metu “stukseno” irgi dabar gali pasakyti mane kankino,terorizavo..sake jei ne stuksensiu isprievartaus zmona ,dukra...ir ka bijojau..stuksenau..BET dabar esu sventas ,juk dabar Lietuva-)))..Cia PANDOROS skrynia..Geriau palikti kaip yra,nes po to TEISMAI be reikalo tures visokiu ligoniu bylas nagrineti...O ju Lietuvoje kas pirmas..ir visi STUKSENO ant kaimynu,draugu,.kaip sakant buvo PILIETISKI-))))

Bosas

Bosas portretas
Tai kuo skiriasi tie laikai nuo dabarties...Sukurpia byla tau policininkai,paduoda i teisma..o tu atsedejes jau kokius 2 metus...ir ka?!-))Teisejuj nieko kito nebelieka ,kaip tik nuteisti nekalta zmogu..net ,jei ir irodimu nebutu...NES kitu atveju reiketu moketi kompensacija uz atsedeta laika...Tai dabar pradekim irgi sakyti..NE NE NE...Mane kankyno,terorizavo...duodu i teisma sita nuteisusi mane teisma-)))Cia TIK patogi POLITIKA..Ir jokiu reikalu su teisingumu neturi..Buvo tada SSSR partizanai buvo BANDITAI,..Po 91m perversmo atejo TIE PATYS zmones i valdzia ir pradejo kurti istorija (jau jie ne banditai)..Avinu banda!!!

Auksutei Ramanauskaitei-Skokauskienei

Auksutei Ramanauskaitei-Skokauskienei portretas
Ryžto ir stiprybės Jums. Ginkite nuo šmeižikų garbingą tėvelio vardą. Jis – partizaninio karo didvyris. Jo atminimas – šventas. Visi laisvę mylintys lietuviai su Jumis. Sėkmės!

...

... portretas
Įdomiai čia tas 'Tegul paduoda į teismą': "Laikykis Vanagaite. Didelė dalis Lietuvos su tavimi" - čia ta 'didelė', kuri KĄ TIK išsireikalavo SAU grąžint Lietuvos pilietybę, ir kurių nuomone čia gyvenantys žmonės NE lietuviai, o tik (anot tos V-vės) 'tremties nusipelnę žydžaudžiai'... TIK - juk BŪTENT tie ir anuomet mus į Sibirus trėmė taip stengdmies SAU 'gyvybinę erdvę' susikurt, ir dabar - jie ir toliau tuos galvažudžius už šventuosius laiko. Perskaitykim "Siono išminčių protokolus' ir... AR ne taip viskas ir daroma, kam tie bandymai juos už falsifikatą paskelbt.

dalia

dalia portretas
Ginkite savo TĖVO garbę, tikri Lietuvos patriotai su Jumis, o tie, kurie drabsto purvais partizanų atminimą neverti būti lietuviais.Gal pamiršo jie ir tą faktą, jog sovietų valdžia sukompromituoti partizaniniam judėjimui specialiai kūrė ir palaikė "pseudopartizaninius " būrius, kuriuose susibūrė tikri banditai, tinginiai ir plėšikai, siaubę Lietuvos sodybas, gąsdino ir prievartavo , žudė nekaltus žmones? Tokių partizanais tikrai nevadinsime niekada, bet Juozo Lukšos Daumanto, A. Ramanausko-Vanago atminimo neterškite, parazitai, tie Žmonės atidavė savo gyvenimą tam, kad šioje žemėje gyventų laisvi lietuviai, o ne nutildyti ir nusižeminę vergai.

Tegul paduoda į teismą.

Tegul paduoda į teismą. portretas
Įdomu pažiūrėti, kuo tai baigsis. Čia Anušausko pasakų knygelės nepraeis. turės būti ištirta, kas iš tikro tas Ramanauskas. Turės būti ištirta visa jo veikla nuo iki. Turės būti ištirta ta duktė. O gal ji net ne duktė. Gal kokia apsišaukėlė norinti pasipinigauti. Aš jau dabar galiu pasakyti, kad kova bus ilga, nes Vanagaitė ne Lekštutis ar Razminas, kuriems už kiekviena žodį kurpė politines bylas apie kažkokį mistini nesantaikos kurstymą. Čia tokie politiniai triukai nepraeis. Laikykis Vanagaite. Didelė dalis Lietuvos su tavimi.

frieda

frieda portretas
Ramanausko dukra turi būtinai reaguoti ir paduoti šmeižikę į teismą už tėvo garbės ir orumo įžeidimą, už šmeižtą. Manau, atsiras teisininkų, kurie net be užmokesčio parengs skundą teismui. Juk nukankintas partizanų vadas pats negali savo garbės apginti

Auksutei Ramanauskaitei-Skokauskienei

Auksutei Ramanauskaitei-Skokauskienei portretas
Jūs būsit neverta garbingo savo tėvo vardo, jei leisit Lietuvos priešams ir okupantų besiilginčioms Tautos šiukšlėms dergti tėvo, okupantų nukankinto dėl šalies laisvės ir nepriklausomybės, atminimą.

Pokario vaiko nuomone

Pokario vaiko nuomone portretas
Buvo pokaris .Klasiu kova ir galimai ne visi partizanai buvo teisingi.Bet daugiausiai nukentejo seimos remusios stribus,palaikiusius priesus.Jei nesikisai niekur ,neremei ne vieno ir niekas taves neskriaude.Gyvenom misko apsuptame kaime mama su dviem kudikiais.Tevas mires.Tevo broliai isejo ne i Raudonosios Armijos gretas ,bet partizanauti.Zinau,kad diena ir nakti stribai sededavo isikase i sniega ir laukdavo partizanu.Bet ju nesulauke.Ir preteksto mama niekam nedave,kad ja skustu.O buvo ir tokiu kurie su rateliais ,pavardemis zmoniu bego skusti ivalsciu.Islikome nepaliesti.

Nuomone.

Nuomone. portretas
Rasiau ir rasysiu.Tik teismas turi apginti mirusi zmogu.Turi atsakyti kas buvo kas.Cia artimieji turi apsispresti ir paduosti i teisma Vanagaite.Paduoti ,kad apgintu mirusi ir ,kad daugiau niekas nenoretu smeizti.Ir pinigine bauda uz morales paminima.Negali niekas issigalvojes smeizti nei mirusi nei gyva.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Prasidėjo NKVD padlaižių, stribų palikuonių bei Putino subinlaižių dejavimas ir graudūs verksmai, kad už platinamą šmeižtą gali tekti atsakyti.

Pokaris

Pokaris portretas
Palikim archyvus ramybeje, tai baisi bomba ne tik dabarciai , bet ir ateiciai, juolab kad plika akim matome, kas db valdzioje , ar dar reikia ka komentuoti...

Nuomonė

Nuomonė portretas
Kodėl pas mus tokia neteisybė?Ir kas tą blogį skatina?Kodėl kas buvo bloga sakoma,kad buvo gerai ir atvirkščiai?Kodėl nė žodelio neužsimenama,apie aukas,o liaupsinami tie,kas tas aukas padarė?Net neabejoju(esu pokario žmogus),kad absoliuti dauguma to meto žmonių ,blogai vertina tų vadinamų"kovotojų" veiklą.Ir jeigu dabar būtų paskelbti jų blogi darbai,manau daug kas požiūrį pakeistų.Deja,mušama į vienus vartus ir kuo toliau,tuo labiau liaupsinami tie miškiniai.Jeigu jau (matomai dėl dabartinės politikos)nutylimi jų blogi darbai,tai gal palikime ramybėje ir neaukštinkime blogio.Išsibaigs žmonės ,kurie viską matė,tuomet galėsite kurti kokias tik norite istorijas, Niekas jų jau nepatikrins,o archyvine medžiaga jūs netikite.

vabalas,

vabalas, portretas
..kas kur kada yra susiklostes ,..taip dabar ima ir šaukiasi pagalbos o kas iš to juk gyvu nėra liudininku o liko ir tikri nenori veltis atleisk jiems viešpatie juk net nežino šeimos tos mergeles tikrumos kur galėjo tikra tiesa slapstytis , juk ir daug tikrumoj yra pasakojimo iš žmonių tarpo kokie buvo tie ar anie juk vienodo obrazėlio buvo ,nąktim siautė vieni o dienai išaušus ėjo kiti ir ką sakyti galėjo kaimo žmogelis duokle turėdavo atiduoti ,naktiniam puolimui o diena reikėjo suktis nuo strybu, ir dar nuo kaimyno kad nepasakyto pikto žodžio bo juk ar ne ištremė tos kurie visai buvo nekalti kad nakti pamaityno miško kovotojus ,juk niekas nežiūrėjo o tik liežuvis kur nors ne taip pasakė , ir važjuoji na kalymu, į sibiro platybes pavadinimo šrifto yra bandytai, miško,., ir kentėjo ,o dabar matote koki pyraga nenori prarasti tie kuriu yra babkiu kvepimu ir stipsi ir šaukia ir stena ,bet tikrumoj palikite istorijos puslapiui spresti ir ta šeimina tegul užsiima tikro darbo, o ne šau

Algis

Algis portretas
O koki politini matyva turejo tas, kuris parase musu mylimos Grybauskaites gyvenimo aprasyma? Ka su kuo bandoma kirsinti ten, ir KAS uz tai atsakys?

NA NA

NA  NA portretas
senas kgbistų metodas ,_______apdrabsto purvais ,paleidžia anti ,o tu valykis ir gaudyk vėją laukuose ,,,,varnaitė yra tik priemonė sėti neapykantą ir pabandyti nuslėpti tiesą ,,,,kodėl ji surizikavo save bjauriai apdergti ,manau ji bando atitolinti žmones nuo tiesos :______tiesa yra ta ,kad konservatoriai organizavo uždrausti viešinti kgb archyvus ir įpareigoti landsbergiu gaują , gražinti išvogtus ,ten ir yra likusi tiesa ,nes kam reikėjo vogti netiesą ir ją uždrausti viešinti ,nes mūsų visada remiasi " rusai puola " arba pristatinėja " pažymas" viešina apie tarnavimą \\KGbistams ,,,,sėkmės ,tiesa čia pat ,tik nėra noro paliesti ,,,
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių