Siūloma, kad mokiniai į mokyklas grįžtų bent dviem savaitėms

Petras

Petras portretas
Perkelt vaikus isekancia klase jau geguzis ipuseja o jus nesamonem usijamat

Taip

Taip portretas
dar nepasiekem kinijos,italijos lygio reikia tada viska atlaisvinti, kad isplistu normaliai.Kas pasikeis per dvi savaites, kam dar kankinti zmones juk ir taip visi pavarge virusas dar niekur nedingo jis sale musu ir tik laiko klausimas kada bus antra banga.

Siaubas

Siaubas portretas
Tai dabar ir vaikus rauginsite kaukėse sėdint klasėse. Negana to su švarkais vaikams karštą vasarą reikės mokytis, vaikai vargsta, prailginti mokslo metai tai tas maża! Karantinas ir eikite vaikučiai su kaukėm ir marinuokitės ! Valdžia pasirūpins kad būtumėte patogiai saugūs ! Baigsis tai kada nors , kiek galima ? Kas dar bus sugalvota?

Jonas

Jonas portretas
Sugrįžti ir pasidalinti virusu.Baikit juokus- vėl daugės užsikrėtusiû.

Nijole

Nijole portretas
Na dabar jau nebeaišku - kaip teigiama vasarą deginsimes su kaukėmis, parduotuvėse, gatvėse, parkuose laikysimes 2 metrų saugios zonos.... O mokinius 2 savaitėm susodinsime į klases.Klaseje 30 mokinių, suole - 2 Ar įmanoma laikytis saugaus atstumo? Ar einančiam į mokyklą įdėsime 7kaukes, bent 5 poras vienkartinių pirštinių ir buteliuką dezinfekcinio skysčio?

Tam plikiui

Tam plikiui portretas
TAM plikiui trūksta statistikos matomai, jaučiasi kad per lengvai išdūrė avinus visus, tai dabar reikia dar statistikai parinkt viruso.

Tiesai ,

Tiesai , portretas
prieš putojant reikėtų nors tekstą paskaityti :))) TIESA virsta KLIEDESIAIS :))

Panašu nuotoliniu

Panašu nuotoliniu portretas
galima ir toliau mokyti :) Kam tos mokyklos , naujos statybos , renovacijos ? Kiek pinigų sutaupytume ? :)))

Tik nuotoliniu budu!

Tik nuotoliniu budu! portretas
Pavojinga isleisti vaikus vienus, ir i mokyklas, ir i darzelius, kad per tas dvi savaites ten ju nesuvakcinuotu mums nezinant! Saugokite savo vaikus.

>Tiesa

>Tiesa portretas
Tas koronas bus ir rudeni ir dar turbut ne vienerius metus,tai gal neleidziam vaiku i mokyklas kokius penkis ateinancius metus . :)

Mokinio mama

Mokinio mama portretas
Ir ką tos dvi savaitės pakeis? Savaitė įsivažiuoti į vėl naują ritmą ir savaitė skirta susigaudyti, kad nesamonė padaryta. Klasėse būna iki 30 vaikų, birželį kai kabinetuose būna tvanku, vaikai šunta, prakaituoja o čia dar su kaukėm. Vienkartinė kaukė skirta naudoti iki dviejų valandų. Jei vaikas prakaituos tai ir trumpiau. Vadinas vina kaukė vienai pamokai. Per dieną mokykloje vaikui reikės 5-7 kaukių. Man kaip netekusei pajamų mokinio mamai, atrodo nemenka prabanga aprūpinti vaiką reikiamu saugiu kiekiu kaukių. Kaip tokiam mokinių skaičiui išlaikyti saugų atstumą pamokos metu? Jei kirpyklose yra reikalavimas, kad vienam klientui turi būti 10 kvadratinių metrų tai logiškai mąstant ir mokykloj turėtų taip būti. Nemačiau kabinetų tinkamos kvadratūros. Kiekviena pamoka vyksta vis kitame kabinete, nuolatinė kaita kabinetuose. Tai vargšės mokytojos per pertaukas ne sekančiai pamokai turės ruoštis o po kiekvienos pamokos dezinfekuot kabinetą. Ir tai tik dalis mano pamąstymų.

Nora

Nora portretas
Kasdien einu į darbą,dirbam įmonėje apie 500 žmonių ir nėra girdėt,kad kažkieno giminaičiai ar pažystami surgtu.Išpūstas burbolas.o ką daryt 12-okam konsultacijų nėra ir palengvinimo egzaminuose nėra.tegul baigias tas karantinas čia tik pinigus plauna mūsų politikai

Tiesa

Tiesa portretas
Na aš savo vaikų tikrai neleisiu. Esu didelės rizikos grupėje ir neleisiu, kad nuosavi vaikai koronos virusu apkrėstų iš mokyklų. Be to ir patys vaikai dažnai serga peršalimo ligomis ir sunkiai. Jei reiks tai kursim tėvų susivienijimą ir paduosim ŠM į teismą už tokias nesąmones. 2savaitėms. Kokia prasmė šitų aukštų klerkų nesamonių?

Grynas oras

Grynas oras portretas
O oro kondicionerius jau irenge mokyklose? Prisiminkite kas buvo pernai birzeli,teko stabdyti ugdyma del karsciu,o dabar be kondicioneriaus ir sunkaukemis,kankinimas o ne mokslas.

klausimas

klausimas portretas
gal kažką praleidau, ar buvo visiems kurie neturėjo suteikti kompiuteriai nuotoliniam mokymui? Ar čia toks ministro būdas išsisukti iš situacijos?

Balaganas

Balaganas portretas
Kam reikalinga ir naudinga 2-jų savaičių sumaištis mokyklose, ką galima nuveikti per 2-i mokslo savaites?. Švietimo sistemoje dirba daug vyresnio amžiaus mokytojų, priklausančių rizikos grupei, todėl toks momentinis sugrįžimas atneš daugiau žalos mei naudos. Mokyklose galėtų vykti tik konsultacijos abiturientams tikslu pasiruošti abitūros egzaminams.

Matyt

Matyt portretas
per mažai užsikrėtusių. Mokinius sugrūsti į klases, dar BŪTINAI paskirti medikų, kad jie ateitų KASDIEN tikrinti vaikų temperatūros: garantuoju - ateis nauja viruso banga, Veryga galės net 3 kartus per dieną stypsoti patiesęs letenas ekrane ir kartoti: Kaip AŠ jau minėjau, reikia dėvėti kaukes (nors pradžioj - ir nesiūliau) ir pensinykus laikyti uždarytus. Laikas įrodyti, kad ir vaikai užsikrečia.

Mama

Mama portretas
Nesamone ...sedim namie ,saugome nuo to korono seimas o cia i mokykla vaikus leisti ,nera garantijos ,kad mokykloj nepasigaus to viruso , manau tos dvi savaites nieko nepakeis ,galima ir nuotoliniu budu uzbaigti mokslo metu

Na neee

Na neee portretas
Tos 2 savaites nepades, o nesamoniu pridaryti gali. Debiliskas sprendimas.

SAULIUS

SAULIUS portretas
Turėkit proto, politikai, to tik betrūko!

Absurdas

Absurdas portretas
Nesamone visiska Monkeviciaus pasiulymas. Kam begrysti? Kad vaikai virusu mokytojams atnestu? Absurdas. Mokiniai birzelio menesi gyvena atostogu rezimu. Reik uzbaigti mokslus nuotoliniu budu. Kokias nesamones tas Monkevicius siulo.

Rita

Rita portretas
Pernai dusom su vaikais,kabinete 37, kondicionierių nerasta,lauke nėra kur dingti,o dabar dar ir kaukės ant veido,geras mokslo metų užbaigimas.

Lina

Lina portretas
Kad tik neseniai sakė, kad mokslo metai šįmet trumpėja - iki birželio 1 dienos.

Jolita

Jolita portretas
TIKRAI BŪTŲ LABAI NEPROTINGA IR RIZIKINGA

Vienuoliktokas

Vienuoliktokas portretas
Ačiū, bet jau ir taip sugadino šiuos mokslo metus. Kam čia dar birželį mums grįšti, vistiek jau mokytojai nebenorės dirbti, o ką dar daryti kai puse mokytojų yra rizikos grupės ir joms negalima grįštį į darbą. Geriau jau birželio 1 išleisti visus atostogų ir grįšti rugsėjo pradžioje pasyruošus sunkiems metams.

Rasa

Rasa portretas
Kokia nesamone sugalvojo, siaubas, kur jusu protas...ka tos dvi savaites pakeis... Is kur tokiu nesamoniu istraukia
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių