Quantcast

„Sodros“ rezervas „juodai dienai“: su tiek pinigų gilios krizės neatlaikytume?

Grįžti į straipsnį

Vargas

Vargas portretas
Duokit stepukoniui pasaugoti.

M

M portretas
Ai tai jau nebeegzistuoja toks dalykas kaip pensija, atsiprasau uz klaidinima. Kitam kartui zinosiu, kad reikiam, kai nesupranti pradedi izeidineti. Gerai, kad atsikratem sito komunizmo scamo.

To M

To M portretas
Kazkokias nesamones pezi. Ne kapitalizmo, o socializmo-komunizmo skamas.

Priešpensiinis

Priešpensiinis portretas
Na čia pasakoja mums pasaką apie tai, kaip mes patys turime rūpimtis savo pensija. O tie tūkstančiai valdininkų, suryjantys daugiau nei pusę savo algomis ir premijomis atseit maloniai mums tik padeda. Ar kas susikaičiavot kada kiek iš viso sumokėjot mokesčių bedirbdami visą gyvenimą ir kiek spėsit atgauti. Taigi,

M

M portretas
Pensija yra eilinis kapitalizmo scamas. Papildomo mokescio pavadinimas. Isvis, kaip pensininku gerove gali but atskirta nuo valstybes biudzeto?

Sovietpalaikiai

Sovietpalaikiai portretas
O kokį rezervą surinko raudonsnukiai premai, a ? Tik tratino. Argi ne pašalpinius veisė ?

na taip

na taip portretas
Esi girdejas apie privacia pensija ir sveikatos draudima is kurio daugiau naudos nei to psd???

>>>> teismas

>>>> teismas portretas
paskui prasysi "keleto lituku" su istiestu delnu prie baznycios kokios ar kokio miesto centre, kur daugiau turistu.

teismas

teismas portretas
As niekada nepasirasiau tiesioginio debeto su sodra, jie is manes pinigus vagia, nenoriu moket as to psd... Nugaisiu tai nugaisiu, o siti dar plesia... Vistiek privaciai gydausi.. Kodel nera pasirinkimo atsisakyt sodros paslaugu, tarkim psd...

salin valkatas valstiecius

salin valkatas valstiecius portretas
o taip reke valstieciu ir darbininku luomai del trecios pakopos pensiju. jiems mazinti pensija reiketu, nes didzioji dalis gaudavo atlyginimus i vokelius. dabar tegul stugauja sunauja.

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Gilios krizės metu ji nueitų į KAM .

Cha

Cha portretas
Ateis komunistai, tuoj ištratins kaip tai darė komunistų apy z daravė, prietaisas. Guliai vasia...

Jeigu

Jeigu portretas
Ta krize bus susijusi su karu Ukrainoj - jokie papildomi pinigai mūsų bėdžių neišgelbės.

gyventoja

gyventoja portretas
Lojat ant dabartines valdzios, kodel nepasidomit ka padare S.Sverneio vyrausybe su savo galmiai debilais ..Kukuraiciu , ivedinejo apskaitos vienetus pensiju perskaiciaviui ,suskaiciavus apskaitos vienetus pamate ,kad pensijos keliais eurais bus didesnes ir vel sna.... ivede koregavimo koeficenta ne vieneta kaip turejo buti ,o 0,79 ko pasekoje sumazino pensija ir dziaugesi padryta reforma...dar viena S.Skvernelio galimai afera.Visi kas esame apdrausti valstybes sveikatos draudimu ,finansu ministras Semeta su viriausybes S.S. pritariu nebuvo pervedaos priklausomos lesos i ligoniu kasas, tuo pasekoje buvo sumazintas sveiatos ministerijos finansavias ir vaistu kompemsavias . Tai Karbauskio ir S.Skvernelio menas!!!!

to šunys loja-karavanas eina

 to šunys loja-karavanas eina portretas
o tai zyrgasnukis ne koserVatos partijoje? o kolhozas be kelniu ne laisveciu partijoje?

šunys loja-karavanas eina

šunys loja-karavanas eina portretas
kaip gražiai vatnykai su kolxoznykais smirda.Nė prie vienos valdžios SODRA neturėjo tiek pinigų rezerve.Pagarba Šimonytei ir vyriausybei.

o turtuoliams dydins ismokas?

o turtuoliams dydins ismokas? portretas
„Išlaidos turės būti mažinamos pakankamai radikaliai ir ypač tose srityse, kurios iki šiol nebuvo liečiamos, tai yra socialiai jautriose srityse“, – prieš penkiolika metų sakė Andrius Kubilius.

Ka tik sužinojau

Ka tik sužinojau portretas
kad nei banku nei oligarxu neapmokestins. Varys per civilinio draudimo, nuomos, smulkaus verslo apmokestinimus ir akcizu kėlima. Kurvos verslininkai patys pasiūlė Atsiminkit jeigu ka kuomet anie verks ka jiem blogai - eiliniu žmoniu tai nepalaiko. Kur prabangos, didelio turto, banku pelno ar progresiniai turtuolių mokesčiai?NĖRA. Tai ir mastyket žmoneliai kuomet balsuosit ka jum gero duoda šita pyderkonservatnyku valdžia

Anonimas

Anonimas portretas
tie miliardai jau ukroinoje.

Nuo

Nuo  portretas
Svedbankio pelno - mokesciu 3%. Nuo valytojos algos - 73%. Turint tokia mokesciu sistema,musu socialines ismokos turetu buti didesnes,nei skandinavu! O rezervai - 100 metu i prieki.

Operatyvinis budetojas

Operatyvinis budetojas portretas
Nereikia cia pergyventi - Ingridukas paims paskola uz 15 procentu palukanu ir visi piancynykai nebenores numirti. Konservatu ir lyberu planuose yra Lietuva paversti pasaulio turizmo sostine vien demonstruojant kalbanti ozi- taigi prognozes yra labiau nei optimistines

Matyt

Matyt portretas
tie 3 milijardai yra tik popieriuose o iš tikrųjų jie jau valdžiagyvių paimti ir suvirškinti.

Nuolat

Nuolat portretas
trimituojama apie perteklini Sodros biudzeta,periodiskai vis paverkiant apie trukuma. Tai kuria pasakos dalimi dabar tiketi? Ir kiek isvagiama to biudzeto? Ar 90%,kaip Ukrainos gynybos,ar nors kiek kukliau? Pagaliau,kas atsakys i amzina klausima : kodel LR egzistuoja net 3 kolosalios organizacijos,dubliuojancios viena kitos funkcijas!? VMI + UT + Sodra - ar ne perdaug kuklios salies tarpgalaktiniu poreikiu,ponai prisiekusieji!? Ar brigadine ranga vogti skalsiau?

Ypač kada tokie

Ypač kada tokie  portretas
šio liberkonserVatų vyriausybės ryšiai :) __kokie " vienintelių " patryyyyjotų , dabar valdančių Lietuvą , ryšiai :) Vienas giriasi pažintimis Kubos šakoje, kitos vyras pažintimi su ne kartą teistu viešnamių savininku ? :) kiti - lošėju pralošusiu ar ne 40 milijonų pensininkų eurų, dar kiti - įtariamuoju pedofilijos byloje , vandens vagys ir t.t........:) patryyyyjotinė jauna skaidruomenė :)

Jooo

Jooo portretas
Tokie visi profesionalai skaičiuotojai, ekonomistai ir visokie kitokie genijai ir vis piš, ir piš. Gal dar ir dėl to, kad daugelis dar ir profesionalūs vagys?

hmmmmm,jooo

hmmmmm,jooo portretas
reikia skubiai "investuot " į Steponavičių ir baigtas kriukis.

bigcatwar

bigcatwar portretas
..sodra uzsiima finansinem aferom.. ir duomenu klastojimu,prisidengiant valstybe...Senas pastebejimas.

Komentarijus

Komentarijus portretas
Px mums ta sodra. Lietuva ketvirtoj vietoj taigi pagal verslumą pasaulyje!

aferistai,

aferistai, portretas
Maziau vogti reikia,,ir bus ir juodai dienai,

;))))

;)))) portretas
Tasko pinigus,patys lenda i krizė ir gąsdina tauta

rezervas

rezervas portretas
Atiduokit mane kokolams.

Anonimas

Anonimas portretas
naikinti is viso reikia ta VAGIU kampeli !

piššš

piššš portretas
Kai raudonieji konservai įsisuka į rezervus tai belieka tik pensininkams pensijas nubraukti

Anonimas

Anonimas portretas
1% metinės grąžos? Finansinės beraštybės viršūnė...

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka  DEJĘS portretas
Su TOKIU REZERVU juoda diena bus ŠYKNA ,,, ARMONAKE SU KAČIUNU PRIPIRKS YSISAWINS TANKU RAKETU PLASTMASINIU UŽKELTOM KAINOMIS ,,,, kaip Daba DRONUS PIRKO :-/////. ....arba auksinės šakutes vėl pirks ....ir bus ŠYKNA .... :-(((

Galerijos

Daugiau straipsnių