Smūgis kaip iš giedro dangaus: sulaukęs vos 45-erių mirė humoristas V. Cololo

Užuojata artimiesiems

Užuojata artimiesiems portretas
Užuojauta artimiesiems. Tiems ligotiems žmonėms, kurie čia spjaudosi nuodais linkiu sveikatos. Bažnyčia tai ne Dievas, tai tik eilinė stambaus biznio imperija ir tiek. Jei Dievas išties yra, tai tie nuodų spjaudytojai ir visi agresyvūs bažnyčios gynėjai pirmi prie pragaro vartų turėtų stovėti

smūgis

smūgis portretas
Apie dangų pavadinime - tai manau, jog teisingai. Dievo pirštas pasiekė šį varijotą, kuris visokias patyčias bažnyčioje vykdė. O šiaip, tai nieko vertingo jis nenuveikė per savo gyvenimėlį. Nenusisekęs juokdarys.

ATA

ATA portretas
MES TAVĘS NIEKADA NEPAMIRŠIM UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS

Geram pasiūlymui

Geram pasiūlymui portretas
O kas tai per darbas? Reklamuoti prostituciją?

Geras pasiūlymas

Geras pasiūlymas portretas
Pradėkite nedelsdami kurti pinigus ... „Google“ siūlo darbo vietas, kuriose žmonės gali dirbti internetu iš savo namų, ir aš per pirmąjį šiio darbo mėneesį uždirbau 24795 USD. Buvau sukrėstas, kai kaimynė man pasakė, kad ji vidutiniškai kainuoja 30 000 USD, bet matau kaip tai veikia dabar. Dabar jaučiu tiek daug laisvės, kad esu pats savo viršininkas. Tai aš ir darau ...........................>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­­h­­F­­l­o­w­7­7.C­o­m

tam tulpes@lrpk.lt

tam tulpes@lrpk.lt portretas
Ar tik ne Dragūnas-Selas būsi, vartojantis patį "išrankiausią" degradiškąjį leksikoną ir išsityčiojęs ZERUOSE iš Jėzaus Kristaus? Jeigu atspėjau, tai noriu paklausti, ar prieš valgydamas šventą Lietuvišką Duonelę kasdien gerai išsiplauni savo žabtus?

ops

ops portretas
Klounas ir klounas,nieko ipatingo nesukure, Bet kaip zmogu gaila.

sentikis

sentikis portretas
o zmona vis dar Ispanijoj,tai kur jai buti suo metu??rasytojai..

nuomone

nuomone portretas
Zmones turetu daug klausimu, bet deja i juos niekas nesugebetu atsakyt ,mes visi esam tik laikinos dulkes zemeje, -gaila kad visi tai pamirstam, vieni kitus zemindami ,vietoj uzuojautos sulaukiam keiksmu ,prakeikimu,nuo kuriu mes patys nukenciam.

Anonimas

Anonimas portretas
Taip niekas ir neparašė, ar jis turėjo kokią pavardę, ar tik klyčką ?

kažin

kažin portretas
kodėl lietuviams patinka arkliškas humoras.

Teatleidzia

Teatleidzia portretas
jam Viespats del jo paklydimu ir nuodemiu.Bijau uzrustinti Dieva, manydamas kad tai jam uz pasityciojima baznycioje is Dievo, Dievo namu ir tikinciuju.Tokie atvejai privers kiekviena pamastyti.

nuomone

nuomone portretas
Amzina atilsi duok mirusiam VIESPATIE ir amzinoji sviesa jam te sviecia,AMEN

vartotojas

vartotojas portretas
koks dar smugis is giedro dangaus, visi mire ir mirs, dar ir jaunesni mirsta. nepradekit savo homo sapiensu rusi apraudoti

Arturas

Arturas portretas
Jeigu cia jau daug tikinciu Dievu raso, tai Jezus atleido, net ir Judui isdavusiam ji. Todel jis tikrai sulauks atleidimo.

Živilė

Živilė portretas
Labai gaila žmogaus,geras ir linksmas žmogus buvo.Ašarų nesulaikau.45m dar gyvenk ir gyvenk.Kažkokie bomžai po konteinerius slampinėja ir niekas,nei Dievas,nei velnias jų neima,o čia tokį puikų žmogų Dievas pasiiėmė,matyt ir ten reikalingi puikūs žmonės,o ne velniai ir valkatos.Amžiną jam atelsį Dievuli duok.Šeimai kuo didžiausia užuojauta.

Arturas

Arturas portretas
Uzuojauta seimai. Geras ir nuosirdus zmogus buvo jis. Tulpe, tau jeigu demesio truksta galim asmeniskai susitikti. Blevyzgoji uz ekrano ribu nesamones visokias.

nuomone

nuomone portretas
daug mistiniu dalyku zemeje egzistuoja ,tik deja i juos zmones nekreipia demesio,kuris sekantis?uzuojauta seimai

Ivanas Stavroginas

Ivanas Stavroginas portretas
O jis ar turėjo jausmo, kada tyčiojosi iš Bažnyčios Turgelių bažnyčioje ir, svarbiausia, visą tai filmavo, kad išviešintu po visą pasaulį tą pasityčiojimą visų budulių džiaugsmui. Tokie tipeliai prieš 150 metų buvo aprašyti F. Dostojevskio romane "Kipšai". Čia nieko naujo. Sovietmečiu tokie "cololo" buldozeriais griovė kryžių kalnus, nepriklausomybės paminklus, kabino spynas ant bažnyčių. Bet Dievas yra.

užjaučiam

užjaučiam portretas
buvo itin charizmatiškas vyrukas . A.A. Jam.

Agnė

Agnė portretas
Kokie jūs visi šlykštūs pasislėpę po uždanga,išlyskit į šviesą,parodykit savo marmūzes ir tada pakomentuokit.Nei mirties akivaizdoje neturit nei kruopelytės jausmo.Nevispročiai

Ozzas

Ozzas portretas
O tulpe isviso gaidys atsilupes,snarglys pasislepes uz telefono rasineja nesamones.

Ozzas

Ozzas portretas
Cia skaitau ir matau kad didzioji dalis nevisprocei ir debilai raso.

Birutė

Birutė portretas
Užuojauta šeimai. Komentatoriams reikėtų pagalvoti ką rašo tokiu momentu.

Saulius

Saulius portretas
Dievuli, užknisai....

V.M.

V.M. portretas
Net nejauku darosi paskaičius kai kuriuos komentarus. Viešpatie iš kur tiek pykčio žmonėse. Net mirties akivaizdoje rašomos tokios bjaurastys apie žmogų. Kur užuojauta išėjus žmogui. Atsipeikėkit .

IŠVADA

IŠVADA portretas
NEGALIMA JUOKTIS IŠ DIEVO,,,NA DABAR IR ATEISTAI PATIKĖS, KAD DIEVAS YRA,,,,Ši mirtis NEATSITIKTINĖ,....Tai DIEVO BAUSMĖ ir PERSPĖJIMAS kitiems.....Šlykštus poelgis buvo įvertintas DIEVO AIKŠČIAUSIOJO TEISMO...Dievas davė gyvybę Dievas ja ir panaikino...ATSIMINKIT VALDŽIOS SUSKIAI....SKVERNELIS SUSIRGO VĖŽIU NEATSITIKTINAI......

Robert

Robert portretas
Gaila žmogaus, truks jo kaip jumoristo, užuojauta šeimai, lai būna lengva Jam žemelė, ramybės Jam...

Anonimas

Anonimas portretas
Unikakalus super zmogus buvo uzuojauta didziausia seimai

Teisejas

Teisejas portretas
Saulė. Tu kažkokia nesveika esi gydytis tau reik utele. Vapse esi ne žmogus o gyvulys.dar ir gyvulys turi užuojautos. Geriau nieko nerašyk. O varyk gydytis nevisprote

Saule

Saule portretas
Dievas nubaude kad specjaliai vaziavo i lenku baznycia Turgeliuose pasisaipyti is ten gyvenanciu kitatauciu.Galejo ir Vilniaus Katedroje filmuoti.

Vida

Vida portretas
Užuojauta šeimai, suprantu ką reiškia prarast, tegul būna jam ramybe buvo nuostabus talentingas jumoristas.,

Turgelių zakristijonas Janas Poboiko

Turgelių zakristijonas Janas Poboiko portretas
Tokių kvailysčių kokias išmekeno tas šūdo gabalas Užkelnis sovietmečiu spauda sau neleisdavo, nors Bažnyčia skaitėsi "persekiojama". Visiškas krikščioniškos pasaulėžiūros paniekinimas pezant apie kažkokį alų ir maistą. O V. Cololo - amžiną atilsį. Ilsėkis ramybėje. Nors nereikėjo tada bažnyčioje vaipytis kaip durneliams.

Št

Št portretas
Merkantiliškas

tai

tai portretas
Visiems gal prisiminti,kad gruodis atleidimo,susitaikymo,ramybes menuo,o ne taskymosi pykcio purslais,o zmogucio gaila,per anksti viskas

zita

zita portretas
Turgelių gyventoja: mes meldėmės, o jie atėjo kaip šėtonai (478)

Tulpei štirlic

Tulpei štirlic portretas
Juk drasus vikrus ar jau ne???

Patriotas

Patriotas portretas
Gaila jaunu zmoniu.

Paslaptis

Paslaptis portretas
Skaitau kai kurių komentarus ir baisiuosi. Žmogus mirė, koks skirtumas žymus ar žmogus kurį pražysta tik šeima ir draugai. Jai kažkas nepatinka ar ima pyktis, manau tokioje situacijoje ne vieta visą šį savo šlamštą rašyti, tada geriau susilaikyti. Kažkas uždavė klausimą ką reiškia užuojauta? Kam klausti pasiskaitykit Googlei.

Puikusis šou

Puikusis šou portretas
Čia ta idiotiška dieta savo padarė. Kur tai matyta tiek svorio numesti. Idiotizmas. Ir viskas dėl savireklamos, iš tuštybės, kuri yra pirma krikščioniškų nuodėmių eilėje. Ir dar "Užpakalio" nuomonės atsiklausė, tokios nelaimės fone. Tas ožys kažkokius vėmalus apie oktoberfestą išmekeno. Lietuvos žiniasklaida yra labai labai žemo lygio.

Confused

Confused portretas
WTF..? Nesamone @_@ Cia gal eilinis jo juodo humoro bajeriukas..? O jei cia rimtai, tai RIP dude

Migla

Migla portretas
Labai gaila jo. Dar toks jaunas, o jau sirdies smugis, kuris nusinešė ir gyvybę. Užuojauta šeimos nariams, giminėms, kolegoms ir draugams.

Anonimas

Anonimas portretas
O jis šiaip kokią pavardę turėjo ar tik klyčką ?

Užpakalio koldūnai

Užpakalio koldūnai portretas
O svarbeuse ko neparaseu, eikite i IKI pyrkti Užpakalio koldūnū, nes dabar AKCIJA!!!

...

... portretas
nuo mire neaisku

Anonimas

Anonimas portretas
Ar ne Turcina zmogeli gyde ir dietas parinkinejo. Gales nagus dabar nusigrauzti didzioji daktare.Labai gaila jauno zmogaus.

tam kuris apie tikejima

tam kuris apie tikejima portretas
Skirtumo tarp staciatikiu ir katalikų tikėjime nėra , nebent tamsta žino . Tai viena Bažnyčia , tik po skyrybų. Geda jums.

Cinizmas

Cinizmas portretas
Cinizmas, mirus mielam aktoriui, imti interviu nes pas garbius žmones, o pas Užkulnį.

jis nekataliku tikejimo

jis nekataliku tikejimo portretas
graiku ortodoksas kiek pamenu

arvydas

arvydas portretas
uzuojauta seimai,liudna labai

Anonimas

Anonimas portretas
Uzuojauta dukrytei ,zmonai ir artimiesiems.Labai gaila.

rrrr

rrrr portretas
e tikintieji, sakot su kunigas, kad nelaidotu - bet jusu baznycia zmones degino del mokslo tiesu, kurie sake kad baznycia ir biblija neteisios - taigi nesidaudokit mokslo pasiekimais ir kai serga ne i ligonine i pypinkit i baznycia tegu jus tenai kunigeliai apstoje pagydo, paziuresim ar ilgai tikejimu tversit. Ka jau tada maldos nepadeda, reikia pasaulietinio mokslo pasiekimu - to kuris kalba apie evoliucijos teorija?

O

O portretas
Užuojauta

Valerija Riaubiene

Valerija Riaubiene portretas
Uzuojauta artimiesiems . Puikus buvo zmogus . Ilsekis ramybeje Cololo .

pastaba

pastaba portretas
smūgis iš dangaus, būtent juk, jis netikėjo, kad yra anapusinis pasaulis, tyciojos,dabar jis ten ir viską mato, tai atlygis už patyčias!

apmaudu

apmaudu portretas
užuojautos šeimai, bet, kaip pagalvoji, kad kažkoks alkoholyje pramirkęs apsišaukėlis "karalius" ir toliau scenoje padugnių humoru publiką linksmins, o čia - dar palyginti jaunas, išsilavinęs žmogus, žinantis, ką galima kalbėti scenoje, deja, atgulė...

apgailėtina

apgailėtina portretas
Nusmurgęs Užkiaulis ir čia savo prakaituotą snukį kiša pasipiarinti. Daugelis tikrai žinojo Vitalijaus nuomonę apie šita pašlemėką ir nereikia kišti šitos šiuklšlės prie a.a normalaus ir puikaus vaikino nekrologo. Kaiulė net iš mirties darosi piarą.

Ko nera?

Ko nera? portretas
Landb gyvas sveikas o kniagynia braz?

nu

nu portretas
liudna :(((

Taisija

Taisija portretas
Kaip gaila .....

Kniagynios dvasia

Kniagynios dvasia portretas
Tulpes bijok Dievo

Danutė

Danutė portretas
Užuojauta šeimai.Tai netektis visai Lietuvai

vilija

vilija portretas
labai gaila kad iskeliauja tokie geri humoristai uzuojauta vitalijui cololo seimai ir artimiems ilsekis ramybeje o seimai stiprybes

taigi

taigi portretas
Tegu ilsisi ramybėje. Pamenu, sovietmečiu sklandė legenda esą traktoristai ( ne visi sutiko ar ryžosi) nuvertę buldozeriais ir traktoriais kryžius Kryžių kalne dar jauni vienas po kito iškeliavo ramybėn.

Dievas Didis

Dievas Didis portretas
Matau vatos draugas

Net

Net portretas
bloga pasidarė...pradžioj patikėjau ,kad vėl koks humoras. Bet...gaila,nors ir negerai darė tyčiodamasis iš tikinčiųjų tvirtovės. Bet ne tame esmė. Yra kur iš vis baisūs antžmogiai ir jų velnias neima. Užuojauta .

666 picos

666 picos portretas
Šetonas pasiima tuos kurie ji išduoda

Jovita

Jovita portretas
Užjaučiu visus artimuosius, labai gaila.... :(

kaunietė

kaunietė portretas
Labai gaila.Nuoširdi užuojauta šeimai.

Regina

Regina portretas
Didele uzuojauta seimai . Net sunku patiket kad netekom puikaus zmogaus

Auksė

Auksė portretas
Užuojauta, telydi stiprybė artimuosius

Anonimas

Anonimas portretas
Užuojauta šeimai ir artimiesiem....

Irena

Irena portretas
Te būna jam lengva žemė. Tai didelė netektis visiems. Nuoširdi užuojauta šeimai.

asas

asas portretas
ner ko tyciotis is dievo lakste po baznycia su zole dar kad kunigai nelaidotu tegu kiti zinos kad dievas yra dar bus ir ukininkams su kryziais

Laura

Laura portretas
Užuojauta artimiesiems

Indre

Indre portretas
Didele uzuojauta seimai

Kęstutis

Kęstutis portretas
Užuojauta iš visos širdies,stiprybės šeimai.Ilsėkis ramybėje.

šulcas

šulcas portretas
UŽUOJAUTA ŠEIMAI

Kaimas

Kaimas portretas
Dievas yra nereike i baznycia lakstyti ir nesamones daryt

Anonimas

Anonimas portretas
NUOSIRDI UZUOJAUTA SEIMAI labai gaila buvo geras jumoristas ilsekis ramibeja :-(
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių