Slaptame įraše – Šiaulių gydytojos priešmirtinis liudijimas: savižudybė dirbti Lietuvoje

Grįžti į straipsnį

patarimas

patarimas portretas
Eikit dirbti į statybas , prie kanalizacijų, konvejerio, melžti karvių galų gale. Ten mobingo nėra, žmonėmis pasijusit. Ko ten sėdit tuose daktaruose ?

SKAITYTOJA

SKAITYTOJA portretas
KIEKVIENAME DARBO KOLEKTYVE YRA TAIKOMAS PSICHOLOGINIS SMURTAS,PATYČIOS.BAISIAUSIA YRA TAI,KAD KOLEGOS TARUSAVYJE KOVOJA UŽ VIETĄ PO SAULE.TAI KĄ JAU KALBĖT APIE VADOVUS-JEI DARBUOTOJAS PASISAKO PRIEŠ VADOVO NUOMONĘ,TADA PRASIDEDA KLYKSMAI IR GRĄSINIMAI.MEDIKŲ KRŪVIAI NEŽMONIŠKI,O ALGOS...OI KOKIOS,,PASAKIŠKOS,,IR KADA ŠI VELNIAVA BAIGSIS-NEAIŠKU.O TIE RAŠTININKAI,KURIE PECKELIOJA NESĄMONES,NEŽINODAMI TIESOS,TEGUL PATYS EINA PAS PSIHIATRUS.TĖVAI NETEKO DUKROS AR ŠEIMA-TĖVO,TOKIE RAŠYTOJAI GERIAU IŠVIS UŽSIČIAUPKIT,NES LAZDA TURI DU GALUS...

Kas tu toks?

Kas tu toks? portretas
(Prieš 29 minutes) Greičiausiai iš Šiaulių ligoninės esantis prisitaikėlis, kuris menkina žmogaus mirtį.

rokas

rokas portretas
tas pats dedasi ir karo medicinos tarnyboje , mobingas , korupcija , nepotizmas lydi ir kariuomene

Titas

Titas portretas
Negebi prisitaikyti- būsi atleista. Medicinoj dirbti lemta tik stiprių nervų žmonėms. Gaila, kad taip pasielgė su jauna Gydytoja.... :(

ne medikas

ne medikas portretas
Sovietiniu atlieku mastymas dar likes tarp senosios kartos mediku, del to ir tesiasi. O is aplinkos nepadeda tukstanciai ekspertu, kur aiskina apie skiepu zala neturedami jokio supratimo.. Tiesa sakant tikrai nelikciau Lietuvoje budamas mediku.

kapitalistinis gyvenimo būdas s u g a d i n o

kapitalistinis gyvenimo būdas s u g a d i n o portretas
daugumą sovietinių d i p u k ų /KGB-tų / , kurie po nepriklausomybės i š i m t i n a i tapo valstybės įmonių ,įstaigų , tokių kaip :-- TEISMŲ , MOKSLO, GYDYMO ir KITŲ institucijų v a d o v a i s, kurie tapo ne tik š y k š t ū s , bet ir valdymo - bendravimo metodai l i k o KGB . --Ir dar , juk Lietuvos nepriklausomybės AKTĄ p a s i r a š ė apie 80 % KGB--tų, tad nėra ko n u s t e b t i , tai ką matome ir patiriame š i a n d i e n i n i a m e MŪSŲ gyvenime . Labai svarbu , jog visus KGB- tus esamus Lietuvoje, V.LANDSBERGIS s u g e b ė j o paslėpti 75 metams nuo Lietuvos GYVENTOJŲ akių, kurie turi g a l i m y b ę tęsti savo v e i k l ą .

Algis

Algis portretas
Ir dar stebimės kodėl Marijos žemėje medicinis sistema yra supuvusios pelkės lygio.

pilietis

pilietis portretas
yra baisu skaityt,ka daro tie senieji medikai ,destytojai...ko noret is paprastu zmoniu!jai tie kurie dave priesaika....zemina savo kolegas?

Mobingo aukos

Mobingo aukos portretas
Ar kitur ( ne medicinoje) kitaip ? Visur tas pats. Visi Lietuvos žmonės jaučia valdžios spaudimą . Kiek serga depresija , kiek nenorinčių čia gyventi , kiek laukiančių kitos valdžios .

Nuomonė

Nuomonė portretas
Viena kvaiša mažiau. Ne pirma ir ne paskutinė.

Pranai

Pranai portretas
naujiena jums, grafikus kompiuteriai sudarinėja pagal žmonių užduotus parametrus. Ir nereikia aiškint kad šiaulių ligoninė neįperka, jeigu dauguma mokyklų tuo jau naudojasi ;) tad čia ne argumentas.

.

. portretas
Šilutės gydytojas, iššokęsper langą, buvo nuvežtas pas psichiatrus. Jei gydytojos bandymas nusižudyti būt nepavykęs, ji irgi būtų psichiatrinėje.

Rici

Rici portretas
Davei į dantis ,kad išbyrėtų,kita kart žinos.Kokio velnio nusileidžiat,patys kalti.

Pranas

Pranas portretas
Laura metus įrašinėjo pokalbius. Kaip tai galima suprasti? Jai jau reikėjo psichiatro, ji jau buvo beprotė. Kaip elgtis vadovams? Sustatinėji budėjimo grafikus. Vienas iš Kauno, kitas iš Mažeikių, trečias mažą vaiką turi. Ar lengva taip sustatyti, kad visiems įtiktum? Kristus, apsėstus šėtono, pasiuntė nusiskandinti. Laura pati nusižudė. Ir nereikia ieškoti jokių kitų kaltų.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Graudžios istorijos. Tik pamirštama yra viena ,kad žmogus būtų sveikas ,reikia grūdinti sveikatą. Be imuninės sistemos vaikelis, iš inkubatoriaus, pakliūna į gyvenimo vandenyną, tad jį pakerta pirmas pasitaikęs virusas. Lygiai taip ir psichologiškai, žmogus negali taikstytis su smurtaujančiais. Smurtavimas turi sukelti jame emocinį pakilimą pasipriešinti, ir kovoti už savo pažeistas teises. Ir kiekvienas turi žinoti kad 50 procentų situacijos valdoma.Pistoletas prie smilkinio neprikištas. O jeigu nusileidi-pats kaltas kad iniciatyvą perleidi smurtautojui bet kokioje formoje. Ir joks psichologas nereikalingas , jeigu apgalvosi ir duosi ryžtingą atkirtį, kas tau suteiks gyvenimo prasmę ir džiaugsmą, o ne šlapimą į kelnes ir ašaras.Ir reikia ieškoti bendraminčių.

Pūvimas

Pūvimas portretas
Visi medikai žino, kad visi mobingo metodai yra SAM ministro Dulkio naudojami kiekvieną dieną. Žuvis pūna nuo galvos.

Anonimas

Anonimas portretas
Deini, duok jiems daugiau pinigų ir viskas bus gerai. Nebent nepaneš jų ir dėl to žudysis...

123

123 portretas
Tai ko tie verkiantys višteliai nori dirbti gydytojais, o paskui žudosi? Tegul keičia profesija i lengvesnę. Pavyzdžiui eina i kariuomenę. Su rusais šaudytis bus lengviau. Arba kanalizacijos vamzdžių valyti, statybose dirbti.... ten į jų verksmą niekas dėmesio nekreips.

deinis

deinis portretas
Perskaičius straipsnį ir galvojau kad čia rašoma ne pas mus o apie Belarusiją ,ar tai gali būti mūsų šalelei ,man daktarai buvo šventas dalykas ,jei tas tiesa ,nusirausiu plaukus nuo plikės ,nes kitaip nežinau kaip padėti daktarams .

Mobinga naudoja

Mobinga naudoja portretas
Klaipedoje Impuls klubo vadovė Vaupšaitė. Lygiai taip pat elgesi. Padirbti Impuls klube dokumentai, parašai.....

Patarimas

Patarimas portretas
O tuos ale "profesorius" negalima nuvezti i miska?

Negi taip būna ?.....

Negi taip būna ?..... portretas
Paskutiniai žodžiai , ir tie tūžmingi.....

????

???? portretas
o tai mokyklose,darzeliuose kitaip?

Vamzdiec

Vamzdiec portretas
Andriuk, ar nemanai, kad emigruoti turi ligoninių vadovai, o ne gydytojai? Šlykštu buvo skaityti kaip elgiamasi su studentais, su gydytojais. Tai nuo ligoninių vadovų priklauso kokia atmosfera ligoninėj. Jkie kalčiausi, bet jie vistiek "dirba", o darbo bitės viena po kitos emigruoja. Pagaliau, kaip pas tokius išerzintus gydytojus gydytis, kai jų psichinė būklė ant ribos? Anksčiau (prieš Verygą išmintingąjį) tokio bardako ligoninėse nebuvo, nebent vienas kitas, mums nežinomas, o dabar visa gerkle šaukiama kas dedasi medicinoj, daktarų trūksta, slaugytojų trūksta, gydymo priemonių trūksta, vaistų trūksta, o iš valdžios pusės-spengianti tyla!!!

Kas darosi Lietuvos ligoninėse?

Kas darosi Lietuvos ligoninėse? portretas
Šilutės ligoninėje COVID-19 skyriaus gydytojas pradėjo švaistytis švirkštu ir iššoko pro langą (75)

Andriuks

Andriuks portretas
Tai kodėl neemigravo, o žudėsi? Laikėsi to darbo įsikibus visom keturiom. Metus įrašinėt pokalbius, o paskui nusižudyt. Gaila , kad taip keistai veikė tos moters galva.

Th

Th portretas
Lietuviai tokia jau tauta. Visur tas pats, ne tik ligoninėse. Kol rusai valdė ir neleido dergtis, tol viskas buvo neblogai. O kai nieks su lazda nestovi, tai lietuviai visur tik žvėrys. Gal ne visi, bet dauguma.

ONTĖ>to onte

ONTĖ>to onte portretas
Aš laikaus sveikos gyvensenos. Šiandien badauju 12 para. Planuoju 20-25 paras. Bet, kai reikėjo operuotis trečios stadijos vėžį, aš nesikreipiau į žiniuonius, bobutes, vaistažoles, ekstrasensus. Aš kreipiausi į medicinos specialistus, į Kauno klinikas. Kai trūko stemplė, 45 paras komoje prabuvau. Operavo naktį budintis chirurgas. Jei skaitys Daktaras, jis mane prisimins. Tokios operacijos vienetinės. Ačiū.

Tei.

Tei. portretas
Tik pagalvokite ,tokiomis baisiomis sąlygomis turi dirbti medikai tokį atsakingą darbą ,likau pritrenktas.

to ontė

to ontė portretas
Farmacijos visa sistema, didelė dalis teisingiau , medic. sektorius dyrba atlieka savo funkcijas vardan pasipinigavimo, ir kad turėtų ateityje klientų...be klientų jų lauktų bankrotas....Pvz. yra pylna kai jų darbo rezultatai ne ligas gydyti yra naudojami, o tik simtomatikos nuėmimui laikinam, ligos problemos jie neišsprendžia, duočiau konkretesnių pvz. netilps į kom..žmonės yra kvailinami, daugybę ligų galima patiems išsigydyti, yra net ne vienas būdas tam, beabejo jų visų pagrindas sveikas gyvenimo būdas, vanduo švarus, maistas be chemijos.....

Tomas

Tomas portretas
duodi pinigu būna geri...

ONTĖ

ONTĖ portretas
Kauno inkaro gamyklos darbuotojai 2 metus negavo atlyginimo. Kiek žmonių daugiau nukentėjo už Laurą. Jie paliko Lietuvą, bet nesižudė. Laurą dar turėjo darbą Kauno Klinikose, jai dar žudytis nereikėjo. O ką pasako jos kolegų slapti pokalbių įrašinėjimai Šiaulių ligoninėje. Tai nepateisinama tai šlykštu. Taip, chirurgai kovoja dėl operacijų. Ligoniai renkasi chirurgus ir nori, kad juos operuotų labiau žinomi ir patyrę. Aš viską mačiau. Trijose Kauno ligoninėse gulėjau. Aš turėjau aibę gydytojų ir jie man visi buvo geri. Ačiū JUMS DAKTARAI.

Bjauru

Bjauru portretas
Šlykštu šitoj landsbergynėj. 30 metų - ir toks degradavimas visur.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
seimo nariai ir ministrai , merai , tarybos ir panašūs brudai taip nemano

Košmariux

Košmariux portretas
Kas gali, išvažiuoja. Sistema tokia, kokia yra.

Vokietija

Vokietija portretas
Gydytojai ir LSMU studentai, rimtai mokykites vokieciu kalba, issilaikykite Goethe Institut egzamina ir emigruokite i Vokietija ar Sveicarija.Gyvensite puikiai.

Daiva

Daiva portretas
LSMU kardiologijos klinika-mobingo specialistų kalvė.Jos augintiniai infiltruojami i viceministrus, ligoninių vadovus. Jiems panorėjus, sujungiamos ligoninės, atleidžiami ar neištvėrę mobingo išeina patys geriausi, atsidavę darbuotojai. Jų vietas užima intrigų mėgėjai, statybiniai ar giminaičiai,...:(

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Supuvusi visa gydytojų rengimo sistema, o ypač LSMU! Atlikite auditą, patikrinkite dėstytojų kompetencijas- siaubas, kokia daugumos jų skaitoma paskaita! Atrodo, kad jie patys nesuvokia, ką kalba! Profesoriaus ar kitas mokslinio laipsnio vardas visiškai nieko nereiškia mokymo kokybei! Labai riboti dėstytojai, bet kuo juos pakeisti? Sistema neleis būti kvalifikuotu dėstytoju - sutryps tokį!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių