Šiemetinės emigracijos mastai: išvyko tiek, kiek gyvena Marijampolėje

Zelemuncikui

Zelemuncikui portretas
Nesu kvailesnis kaip tamsta , be to cia ne varzybos “kas protingesnis” bet straipsnio komentavimas. Kalba ismokti galima bet akcentas visada liks, niekad nebusi ”vienas is musu”( one of us). Tevyne yra viena ir pilnai niekad nepritapsi, nebent tave isveze svetur dar vaika. O kad gan padoru buta Lietuvoj gali issinuomot uz 300 euru tai faktas. Issinuomot padoru buta uz dvigubai daugiau kokioj Anglijoj ar Amerikoj. Tai paprasciausiai neimanoma. Maisto kokybe velgi negincijama...

Kuo toliau tuo daugiau iavaziuoja issimoksline

Kuo toliau tuo daugiau iavaziuoja issimoksline portretas
Arba kad ir uzsieniuose baigia moklsus. Ypac UK matau labai daug besimokancio jaunimo. Lietuvoje lieka , kurie dar turi kokius darbus, arba nevykeliai, kurie nezino nei kalbos, nei kaip bilieta nusipirkt. Todel ir skauda sirdi, kad musu jaunimas tikrai protingas, be gali gabus, bet sirba ir gyvena svetur.

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Algi,esi stebėtinai kvailas.Vos išmokęs vietinių kalbą,tampi savu tarp svetmų.Lietuvoje,jeigu ubagu gimiai,ubagu ir mirsi,nors ir patriotas esi dešimt kartų.Prisiminka rusai Lietuvoje visuomet buvo svetimi,nes sakydavo,kad jiems mokėti ,,po litovskyj''nereikia,nes jie vusame pasaulyje susikalba ,,po ruskyj''.

Algis

Algis portretas
Stebiuosi, nes kas jau taip gero kitur? Maistas prastesnis, o daugiau uzdirsi bet ir sumokesi daugiau, be to visada busi svetimas.

tie

tie portretas
kom tai runkeliniai pamastymai del kuriu socdemonai dziaugiasi.....

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Šaknie,tu mokslo šaknie.Tokias pramokusias tik rašyti ,,šaknis''mano senelis vadindavo avėpizomis.

r

r portretas
patys juk norejot es tai ir dziaukites o ne dejuokit! nereikejo balsuot per referenduma uz stojima es!

Mokslo šaknys karčios

Mokslo šaknys karčios portretas
Kažkaip nei vienas neišvažiavo svetur išsimokslinęs, baigęs perspektyvią profesiją ir dirbantis savo darbą. Nėra nei vieno iš bendrakursių, kuris neturėtų gero darbo Lietuvoje. Kaip bebūtų gaila manau tai tik pretendentai į darbo vietas, kurios nereikalauja išsilavinimo ar profesinio rengimo mokyklų mokiniai, nesuvokiantys sąvokos socialinio gyvenimo kokybė. Kita vertus greičiausiai tėvai turėjo nukreipti savo vaikus tinkama linkme nuo pat vaikystės.

Jau nebejuokinga .

Jau nebejuokinga . portretas
Kolchoznikai ir issirinko ,o dabar bedavoja.O verslininkai kalciausi ,kad Lietuva palieka zmones.Universiteta baiges siaip taip susirado darba ir algele i rankas 450 e.Praktika atliko pagal didziuli konkuras Vilniuje ir buvo priimtas tik vienas.Ta imone priklauso Anglijos valstybei . .Atsieit po 3 men.prides 50 e darboviete.Darbas audite nelengvas .Kruvis didelis.Imone igali.Tai ar jaunuolis manote liks Lietuvoj? Juk visi tiek isrinktieji su savo istagtymais ,tiek verslininkai suintefresuoti,kad kuo daugiau isvyktu is Lietuvos issimokslinusiu gabiu zmoniu ,o i vieta azijatu prisikviesti.

...

... portretas
Kaip galima gyvent šalyje kurioje 'Vaikų teisės' it gestapininkai siautėja?..

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Per 4 kolchoznykų valdymo metus iš Lietuvos išvyks Panevėžys.Jeigu kolchozai liks dar 4 metus Lietu voje pagal Baranauską liks...kelios palinkusios lietuviškos pušelės ir didelis invazinių kaktusų laukas.

pilietis

pilietis portretas
Myliu savo šalį ir gerbiu visus , kurie ją kuria bei ...gyvena joje. Pagarba ir tiems, kurie , pasidavę "visuotinei psichozei" , su bėgančia mase pasidavė svetur, tačiau pamatę , jog "visur gerai, kur mūsų nėra" ar "žolė svetimam krašte tikrai ne žalesnė nei Tėvynėje", surado jėgų pripažinti, kad PAS MUS NE TAIP IR BLOGAI , ką visuomet stengiasi pabrėžti įvairūs troliai ar mūsų šalies nedraugai.

bega nuo vaikiagrobiu ,,,vaikuciu teisu gyneju,,,

bega nuo vaikiagrobiu ,,,vaikuciu teisu gyneju,,, portretas
baisu dabar gimdyt ir augint lietuvoj vaikus --kaip ,kad ir gyvent bandiugu iskrypeliu ir vagiu valdomoj policines huntos priziurimoj deradavusioj jankiu kolonijoj...

Zelemunčikas

Zelemunčikas portretas
Išvykstančių mažėja tik todėl,kad mazžėja darbingų žmonių.Į šitaip nevykėliškai valdomą Lietuvą sugrįžta tik tinginiai,nepritapėliai ir nevykėliai kaip visi valdžiažmogiai.Trečdalis tai apie 8000 tokių pat nevykėlių kitataučių nevykėlių kaip ir du trečdaliai apie 16000 sugrįžtančių lietuvių.

Profesorius

Profesorius portretas
kiek daug tarp pasisakanciuju rusisko meshlo- shunauja nenurimsta!

Saunuoliai

Saunuoliai portretas
liks tik koncerwai ,ir ju meslas

Anonimas

Anonimas portretas
Saunuoliai, bekit is sitos prakeiktos, isvogtos ir parduotos lietuvos. Greitai bus karas ir Lietuva pirmoji bus nusluota nuo zemes pavirsiaus. Lietuvi nebuk aukojamas versis.

nujautė

nujautė portretas
kad vaikus pradės atiminėt ir išskrido ............ kiaušinius dės kitur
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių