Šiauliuose filosofui G. Mažeikiui bus įteikta Stasio Šalkauskio premija

  • Teksto dydis:

Šiaulių kultūros centre ketvirtadienį Vytauto Didžiojo universiteto Filosofijos ir socialinės kritikos katedros vedėjui Gintautui Mažeikiui bus įteikiama tryliktoji šiauliečio filosofo Stasio Šalkauskio premija.

Politologui taip pat bus įteiktas tauraus metalo atminimo ženklas, kurį sukūrė menininkas Dainius Kulnys.

G. Mažeikio filosofinė veikla ir karjera tiesiogiai susijusi su Šiaulių miestu. Jis buvo Šiaulių universiteto Humanitarinio fakulteto dėstytojas, kiek vėliau – Filosofijos katedros vedėjas, 2000–2008 metais – pirmojo Lietuvoje Kultūrinės antropologijos centro Šiaulių universitete įkūrėjas ir direktorius. G. Mažeikio filosofinėje veikloje daug dėmesio skiriama S. Šalkauskio palikimui, kurio tęstinumas ir plėtojimas atsispindi jo mokslo darbuose, straipsniuose, publicistikoje ir paskaitose.

S. Šalkauskio premija skiriama kas treji metai už tautos kultūros, meno, filosofinės ir pedagoginės minties įprasminimą ir plėtojimą asmenims, savo veikla tęsiantiems Stasio Šalkauskio darbus ir idėjas.

S. Šalkauskis – filosofas, pedagogas, vienas žymiausių ir iškiliausių asmenybių Šiaulių krašte. Jis aktyviai dalyvavo Lietuvos visuomeniniame ir kultūriniame gyvenime, skleidė tautiškumo, religingumo idėjas. S. Šalkauskis su pertraukomis yra mokęsis ir gyvenęs Šiauliuose, diegė teigiamą požiūrį į mokslą, meną ir kultūrą.NAUJAUSI KOMENTARAI

daktaras

daktaras portretas
saviems uz reikiamus pasisakymus ir gerai isreiskiama valdzios nuomone juk reikia atsidekot

sis ,,filosofelis,, net neleisdavo komentuot

sis ,,filosofelis,, net neleisdavo komentuot portretas
savo kliedesius, o nusikalbedavo totaliai ,beveik visados.

taigi [ kas skaite jo rastus] cia 100w

taigi [ kas skaite jo rastus] cia 100w portretas
Sorosinis jankiu satanistu propogandonas ...tuscia vieta .Prie ko cia jam ta iskilaus , tautisko , religingo lietuvio Salkausko premija
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių