Šiauliečiai apie nelegalius migrantus: ko jie tikisi, kad atvažiavo į penkių žvaigždučių viešbutį?

siulyciau visus

siulyciau visus portretas
i kedainiu krematoriuma

nrk

nrk portretas
Nu ne. Cia jau virsune! NELEGALAI nepatenkinti, skundziasi, drysta kelti reikalavimus? Tegul vaziuoja is kur atvyke ir ten savo valdziai skundziasi. O cia - tik nelegalai. Tegul dziaugiasi, kad ne i kalejima susodinti uz nelegalu sienos kirtima.

reiktu juos visus

reiktu juos visus portretas
idarbint-krekenavoj arba kitoj kiauliu fermoj

Nuomonė

Nuomonė portretas
JIe dirbti nenori ,jie ieško kaip gyventi kitu sąskaita,iš pašalpų.Gal ne visi,bet dauguma.Varyt atgal pas batką.

?

? portretas
Tas keistai prakeiktas

rasite

rasite portretas
viena grazia diena motinos galva siuksliu kibire-kitaip kalbesit

Tam taigi

Tam taigi portretas
Grazink jiem tuos metalus kurie dedami i mob telef tavo

Kalbama,

Kalbama, portretas
kad tai tik jų nepasitenkinimo sąlygomis pradžia, kitaip sakant, perliukai rodomi. Na, pagyvensim ir pamatysim, kada perliukai virs išpuoliais (gal teroristiniais). Bet kad nelegaliai kirtusiems valstybės siena, tiksliau pažeidėjams, daug kas nepatinka Lietuvoje, tai jie atvirai demonstruoja ir savo socialiniuose tinkluose: komentuoja, filmuoja mob. telefonais, netgi kviečia juos apginti, nes Lietuva, mat, juos skriaudžia, specialiai duoda prastą valgį, smirdintį vandenį gerti. Žodžiu, jokių žmogaus teisių nesuteikia. Bet užmiršta jie soc. tinkluose pagrindinį - pranešti, kad jie yra tikrų tikriausi pažeidėjai, nelegalai, siekiantys gyventi, maitintis kitų sąskaita, o už tai nieko neketinantys tai šaliai duoti. Tik apdergti.

<pipo

&lt;pipo portretas
Tai toliau darkai anglu kalba "pipo"? Rasyk savo gimtaja - gal ja truputi geriau moki.

Manau

Manau portretas
Kažkas klaidina juos ir kažkas pelnosi iš to migrantų salygos visur vienodos ir tikrai nėra aukso kalnai.Reikėtu uždaryti prekyba žmonėmis tinklus,kovoti kaip du kontrobanda ar narkotikais,suprantu kurie bėga nuo karo jų tikrai nėra.dauk.

taigi

taigi portretas
tiesiai-sviesiai juodasiknis pasake-mes cia ne dirbt atvaziavom o gyvent

Teisingumas

Teisingumas portretas
Reikia žmogiškai jei naudojam ju šaliu resursus

Skaitytojas to nekvietė

Skaitytojas to nekvietė portretas
Žinoma, kad niekas nekvietė. Smegenų plokštelė užstrigo?

Anonimas

Anonimas portretas
Kada ta bardaka sutvarkys. Kokie priemimai jiems . Kokie maitinimai, nepraleidineti pro sienas reikia, o ne svaicioti apie gerove ir teises. Savo salyje neturim jokiu teisiu patys, o atvykeliam prasau viskas turi buti paruosta.

Visus atgal!!!

Visus atgal!!! portretas
Ir be jokių svarstymų! Kiekvienas turi gyventi ir kurti savo šalyje,padaryti išimtį tik tiems,kurie po karantino gali dirbti ir užsidirbti.Toletus valyti,ūkininkams padėti,ar mokslininku,ar kitokį bet kokį dirbti darbą,kokį tik sugeba.Bet nesedėti svetimoj šaly ant sprando ir veltėdžiauti,prievartauti,žudyti.Jei neisidarbina per 10 dienų,von visus atgal !!!

Jokių palikimų !!!

Jokių palikimų !!! portretas
Nei vieno nepalikti,NEI VIENO !!! Visiškai kita kultūra.Svetimi,tinginiai,veltėdžiai.Ar jūs pensininkės suprantat ką pliurpiat?Jūs ilgai negyvensit,o las laukia mūsų vaikų?!Bus,kaip Londone,pjovimai ir prievartavimai.

Anonimas

Anonimas portretas
turtingesnės lietuviu šeimos turinčios viršploti galėtu pasikviesti pabėgėlius metams kitiems [kol vyriausybė namu pristatys] aišku tai nre5 žvaigždutės butu , bet kelios tikrai .

Anonimas

Anonimas portretas
Dabar suvažiavo po viena, o paskui bus kaip Vokietijoje pagal šeimų susijungimo programą visi po visa savo tabora atsitemps...

Anonimas

Anonimas portretas
Prie LR rėžimo ne visi žmonės taip gyvena kaip šitus išlaiko ir dar nepatenkinti matai...

Rimas

Rimas portretas
Taigi yra laisvos vietos Lukiškėse. Juk jie kaip ir nusikaltėliai. Pažeidė Lietuvos įstatymus, nelegaliai kirto valsty bes siena. Palaikyti ten ant juodos duonos pakol išsiaiškins kas jis toks, kodėl čia, kaip atvyko. Praeitų noras daugiau važiuoti į tą Europa.

pietietis

pietietis portretas
labai tendencingas interviu- komentuose matyt ka tauta galvoja apie nelegalus

laikas butu

laikas butu portretas
atidaryt judejima atgaline kryptim

AŠ Manau

AŠ Manau portretas
Taip jiems Lukošenkos sėbrai prikalbėjo ,įtikino.Meskit viską ir vykit į Lietuvą ir Į ES.Skaičiau ir į Anglija atvyksta šimtai.Tegu už melagingą informaciją paduoda Lukošenką su jo sėbrais į teismą už apgaules.

Bile Koks

Bile Koks portretas
Ot problema... Nepatinka- pirkis bilietą ir valink namo.

Kaip nekvietė? Niekas?

Kaip nekvietė? Niekas? portretas
O Gabrielius, o kiti šūdmaliai, mūsų gerbiami ir negerbiami valdžios žmonės? Totali amnezija prasidėjo? Labai jau greitai, labai...

Lietuve

Lietuve portretas
Vis vien nesuprantu. Kodel taip stipriai mylimi nusikalteliai?

Morgana

Morgana portretas
Siūsti atgal, visiems tapo aišku. Jokių kompromisų ir teisių. Nes iš nelegalų pusės negražūs dalykai vyksta. Kai net teršiami indai, visiška nepagarba maistui ir mūsų šaliai. Niekas jų nekvietė

Anksčiau

Anksčiau portretas
Apie 1992m., kai lietuviai atskrisdavo į New York, tie kas nekalba angliškai visus uždarydavo į gardą su grotom, kol neatvažiuos giminės ar pažįstami jų pasiimti, nes tokių JAV niekam nereikia, o tie kurių neatvažiuodavo pasiimti, atgal į lėktuvą ir šutink namo ir daugiau neįvažiuosi į JAV. Lietuvos valdžioje partijos ir vyriausybė bei prezidentas prisžaidė su Baltarusija, nes ėjo į priešpriešą, remia visokius vadus apsišaukėlius gelbėtojus, o vis daugiau engia ir išnaudoja visus žmones Lietuvoje. Tai tik jų sukurta bėda, kad Lietuvos sienos kiauros, o jie nori kitiems nurodinėti, ką jų šalyje daryti ir kariuoti su vėjo malūnais Lietuvoje.

ir as noreciau

ir as noreciau portretas
i penkiu zvaigzduciu viesbuti bent parai-nesu buves[ol inkliuzivas]

to 4

to 4 portretas
nsudingasai idijote,jie ne dirbti čia važiuoja,o ir darbo vietų nėra ir nebus nes neturim žaliavų.ruoškis šerti jų dešimt vaikų ir šimtą anūkų.švedijoje nedirba 85% arabų.net antra ar trečia karta

>tonfa

&gt;tonfa portretas
Pasieniečiui ginklas reikalingas tam, kad jis tą ginklą turėtų. Ir kad galėtų parodyt tą ginklą man ir tau.

siulau

siulau portretas
vietiniams bomzams apsimest pabegeliais-iskart salygos pageretu

Aha

Aha portretas
Lietuvius baudzia uz betka, greicio matuokliai visur, o cia nelegaliai isiverzei, prilygsta okupacijai ir px.. cia jau sakes imt reikia keist valdzia nes jie vygdo briuselio plana , musulmonu okupacija

atleiskit

atleiskit portretas
Vien tai, kad kirto sieną neteisėtai , jie jau yra nusikaltėliai. Tai, kad kirto sieną dalinai verčiami Lukošiaus - jiems menkina nusikaltimo sudėtį, bet neišteisina jų.

tonfa

tonfa portretas
kam pasieniečiams ginklas?

4

4 portretas
Tegul eina mokytis kalbos už pinigus, paskui igija profesija, taip pat sumokėjus už mokslus, suranda darbą, kur gyventi ir po 15 metu galės gauti ES pilietybę

atmintinai žinau kiekvieną arabų žingsnį,nes tą košmara

atmintinai žinau kiekvieną arabų žingsnį,nes tą košmara portretas
mačiau savo akimis švedijoje.nepalikt nei vieno.jei dar nespėjo padaryti nusikaltimo,tai nereiškia kad rytoj nenupjaus tau galvos.o nusikaltimą jie jau daro-palieka jus be pensijų,santaupų,medicinos ir visa kita.jei paliks nors vieną,rytoj jų bus milijonai

jo

jo portretas
Batka juos kviete,tegu irsuteikia jiems 5 zvaig,viesbuti,

Klp

Klp portretas
Įlipo per tvorą nelegalai ,į kaliūzę tokius o ne reikalavimus vykdyti .

pipo

pipo portretas
Ask Holland wat shit see bring to the country.! send Back direct. see are the rong cultuur Big problems
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių