Siaubas Šakiuose: ugniagesys tempė prie automobilio pririštą šunį

Grįžti į straipsnį

Susidūres su Lietuva gyvūnams

Susidūres su Lietuva gyvūnams portretas
Jei žmogus kaltas nuteis teismas juk nemanau kad dienos metu į miestą vilktu šuni žinodamas kad pririštas, o Lietuva Gyvūnams šis viešumas tik į nauda užteks netik šampanui bet ir naujom mašinom nusipirkt

Oho

Oho portretas
Kokio dydžio tas kablys tada turi būti kad matytum :)

mildai

mildai portretas
Tai jis per veidrodėli nemato kas yra už mašinos? - Mildute, atsakysiu atvirai, as net kabli matau per veidrodeli

A

A portretas
Savanorės neleido nuvezt pas veterinarą

be abejo

be abejo portretas
Galėjo taip nutikti, kad jis nė nematė to šuns. Jei kažkas laikinai prikabino minutėlei tą gyvūnėlį ir nuturseno į tuliką

Tai

Tai portretas
Ar jis nuo darbo dar nenusalintas dirba gelbetoju o ten reikalingi gerai pasiruose psihologiskai but paruosti zmones o cia taip elgesi viesai .

Komentatoriai..

Komentatoriai.. portretas
Jus dar baisesni uz sunes,tuoj visi pradesit piautis,mustis,juk dabar riejates.Geda,lietuviai ! Juk nelaimingas atsitikimas,palykite zmones ramybeje.

Nelaimingas atsitikimas .

Nelaimingas atsitikimas . portretas
Tiesiog isedo greitai i mqsina ir nuvaziavo..tik veliau gal pamate,kai zmones pradejo rekauti. Netikiu,kad suauges sunus taip darytu suniui,kuriam gal atstoja gera drauga,juk tevas aklas...sunu atpazino tik dabar. !!! Dar geras sunus,kad nuvaziuoja,priziuri...Neteiskite,viskas bus gerai...kad tik pasveiktu ta Viltis kalyte.Juk zmogui draugas suo draugas..Sekmes ir sunui ir tevui ir kalytei...nesinervinkite. Lietuviu zmones visada nuteis,pasodins,apjuodins..o.kai nelaltas buna,tada as rasiau taip amaip ir tt.

Pasiteisinti

Pasiteisinti portretas
Visada randama ką. Aš asmeniškai netikiu kad įmanoma nematyti šunio, atbulam išvažiavus iš kiemo, darant posūkius juk šuo per veidrodėlį matytūsi. Nežinau, kažkas neįtikėtina.

tapke lanzbergovicius

tapke lanzbergovicius portretas
taip bus visiems lanzbergo banditams!

panasiai

panasiai portretas
ir kadafiui baigesi tik ji prie beteero prisege

Šitas sadistas

Šitas sadistas portretas
Dar bando išsisukti, bet youtubėj yra visi jo kaltės įrodymai. Įsiveskite googlėj šį pavadinimą " Leisgyvį šunį automobiliu vilkęs vyras - apvyniojo skudurais ir įmetė į tvartą".

Jakutui nusmirdeliui ir padugnei

Jakutui nusmirdeliui ir padugnei portretas
As del taves tikrai, tikrai nesiparinciau tu ......

Jakutas

Jakutas portretas
Zmonemis rupinkites ,bet ne gyvunais! Senesni kaip 5 metu suni siauriniu regionu savininkai - nusauna! Niekas nesiparina ,kad ziauru.

Isteriškoms šunų poniutėms

Isteriškoms šunų poniutėms portretas
„Visuomenė greita ką nors nuteisti, kad tik būtų ką. Bet vienas dalykas, kai žmogų, kurio kaltė dar neįrodyta, nuteisia visuomenė ar žiniasklaida, ir visai kas kita, kai tai padaro valstybės pareigūnai, neretai patys pakurstydami ir žiniasklaidą, ir visuomenės aistras. Jau pirmojo dalyko negalima pateisinti, o antrojo negalima pateisinti dvigubai, trigubai, šešiagubai. O būna, kad garsiai išreklamuotos bylos subliūkšta, nes veikos, dėl kurių kas nors buvo suimtas, būna nepadarytos arba nenusikalstamos. Bet tie žmonės jau stigmatizuoti, jų gyvenimas jau sugriautas. Ir niekas jų neatsiprašo – nei valstybė, nei žiniasklaida, nei tie, kurie, įsikūrę ant sofos, apsimestinai teisuoliškai mėgavosi jų dramomis“, – yra viešai sakęs vienas garsus teisės ekspertas.

To įsivaizduokit ir vabalienei

To įsivaizduokit ir vabalienei portretas
Reikia sugalvoti šunį pririšti prie automObilio kablio. Tai pirma. O antra-kaimuose šunys laikomi baisiose sąlygose. Vet.tarnybos nereaguoja, visi pažįstami, nenori pyktis. Taip kad požiūris į gyvūną- kaip viduramžiais. Užmušti ir nukankinti-dar vis NORMA

Įsivaizduokit

Įsivaizduokit portretas
Netyčia sužaloji savo šunį, gal aklam tėvui reikalingą draugą, atlekia isteriškos moterys su policija ir tą šunį dar atima ir purve išvolioja vusojr dpaufoje, TV. net neleidę pasiaiškinti, ir iš darbo žada mesti. Tam žmogui padaryta didžiulė moralinė žala. Auuuu advokatai! Kad grasino ir šuns joms atiduoti nenorėjo, tai jį suprantu. Labai pikta turi būti nekaltai puolamam. Nustokit viską kišti į socialinius tinklus. Pranešėte policijai jie išsiaiškins.

Daiva Vabaliene

Daiva Vabaliene portretas
Tikrai gali būti, kad taip įvyko buvo atvejis kaimynėsteje žmona išvedė šunelį ir prikabino ant kablio, o vyras sugalvojo nuvažiuoti į parduotuve, ir taip pat pravilko šunelį, kai pamatė kas atsitiko kai sustojo, šunelis buvo baisiai sužalotas, bet viskas baigėsi gerai šuo pasveiko, šeimininkai labai išgyveno.Reikia įsigilinti manau, kad tikrai nesąmoningai taip pasielgė, manau jei mylimas šuo irgi šeiminkai išgyvena kas įvyko.

kaimynas

kaimynas portretas
Nors jis man nelabai patinka, bet tai zmogus priziurintis savo akla teva, kuris vaikus prisimine tik sveikatai suslubavus. Daznai matydavau kaip neregys glostydavo suni, veliau arba paleisdavo nuo pavadzio, arba priris kur pasitaike. Na, si karta pasitaike masinos kablys. Ir gavosi, kas gavosi. Sako neveze i veterinarija. Ju dirbanciu savaitgali Sakiuos nera. Subintavo kojas, o vezti gydyti itariu, laiko jau nebebuvo.Policija kieman ivaziavo. Negaliu tvirtinti, bet prie ju stovejo aktyvus pilieciai,kurie kazink ar butu isleide isvykti. Bet idomiausia tai, kad istatymai teigia kad privataus zmogaus asmens duomenys saugomi. Pasirodo kad ne, sio asmens gyvenamosios vietos pazymos nutekintos is pacios Sakiu rajono savivakdybes. Bet juk tuo adresu gyvena daugiau zmoniu, kaip tada uztikrinamas ju saugumas

Na tai pasakykit

Na tai pasakykit portretas
Kokia jam nauda buvo tą šunį temptis, kur bebūtų važiavęs. Turi būti kažkoks motyvas. Kaimynus gasdino?

Ir prasidėjo

Ir prasidėjo portretas
Teisinimai. Todėl taip ir gyvename. Vienas toks stumbrą po laukus vaikė su džipu, kitas patelę nušovė "netyčia". Ir pas mus tai normalu ....daugeliui.

Ir tamstai to paties

Ir tamstai to paties portretas
Posūkyje šuo gal bėgo, nes greitis mažesnis. O tas šuo nėra jau toks didelis, šlapiu asfaltu dar ir slydo. O kaip jam cypt, jei velkamas už kaklo? Neuronus pajudinkit. Ir pateikite bent vieną galimą priežastį kodėl jam ta šunį reikėtų tempti gatve.

vilnius prokuratura

vilnius prokuratura portretas
faktas suo cipe, visiem idiotam kurie uztarineja ta gaidy , prisikabink prie kablio maisa 20 kg, ant senos bulkos , kuri neturi traukos! ir paziurek ant posukio ar tu nieko nejausi! jis arga prigeres buvo ( zinoma blaivumo nieks netikrino) susigadinai gyvenime savam kaime , visi atsimins ir ne karta gausi i snuki uz tokius dalykus . vaikai mate . idiotas! kas uztarineja - nuosirdziai linkiu jums hemarojaus, pyktos zmonos, neklausanciu vaiku ir visa ko blogiausio amen! uztarejai kolegos simts procentu. visas kolektyvas jusu supuves is vidaus !

Lietuvoje trūksta 500 ugniagesių gelbėtojų

Lietuvoje trūksta 500 ugniagesių gelbėtojų portretas
Alga 600-800 priklausomai nuo stažo ir pareigų. Atleiskit žmogų, nes vaizdaknygės mergelei pasivaideno, kad tai ji gelbėtoja. Atimkim iš jo metų algą baudoms. Kam rūpi teisingumas ir teisybė, jei vaizdaknygės mergelei taip pasirodė. Kažkokių durnių karta. Ir tokios dar paskui aiškina, kad nevaikštantis kūdikis pats kava apsipylė, kol ji vaizdaknygėje lindėjo.

Pusgalviams šunininkams

Pusgalviams šunininkams portretas
Atsikabinkite nuo žmongaus. Tai tiesiog nelaimingas atsitikimas.

>o jei netyčia

>o jei netyčia portretas
Tai kur tu gyveni, kad pas tave žiurkės po pledu slapstosi?

Tu turi atlyginti

Tu turi atlyginti portretas
Šiaip tai jūs turėtumėte atlyginti žmogui už masyvią šmeižimo akciją visos Lietuvos mastu. Delfi, Lietuvos Rytas, čia ir dar kur? Nereikia būti fanatikais ekstremistais ir visur matyti tik blogį. Negalite įrodyti, kad vilko tyčia. Negalite įrodyti, kad nebūtų nuvežtas veterinarui ir gydytas, Negalite įrodyti, kad buvo laikomas blogomis salygomis. Tik įsiveržėte pas žmogų su bjauriais kaltinimais, atėmėte iš jo šunį, organizavote skandalą spaudoje, puolėte rinkti pinigus iš visos Lietuvos šakių šunyčiui. Ir dar šeimininkas jums skolingas? Įdomu kaip ten pas jį elgėtės?.Emocijos liejosi laisvai? O kaip šuo jaučiasi praradęs šeimininkus?

Darka

Darka portretas
Faktas, kad žmogus adekvatus ir nekaltas. Ryte, kai paskelbė naujieną, darbe net diskutavome. Ateina vaikai ir tau nematant pririša benamį šunį pajuokauti prie kablio. Šuo ramus neloja, faktas, kad važiuoji ir nuvažiuoji. Gal dar radiją klausai, nieko negirdi. Ir dabar visi supuola, kad tu žudikas. Ir kaip tau jaustis.

Anonimas

Anonimas portretas
Visi6kas nužmogėjimas, bet karma tikrai veikia . Liudnai baigs toks egzempliorius. Koks jis gelbėtojas ir ką gali gelbėti tokią sąžinę turintis. Neliko žmonėse nei garbės nei sąžinės, nuo tokių komentarų net pykina. Beprotnamio leksika

Danė

Danė portretas
Netikiu kad žmogus metuose ir temptų automob.šunelį, rodė per žinias tėvas per lietų pririšo netinkamoj voetoj o šunelis palindo nuo lietaus po autom.tiesiog nelaimingas atsitikimas.

To turi

To turi portretas
O ar jam kas suteikė progą pačiam šunį vežti gydyti? Jei atėmė, tai ir tegul ir gydo.

O jei netyčia

O jei netyčia portretas
Ant naminės žiurkės atsisėdau, nes ta buvo po pledu palindus, irgi gyvūnų globėjams reik 1000 eurų mokėti?

Turi atlyginti

Turi atlyginti portretas
Šuns gydymo išlaidas ir sumokėti 1000 € baudą gyvūnų prieglaudos sąskaitai. Tai čia visai nesvarbu, tyčia ,ar netyčia taip atsitiko. Betgi taip nebus !

Įdomu

Įdomu portretas
Čia asmeniniai to žmogaus priešai reiškiasi ar tiesiog interneto smaukytojai?

Idiotai

Idiotai portretas
Jums bele žmogu susesti-patys pagalvokite,ar galejo tyčia temt gyvunelii-aišku kad žmonės pamatys ir kils triukšmas,prasides suėdimo akcija.

Regi to na

Regi to na portretas
Mano šuo yra name arba lauke. Vasarą sandėlyje miega, nes gerai žiurkes gaudo. Koks voljeras?

X

X portretas
Ko norit juk tai paršas ji pakabint už organu tegu stimpa

O šunys pririšti prie parduotuvės

O šunys pririšti prie parduotuvės portretas
Normalu? Senukas kur rado ten pririšo. Gal į WC skubėjo. Visas tas triukšmas tik kad pinigų suaukotų. Niekšai nedirba gaisrininkais. Yra daug lengvesnių ir geriau apmokamų darbų. O ta Facebook fėja drebančiomis pirštais tai ir aš pasiųsčiau toli. Matai, kad tempia, sustabdyk, pasakyk kas negerai. Prie ko čia organizuoti tikrą komando operaciją? Putino anūkė kažkokia.

NA

NA portretas
Manau, kad ne tik žiaurus bet ir melagis naglas, tuoj sugalvojo pasakėlę. Tėvas mat pririšo prie mašinos.... Nuo kada šunis riša prie mašinos, ką šuo neturi savo vietos, būdos ar voljero. Matyt ten tokia šeimynėlė...Žmonėms sustabdžiusiems nedėkojo, o grasino....Reikėtų jį melo detektorium patikrinti, tuoj paaiškėtų. Mano nuomone, tai šlykštynė, melagis.

kauniečiai

kauniečiai portretas
baisu

Iš komentarų supratau

Iš komentarų supratau portretas
Jog dideliai daliai komentatorių atrodo visai suprantama, kad kažkas gali tyčia tampyti šunį automobiliu per miestą. Gal psichiką pasitikrinkite, sadistai jūs. Akivaizdu, kad tai įvyko netyčia. Beje, ar jau pervedėte pinigus Šakių šunyčiui?

ivykiams ir pykciui nuraminti gi juk buvo galima

ivykiams ir pykciui nuraminti gi juk buvo galima portretas
iskviesti kariuomene, jeigu jau paprasti zmone nesusitvarko..

Tai

Tai portretas
Negi suo nepradejo kaukt is skausmo, kad jis nesusigaude, kas vyksta?

Anonimas

Anonimas portretas
Zveris o ne zmogus;ir gedingasSHakietis -pareigunas?? niekshas ,parazitas.

Svolačius

Svolačius portretas
Jis gal nemato mašinos galo jeigu ir žmogų partrenktų... jis meluoja? Aiškiai meluoja? Nes žino gaus baudą

Skaitytojai

Skaitytojai portretas
Poelgis buvo toks. Žmogui kažkur prireikė skubiai važiuoti, jis išėjo į kiemą, sėdo į mašiną ir nuvažiavo. Viskas. Buvo dar jo tėvo poelgis, kad pririšo šunį prie mašinos it greičiausiai pamiršo. Senas jau gal. O jo reakcija į kaltinimus, rėkimą, desanto pasiuntimą pas jį į namus, šuns atėmimą buvo natūrali puolamo žmogaus reakcija.

Skaitytojai

Skaitytojai portretas
Jūs galite ne tą pedalą paspausti ir kaip ten viena į kaimynų kiemą įvažiuoti ir ten vaiką sužaloti. Jūs galite nepastebėti, kad pavėžėta draugė išlipdama paltą prasivėrė ir ja ne prasčiau nutempti. Būna gyvenime žiaurių nutikimų. Bet va prie kaimynės pervažiuoto vaiko buvo tik keli komentarai. Nes ten tik vaikas. O boboms natūralu nemokėti vairuoti. Bet jai šunų prieglaudai prireikia pinigų ir dėmesio, tai gatavi žmogui sugriauti gyvenimą. Mano giliu įsitikinimu, jo reikia atsiprašyti. Ir gražinti šunį.

trolis to skaitytoja

trolis to skaitytoja portretas
o tai kad savininkas pririso suni prie masinos ir pabego nieko tokio?

Įdomu kodėl tai visuose laikraščiuose

Įdomu kodėl tai visuose laikraščiuose portretas
Ar kas atsiprašyti gaisrininkų už tokį viešinimą, jei jis tikrai to šuns negalėjo matyti? Kas, panašu, yra tiesa, nes foto matosi, kad lyja, tamsu. Ir aš jo nepažįstu. Aš žmonių gydytoja ir kasdien matau kokie žiaurūs žmonės vienas kitam. O apie gaisrininkų ir gelbėtojus negaliu nieko blogo pasakyti. Jie šaunuoliai. Dažnai stebuklus daro ir už mažas algas. Mano nuomone tai tikrai gerbtina profesija. Nepriveskit žmogaus iki savižudybės bepuldami kaip pasiutę per visą spaudą. Dar per BBC ir Fox news nepranešėt?

skaitytoja

skaitytoja portretas
Šitokį poelgį yra teisinančių! žmonės atsibuskite! ar jūs norėtumėt būti šunelio vietoje? Ugnegesys gelbėtojas, baisu!!! ar toks gali dirbti? gelbėti???? linkiu jam to paties ką padarė!

to Milda

to Milda portretas
is kurios palatos busi? su teksto suvokimu tragiska? is kur pas sena audi gali buti galinio matimo vaizdo kamera veidrodelije?

>>>>> ne visi šunys.....

>>>>> ne visi šunys..... portretas
Sita komentarą parašė arba jis pats arba jo draugai.Sakiu “gelbėtojai”.Vyt iš darbo tokius.

Milda

Milda portretas
Melagis.Tai jis per veidrodėli nemato kas yra už:mašinos.O dabar klausimas ar aplankys klinikoje savo augintini ir kiek pinigu atves gydymui? Nepaprastai gaila gyvūno,šitiek kančios reikia iškęsti.Uz ką?Manau pateko pas gerus zmones ir jam pasiseks.

Ne visi šunys namie guldomi

Ne visi šunys namie guldomi portretas
Gal jis ir miega ūkiniame pastate. Čia ne jorkas. Nerašoma kiek laiko tai truko. Nuo fakto pastebėjimų iki gelbėtojų prisistatymo į namus. Nebuvo tam šuniui tokių sužalojimų, kad lėkti su švyturėliais pas gydytojus. Nubrozdinimai rimti, bet tik nubrozdinimai. Žmogus su tokiais ligoninėje kelias valandas priėmime lauktų. O čia dar kliedi apie kaltės išpirkimus. Na grąžinkite žmogui šunį ir išpirks tą kaltę skaniais kaulais. Šuo foto tai prižiūrėtas, gerai nupenėtas, kailis blizga.

jonas

jonas portretas
primena mobingo istorija, be tirimo nustate, kad savizudybe, o kaltas vadovas, o ne te kurie ticiuojosi

Nemeluoja

Nemeluoja portretas
Paskaičius kokia isteriška cypa ten soc tinkluose jį kaltina, tai gali tik įsivaizduoti kaip ji jį puolė vietoje. Žmogui buvo gynybinė reakcija. Ir normalu, kad žmogus sužeistą šunį parsivežė namo, kad pažiūrėti kas jam, žaizdas aptvarstyti, veterinarui dar reikia prisiskambinti. Norėčiau pažiūrėt tą šunį, nes iš aprašymo ką nustatė veterinaras, neatrodo, kad jį reiktų mėnesį ligoninėje laikyti ir visiems mums mestis jo gydymui. Vėl fokusai, kad aukų daugiau surinkti. Būtų jį sustabdęs normalus žmogus, o ne egzaltuota cypa, tai būtų tas šuo ir aptvarstytas, ir namie šiltai būtų. O ne prieglaudoje.

Tik bandymas išsisukti…

Tik bandymas išsisukti… portretas
Tarkim kažkas pririšo, tarkim nepastebėjo, kad velka. Bet kai žmonės sustabdė ir pranešė - snukį išmalt grasino. O paskui dar šunį kažkokiam tai tvarte numetė ir paslėpė nuo kaimynų akių… Tegul neseka pasakų. Šakiai mažas miestelis, jis jau gavo didžiausią bausmę - visi sužinojo, kas per toks yra… Šakiai net ūžia lodami ant šito pyp.

žmonės puola kaip pikti šunes

žmonės puola kaip pikti šunes portretas
O aš tikiu versija, kad ugniagesys nežinojo, jog prie mašinos šuo pririštas. Normalus žmogus tikrai taip nedarytų , o jis tikrai normalus, jei dirba gaisrininku.

tomas

tomas portretas
matomai suns savininkas bus kazkoks turtingas ponas.......................

Taip taip

Taip taip portretas
Meluoja parazitas, jei tai būtų tiesa pats būtų vežęs į kliniką. Išsigimelis

Tu jeigu

Tu jeigu portretas
Kaip jis gydys šunį, jei jį iš jo atėmė. Ir kieno ten rankas bučiuoti reikėjo? Ar jūs gaisrininkams rankas bučiuojat, kai jūsų kates iš medžių kelia, iš šulinių traukia, kai jūsų namus gelbsti, kai jus pačius iš sumaitotų mašinų traukia?

Ingai

Ingai portretas
Gal nespėjo. Gal manė, kad pats pagydys. O čia atėmė iš žmogaus šunį ir aukokit dabar jo gydymui. Tik aukokit. Taigi šeimininkas yra, pasigydys tą šunį. Ir ką ten taip baisiai ir brangiai gydys jei kaulai nelūžę? Žmogus su dviračiu kai krenta tai ir kieti nubrozdinimai būna, bet gydymas tai nekainuoja milijonų. Tvarsčiai, antiseptikai, tepalas.

Jeigu nekaltas

Jeigu nekaltas portretas
Tai kodėl neišperka savo kaltės? Kodėl kratosi atsakomybės ir negydo savo šuns? A? Jeigu tai netyčinis veiksmss, tai būtų išbučiavęs rankas jį sustabdžiusiems žmonėms ir strimgalviais su šuneliu lėktų į vet.kliniką. o jis ne tik neatidavė šuns kitų gelbėjimui, bet ir dar grąsino. Melagis.

Regi Putinui fašistui

Regi Putinui fašistui portretas
Jei kokia vėpla su arkliška iniciatyva gyvūnų gelbėtoja užsimanytų iš manęs atimti mano katę, kuri pas mus jau 12 metų ant sofos murkia tai aš ne tik pagrasinčiau.

Regi

Regi portretas
Gyvūnų gynėjai turėtų nepamiršti, kad ir suaugusiems, ir vaikams, ir patiems gyvūnams atsitinka tiesiog nelaimingi atsitikimai. Ne visada gyvūnai sužalojami tyčia. Jei pediatrai jus pradės rimtai trumpinti už jūsų vaikų sužalojimus, nubrozdinimus ir guzus, tai skelbdami laikraščiuose, tai kils klyksmai ir riksmai. O čia žmogų, kuris gelbsti kitus užsipuolė net neleisdami pasiaiškinti, kaip didžiausią nusikaltėlį. Gal jis pats būtų tą šunį vet.gydytojui nuvežęs. Šuo gyvas, letenos sugis. Ir namo jis greičiausiai nori. Būkit geresni vienas kitam, nesmerkit neišsiaiškinę

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Idomu kieki atstuma nuvažiavo,ir šiaip jaučiasi kad kažkas ne taip,

siaubas

siaubas portretas
yra kai putleristano žudikai apšaudo raketomis Ukrainos miestus ir kaimus ir kankina bei žudo žmones.

,,Putinas-fašistas,,

,,Putinas-fašistas,, portretas
Tik idiotas galetu tyčia per miesta temti pririšta šunį. Bet rašo kad jis grasino,kai norejo paimti šuneli. Kažkas čia nesiriša.

Inga

Inga portretas
O tai kodėl tada pas gydytojus ne nuvežė to šuns ir nematė kad sužalotas

Regi dar

Regi dar portretas
Visai įmanoma, kad tas šuo buvo laikomas palaidas ir tas tėvas jį pririšo dėl kokio atėjusio žmogaus ar kad į gatvę neišbėgtų. Pas mus šuo laisvas kieme lakstė, jei kas ateidavo, ypač su mažais vaikais, tai pririšdavom ar uždarydavom. Nes buvo iš prieglaudos ir nepaklusnus. Vis sugalvodavo ant ko nors šokti su kojomis, kai šeimininkai nemato. Patys pabandykit vidutinio dydžio šunį už mašinos pririšti ir atsisėdę mašinon pažiūrėkit ar matosi.

tomas

tomas portretas
va ir issiaiskinom, seimininke pririso nubi prie "stulpo", o ugniagesis to nepastebejo ir nuvaziavo

Regi Labai įmanomas toks variantas

Regi Labai įmanomas toks variantas portretas
Mano kaimynė savo mylimiausią katiną pervažiavo, nes tas tiesiai po užpakaliniu ratu buvo įsitaisęs miegoti. Nepagalvojo, kad jis ten gali būti, skubėjo. Pačios vos į ligoninę neteko vežti. O čia visiškai įmanoma, kad to šuns nesimatė, jei jis gulėjo po mašina. Ir tuo labiau nesimatė, kai pradėjo važiuoti, nes pavadys tai trumpas. Net jei šuo nemylimas ir nereikalingas tai yra geresnių būdų atsikratyti nei tampyti po gatves visiems matant. Šunų gynėjai visai nukvako pulti žmogų, kai jam nelaimė atsitiko Žmonės savo vaikus kieme pervažiuoja nepamatę, o čia kaip žmogus galėjo tikėtis, kad prie mašinos šuo pririštas.

.

. portretas
Labai gražus šuo. Gaila.

R

R portretas
O as kažkodėl vis tik patikėjusi ta versija, kad ugniagesys galėjo ir nežinoti apie pririštą prie mašinos šunį. Kam jam tempti šunį gatvėmis ir gadintis reputaciją?

Tam - ne žmogu

Tam - ne žmogu portretas
toks temps ir žmogų, o gal ir tave!?

Ne zmogu

Ne zmogu portretas
tampe - neieskokite kiausu pazastyje!

O

O portretas
kas tam žmogėnui su galva ir su širdim? Baisu tokį sadistą giminėj ir kaiminystėj turėti!

Pradzioje

Pradzioje portretas
pasamdo 2rneli,kad pridirbtu kipiso,po to skelbia saskaita - paremkite,2rniai,aferistus!

Kiesa

Kiesa portretas
Degradas

Anonimas

Anonimas portretas
vienareikšmiškai turėtų būti atleistas iš tarnybos, jo santaupos turi būti paskirtos šunelio gydymui, o jam pačiam paskirtas gydymas psichitrinėje ligoninėje.

ji pati reiktu priristi ir patampyti gatvemis

ji pati reiktu priristi ir patampyti gatvemis portretas
skaitytojas

Budelis

Budelis portretas
Gal ji pati reiktu priristi prie vezimo su oziu?

Nepatogus

Nepatogus portretas
Tai nieko niekam nepasako "ugniagesys gelbėtojas"! Viešpatie, apsaugok nuo tokio gelbėtojo,o nuo kitko aš apsisaugosiu pats!

laima

laima portretas
siaubas..sitas parazitas prilygsta jurbarko banditui o gal ji ir virsija...

Klaustukas

Klaustukas portretas
Versija įdomi, tik kam tam tėvui prireikė užkabinti ant kablio, ir kur tas šunelis buvo laikomas prieš tai?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių