Šeimų sąjūdis rengia piketą prie Seimo: žada mitinguoti kasdien

Grįžti į straipsnį

GAILA

GAILA portretas
TIK SILPNO MASTYMO IR BUKAPROCIAI ZMOGELIAI NESUPRANTA SIOS PANDEMIJOS GRESMES STENGIASI SUPRIESINTI VISUOMENE NES JIE NEISIVAIZDUOJA IR MANO KAD SVEIKO MASTYMO ZMONES NESUPRANTA IR NEMATO KAS DEDASI RENIMACIJOSE KIEK ZMONIU KOVOJA SU MIRTIMI IR TIK DIDZIULES MEDIKU PASTANGOS NORI JUOS ISTRAUKTI IS MIRTIES GNIAUZTU TEGUL NEUZSIGAUNA IR NEPYKSTA ANT MANES UZ MANO ISSIREISKIMUS SITO NEMATYTI IR NESUPRASTI GALI TIK VISISKI BUKAPROCIAI MAN JU LABAI GAILA

dėdė Ignas

dėdė Ignas portretas
Tai ne šeimų sąjūdis, o šunų rujojimas. Lengviausiai ir pigiausiai yra pasiskiepyti, bus ir pačiam ramu ir aplinkiniams nepavojinga. Ieško problemų kur jų nėra - kad tik paloti.

švabyno demokratūra

švabyno demokratūra portretas
Seimas nubalsavo už tai, kad nevakcinuoti vergai, norintys dirbti, patys mokėtų už savo testus. Vieno testo kaina – 80 eurų, taigi reikės testuotis kas savaitę, kam reikės 320 eurų per mėnesį. Turint omenyje, kad šildymo kainos pabrango tris kartus, tai toks Seimo žingsnis reiškia tik vieną – dar likę gyvi žmonės vejami lauk emigruoti, arba kabintis ant sausos šakos. Kitas dalykas, kad po to, kai britų vyriausybė pateikė ataskaitą, kurioje sakoma, kad po antrosios vakcinos yra sunaikinamas natūralus žmogaus imunitetas, tai reiškia, kad visi likę gyvi Lietuvos gyventojai bus badomi eksperimentine vakcina iki mirties.

palaikau sąjūdį

palaikau sąjūdį portretas
Žmonės turėtų aiškiai suprasti vieną dalyką. Ta nepaprastoji padėtis yra skirta ne migrantams, ne valstybės tikriesiems priešams, o mums visiems, šalies piliečiams. Taip siekiama įtvirtinti totalitarinį režimą, kuris prasidėjo nuo pišpasių įvedimo 2021-09-13. Toliau sekti gali mūsų visų priverstinis marmaliavimas, fizinis naikinimas. Jeigu norime to išvengti, reikėjo sukilimą organizuoti jau vakar, jei ne dar anksčiau. Dabar dar būtų galima apsisaugoti, bet reikėtų veikti staigiai. Šiaip ar taip mūsų yra žymiai daugiau nei jų ir, jeigu norėtume, galėtume atsiimti valstybę. Labiausiai liūdina, kad mūsų kariuomenėje nieko nėra daroma, vykdomi šitų išgamų įsakymai. Policija irgi tyli.

to aš manau kitaip

to aš manau kitaip portretas
o aš manau, riebus miesčioni, kad tu dėl savo ramybės paaukosi viską - savo šalies ateitį, valstybę, vaikų sveikatą, kalbą, laisvę - kad tik būtų ramu ir niekas nešūkautų po langais. Tokie Riebūs miesčionys niekada nekovos už Konstituciją ir trypiamas žmogaus teises - jie drybsos ant sofos ir ės čipsus bei gers su malonumu lrt propagandą.

>aš manau tik taip

>aš manau tik taip portretas
kliedesiai apie nepriklausomą LT. Diktatūra baigia įsigalėti, o jūs vis dar kliedit apie nepriklausomybę.

AŠ manau tik taip.

AŠ manau tik taip. portretas
Tiems žmogeliukas kurie piketuoja ir ardo taikiems žmonės gyvenimus, bei drumsčia švenčių ramybę, kažkas gerai sumoka. Mat jie už šeimą. Čia tik priedanga, tik kiršinti žmones. Visose valstybėse yra sprendimai už skiepus ir įvairios baudos. Austrijoje 7200 eurų bauda. Ką tik pranešė Italijoje nesiskiepijęs sėdo į autobusą ir sumokėjo 400 eurų baudą. Reikia privalomo skiepo ir Lietuvoje. Ir dideles baudas. . O tiems bedarbiams jokių pašalpų ir jokių darbo biržų. Darbo yra ir dirbk. Dirbsi gerai ir alga kils. O žinau tokių stovi darbo biržoje dėl ligos , o darbo neieško. Gana cackintis su kiršintojais. Jų tikslas griauti Nepriklausomos Lietuvos pamatus.

labai stebina

labai stebina portretas
kad atsiranda tokių, kuriuos erzina pilietinės visuomenės aktyvumas. Paklausčiau tokių - ar jūs akli, ar tokie prisitaikėliai, kad nematote kas vyksta ir kur mus veda ši valdžia? Ir apskritai, kas vyksta pasaulyje - baisiau nei covid. Jūs snausite ir mieščioniškai piktinsitės, bet kai atsibusit - bus vėlu. Nebeturėsim nei valstybės, nei žmogaus teisių, būsime galvijai garde. Tie žmonės kurie protestuoja - turi savigarbos ir mąsto plačiau.

Kai kurie vaxeriai

Kai kurie vaxeriai portretas
neturėtų nei Kalėdų švęsti, nei į bažnyčią eiti. Dievas moko savo artimą mylėti kaip patį save, o visi tie, kurie žemina, tyčiojasi, diskriminuoja, segreguoja neskiepytus, jau praradę žmoniškumą, nes ir kitų žmonėmis nebelaiko. Aš neįsivaizduoju, kaip jie kaip kokios reptilijos galės švęsti šv. Kalėdas, būdami tiek kalti prieš dievą, paniekinę kitus žmones.

GAILA

GAILA portretas
As manau kad bus suorganizuotas basakoju persalusiu mastymu paradas Tik labai idomu kas apmokes uz aplink Seima barikadu pastatyma aptverimu gatvese irengima darbo uzmokestis didziulei policijos pareigunu gvardijai kodel is manes bus atskaiciuota uz si sveiku protu suvokti neimanoma absurdiska beprotiska spektaklio organizavima Labai slykstu graudu bet svarbiausia man gaila tu zmogeliu kurie dalyvaus siame parade todel sveiko mastymo ZMOGELIUI SUNKU SUPRASTI aisku kiekvienas mes turime skirtinga sveiko mastymo smegenu kieki

tam >antivaxeriams

tam >antivaxeriams portretas
tie kurie daug valgo riebaus maisto ir suserga infarktais ar insultais, taip pat nepasinaudoja galimybe sveikai gyventi ir valgyti sveiką maistą, bet juos gydo iš PSD fondo lėšų. Nesiskiepijantys turi pilną teisę nesiskiepyti skiepais, neištirtais pilnai ir už kurių šalutinius poveikius niekas neprisiima atsakomybės. Ir už savo laisvą pasirinkimą žmonės neturi būti baudžiami.

XXI AMZIUS BET dauguma

XXI AMZIUS BET dauguma portretas
gyvena viduramziu mastymu, tiki kazkokiais pseudo veikejais ju samokslo teorijomis.Pilna pasaulinio lygio medicinos straipsniu ,skaitykit,svieskites,domekites.Suauge zmones o elgiates kaip sekta.

ojoj gime dar viena partija

ojoj gime dar viena partija portretas
matosi kad ruosiasi seimo rinkimams ,TESTAVIMAS PRIVALOMAS,IR TURI PATYS UZ TESTUS MOKETIS.kODEL MOKESCIU MOKETOJAI TURI DAR TOKIEMS TESTUS APMOKETI?

Greitoji

Greitoji portretas
tai dabar Psichiatrų brigada turės budėti ir prižiūrėti tuos basakojus ?

>

> portretas
Jūsų rūpesti mano išsilavinimu perteklinis, geriau pasirūpinkite savo menku intelektu bei mažu raštingumu. Gal kokie nemokami raštingumo kursai subadytiems zombiams organizuojami :)

tam > antivaxserems

tam > antivaxserems portretas
pats to tikriausiai nedarai, nes tam trūksta laiko, kadangi reikia pašalinti išsilavinimo spragas.....

vx

vx portretas
Visus sugaudyt ir pastatyt basus tiest koncertinos. Kasdien.

> antivaxserems

> antivaxserems portretas
Tokiu atveju skiepyti susirgus covid turi ydytis savo lėšomis, užteko, kad gavo tris švirkštus į smegenį nemokamai ( mokesčių mokėtojų sąskaita) tai dar nesisaugojo, važinėjo po užsienio kurortus, šlaistėsi prekybos centruose, naktiniuose klubuose, koncertuose susirgo ir kitus užkrėtė.

tam >antivaxeriams

tam >antivaxeriams portretas
dėl paprasčiausios priežąsties-nes jie nepasinaudojo visomis turimomis medicininėmis priemonėmis, kad išvengti galimo susirgimo COVID19....

idomu

idomu portretas
> antivaxeriams. Tai, gal ir mokesčių mokėti neskiepytiems nereikia, juk valstybė jų atžvilgiu elgiasi kaip naciai su žyd....?

>antivaxeriams

>antivaxeriams portretas
Kodėl jie turi atsisakyti gydymo ligoninėse? Prieš skiepus protestuoja, nes už tuos skiepus niekas kitas neprisiima atsakomybės už galimą žalą dėl šalutinių poveikių, tik pats skiepo gavėjas turi sutikti ir prisiimti atsakomybę. Tai ir neverskite žmonių, ir neprivalo jie atsisakinėti to, kas jiems teisėtai priklauso.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Gerai, kad nesiženijau - nereikės basam prie Seimo šalti.

manau

manau portretas
> BUSIMIEMS....Esi režimo padlaižys, tai ir laižyk režimo laiptinę. Neabejotinai vagių režimo padlaižiai bijo pilietiškų žmonių ir judėjimų.

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Asmeniškia man tas šeimų sąjudis, konservatorių projektas, siekiant nukreipti dėmesį nuo mokestinės reformos.

BUSIMIEMS MITINGUOTOJAMS

BUSIMIEMS MITINGUOTOJAMS portretas
KIEK ŽMOGUS TURI BŪTI AKLAS IR PRITVINKĘS NEAPYKANTOS ,,KAD NEMATYTŲ GERŲ DALYKŲ IR NEAPKĘSTŲ VALSTYBĖS IR JOS PILIEČIŲ,KAD NET PER ADVENTĄ KELTŲ SĄMYŠĮ. GARANTUOTAI VADINA SAVE KATALIKAIS IR TIKINČIAIS.APSIRAMINTIK,EIKIT NUSIŠLUOKIT KIEMĄ,IŠSIPLAUKIT LAIPTINĘ,PAKLAUSKIT,GAL KAIMYNUI REIKIA KOKIOS PAGALBOS.

ana

ana portretas
kur dingo patvoriniai jau ju nera ....

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> Klaipėdietis. Gerbiamasis, ar jums "maršistai" trukdo rengti mitingus prieš didinamus mokesčius ar kažkas už jus turi padaryti, patogu fotelyje mitinguoti?

Aha

Aha portretas
Jei esi prieš vykdomą politiką,iš karto tampi priešu,runkeliu ir t.t

Klaipėdietis

Klaipėdietis portretas
Rengia mitingus dėl skiepų, pasų ir tt, bet kad nuo kitų metu dėl įvedamų mokesčių patuštės kišenės gan stipriai, tai jiems normalu :)

V

V portretas
Šaunuoliai. AČIŪ

Xo

Xo portretas
Runkeliai

antivaxeriams

antivaxeriams portretas
atsisakykite gydymo ligoninėse. Kažkodėl prieš skiepus protestuojat, o prieš gydymą reanimacijoje neprotestuojat?

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
O, ką vergams reikia įvesti mokestį už orą, lietų

Klausimas

Klausimas portretas
Tai čia tik basakojų akcijos, ar ir visų, norinčių save pareklamuoti, vieši pasirodymai?

Tam pastebėjimas

Tam pastebėjimas portretas
Žinios apie tave dar tikslinimas. Laukiamapopierių iš Latvių g. raudonųjų utelių generolu, budulių polkovniko, šarikovo gydytojo ir Vasaros 5 gydytojų konsiliumo.

tikiu

tikiu portretas
Organizuojami durniu paradai mitingai ir piketai kitokio issireiskimo as nerandu Neimanoma suprasti kad sveiko mastymo zmogus galetu kovoti ir neigti viso pasaulio mediku ir medicinos didziules pastangas kad butu suvaldyta si mirti SIEJANTI pandemija Tegul man atleidzia visi mitinguotojai ir piketuotojai uz mano issireiskimus kad tokius mitingus ir paradus gali organizuoti tik visiski berasciai ir silpno mastymo zmogeliai bet ju pasirodo Lietuveleje nemazai Didziule padeka Medikam kovojantiems renimacijos palatose uz mitinguoti norejusiu bet nespejusiu gyvybes Vyriausybei uz didziules pastangas kovoje su sia MIRTI NESANCIA PANDEMIJA As isitikines kad su piketais ir veliavomis sios PANDEMIJOS nenugalesim taip gali manyti tik visiski teslagalviai

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Šių laikų komjaunuolius ir komunistus siutina pilietinės visuomenės užuomazgos.

> !!!!

> !!!! portretas
Tai atsinešk į piketą plakatą prieš kainų didinimą, o ne tvarstykis ant sofkelės

As

 As portretas
Visus situs einsncius idijotus i psichuskes Nera Lietuvoje SVARBIU DALYKU KURIUOS REIK KELT I VIESUMA.AVINU KEPENINIU BUVUSIU KOMUNISTU BANDA.

!!!!

!!!! portretas
Kad ELEKTRA DUJOS BRANGSTA.,KAD SEIME SEDINTYS NORI NARKOTIKAIS UZVERSTI NIEKO. BET VA JEI PASISKUEPYS IR KITU NEUSZKRES …. BEGALVIAI JUS BEGALVIAI IR JUS EINANTYS IR JUSU VADUKAI !

Panašu

Panašu portretas
Sovietmečiu buvo privaloma komjaunuoliška klasė, visi, kažkas panašaus ir dabar....

CCCP-2

CCCP-2 portretas
komunistai sugrįžo.

Medikas

Medikas portretas
Kas jums zmones suskiepinot eksperimentiniu skiepų, prigazdyti mūsų valdžios o dar gailėtis ir darot piktumus tarp liaudies jus bekit kiek norit tiek SKIEPYKITES ko jūs cia kelet bangas kiekvienas žmogus turi apsispręst pas, manau siek tiek zmones pasidomėja sei padėtimi Lietuvoje ar pasaulyje izvegema aplink melas, o ypač dabartinės mūsų valdžios mažas pvyzdelis kaip rodo ligoninę pilna ligonių vasara o medžiai pro langą matosi be lapų, o kodėl po stebuklingu skiepų neparodo karde loginių skyrių nu dar vienas faktas jaun krepšininko mirtis, juokites juokites stebuklingu skiepų poveikį nereiks ne metu kaip kurie jau sužinos, tai pas įskiepį ja atsargiai sukaukit o melskitės Dieviui

Cha

Cha portretas
partiniai žiūri kiek durneliu dar liko kurie leidžiasi suorganizuojami:D)

Klpd.

Klpd. portretas
Kitos, protingesnės priežasties protestui nerado?Nieko kad kainos verslo plėšikų keliamos nesivaržant ir nedvejojant, o žmonių daugumai pavasary pareina šakės?Diskredituojat normalių pilietiškumą ir skatinat galvot kad protestuoja tik negalvojantys

Anonimas

Anonimas portretas
Kas cia kokias nesamones del Anglijos raso? Kaukes privalomos parduotuvese (priemone grazinta pries pora savaiciu), privalomos viesajame transporte (privalumas buvo pasidares "rekomendacija", kol negrizo kaip privaloma priemone pries pora savaiciu). Valstybe duoda testus nemokamai ir rekomenduoja reguliariai testuotis. Telefone programele skirta pranesti zmogui jeigu turejo kontakta su COVID-teigiamu asmeniu. 88% gyventoju gave pirma doze, 80% abi, virs 30% gauna boosteri ir eina vos ne po 500K i diena. Baikit nesamones su visokiais piketais. Tokius durnius ir Rusijoje musa.

OMKORN - POPKORN

OMKORN - POPKORN portretas
BUVO KORONE, DELTA. BUS JU DAUG. PO NAUJU KOKI VIRUSA PASKELBS.LABAI IDOMU, NES BUS DAUG SUSIBURIAVUSIU.

pritariu

pritariu portretas
Komjaunuoliams ir komunistams po ketvirtą omikron skiepo dozę, kurią viršijant penkmečio planą sustiprinsite penkta :)

TAM KLAUSIMAS. UZ MINIMUMA NORI DIRBTI IR SUSIMOKETI UZ

TAM KLAUSIMAS. UZ MINIMUMA NORI DIRBTI IR SUSIMOKETI UZ portretas
BRANGU TESTA. TAI KIEK UZDIRBI. JEI TESTAM PINIGUS ATIDUOSI. UZ 600 EURU.

TO> AŠ UZ PROTESTUOTOJUS. NEPASIDUOKIT SUPUVUSIAI VALDZIAI

TO> AŠ UZ PROTESTUOTOJUS. NEPASIDUOKIT SUPUVUSIAI VALDZIAI portretas
Gal galit išduoti kur tuos pinigus moka? Nes dabar išsakau savo nuomonę už dyką, kaip koks varguolis.

klausimas

klausimas portretas
O tai tie pašalpiniai dirbti visai nesiruošia?

TAM AS. GERIAU DZIUNGLESE

TAM AS. GERIAU DZIUNGLESE portretas
NEI PASISKIEPIJUSI RAS IŠSIZIOJUSI TURTINGUOSE, STIKLINIUOSE APARTAMENTUOSE. ARBA IMPORTINEJ MASINOJ UZLINKUSI.

AŠ portretas
Skiepas privalomas visiems. Kam nepatinka tegu važiuoja į džiungles.

TAI PENSININKEI. NEPERGYVENK BUS 3 PASAULINIS KARAS

TAI PENSININKEI. NEPERGYVENK BUS 3 PASAULINIS KARAS portretas
LIGOS, BADAS. NATO LIETUVELES TIKRAI NEGINS. I SUDA RANKU NEKIS. O KARAS BUS NEPERGYVENK. BUS PASAULINIS.

Prašau.

Prašau. portretas
Neturi kas veikti arba moka kažkas už tuos piketus. Pažystu šeimą kuri augina trys mergaites penkiolikmetę jau vakcinavo , kitas mažesnes jau ruošiasi vakcinuoti. Taip ir sako , kad lietuvaičiai bukiausi ES. Taip sakė ir Norvegijos Lietuvių bendruomenės pirmininkė, kad lietuvių daugiausia nesivakcinavusiu. Tai baikit kvailioti ,eikit dirbti ,o ne durnių valioti.

pensininkė

pensininkė portretas
Nieko daugiau ir nėra tik basi ir gluši tėvai.Įdomu kaip mitinguos kai prasidės po Naujų karas Rusija -Ukraina klius ir Lietuvėlei ir tiems basiems kvailiams bedarbių armijai. Įdomu kur žiūriu seimūnai. Išvyti visus sniego kasti-gaila mažokai

IS KUR TOKIU KVAILU KOMENTATORIU. MATYT MIEGA PINIGUOSE

IS KUR TOKIU KVAILU KOMENTATORIU. MATYT MIEGA PINIGUOSE portretas
VALDZIOS "DRAUGELIAI" GERIECIAI. KAM NARKOTIKU PERMEST, KAM KOKIA INFORMACIJA MELAGINGA PARASYT. TIK MELU, PINIGAIS MES SOTUS.

Valdas

Valdas portretas
Eikit dirbt, rupūžės, nestypsoję su plakatais. Neturit darbo, - savanoriaut. Kiek ''dermaiedų'' priviso.

AŠ UZ PROTESTUOTOJUS. NEPASIDUOKIT SUPUVUSIAI VALDZIAI

AŠ UZ PROTESTUOTOJUS. NEPASIDUOKIT SUPUVUSIAI VALDZIAI portretas
SISTEMAI. ATSIMINKIT KUO TOLIAU, TUO BUS DAR SUNKIAU. O KOMENTUOJA, TAI PASAMDYTI UZ PINIGUS. JIE NEZINO IS VISO, KAS VYKSTA. PAMETE EURELIU IR SUKAITE RASINEJA, BET KA. VALDZIOS SUBINLAIZIAI

marsiečiai

marsiečiai portretas
nepamirškit folijos kepurėlių ir acto į mitingą pasiimti , girdėjau keli lėktuvai virš jūsų praskris

To gerai daro??

To gerai daro?? portretas
Kodel asile nerasai,kad uk kas diena 50 tukst.nauju uzkratu??

Rasa

Rasa portretas
Ar jums su galva negerai,tokias besąmones rašinėti,skiepytis kad po akropolius šliaužioti,o apie sveikatą pagalvojat

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia tuos mitinguotojus nubausti po 1 tukst eur. Kaip kitose salyse. Cia pagrinde piketuoja rusakalbiai ir lietuviai stribu palikuoniai kartu su Viktoru Uspauskichu kuris gydo ligas vandeniu. Debilu kompanija, kuri dirba Putinui. Klausimas - kodel bedarbiams piketuotojams mokamos bedarbiu pasalpos. Rusakalbiai ruosia perversma, kad atkurti Tarybu Sajunga. Putinas neleidzia mitinguoti, sodina i kalejimus, o pas musu palaidu bala. Bacilu nesiotojai vaiksto laisvai, nebaudziami. Siaubas.

GERAI DARO IR NEPASIDUOKIT

GERAI DARO IR NEPASIDUOKIT portretas
ANGLIJOJE NEREIKIA PRIVALOMU KAUKIU, JOKIO TESTAVIMO. VISKAS DIRBA IR TOKIOM NESAMONEM NIEKAS NEUŽSIIMA. VAIKAI, JAUNIMAS, KUR NORI, TEN EINA. EGLUCIU NENUPUOSIA, KAI MUSU KVAILO MASTYMO VALDZIA.

Gerai kad is tu isigimeliu nuotraukoj

Gerai kad is tu isigimeliu nuotraukoj portretas
Jau puse nudvese..

TAM keista

TAM keista portretas
Tavo komentaras kvailas, bukas kritikavimo vedimas - jūsų niekas neklausia, jūs tylėkit rausdami savo konteinerius ir misdami atliekom, ir džiaukitės, kad dar kažkas jums kažką papasokoja.

LKL

LKL portretas
Gal jau nustokit nesamones krėsti,pasiskiepijat ir nereikės čia ieškoti kaltų ir vaikai galės po Akropolius vaikščioti,visas pasaulis kovoja su šita zaraza o šitie akli,kurti turi tik savo kažkieno įkaltą "tiesą",kai papuoli į ligoninę ateina seselė suleidžia tau vaistus ir viskas,nežinai nė ką tau suleido nė kiek,tiesiog pasitiki daktarais,dabar gi čia jau gaunasi tyčinis kenkimas ne tik kad šitai valdžiai,bet ir visai populiacijai,tipo geriau sirgsiu bet nesiskiepysiu,jūsų teisė rinktis,tik nezyskit kad neleidžia jūsų ir jūsų vaikų į Akropolius,na o SKIEPAI UŽ DYKĄ,pasiskiepini ir nereikės duoklės mokėti.

Kad

Kad portretas
Qmikronas jau ryt ir pas mus , nes jau pas kaimynus , baiginejes ir mano tas GP ir daugumos ir kiekvieno sprendimas nusibodo ta prievarta ir ribojimai , zmogus sprendzia ka daryt ir nereik prievartaut manau , gali eit i birza ar namie izoluotis ir gyvent beto GP turi but tokios salygos sudarytos .

Skaitau

Skaitau portretas
Ir baisiuosi, kiek žmonių akli ir kurti. Nieko nesupranta, kas vyksta.Jūs tikrai manot, kad valdžia jus gelbėja!? Nusispjaut jiems ant jūsų, tik petį atkiškit eksperimentui, kad jie ir toliau biznį varytų. Juk begaliniai kiekiai užpirkti avansu. Viskas suplanuota ir vyksta pagal planą. Nubuskit a ū ū ū. Tuoj nieko neturėsit, nei namų, nei darbų, nei gydymo, nei maisto, nei švietimo, juk viską paeiliui naikina. Ar to ir nematot!?

keista

keista portretas
celofanų sąjūdis be fplinių kepurėlių, o jeigu jie bus paskiepyti per 5G tinklą?

silutiskis

silutiskis portretas
tegu siandien pastovi basi pusbieni su Kepeniu priesakyje

O gaila

O gaila portretas
Politiniai priešininkai lengvai susitvarkė su Šeimų sąjūdžiu, primesdami jam netinkamą darbotvarkę - įdiegė antivakserių temas. Ir judėjimas iš kart tapo marginaliniu, nerimtu ir juokingu.

Atkreipkit demesi,i zudiku

Atkreipkit demesi,i zudiku portretas
Snukius,ir skarmalus?visi daunai...

Mirties marsas,padeda covidui zudyti zmones.

Mirties marsas,padeda covidui zudyti zmones. portretas
Organizatoriai turi but susodinti...

Lietuvis

Lietuvis portretas
Šaunuoliai, palaikau juos tik gaila kad daugelis neturi galimybių prie jų prisidėti.

V,L

V,L portretas
Šie šeimu sajudzio organizatoriai turetu but gydomi nes labai jau aiškus simtomai.....

A

A portretas
Varyti nevakcinuotus i konc.lagerius! I Sibira! :)

kaunietis

kaunietis portretas
uždegite žvakute man

kaunietis

kaunietis portretas
Iš kur čia tokių beraščių priviso,siaubas.

Anta

Anta portretas
Nu durniai, ne kitaip.

Jo

Jo portretas
Bedarbiai, eitų geriau savanoriaut.

Anonimas

Anonimas portretas
Cia reikia jau nepiketuoti o dariti Lietuvoi rievaliucijos nes sita koncervu ir pidarastu neteiseta isrinkta valdziazmogiu valdzia REIKIA SKUBEI NAUJU RINKIMU nes dar per tuos trejus metus jie visai nuvaris Lietuva i bedugne !!!!

Protestas

Protestas portretas
Gal reiketu pasimokinti iš koncervatoriu protestuotoju kurie užsibarikadavo lipdami per langus i ministerija. Bet prie koncervatoriu tokie protestuotojai butu susodinti i kaleima.

pensininkė

pensininkė portretas
piketuoti reikia ir prieš kuro, dujų , elektros ir visų kainų kilimą bet valdžiai daugiau niekas nerūpi tik skiepai ir testai iš savo vargano atlyginimo patys valdininkai ir darbdaviai stumia žmones į bedarbystę

>Faksas

>Faksas portretas
Kokia tvarka? Gali plačiau...?

Faksas

Faksas portretas
Reikia nevykelius ,kurie nori ,kad ju vaikai trintusi po akropolius ,uzdaryti i konclagerius kartu su nelegalais! Tvarka turi buti!

ligoniai vienoje vietoje

ligoniai vienoje vietoje portretas
piketuos, dėl vaikų vaikščiojimo į akropolius. Gerai, kad atšalo, virusas neišplis, sušals.

LGBT

LGBT portretas
nepatiks.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių